Svadba 26.4.2014 v Hlohovci

28. jan 201460

Ahojte, je tu niekto kto planuje svadbu v Hlohovci tento termin? 🙂

• @beruskahc  Ahoj,ja planujem svadbu tento termin,len nie v HC 😉 Ale priatel je odtial...

• @liana243  Ahoj, a kde budete mat? niekde pri HC? 🙂

• Ahoj,svadbu budeme mat v TO,ja som odtial a kedze musim svadbu vybavovat sama,tak je to pre mna praktickejsie 🙂
    Budete mat aj starejsieho? Nepoznas nahodou este nejakeho z HC?lebo tu v TO su uz vsetci dobry obsadeny a aj Sladecek,ten je od niekal od HC...tak stale zhanam...

• Sponzor fóra
  • @liana243  Nie,nebudeme mat starejsieho...U nas to bude robit DJ alebo krstny.. vobec to nepoznam, my nemame vo zvyku mat starejsieho,takze ti v tomto asi moc nepomozem... 😞(

• @beruskahc
    @liana243  dievcata, ani my nebudeme mat starejseho, a ani dj, tiez na nas termin je Sladecek obsadeny, tak musim niekoho vysnorit🙂 🙂

• @miruska29 napokon som este nasla starejsieho,ku stastiu mal ten nas termin volny,lebo uz od dalsej soboty je obsadeny az do konca oktobra,tak som happy 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme rodinná firma, prevádzkujeme fotobúdky na svadbách, rodiných oslavách,stužkových slávnostiach a iných akciá, či párty.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov