Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...nevie mi niektorá z vás dievčatá odporučiť dobrú kaderníčku u nás v KE?
Odpovedať
maryenn ja som sa dala na potulky po kadernickach pri kazdej vacsej akcii idem ku inej a skusam osobne. Ak natrafim na dobru urcite dam vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre nielly budem čakať :-D ja ttiž som strašne hálivá na svoje vlasy a bojím sa ich zveriť niekomu koho nepoznám a ani nemám odporučeného. Tak si počkám na tvoje odporúčania :-)
Odpovedať
No co ti poviem ja mam stresy uz len ked si mam vlasy dat podstihnut, preto kazdu malickost si vsimam na kadernicke a zatial ziadna nepresla na 100 % :-)
Odpovedať
ja mám kaderníčku svoju stálu a riešiť to veľmi nebudem,nechcem nič super špeciálne a je priateľná aj cenovo,len sa mán sťahovať, tak hádam do februára ešte vydrží :) ale chcela som sa pochváliť , že už máme obrúčky :o) zvládli sme to za necelé dve hodinky, bez stresov, bez objednávania za super cenu a kombinácia podľa mojich predstáv.. ale okrem toho, sme sa extra ďaleko nepohli :( a ak môžem odporučiť..boli sme v sobotu v Krosne,dúfala som,že sa vrátim s plnými taškami,nejaké šaty popolnočné a kabátik a topánočky a kúpila som akurát Krowky a som sklamaná a rozčarovaná :( najmä z cien,ktoré sú rovnaké,aj vyššie ako u nás
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: skoda ze ste v piatok nedosli za nami, nasa potencialna kapela na svadbu to celkom pekne roztocila a mala plny parket :-) nesa: tiez som pocula ze do Polska sa uz vobec neoplati chodit, tak aspon si mi to potvrdila, dakujem. a kde ste kupovali obrucky?
Odpovedať
collett: na hlavnej..myslím,že sa to volá extra gold,dúfam,že vydržia :o)
Odpovedať
nesa co sa tyka toho Polska, ja mam zmiesane pocity, ked sme boli v lete s buducou svagrinou tak tam bola kopa krasnzch siat a ceny tak do 80eur zalezalo ci chces dlho saty alebo kratke, ale minuly rok tak na jesen a jar po sezeno da sa povedat ze nic tam nebolo.
Odpovedať
nielly, žiadnu správu som ti nepísala, opýtaj sa adminov, ivetkas, to čo píšem o technike má dotyčný uvedené na stránke alebo na vimeu. A celkovo som len chcela poukázať, že to nemusí byť tip top ako tu píšeš, stačí si otvoriť oči, pozrieť klip a urobiť si zdravý názor,taký videoklip dosť napovie o práci kameramana.
Odpovedať
alicamala kazdy kameraman ma svoj vlastny styl a pohlad na to ako svadbu zachyti, pracu pana Orbana nesudim podla klipov na vimeu ale podla svadieb ktore som si preklikala na osobnom stretnuti ako aj z skusenosti znamych, ktori jeho pracu tiez poznaju. A nic v zlom, ale nevrim ze si realna uzivatelka, kedze vsetky tvoje prispevky na tomto fore sa tykaju len kritiky slovenskych kameramanov.
Odpovedať
Profilova fotka
collett: my sme si uzivali jeden druheho v Bamboo sushi bare ;-) Vsaj neboj, na svadbe si ich uzijeme :-D No baby inak, absolutne neodporucam zlatnictvo, kde nam urobili obrucky ]-( Zlato Lux ]-( na Hlavnej... Este teraz som nasr... Prvy krat nam urobili obrucky a tvrdili, ze sa nam nezmesti vygravirovat aj meno aj datum, ked nam ich urobili, tak pozerame, ze tam je kopa miesta, ze co za blbost nam hovorili, tak sme si dali dorobit aj datum (lebo sme mali len mena) a ked nam ich dorobili, tak mame teraz male zarezy na obruckach pravdepodobne na miestach kde boli tie obrucky uchytene kym ich gravirovali ]-( A to nehovorim o tom, ze na mojej obrucke boli urobene este naviac nejake efekty so stvorcekmi, co na modeli nebolo ked som ju vyberala a ked som to prisla reklamovat, tak mi povedali, ze aj na tom modeli to povodne bolo, len tym, ze je skusany tak sa to zosuchalo... neporazi ma?!? ]-( Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
kzuzuk: ja by som to reklamovala znova :( vyhovorka, ze sa to zosuchalo by ma vobec nezaujimala. a do konca zivota mam nosit obrucku so zarezom od uchytenia? ani náhodou! alicamala: na stranke ma iba fotografie nejakej kamery z ktorej viem akurat precitat HDV a to by som musela vediet, co to znamena. To sa da tak lahko povedat, ze je to slaba kamera? a nenasla som nic o fotakoch a objektivoch... a, ked som si pozrela klipy, mna sa napr. to preostrovanie paci - nevyzera to nahodne, ale ako umysel.
Odpovedať
Článok sa načítava...
nielly, mne je srdečne jedno koho budeš mať na svojej svadbe, reagovala som len na tvoj príspevok kde rozoberáš kvalitu videa od Orbana, čo je na tom zlé, odporúčam ti niekoho, kritika je nevhodná? ide asi skôr o to, že vôbec nejaká kritika je na tvojho kameramana. majkaarado, to že točí s canon 550d má napísané pri klipe, na tom videu to aj vidieť, pri zlom svetle je ten obraz katastrofa, snaží sa napodobnovať pár top slovenských kameramanov, lenže tí točia s profi foťákmi a profi sklami a to je teda dosť rozdiel. Mimochodom, nikde som nenapísala, že má slabú kameru a info o HDV zadaj do googlu, nieco ti určite nájde.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie kazda z nas ma na svadbu v Hiltone alebo na zamocku. Tak je to aj z drobnostami okolo svadby. ZZ dal iny zmysel svadobnemu videu, nie kazdy si ho moze dovolit a on nemoze byt na vsetkych svadbach. a urcite aj on sleduje inych a vyberie si to TOP co ho drzi nadpriemerom. A nikto na celom slovensku ho zatial nepredbehol hoc ako sa snazia. A podla mna ako pise alicamala profi nieje vsdy to naj. Naša hruda je mala a kazda z nas vie o kazdom. A kazda sa snazi o ideal. Dnes si kliknes a vidis ako sa robia svadby vsade vo svete, ake trendy letia, farebne topanky, ženích v botaskach .. A my si tu zneprijemnujeme tie najkrajsie chvile o to co kto s cim a preco. Chytame sa za slova. Prajem vsetkym nevestam dobry vyber zivotneho partnera na cely zivot to je najdolezitejsie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Amen ivetkas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: joooj moja to mi je luto, ze ste tak zle pochodili s tymi obruckami :-( ja si myslim ze vsetky co sme tu sme si uz zivotneho partnera vybrali, ci nie? a tato stranka pomaha k vyberaniu prave tych ostatnych menej dolezitych veci.. a preto treba pisat aj pozitiva aj negativa, len tak dalej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano pozitiva aj negativa z vlastnej skusenosti z vlastnej svadby. Samozrejme ale nie ze ci ma niekto taku alebo onaku techniku. Nielly sa vyjadrila z vlastnej skusenosti a alicamala jej to vysvetlila po svojom. Asi tiez z osobnej skusenosti?
Odpovedať
Collet: zivotneho partnera si tu uz vsetky vybrali, no 48% to statisticky vyjde na zly vyber... Presne taka je rocna rozvodovost :-) tak paradoxne pride vyber kamaramana asi vzdy na tu lepsiu volbu :-)
Odpovedať
ivetkas, ty si mala svadbu v Hiltone? alebo v zámočku? Asi nie, ale vybrala si si ZZ, nie každí má na ich služby, takže musia hľadať inde, niečo podobné hlavne lacnejšie. Ty si to nezažila vyhľadávať videá, zisťovať ceny, pýtať sa ľudí, dať na ich odporúčania. Vedela si, že chceš to najlepšie, prachy si na to mala, celá si štastná, že ich prácu ešte nikto nepredbehol a ako sa len snažia, prepáč ale naozaj smiešne. Ja som napísala, možno iným tónom, ale k veci svoj príspevok o ktorom tu debatujete tri dni, pointa asi väčšine ušla. Nielly chcela kameramana za 650 lebo sa jej páči, nakoniec bude mať iného za menej peňazí. Majú podobné videá v super kvalite, ten cenový rozdiel sa ale niekde musí prejaviť, v obsahu, v strihu, v audiu, v technike.
Odpovedať
Ach žienky, čo sa hašteríte :-D :-D :-D :-D ... ja som tu len jedným očkom nakukla, to každá chce veľkú svadbu? Je tu niekto kto bude mať malú svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Alickamala, asi sme sa nerozumeli alebo citame medzi riadkami kazda to svoje. :-( Ja som na svadbe mala kameramana zo sabinova Jozka, to som pisala vyssie. Na inom mieste pred svadbou som pisala, ze sme chceli pana Orbana, robil sestre a boli sme spokojni. No mal uz rezervovane. Tak sme nasli na odporucanie inde a som spokojna. Na ZZ nemam. Ich praca je taka ina, mozno klipy. Nevidela som ich pracu celu ani som sa ich nesnazila oslovit. Presne ako pises nie kazdy ma na spickovu techniku. No nemusi sa to odzrkadlit v strihu alebo obsahu. Je potom asi len na tom cloveku ako sa ohodnoti. Niektori maju male kamerky ako na dovolenku a maju tu drzost pytat ceny, lebo ZZ ma taku cenu. A potom sa to umelo dviha v nas neprospech alebo tych co ich to este caka. Niktori sa ani neodvazia nieco dat na stranku alebo na net. Mozno su skromni. No teraz som nasla na nete. http://www.vimeo.com/15856009 Nezvyknem sa obzerat dozadu. Ale toto ma dostalo do kolien. Stavbu domceka odkladame a ideme mat svadbu este raz. :-) :-) :-) :-) Takze tak. Ak mas niekoho pre Nielly alebo ine nevesty okrem TOP /aj ked neviem odkial sa beru tie rebricky, porad/ Takze dufam sme si to konecne asi vysvetlili. A ako pise seremona ;-)
Odpovedať
ivetkas: konecne nieco krasne... ten link co si dala... toto uz hej, myslim si, ze minimalne o tiedu lepsie ako ZZ
Odpovedať
to video je pekné, lenže nie je to svadobné video.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeminečku, až mi slza vypadla :) myslím z toho videa- vážne krásne a hlavne veľmi milý a romantický nápad... waw
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-) :-) http://www.vimeo.com/14790088 http://www.vimeo.com/15150677 http://www.vimeo.com/15589210 asi je to len nahoda??
Odpovedať
Profilova fotka
collett: to ver, ze aj mne je to strasne luto... zvazujeme este stale co s tym budeme robit a ci vobec, lebo mame trochu komplikovane obrucky a drahy sa boji, ze ked im to dame opravit, tak mozu zase nieco domrvit :-( no neviem... :-(
Odpovedať
robocop, 10/10, nech to už konečne pochopia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, prepacte. Som len blondina. Ak sa mi nieco paci, preco sa snazite vysvetlit, ze to nie je pre nas vhodne. Poradte vy dvaja babam, kto je schopny urobit to co vy popisujete .......
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?