Svadba 2011 v Košiciach

Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
1
2
61
jemine...jasne ze mas cas....ja mam uz sice po...ale aj tak ti pisem, ze mozes ostat uuuplne pokojna ked ma uz teraz este "LEN" kaplnku.... vsetko ma svoj cas... krasne pripravy prajem
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti krasne :-)
Odpovedať
Aho Kzuzik :-) Pripajam sa.
Odpovedať
Profilova fotka
No ahoooooj vitaj :-)
Odpovedať
:-D Dakujem. No verim ze sa nam skupina rozrastieeee.
Odpovedať
hlasim sa hlasim saaa :D No my sme tiez este len vybrali ktory kostol - Dominikansky...ale este sme tam ani neboli ani nic. A predbezne mame zoznam hosti, vychadza to skoro na rovnako z mojej aj priatelovej strany a celkovo to robi 60 ludi + foto,hudba a tak a chceme este na neskor si pozvat kamaratov asi 30-40 na zabavu. No a konecne som popozerala na nete nejake saty a tie co mam v albume to vyhrali...netusim ci budu na mne vyzerat nejak, ale tak niekedy v lete sa chystam pozriet salony, aby som vyskusala co za strih mi sedi. Verim ze mi tam poradia kus. No a salu sme rozmyslali nad Rivierou, lebo velkostne splna poziadavky, vraj je celkom lacna...akurat je tak zastrcena a okolie o nicom...no bola som tam na svadbe a bolo to super, navyse aj personal super...no proste parada.
Odpovedať
mate niekto nejake dobre referencie na fotografov a DJov z okolia? nerada by som im este aj cestu platila, ked uz aj tak si pytaju pre mna nehorazne sumy
Odpovedať
Profilova fotka
No ahoj kurtica, nevesticka s rovnakym datumom ;-) Tak som rada, ze aspon nemame rovnaky pocet hosti a nebudeme sa byt o salu :-D :-D nas bude do 40 ludi a rozmyslame nad hotelom Maraton :-) inak tie satocky co mas v albume su velmi pekne, tak hadam ti sadnu :-) A inak netusim ktora je nad Rivierou, este som o tom nepocula...
Odpovedať
Profilova fotka
No inak my budeme mat Fera Kollara, takze ruky prec ;-) Ale inak este ti mozem navrhnut, rozmyslali sme aj o Ludovi Foldym, skus pozriet web stranku, pekne fotecky ma podla mna... A DJ neviem, nepoznam :-(
Odpovedať
:-D kurtica aj na L. Mlaku su tu pozitivne referencie. Ja som si tiez vybrala Fera Kollara, no a DJ Milosa.
Odpovedať
Profilova fotka
jojooj..casu mas este kopeec. My sme nasu svadbu pripravovali mesiac a pol so vsetkym, bolo to o dost lahsie pretoze svadba bola v piatok. Mali sme jedneho DJ, vola sa julo..bol perfektny, vytvoril nam super zabavu ale kedze gro hosti bolo mladych tak to ani nebolo take tazk
Odpovedať
Profilova fotka
bupik moja kamoska mala Mlaku a videla som tie fotky potom, tak proti gustu ziaden disputat, ale mne osobne sa velmi nepacili, prisli mi velmi.... jeeeezis ako je to slovo... no ze neboli pekne umelecke, ale take .... ty vole zabite ma, neviem po slovensky :-S vyzerali vsetky ako momentky skratka... ale ako hovorim, to je len moj osobny nazor...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no moja kamoska ho mala minuly rok a velmi ho chvalila a mne sa zdali tie fotky pekne, hoci ked sa pozriem tu na fore v albumoch tak foti vsetky pary presne v rovnakych pozach.
Odpovedať
Profilova fotka
konecne som nasla tuto skupinu :-) aj my uvazujeme nad rokom 2011 ale presny datum este nemame aj ked navrhy uz nejake padli 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte na tento webik chodim už dlho ale nakoľko už reálne začíname plánovať s priateľom svadbu je super, že sa vyšpecifikovala táto skupina. My už máme tiež pevný termín a dohodnutého fotografa, teraz riešime miesto máme niečo v pláne tak uvidíme ako to vyjde
Odpovedať
Tak ja nie som priamo z Kosic, ale z blizkeho okolia. Co sa tyka DJ z okolia, tak pocula som o DJ Petovi, a M. Sykorovi, myslim, ze obaja z Koksov Bakse, a tiez vo Valalikoch je hudobna skupina Relax...ti nam dnes budu hrat na plese :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitam nove nevesticky na fore ;-) Baby poculi ste nejake referencie na DJ Benny-ho?
Odpovedať
cauky, kzuzik :je to Riviera a je to na Popradskej..tiez som o tom v zivote nepocula, ale minuly rok tam mali kamarati svadbu a bolo to proste super a aj chvalili velmi...minimalne sa pojdeme pozriet a spytat na ceny a tak. no a DJ my rozmyslame nad Michalom Verdodym (hups, neviem ci tak sa pise to priezvisko) - Light Sound Promotion. Zatial mam nanho len dobre referencie a je celkom lacny. A fotografa - teda ked mi pan F. Kollar napisal, ze okolo 500 eur, tak som sa zhrozila...cize vdaka cene sme ho vylucili z uzsieho vyberu...kzuzik sa nemusis obavat ;-) Zatial mam v uzsom vybere troch - Jilek, Sarossyovci, Sandrikova. Fotky sa mi celkom pacili aj cenovo sa vojdu do 400 zatial. Ale este uvidime. Pozrela som aj Foldyho, fotky pekne, tak som ho zatial oslovila, uvidime ako sa vyvinie. Kameru mat nebudeme, takze to ani nepozeram. Inak kzuzik, ty si pisala, ze v kaplnke Sv. Michala budete,ze? Ja som tam bola v sobotu kamaratom na svadbu...a ako celkovo to bolo krasne, aj farar v pohode...len sme sa tam akosi nevosli. Sedela iba rodina a par pribuznych a vsetci kamarati a zvysok pribuznych sme stali nasackovany pri dverach a este cast aj vonku ostala, takze z obradu nemali nic... uz len z toho dovodu, ze vacsinu tych kamaratov budem mat aj na nasej svadbe, tak tu by sme ju mat nemohli :-|
Odpovedať
inak saticky som dala odsuhlasit priatelovi a bol nadseny...pozna moj nevkus, tak sa bal ze co to vyberiem :-p ale nastastie bol nadseny...uz len ci mi take daco pojde...uvidime...momentalne este nemozem chodit skusat,bo som zacala fajne chudnut, tak sa chcem dostat na nejaku pohodovu a udrzatelnu vahu a az potom pobehat salony. Nerada by som bola nevesta-slonica :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kurtica :-) No ja som tiez rozmyslala na tym DJ Michalom, ale je ich tu dost vela a nikoho osobne nepoznam, tak bude tazke si vybrat... a kolko si on pyta, ked si vravela, ze nie je drahy? Mne sa inak ozval aj DJ Benny a tiez vyzera byt celkom profesional a nezdal sa mi ani drahy...200 EUR :-) Co myslis? No nas bude do 40 ludi a to by sme sa mohli vojst do kaplny sv. Michala... aj na urade ked sme si ju boli rezervovat, tak sa nas spytali, ze kolko hosti mame a ked som povedala, ze do 40, tak tetuska povedala, ze dobre. My sme sa tam aj boli osobne pozriet a myslim ze nejako sa hadam vojdeme a ak sa pride niekto pozriet iba na obrad, tak bude mat smolu 8-) Aspon mi tam nebudu cumakovat cudzi ludia. No mi hovor daco o chudnuti, akurat dnes som zacala s chudnutim :-) na ranajky jogurt a sojove rozky :-p a zajtra sa chystam po dlhom case aj cvicit... tak uz treba zacat :-) Tak drzim palce so satockami potom ;-)
