Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, tie z Nicol mi pridu, ze ich chce uz naozaj kazda...sama la sposa a cojaviemcoeste :)))) hentie modely som teda este nevidela...ale podla mna sa uz nabuduci rok rozsupnu...a ved...o to ide, aby sa neustale menili trendy...a tak :)) nooo...nepribeeeeeeeeer :-D ja si skor myslim, ze cez to leto sa este pochudne, co myslis ty?:)))))) a fotit sa v tom salone da f pohodke? dakde som tu citala, ze v nejakych blavackych salonoch normalne bud zakazuju fotit...alebo dokonca za to pytaju poplatky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja si tiez myslim, ze buduci rok uz o tomto novom salone bude vediet kazda nevesta a saty sa tam budu vo velkom poziciavat a aj preto ich uz teraz zajednavat, vazne sa bojim, ze by mi ich niektora vyfukla..a co potom? No a s tym letom, schudnem na 100 percent, to asi nikomu nechuti jest cez leto :-D a navyse to bude leto pred svadbou a budu stresy, takze vaha pojde dolu..a fotit nielenze mozes, ale tie kocky tam ta same pofotia, nemusis pohnut ani prstom.. Ja som im dala fotak a ony ma fotili ako odusu..no strasne zlate boli, navliekli na mna skoro vsetky saty a ochkali, aka som v nich krasna a tak :-D no super pristup..na rozdiel od Nicol v Auparku, tak sa pani tvarila, ze jej kazim den, ked musela na mna saty navliekat..otras teda..sklamali ma :-( ale tie moje uz mam..inak chcela som dat do albumu aspon jedny saty zo skusania, ale fotky su strasne velke a nemam naistalovany photoshop, tak to tak skoro nebude..
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj, take zlate baby su v tom salone?? no faaajnovucko :))) ale pozor s tym letom...aby zas na tebe tie saty neviseli :-D k tym obrazkom...klasicky microsoft office picture manager nemas? myslim, ze je v kazdom balicku windowsackom...tam sa ti tiez daju zmensit fotky...ked tam fotku otvoris, dvakrat kliknes, tak ti na pravej strane naskoci vselico mozne, co s tym obrazkom mozes spravit...a je tam aj ze zmensit obrazok... ;-) aach jaj, preco vonku prsi?? mame ist dnes na vinnu cestu po Trnave :))) hadam to doobeda prejde, no :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako sa vsetky mate? Ja som si cez vikend nedala pokoja a vymyslala som nieco na vyzdobu..aj som kopec veci porobila, tak sa z toho tesim. Prave sa chystam do mesta, idem vybavit kostol, aby sme uz mali aj toto zajednane, som na to uplne zabudla..ale nastastie je este cas, tak verim, ze este budu mat pre nas volne miesto v kalendari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak vobec nejaky kalendar na rok 2009 budu mat :-D :-D :-D potom daj vediet, ako si dopadla, som zvedava ;-) a hej, nevesticky de steeee?...nejak to tu stagnuje...ehm, ja som tu skoro kazdy den, mam malo roboty...a mna to tu proste bavi :-p :-N
Odpovedať
ahojte aj ja som tu skoro nonstop,milujem tuto stranku a som neskutocne vdacna tomu,koho to vobec napadlo,je tu plno inspiracii a nie len na svadbu,vela sa toho tu da dozvediet.inak viete preco sme sa rozhodli pre piaty september?bo to bude presne sest rokov,co budeme spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej...tak to je supeeer...a ako ste sa vlastne zoznamili?? a u nas to je jediny vhodny termin pocas celeho roka, aby to vyhovovalo vsetkym ludom, ktorych tam chceme mat...je to sranda, no :)
Odpovedať
vcera som si asi nasla piesen na prvy tanec,je to tak na 90 percent,aale neviem,kde si ju mam stiahnut,bo na youtube mi to nejde,respektive vobec neviem ako.ale potrebujem este druhu polovicu pesnicky,nejku tanecnejsiu,bo chceme mat taky maly tancek.neverim,ze som toho mojho na to nahovorila,bo on netaancuje,maximalne ked ked sme na plese alebo tak ludovky a to ho vediem ja,ale zlepsuje sa a do svadbz je este cas
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kostol je vybaveny, mali dokonca aj kalendar na rok 2009, tak sme uz dohodli aj omsu na 16. hodinu. Tak uz mozem pokojne spavat, ze je vsetko zajednane na jeden datum..uf..dnes nam dovezu novu sedacku do obyvacky, tak sa vytesujem z toho..konecne nebudeme sediet ako cinania na zemi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj vy chcete mat take to tanecne prekvapko?? ze zrychlit ten sladak a trosku to tam zabavit?? aj my o tom premyslame :)) a sme na tom podobne, ja bych zatancovala kazdu blbinu...ale drahy sa zdraaaaha :))) ze on tancovat nevie...ale mame cas na to, aby sme ich ukecali ;-) a aka to je piesen?
Odpovedať
ahojte kocky tak ako citam ...moj drahy tiez ludovecky a spolocenske tance nemusi.. tak isto rozmyslali nad niecim rychlejsim....no este uvidime mozno zacneme nejaky ten tancek trenovat :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nasli ste na youtube priklady takychto taneckov?? podaktore nemaju chyby :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
..ano nasla som a niektore videa su fakt super.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) najviac sa mi pacili taki Cinania, co tancovali ako roboti...to by sme ale asi nezvladli :-N a Maruska, inak sa mas akoooo? :-)
Odpovedať
...ano tych som tiez videla ..boli fakt supis...mam sa celkom fajn,no uz sa tesim domov...pomalicky zaciname kupovat darceky na Vianoce..hlavne nasemu krsniatku...a ty ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
krsniatku? mate male krsniatko? to je zlateeeee... a kedy ides domov? ja som s darcekmi vo faze vymyslania...este nemam vobec predstavu, co komu kupim...ale tiez sa na Vianoce tesim...krasne to sviatky :-) a mam sa vcelku fajn...len som dnes bola so zajacikom u veterinara...a tusim je na mna nahnevany ;-(
Odpovedať
..no mame krsniatko..je to bratova dcerka..ma rok aj dva mesiace..take male sidielko...brat sa zenil v septembri,ale bola to len taka mala svadba,spolu 40 ludi..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, no fajnee...aj moja sestra je teraz v ocakavani...ma termin na marec, tak sa tu s nou vsetci vytesujeme...:) a inak je tehotnych este asi 5 osob v mojom okoli...asi to bolo v nejakom case nakazlive, alebo co :-D
Odpovedať
..no...moj bracek je taky mlady otecko..prislo to tak necakane...no s malej Lilianky mame velku radost..je to take nase male slniecko..inak satky som tu nebola este ziadne pozerat ale cez vikend asi pojdeme do Zurichu tak nejake pozriem...
Odpovedať
Profilova fotka
baby no napisala som siahodlhý príspevok a on mi zmizol- nech ma tu nehnevajú... tak ešte raz -novinka č.1 už máme kameramana- a tááák sa teším... a dnes som kupila svadobne poháre-aj z toho sa teším... aj ja by som už chcela niečo tvoriť na našu svadbu a namiesto toho vyrábam medaile pre mojich expertov na zajtra do školy... s tým tancom- no ja som peťka nahovorila na tanečnú - on síce rad tancuje ale moc mu to nejde a tak pristal na par sukromných hodín , začneme to riešiť niekedy v marci apríli- že vraj aby to do septembra nezabudol... a o tých babatkách mi ani nehovorte- všetci naokolo zrazu sú v očakávaní takehoto zazraku...a prave jeden takýto zazrak idem pozrieť do susedov- malo to rok- malý huginko behá ako strela...
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :))) aj meno ma krasne ;-) a satky...no, mam novu lasku :-D tusim su posledne v mojom albume...na SR ich asi urcite nenajdem...no uvidim, co vymyslim...ale dokonca mesiaca bych chcela nabehnut do jedneho salona...aj so spoluziackou...ta ma tam tlaci :))) a pisala som tu, ze salon, co otvorili hned oproti nam, ma len albumy s fotkami siat...z ktorych si mozes vybrat a daju ti ich dakam do Turecka usit...presne na teba...ale toho sa trosku obavam... tak nech ti ten Zurich vyjde ;-)
Odpovedať
...pekne satky ..este som ich v nijakom albume nevidela..no a stym usitim..tak to by som sa aj troska obavala ze mi to neusiju ako chcem...a nevies nahodou ci si uz nejaka nevesticka davala sit takto satky?
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to...neviem o nikom...su tu take, co si davali usit saty vlastne cez ebay...a su povacsine spokojne...a myslim, ze toto je dost podobne...a dufam, ze aspon trosku kvalitnejsie...i ked prva vec, co ma napadlo bolo, ze to tiez davaju takto cez ebay a cenu nadhodnotia, aby mali z coho ten salon prevadzkovat...:))) pytaju okolo 15tis. za tie satky... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa tiez bala dat si takto usit saty..som dost narocna a neviem, ci existuje krajcirka, ktora by mi dokazala splnit ocakavania..potrebujem sa v satach najprv vidiet a nie si nieco objednat a nevediet si predstavit, ako v tom budem vyzerat a preto nechapem nevesty, ktore si kupuju saty cez ebay..podla mna je to riskantne a mnohokrat aj zbytocne vyhodene peniaze..cest vynimkam samozrejme..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa inak v tomto povazujem za dost narocnu...a urcite mi nie je jedno, co budem mat v ten den na sebe...a chcem, aby boli presne podla mojich predstav...tak preto som na vazkach...jedine mozne riesenie vidim v obehani salonov, poskusam...a mozno najdem tie prave ;-) ale ak by to stale nebolo ono, ale vedela by som, aky styl mi ide...a ake latky su pouzite...a presne tie saty, ktore chcem, by som videla len na obrazku...tak by som sla do toho...a objednala tie satky presne na mna a z konkretnych materialov...cez ebay by som sa bala...ale keby mi tu v tom salone panicka pomohla...a zarucila, ze to bude super...tak nie je o com :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je pravda..ale ja by som aj tak nemohla spavat, kym by som tie saty nemala na sebe oblecene
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme si dost podobne....ak by som sa rozhodla pre tamtu moznost...asi by som si vsetky nechty okusala, kym by prisli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kristi, ja som ten tvoj prispevok najprv vobec nevidela!!! nechapem...len ted som sla pozriet daco hore...a pozeram...ze od teba tam je cosi napisane..fakt divne...tak gratulujem k tej kamereeeeee :)))) a co mate nejake preteky v skole? :-D a Hugo sa maly vola?? hmmm...tiez jedno este nenarodene chlapciatko ma jednu z moznosti prave toto meno..ehm...je to zaujimave meno, co poviete? :))))))) a asi aj my pojdeme do tanecnej, nech si hanbu nespravime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je sila...zuuzzzu, ani ten tvoj prispevok o vybavenom kostole som nepostrehla...som asi slepa...alebo co...a to si bola na ktorej fare? ci v TT je len jedna? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
To som bola na fare Mikulaskeho kostola, lebo my chceme omsu v sv. Anne, ale kedze ja pochadzam z farnosti Tulipan, tak som to musela ist tam vybavit..a navyse u sv. Anny nemaju vlastneho knaza, tak nam tam pridelia nejakeho z Hrubeho kostola..som rada, ze som to vybavila, ze nam to povolili..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?