Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no inak v Bliss vraj maju uplne ine saty ako na nete..ale to vraj preto, lebo ta Jasmine collection je iba na objednavku..takze z tychto siat tam maju mozno troje..vraj..ale tiez neviem, spolocenske maju fakt biedne, ako z minuleho storocia, to som tam skusala..inak neviem poradit
Odpovedať
Profilova fotka
hej, aj to som pocula, ze tam vobec nemaju tie saty, ako na nete...a ked sa na to jedna buduca nevesta pytala, tak ju tetula neprijemnym sposobom odpisala...a teraz ze chod tam skusat... no :) nastastie su tieto neprijemne tety fakt ojedinele :-N a inak ako? si v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, sasettka, no co, saty vybrate? Ktore nakoniec?
Odpovedať
Profilova fotka
tie tretie na 99%, pojdem tam v pondelok... a rozmyslam, ci mam ist este dakam do inych salonov...ale nejak ma to nelaaaaka...mozno pride naladicka..ale teraz naladicky nieto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ktore si si to vybrala, akosi som stratila prehlad..ktore tretie..budu z TT alebo z pasarely?
Odpovedať
Profilova fotka
z trnavy...spredu boli jednoduche...ale mozno tam dam prirobit stuhu inofarebnu cez pas...a vzadu na zadku maju take cackanice :-) a este ich bude treba trosku predlzit... ak si nevies predstavit, dam ich tam este raz
Odpovedať
Profilova fotka
tak daj, nech vidim, lebo neviem, ktore myslis
Odpovedať
Profilova fotka
uz su tam
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, aj som si myslela, ze tieto si si vybrala..vyzeras v nich uzasne a robia ti super postavu..tie z pasarely len tak niektore viseli na tebe..ale tieto su bombove..este si zozen ten zavoj a bude to bomba :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, sasettka, su uzasne, vazne Ti pristanu a su uplne ziarive... :-) ale mas tam tolko krasnych siat, sasettka, nepamatas si, odkial si stahovala tie saty, kde mas napisane peknucke a aj tietooo?Ja som z nich uplne hotova...
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak som rada, ze sa v nich pacim...aj ja ked som sa v nich uvidela, tak vo mne daco hrklo...takze na tom daco bude, ked si uvedomis, ze toto je ono :))) tak tak, este ten zavojisko dakde zohnat...a hotofka :))) a ty co vravis na tu stuhu cez pas? mne sa tam proste pyta, nemozem si pomoct :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta stuha by tam podla mna kludne mohla byt, pekne by to ozivilo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja by som dala skor stuhu do kytice tak aby ti visela az skoro po zem..dajaku vyraznu farbu..myslim, ze to by ozivilo ovela viac...ale je to na tebe.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka, uz treti krat:-)Ze si pamatas tu stranku, odkial si stahovala tie saty s komentarom a tietooo...ja take chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka, nepamataaaaaaaaaaaaaaam :-( skor si myslim, ze som to asi stiahla z ineho albumu tu na MS...takze ti nepomozem :-S to si sa ma uz 3x pytala? hmmm...a ani raz som ti neodpisala?? no to sa mi nezdaaaaaa :-N a ta stuha - tiez to bola jedna z veci, ktoru som si na satach priala...nieco inofarebne...stuha, masla...proste cosi...ved este sa poradim aj s krajcirkou v pondelok... ale chcela by som ju tam...
Odpovedať
Profilova fotka
to je v pohode, hlavne, ze sme sa k tomu dopracovali :-) :-) :-) ved tu stuhu skus a uvidis, to bude najlepsie, ked sa na to sama pozries...
Odpovedať
Profilova fotka
no, dopracovali :-D :-D ale inak, este som taketo podobne modely nikde v salonoch nevidela...no som zvedava, ci sa ti ich podari dakde najst... skusim, poskusam, ja som vymyselnicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pochybujem, ze sa mi to podari, preluskala som uz asi vsetky stranky aj tych najzapadnutejsich salonov, ale nic ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
daj si usit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, ktoze by mi take usil?
Odpovedať
Profilova fotka
krajcirka daka...veeeeelice sikovna :) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... o tychto satach mi pisala jedna holka tu na MS, ze ich ma jej svagrina...a mozno by ich aj predala :)))
Odpovedať
Profilova fotka
a to ma site?
Odpovedať
Profilova fotka
to ma z ebay...a uz mi doslo, ked som sa pozrela na nazov tej jednej foto, ze aj tie saty, co sa ti pacia v mojom albume, som tiez stiahla z ebay..
Odpovedať
Profilova fotka
vsak som to vcera cele presla a nenasla som tam tieto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no mozno vtedy akurat boli v tej drazbe, ci co to tam bolo...citala som tu forum o tom predajcovi asabovi, ci ako sa to vola...a vsetky baby s nim boli nadmieru spokojne...posles fotku siat, miery...on ti da cenovu ponuku, ty ju hadam aj prijmes :-N a oni ti ich tam usiju a poslu... a mas to ... :) kebyze snivam o nejakych takych satach...a nikde by som ich tu nenasla, mozno by som to aj riskla...len urcite nie sama, ale s pomocou tej baby, co tu tie kupy cez ebay vo velkom organizuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len musim na nu skusi zistit kontakt...ta holka tam ma len meno, ale napisem jej asi
Odpovedať
Profilova fotka
takze by si do toho sla? juuuuj, to cakanie, kym ti pridu...to budeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, nie som si ista...ja si urcite pojdem najskor vyskusat saty do salonov a potom uvidim...ja sa tiez bojim toho cakania a co ked potom budu uplne ine?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to...je to taky maly velky risk :-) no sak, chod pekne poskusat...nabehni do pasarelyyyyyyyyyyyyy...treba sa v satach vidiet..a nakoniec zistis, ze sa ti hodi daco uuplne ine :) aj ja som najprv chcela veliciznu suknisco...ale uz som zmenila nazor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyy, tak to mame presne za 9 mesiacooooooooooooooov :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?