Odpovedať
kzuzik, no 200 eur je super, ten DJ Michal ma 230 ale len tusim do tretej a potom nejake plus peniazky alebo potom full servis aj s nejakymi efektmi a tak za 285 neobmedzene. Co som oslovila predtym, tak vsetko bolo nad 300, skor nad 350 a to je na mna privela... no tak ty to mas aj porezervovane...tak mi pisni ze "ako sa to robi", kam vlastne treba ist si to vsetko rezervovat...ja by som zasla aj ked tu drahy nie je, lebo ved termin mame, aj kostol sme vybrali...tak aby nahodou nam to niekto nevyfukol :D to treba najprv na urad a potom do kostola ist, alebo najprv sa v kostole dohodnut a potom na urad, ci ako? alebo som uplne mimo? :-S juuuj, no cvicit sa ani ja neviem prinutit, proste v zime sa mi nechce. ale ako udrie jar, tak bike, korcule, traste sa :D ale to chudnutie mi ide v pohode, zatial kilka odchadzaju a ani sa nejak velmi nemusim obmedzovat (to bude asi tym, ze mam na zhadzovanie dost, tak ma z coho ubudat)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ten DJ Benny je z PP, cize si este bude uctovat za cestu... Tak neviem, uvidime :-) Noo ked to chces v Dome, tak na Hlavnej 104 (myslim ze take cislo) nie hned oproti Domu ale kusocek vedla to je... To je rim.kat.urad ak sa nemylim a tam len prides a povies, ze si chces rezervovat datum a kostol a uz len tetuska sa ta spyta na aky cas to chces a je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v dome svatej Alzbety treba co najskor rezervovat termin.my sme sa zasnubili v auguste a hned tam isli a prvy volny termin mali na tento rok 5.jun takze sme ho hned aj brali :-D proste tam treba fakt skoro rok dopredu je to dost ziadany kostol a fara je trosku dalej smerom ku dargovu ked ides,inak su tam celkom mile tetusky takze pohoda :-D
Odpovedať
kzuzik...moja ty ma nestvi s chudnutim :-D ty vobec nemusis schudnut ani kilo :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tha ty kde si sa tu nabrala??? ides ho prec! do skupiny 2010, hes hes... :-p :-D ....aaaale to vies ze musim, sak uz mam zadok jak hroch, resp. hrosica :-p a brucho tiez, ale ten tvoj brat uz ma tiez riadny bachor :-D myslis ze preco zacal na veceru papkat salatiky... :-D a teraz mi nezostava nic ine, len sa k nemu pridat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica no hej Kollar má sumu okolo 5OO EUR ale to je už aj s 3 fotoknihami a predsvadobným fotením. Inak tie knihy sú naozaj prekrásne. Takže samotné fotenie nie je drahé cenu robí to aký výstup si zvolíš....
Odpovedať
Profilova fotka
angel14 ja to viem, preto je Kollar uz naaaaaas ;-) Ale kurtica, inak toho Foldyho Ti fakt odporucam, neviem ci Ti uz poslal cennik, ale vysiel zhruba rovnako ako Kollar a podla mna ma naozaj prekrasne fotky, hm? :-) ale tot len moj skromny osobny nazor :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiež dohodnutého Kollára ;-) a som naozaj veľmi rada pretože jeho fotky sú prekrásne a naozaj sa teším na fotenie s ním, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som s nim zatial dohodnuta, ze tento tyzden sa stretneme a vsetko potvrdime :-) tiez sa uz tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby dnes som bola s mojou buducou švagrinkou vybrať šaty v meste a nebola som veľmi nadšená skoro všetky pekné šaty čo sa Mi pačili sú vo veľkosti 36 :-( asi bude väčší problém si vybrať ako som si myslela no uvidíme ešte ostáva dosť času ale trochu som poklesla na optimizme...
Odpovedať
1
2
61
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?