Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • noooo teda zaujímavé... to bude super... a tie kvietky, nouvidíte až pri hotovom učese ked tam bude aj závoj...možno tam aj nejaká tak kvetinka pasne... xi

• no ja som chcela aj aj...len ona na to, ze to by uz vraj bola vela...asi to vidim na daky kompromis 😃 tolko uz je ozdob do vlasov..od vymyslu sveta... 😃 ty to mas super, spravila si si vlastne, vsetko k sebe pekne ladi...a mas klud 🙂)))

• no ved tak som to chcela... a hlavne je to take jemnučke... uvidím ja aký učes mi vykúzli lenka...strašne šikovná babenka...

• Sponzor fóra
  • ahojte babule,tak som spat v irsku,ale asi len na mesiac,bo som dostala dobru prac,ponuku,takze na 98 percent idem spat na slovensko,sasi,ja chcem mat presne uces na ten styl,iank mam saticky,dam ich do albumu na chvilku

• ahojky, teeeda no tie su perfišne...hlavne ten vrch je super ,ale čo taram cele su pekne...

• jeeeeeej, babo, peknuckeeeeee 😉 a to je fajn, ze ides na SR, ved co tam v takej dialave, hehe 😬

• jeeej,dakujem,hej sa tesim,ale petulo mi bude chybat,4 mesiace bez seba,sice som to uz raz zvladla,ale to sme spolu este nebyvali

• jaaaaaaj, no ja som myslela, ze hned obaja pojdete....skoda, no 😐

• no to je škoda že bez drahého... ale ved potom už hadam budete obaja tu-nie?

• hej,od augusta uz budeme spoluuu,iank mozem dam do albumu foto aj svad.poharov,ale som to blbo odfotila 😃

• jo tak sup tam s tou foto...

• jj, aj ja som zvedavaaaaaaaaa 😉 a oneeeeeee, mame uz zajednane tie zakusky...este tortu im poslem fotku....a bude... 🙂

• parada a aj koštovku vám dal? a kolko ste nakoniec zajednali...

• pohariky pekne, jednoduche 😉 potom z nich mozte po veceroch popijat cervene vinko 😉

• kostovku sme mali vo februari, mali sme od nich vysluzku na tu skorosvagrovu svadbu 🙂 a boli chutne 🙂 zajednali sme u nich 1000ks...a este sa bude v rodine piect - samrole, puncaky a tie suche zlepovane a namacane v cokolade...a este nejake mensie kolaciky, co pojdu na stol...teta tam povedala, ze ich mame urcite dost...tak jej verim 🙂

• Sponzor fóra
  • babo tie poháriky su mile a to tie mená tam máte vygravírované alebo je to nejakou farbou na sklo...?

• je to take vybrusene,sme vybrali vinove,lebo strasne lubime vinecko 😉 inak aj my sme zacali riesit kolaciky,len musime este spisat kolko vysluziek,tiez to budeme mat podla poctu clenov v rodine a na hostinu davame 4 kol.na osobu,lebo svokra chce napoly,ja som chcela tri na osobu,ale sa to nedalo s nou dohodnut,tak sme spravili kompromis,2 plati ona 2 ja 😐

• jaj taaaaaak, takze 2 a 2? 🙂 ved neva, aj keby vam ostane vela zakuskov, to sa po svadbe rychlo poje, toho sa nemusis bat 🙂
    aj my rozmyslame nad vinovymi poharmi, tiez sme fanusikovia dobreho vinka, o tyzden ideme na ochutnavku, sa tesim, hehe 🙂)) inak tie satky si kde vlastne poziciavas? v BA, ci v Malackach? a na kolko ta to vyjde? 🙂

• pozicala som si ich v malackach a vysli ma na 10 000sk,plus doplnky zdarma-okram sperkov.

• Ahoj babo tie šatky su krásne. hlavne sa mi na nich páči vrch, je krásne vyšivany a aj tak doboka jak ma tu látku, to je super. a vzadu šnurovačka - to u mna vyhráva 😃 . ja som síce za jednoduchsí spodok,ale to len na sebe. ale na tebe to vyzerá super 🙂 . tak šatky už máme, možme isť na svadbu 😃 😃 .
    juuuj keby ešte tolko veci netrebalo, tak aj ihned 😃 😃

• babo, tak to mas taku priemernu cenu, daaaaa sa 😉 😃
    jani....a ty co chces este tolko vybavovat?🙂))) juuuuj, dnes mam konecne dobru naladicku, vonku kraasne, to som potrebovala 😎 😃

• vonku krásne? a kdeee. ja nevidííím až také krásne vonku :o)
    tak vela takych zavažnych už netreba vyavovať, ale ešte stale sa nazbiera dosť vecí ako napr. kostol, krst, matrika, prstienky, nejaké tie ručné práce pre mna ako vyzdobičky a pierka a tak, poháre, oznámenia, kroj, Rudovi topanky a vestu, košele, mne bížu k svadobnym, jedlo v hoteli, cukrarka ( sice vieme ktorá,ale ešte neni nič dohodnute) nákupy alko a taaaaak. vidiš, ešte sa toho nazbieralo celkom slušne 🤔
    viem že s vela vecami neptreba ponáhlať, a ani neponáhlam, ale na to aby sme už sa mohli navliecť do tych našich krásnych šiat všetky, tak toho ešte treba fakt dosť vybaviť 😐

• janka, no treba ist kusok na zapad, aby si videla pekne pocasicko 😃 konecne prestal fucat vetrisko, hned je to lepsie 🙂
    hmmm, no veru, pekne sa to tym menovanim nahromadilo 🙂)) ale vacsina veci su take radosti, takze ja to beriem ako prijemne odreagovanie od inych menej milsich veci 🙂)))
    inak, vies, kolko mame druhov zakuskov?? ono sa to nezdaaaaa, ale sme dostali do ruk zoznam, ktore robia...a uz to slo...a nazbieralo sa 21 druhov 😃

• fuuuha, tak to je pekne čislo 😃 ale ked sa to tak vezme, tak to bude aspon pekne a pestro vyzerať.
    a to čo som tam vymenovala sice tež beriem aj ako prijemne odreagovanie, ale teraz ked nemam na nič z toho čas, a chcela by som to robiť, tak to beriem trošku aj ako povinnosť. ale len trošku 😃
    no a fukať aj u nas prestalo, len to slniečko už by mohlo aj zasvietiť,lebo je poriadne skryte 😬

• jj to mas pravdu, ani ja ted na to nemam casu, urcite by som radsej daco vymyslala, ako robila do skoly, ci do roboty 😐 kebyze aspon ta ruka konecne prestane boliet, ale stale je to o tom istom 😞
    vcera ma inak kopla elekrina, ale do lavej ruky...tak som si nadavala, ze co som tam nedala pravu, mozno by sa mi to polepsilo 😃 😃

• No možno 😃 . ved ked sa chodi na elektriku ked maju športovci problem s kolenami a tak, tak si to mohla mať zadara doma a na ruku čo ta boli. ti poradim? to treba ihlice na pletenie a vopchať do zasuvky 😃 . ale nie, nie že ťa to napadne 😃 . a čo si ju tak ponamahala? alebo si sa udrela?

• inak...kebyze to kopnutie elektrikou nie je taky strasny sok, asi by som tam hned vopchala aj tu druhu ruku 😃 😃 😃 ale je to kapaaanek neprijemne 🙂) ja ju namaham stale..tu pravacku....a potom to takto dopadne..takze je vlastne presilena...alebo co...ved aj teraz ju mam mat v klude...ale to sa jednoducho nedaaaaaaaaaa 🙂) esteze neviem, kde mame doma ihlice.... 😛 😃

• Ahojte babenky,

takže najskor k tým zákuskom... tých 21 druhov to je akurát, my sme piekli 14 druhov suchého a 12 druhov krájaneho... takže to ste vybrali tak akurát...

idem sa vám zas trošička pochváliť- včera sme boli s drahým v lv a kupila som si tam krásne popolnočné šatky, aj ked somto nemala v plane, no tak mi padli do oka že som ich hned zobrala... a to sme tam len tak skočili, že maju 50% zlavy- a dobre sme natrafili... ked som tam bola pozerať ešte minulý rok tak tie iste šatky stáli 5000 a teraz som ich zohnala za 1700- parádička...no nekup to... chichi

• jeeeeeej, kristiiii, to je supeeeer...foto foto 😃
    inak dobre sa ti vsetko meni, najprv si saty zmenila, teraz aj popolnocky...no fajnovucicko...ale ta akcia..fakt by to bol hriech nevyuzit 😉

a ozik, ked si taka zbehla vo vypekani, aka by podla teba bola normalna cena za velku trojposchodovu tortu? taku 12-14kg...zacinam zistovat...a vselijake ceny mi hadzu, tak neviem 😬

• no tak ya 12-14 kg tortu by to mohlo isť isť aj dio 2 tisícok... bo taka 3kg stojí okolo 500-600ska no podla toho aku by ste chceli, poťahovaná je samozrejme drahšia...

no maš pravdu sa mi to riadne mení... ale našťastie v dobrom....foto bude keddojdem domkov,bo tu u peťka nemam kablik na fotak do počítača...tak nemam ako stiahnuť.... zajtra sa posnažím....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov