Svadba 29.10.2011 vydáva sa vtedy niektorá?

25. okt 2011130

Ahojte baby, moj datum svadby je 29.10.2011 a mam obavy s pocasia. Vydava sa este niekto okrem mna? 😃

• ano aj ja sa vydavam presne v ten den 🙂

• na počasie som sa nachystala 🙂. Mam aj biely dazdnik, kamoska mi pozicala srdieckove gumaky na fotenie ak by prsalo, a kupila som si aj biely kabatik lebo uz asi bude chladno...
    Neboj pocasie bude OK, ved mozno bude slno, mozno dazd a mozno budeme stavať snehuliaka 🙂, necháme sa prekvapiť, tak či tak to bude najkrajší deň 😃

• @nanka2910  Tesim sa aj bojim zaroven, cely september bolo krasne, dokonca aj prva oktobrova sobota. Ja pevne verim, ze babie leto vydrzi az do novembra. V pondelok idem uz na poslednu skusku svadobnych siat a tiez si musim este vybrat nejaky kozusok alebo bolerko., lebo teraz uz ked chodim do prace tak rano je kosa a po obede teplo 😃

• Sponzor fóra
  • ja som si dala svadobne saty sit a uz ich mam doma, a kozustek som si tiez prekupila tu z bazarika, lebo co som bola v pozicovnach tak nic moc, kozustek som si musela zaobstarat lebo na satach nemam rukavy a to by mi bola poriadna kosa... ja sa tiez tesim, cez vikend sme boli v sale pozriet ako to robia a vyzdobuju... mam vlastnu vyzdovu, tak dufam ze uz mam vsetko... este mi svagrinka doraba srdcia na stenu
    Ty uz mas vsetko???

• ja sa vydavam viez, verím ze bude pekne 🙂)))

• Ja mám tiež vtedy termín a nechcem aby pršalo,dnes nám prší,tak hádam bude na náš deň babie leto 🙂 Kožuštek mám z požičovne,ten určite treba. Len keby nepršalo,máme prvý manželský tanec naplánovaný vonku pred hotelom,tak hádam to vyjde. Aj do kostola pôjdeme pešo,teda chceli by sme,tak hádam bude pekne

• Ja uz mam vsetko chvalabohu, uz len odratavam dni 🙂 a ked vidim ze este 16 dni tak stresujem cim dalej tym viac 🙂 ale pozerala som predbeznu predpoved pocasia na 29 malo by byt slnecno a 15 stupnov. Tak snad to vydrzi.

• ano ja budem mať svadbu 🙂 ešte aj s krštinamy môjho drobčeka 🙂

• ano snad nam to vyjde
    ved hlasia 13 stupnov, co nie je az take zle 🙂
    @lucia  nestresuj... uvidis vsetko dopadne OK

• @nanka2910  snazim sa nestresovat 🙂 a nech je ako chce je to moja svadba a bude taka aku ju chcem 🙂

• držme si palce, už sa nám to riadne kráti 🙂

• taky tak, ciastocne, budeme mat druhu svadbu na SR

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Aj ja sa vydávam, a mám tiež velké obavy s počasia. Ale urcite bude pekne a teplo musime tomu verit a neprivolavat si skarede pocasie 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov