Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo teda zaujímavé... to bude super... a tie kvietky, nouvidíte až pri hotovom učese ked tam bude aj závoj...možno tam aj nejaká tak kvetinka pasne... xi
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som chcela aj aj...len ona na to, ze to by uz vraj bola vela...asi to vidim na daky kompromis :-D tolko uz je ozdob do vlasov..od vymyslu sveta... :-D ty to mas super, spravila si si vlastne, vsetko k sebe pekne ladi...a mas klud :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no ved tak som to chcela... a hlavne je to take jemnučke... uvidím ja aký učes mi vykúzli lenka...strašne šikovná babenka...
Odpovedať
ahojte babule,tak som spat v irsku,ale asi len na mesiac,bo som dostala dobru prac,ponuku,takze na 98 percent idem spat na slovensko,sasi,ja chcem mat presne uces na ten styl,iank mam saticky,dam ich do albumu na chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, teeeda no tie su perfišne...hlavne ten vrch je super ,ale čo taram cele su pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, babo, peknuckeeeeee ;) a to je fajn, ze ides na SR, ved co tam v takej dialave, hehe :-N
Odpovedať
jeeej,dakujem,hej sa tesim,ale petulo mi bude chybat,4 mesiace bez seba,sice som to uz raz zvladla,ale to sme spolu este nebyvali
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj, no ja som myslela, ze hned obaja pojdete....skoda, no :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to je škoda že bez drahého... ale ved potom už hadam budete obaja tu-nie?
Odpovedať
hej,od augusta uz budeme spoluuu,iank mozem dam do albumu foto aj svad.poharov,ale som to blbo odfotila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak sup tam s tou foto...
Odpovedať
Profilova fotka
jj, aj ja som zvedavaaaaaaaaa ;-) a oneeeeeee, mame uz zajednane tie zakusky...este tortu im poslem fotku....a bude... :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
parada a aj koštovku vám dal? a kolko ste nakoniec zajednali...
Odpovedať
Profilova fotka
pohariky pekne, jednoduche ;-) potom z nich mozte po veceroch popijat cervene vinko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kostovku sme mali vo februari, mali sme od nich vysluzku na tu skorosvagrovu svadbu :) a boli chutne :) zajednali sme u nich 1000ks...a este sa bude v rodine piect - samrole, puncaky a tie suche zlepovane a namacane v cokolade...a este nejake mensie kolaciky, co pojdu na stol...teta tam povedala, ze ich mame urcite dost...tak jej verim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babo tie poháriky su mile a to tie mená tam máte vygravírované alebo je to nejakou farbou na sklo...?
Odpovedať
je to take vybrusene,sme vybrali vinove,lebo strasne lubime vinecko ;-) inak aj my sme zacali riesit kolaciky,len musime este spisat kolko vysluziek,tiez to budeme mat podla poctu clenov v rodine a na hostinu davame 4 kol.na osobu,lebo svokra chce napoly,ja som chcela tri na osobu,ale sa to nedalo s nou dohodnut,tak sme spravili kompromis,2 plati ona 2 ja :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj taaaaaak, takze 2 a 2? :) ved neva, aj keby vam ostane vela zakuskov, to sa po svadbe rychlo poje, toho sa nemusis bat :) aj my rozmyslame nad vinovymi poharmi, tiez sme fanusikovia dobreho vinka, o tyzden ideme na ochutnavku, sa tesim, hehe :))) inak tie satky si kde vlastne poziciavas? v BA, ci v Malackach? a na kolko ta to vyjde? :)
Odpovedať
pozicala som si ich v malackach a vysli ma na 10 000sk,plus doplnky zdarma-okram sperkov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babo tie šatky su krásne. hlavne sa mi na nich páči vrch, je krásne vyšivany a aj tak doboka jak ma tu látku, to je super. a vzadu šnurovačka - to u mna vyhráva :-D . ja som síce za jednoduchsí spodok,ale to len na sebe. ale na tebe to vyzerá super :-) . tak šatky už máme, možme isť na svadbu :-D :-D . juuuj keby ešte tolko veci netrebalo, tak aj ihned :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babo, tak to mas taku priemernu cenu, daaaaa sa ;-) :-D jani....a ty co chces este tolko vybavovat?:)))) juuuuj, dnes mam konecne dobru naladicku, vonku kraasne, to som potrebovala 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vonku krásne? a kdeee. ja nevidííím až také krásne vonku :o) tak vela takych zavažnych už netreba vyavovať, ale ešte stale sa nazbiera dosť vecí ako napr. kostol, krst, matrika, prstienky, nejaké tie ručné práce pre mna ako vyzdobičky a pierka a tak, poháre, oznámenia, kroj, Rudovi topanky a vestu, košele, mne bížu k svadobnym, jedlo v hoteli, cukrarka ( sice vieme ktorá,ale ešte neni nič dohodnute) nákupy alko a taaaaak. vidiš, ešte sa toho nazbieralo celkom slušne =-) viem že s vela vecami neptreba ponáhlať, a ani neponáhlam, ale na to aby sme už sa mohli navliecť do tych našich krásnych šiat všetky, tak toho ešte treba fakt dosť vybaviť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janka, no treba ist kusok na zapad, aby si videla pekne pocasicko :-D konecne prestal fucat vetrisko, hned je to lepsie :) hmmm, no veru, pekne sa to tym menovanim nahromadilo :))) ale vacsina veci su take radosti, takze ja to beriem ako prijemne odreagovanie od inych menej milsich veci :)))) inak, vies, kolko mame druhov zakuskov?? ono sa to nezdaaaaa, ale sme dostali do ruk zoznam, ktore robia...a uz to slo...a nazbieralo sa 21 druhov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha, tak to je pekne čislo :-D ale ked sa to tak vezme, tak to bude aspon pekne a pestro vyzerať. a to čo som tam vymenovala sice tež beriem aj ako prijemne odreagovanie, ale teraz ked nemam na nič z toho čas, a chcela by som to robiť, tak to beriem trošku aj ako povinnosť. ale len trošku :-D no a fukať aj u nas prestalo, len to slniečko už by mohlo aj zasvietiť,lebo je poriadne skryte :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jj to mas pravdu, ani ja ted na to nemam casu, urcite by som radsej daco vymyslala, ako robila do skoly, ci do roboty :-| kebyze aspon ta ruka konecne prestane boliet, ale stale je to o tom istom :-( vcera ma inak kopla elekrina, ale do lavej ruky...tak som si nadavala, ze co som tam nedala pravu, mozno by sa mi to polepsilo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No možno :-D . ved ked sa chodi na elektriku ked maju športovci problem s kolenami a tak, tak si to mohla mať zadara doma a na ruku čo ta boli. ti poradim? to treba ihlice na pletenie a vopchať do zasuvky :-D . ale nie, nie že ťa to napadne :-D . a čo si ju tak ponamahala? alebo si sa udrela?
Odpovedať
Profilova fotka
inak...kebyze to kopnutie elektrikou nie je taky strasny sok, asi by som tam hned vopchala aj tu druhu ruku :-D :-D :-D ale je to kapaaanek neprijemne :)) ja ju namaham stale..tu pravacku....a potom to takto dopadne..takze je vlastne presilena...alebo co...ved aj teraz ju mam mat v klude...ale to sa jednoducho nedaaaaaaaaaa :)) esteze neviem, kde mame doma ihlice.... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, takže najskor k tým zákuskom... tých 21 druhov to je akurát, my sme piekli 14 druhov suchého a 12 druhov krájaneho... takže to ste vybrali tak akurát... idem sa vám zas trošička pochváliť- včera sme boli s drahým v lv a kupila som si tam krásne popolnočné šatky, aj ked somto nemala v plane, no tak mi padli do oka že som ich hned zobrala... a to sme tam len tak skočili, že maju 50% zlavy- a dobre sme natrafili... ked som tam bola pozerať ešte minulý rok tak tie iste šatky stáli 5000 a teraz som ich zohnala za 1700- parádička...no nekup to... chichi
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, kristiiii, to je supeeeer...foto foto :-D inak dobre sa ti vsetko meni, najprv si saty zmenila, teraz aj popolnocky...no fajnovucicko...ale ta akcia..fakt by to bol hriech nevyuzit ;-) a ozik, ked si taka zbehla vo vypekani, aka by podla teba bola normalna cena za velku trojposchodovu tortu? taku 12-14kg...zacinam zistovat...a vselijake ceny mi hadzu, tak neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ya 12-14 kg tortu by to mohlo isť isť aj dio 2 tisícok... bo taka 3kg stojí okolo 500-600ska no podla toho aku by ste chceli, poťahovaná je samozrejme drahšia... no maš pravdu sa mi to riadne mení... ale našťastie v dobrom....foto bude keddojdem domkov,bo tu u peťka nemam kablik na fotak do počítača...tak nemam ako stiahnuť.... zajtra sa posnažím....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?