Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
dakujem kocky..ste zlate..ked som tak rozmyslala takto o tyzden uz budem pani :-) hah to je sranda velika ;-) no s tymi ohlaskami..my sme ohlaseni az 4krat..hihi, farar sa pri vypocte zmylil... tak som sa smiala ze mi nemozeme mat nic normalne :-) ale aspon bola sranda..co sa tyka knaza chcela som mat jedneho zo snv ale vela vymyslal a ja sa nebudem doprosovat este aj fararovi, tak kto nas zosobasi ten nas zosobasi..hej asi mame jediny svadbu v meste. ale este je aj mestsky urad, tak aj tam niekto moze mat... dufam ze vsetko dobre dopadne..mam trochu strach, tremu, nervozitu vstetko dokopy. a aj z toho mam stres ze mame s omsou a tak dlho tam sediet, nuz co..ale nejako to zvladnem. hodim do seba jedneho panaka a bude po treme :-) :-D len dufam ze sa neopijem lebo ja nie som zvyknuta pit...to by bolo teda... este mam dilemu ci si mam kupit biele pancusky alebo telove a aj ci k tym failovym satam mam zobrat telove ale bo cierne,,take hlupisti mam uz len trapia. a este asi kupim krizik lebo ten comame sa mi zda maly. tak uvidim. kupila som si celenku ale nakoniec sme ju zavrhli, a kupila som si take male krietky a este aj take male sponky zasuvacie do vlasov s kvietkami tka uvidim. okrem toho som si kupila aj ine fialove nausnice tak zoberiem asi tie..uvidim.no a to je asi tak vsetko. nemam este nic na krk , nijaku bizu tak neviem ci neico kupim na poslednu chvilu alebo nei..tak to je asi vsetko..kamarati..hi hi :-) drzte palce ale este urcite pridem do vtedy.. marc vsetko naj a nech ti to vyjde vsetko...
Odpovedať
no pozeram to to uvidim som v jednej vete pouzila nejako vela :-) pisem ako baca od buka do buka
Odpovedať
ahoj jani..poslala som ti to oznamko..aj piesen ktoru chcem mat na prvom manzelskom tanci..speiva ju hapka s bilou..divam se divam a ty spis..strasne sa mi paci a myslim ze vystihuje vela..neviem ci dostanes tu piesen, lebo je to vela bajtov ale ked nie tak ju mozno poznas..
Odpovedať
Jeinabe kedy sa chystas na faru? No ja som to posunula na februar. Este asi ani tebe nevolali z flory ze? No pockam este do pol januara a potom sa asi ozvem ja. Kedy vam maju prist obrucky?
Odpovedať
Marc vsetko naj naj naj :-o
Odpovedať
Kikuska no budeme na teba urcite mysliet v sobotu. Dufam ze nam potom ukazes foto ;-)
Odpovedať
kikuska aj ja budem na Teba v sobotu mysliet.Neboj sa omsa zbehne rychlo.My sme mali tiez osmu a mne to ubehlo strasne rychlo.Nas sobasil moj kamarat,tak to bola prekrasna omsa.A panaka si kludne daj.Dopadne to na vybornu ;-)
Odpovedať
Baby dakujeeeeeeemmmmmm!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D Niekedy mi tridsiatnici pripadali strasne stari a uz som vhupla do klubu. Ale citim sa tu skveleeee... My mame obrad na urade. Nemate niekto skusenosti? Na co si treba dat pozor?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my uz mame vsetky papiere na fare, kaplan povedal, ze sa uvidime pred oltarom... tak to je snad vsetko, co treba 8-) nakoniec sme sa rozhodli pre Mariansku horu a najneskorsi termin sa dal dat na 16:00 tak mame vtedy ... Marc 1 ... aj ja gratulujem k jubileu :-D Na urade som bola prvykrat na svadbe minule leto, celkom pekne to tam je, len bolo dost horuco ... narozdiel od kostolov, kde byva zase kosa ... obrad sa mi celkom pacil, dobre sme sa nasmiali na jednej spevacke so studenou na hlave a obleckom ala Marika :-D :-D :-D a na pesnicke o bielej plachte ... ale to ako nevesta asi nestihnes riesit ... ;-) je to inac taka rychlovka 15-20 minut a je z teba pani manželka x-)
Odpovedať
dakujem..kocky.. inak aj obrad na urade je celkom ok... je to tiez pekne speivaju, recituju, len je to blbe za tam musis stat ale hadam v septembri nebude tak teplo..takze by si to mala v pohode.
Odpovedať
No Kikuška som v práci a ani tu mi neotvorilo to oznamko ani tú pesničku, nechápem to už som zúfalá..... :-S Ale pesničku poznám, len musím si ju nájsť a pustiť a potom ti dám vedieť....kvietočky ti určite pôjdu do vlasov, už si ťa aj predstavujem :-) ...a ako to vlastne je s tým farárom ? To ti oni pridelia, alebo si môže človek vybrať koho chce?A ja som si myslela, že krížik dáva farár, nevedela som že to si musím kúpiť..... A čo sa týka pančušiek, akurát som to minule rozoberala s kámoškou a dospeli sme k názoru, že ja si dám určite telové, neviem, ale biele mi moc nesedia....... Spišiačka no neviem kedy pôjdeme na faru, ale tiež buď január alebo február.....ešte sa nám z flóry neozvali, keby si volala, tak daj mi prosím ťa vedieť..............možno teraz budú volať po sviatkoch....a ako si na tom s prácou?Dúfam, že už lepšie.......no už obrúčky konečne máme, tak len skúšame a skúšame.....písala som s jednou holkou, lebo mala presne tie obrúčky v albume a nieje s nimi spokojná......a ináč pod tým bielym matom je žlté zlato ale ja už na to kašlem.....a ináč si predstav aj moja kolegyňa má presne také obrúčky len čisto žlté.............
Odpovedať
Profilova fotka
marc1 vitaj v klube tridsiatničok a kikuša neboj šetko dopadne dobre ja som mala telové silonky a ku tym fialkovym satkam by si mohla mať kludne telove silonky inač asi keby si si dala cierne tak asi by si musela zvolit aj cierne doplnky ale to je vsetko na tebe a este chcem povedat že na urade je tiez pekna svadba spieva tam znama
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte... no dnes mi mamk akupila biele silonky.. :-) .ale uvidim ci si ich dam..mozno si dam aj telove..myslela som ze kedze tak nasnezilo a bude isto zima, tak ze si dam asi dve silonky na seba..aby som nezamrzla...lebo to s tym snezenim sa mi voobec nepaci... co take este vam chcem povedat?hi hi... jani ti oznamko vobec nechapem..skusim sa pozriet v com to mam ulozene, lebo ja mam word 2007 teraz ma napadlo a tam je asi koncovka docx a nie doc ale nie je to vo worde..prekopirujem to do wordu a ulozim pod wordom 2003 a tak by si to asi mala otvorit. dufam ze sa z toho vysomaris, lebo je to nejake dopletene :-) dnes sme boli v kosiciach, drahy bol na krvne testy..lebo pojde na misiu :-( a trochu behali po meste.no rano som mala humbuk..budik som si dala na 4,10 a zobudil mna az mobil ked mi drahy volal:viky ja uz vyrazam.v prvom momente som vobec nechapala o co ide.a potom sa spusitila salenka..obliekla som sa za dve sekundy, umyla, vlasy mi az tak hrozne nestali, rychlo trochu upraviit a este som si zbalila tri svestky zavolala taxi a stanica..no bol to moj osobny rekord..fakt za 10 minut a este som aj na kaja cakala na stanici ;-) nestihla som si dat ani makeup ani sa namalovat nic..no ale dalo sa.ale nic sme nekupili. chcela som kuknut v bizuterii ale bola som prekvapena vyberom, nic extra..a drahe...zhanam taky strasovy nahrdelnik na krk ale taky ako "obojok"..tak dufam ze zozeniem. no a tesim sa na svadbu dojdu aj draheho kamosi a dufam ze nie v maskacoch alebo oni su podareni a dufam ze nebudu tancovat so mnou ako blazni.. :-) :-D
Odpovedať
no k tym fialovym satam si dam neviem..rozmyslam stale ci telove alebo cierne, lebo mam cierne lodicky..len si neviem predstavit ze k neveste asi velmi nepojdu cierne silonky..
Odpovedať
kikuska a ako sa citis?V sobotu uz bude s Teba mlada pani ;-) Rozlucka zo slobodou bola? :-D Uzi si ten krasny den a tak Ti zavidim.Ja by som sa vydavala este raz ;-) inak ja by som si dala k tym popolnocnym hnede a k svadobnym to je jedno ci hnede alebo biele
Odpovedať
no citim sa tak nervozne..hodila som nejake foto do albumu..rozlucka este nebola az v piatok asi ...inak vies co chytam depku zo svojich svadobnych siat..mam pocit zevyzeram hrozhne..
Odpovedať
dala som saty do albumu..co vy na to..?normalne chytam zo seba depky..ako v nich vyzeram?ale pravdu..su take svadobne??hah..ked pozeram do albumov nejakych bab tak maju take paradne saty a mne tei pripadaju take obycajne... alle ked si myslim ze mi take princeznovske nepristanu,nie som ten typ..a nevsimajte si vyzeram tam hrozne. vlasy a tak..ked mi dorastaju tak je to hotova katastrofa, najradsej mam kratke.. :-) .tu fotku som dala len na chvilu aby ste posudili...co a ako... a aj tie na prezlecenie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kikuša 100. Môžem byť úprimná? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa100 tie saty su super, aj chcem take nejake, nie s obrovskym kruhom, lebo na svadbe chcem aj normalne tancovat ;-)
Odpovedať
Ahoooj Viky no konečne som si pozrela to oznamko, mne sa páči, je jednoduché a aj ja chcem iba také niečo podobné.....nechcem nič zložité.....a čo sa týka tých šiat už som ti povedala svoj názor, mne sa veľmi páčia a vieš, že som mala tú možnosť si ich tiež vyskúšať....no aj ja už by som chcela pobehať po salónoch, ale neviem či budem mať na to čas, keď pomaly vždy robím............a čo sa týka tých siloniek, nedávaj si čierne na svadbuuuu.........ako povedala zmrzlinka pod svadobné môžeš mať aj biele, ale pod fialové si daj telové....mne sa viac páčia telové.........takže predsa ide tvoj mužíček na tú misiu :-. ....a kedy odchádza?A kam ide? A už si nič negatívne nepredstavuj, veď na svadbe nejde len o šaty a obrúčky, ale konečne budete svoji....poviete si ÁNO.........a to je na tom najkrajšie a najdôležitejšie....a každá nevesta je krásna pre svojho ženícha........a nepozeraj na iných.......tak dúfam, že sa ti ešte podarí zohnať ten náhrdelník, aby si už bola konečne so sebou spokojná......... 8-) Neboj budeme s tebou...a ja verím, že všetko dopadne čo najlepšie a potom už budeš nám všetko referovať ako to prebiehalo a na to sa už tešímmmmm......... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga.. tie kruha si na svadbe ani nebudes vsimat. ja som mala spodnicku kde kruho bolo len na spodku a vobec mi to nevadilo.. len pri nastupovani do auta. kikusa my sme mali 15.11. a nebola az taka zima ale kedze cakam babätko tak som si kupila silonky telove ale tie najhrubsie a do saly som si kupila tenke. takze kludne to ries takto. ja som mala ako este jedno riesene leginy biele ze si ich dam pod saty ale nakoniec nebolo treba.. a hlavne nestresuje... aj ked mas urcite vsetko naplanovane v ten sa to zmeni a potom len mavnes rukou nad tym...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Kikusa nemas z coho chytat depku, saty su peknucke a pristanu ti ... neviem si ta typovo predstavit v nejakych velmi princeznovskych, ale to je asi o tom ako sa kto citi ... a niekto je princeznovsky typ a niekto nie je. ja tiez nie som :-D :-D :-D aj ked ja som saty velmi neriesila, podla mna ak by si mala akekolvek saty, budes na svadbe ta najkrajsia okolo ktorej sa to toci ... to je ako vianocny stromcek, ked sa zozsvieti na stedry vecer, kazdy je ten najkrajsi ... ide skor o ten jedinecny pocit :-) a silonky si kup hrube, potom v sale si mozes prezliect ...
Odpovedať
ok kocky... ste zlate..dakujem... to su tie predsvadobne stresy...asi..uz chcem mat po tom.. :-) inak vsimla som si ze nas fakt citaju aj ludia z roznych miest..viem ze je to verejne forum...len je to taka sranda, clovek si to ani neuvedomuje. jani poslem ti IP pa inak aj ja mam na spodnicke kruh maly a je to fakt v pohode...
Odpovedať
naninka co si chcela napisat??
Odpovedať
akurat dosla segra z nemecka... ideme sa zvytat..cauteeeeeeeee :-) inak jani to oznamko nie je nic moc takto ale na zivo je nadherne..tie kveitky..su krasne jeden streborny a druhy zlaty..a trochu vytrcaju..ved ju popros keby si isla do jasminu a uvidis ho aj ty na zivo.. inak na dubovu pojdeme zaniest pozehnanie v sobotu tak keby is tam bola tak ma mozno uvidis..pa.
Odpovedať
Jeinabe no mas pravdu kaslat uz nato ake budu take budu. No pri najhorsom ich budeme reklamovat..... No len opatrne s tym skusanim aby ste ich uz do svadby nezosuchali... :-) No z flory by sa mali ozvat do 15 take mam info. Ak nie tak tam zavolam ja. Ale vraj sa urcite ozvu. Len sa dvihla zaloha na 4000
Odpovedať
inak nechcela som to hovorit a vytahovat to tu a niekoho ohovarat....ale tie saty co som tu dala neboli z jasmine...lebo neboli okolo krku..ale na ramienka..tie predtym co som skusala mali okolo krku a tei neboli..no proste ta pani z toho mojho salonu mi boli ked som prisla skusat tyzden pred svadbou kratke.. mala som take nervy a nevratila mi ani zalohu.takze si dajte pozor. to je jedno ci ste vysoke alebo nizke chodte skusat vzdy, ale vzdy keby som mohla dam velke pismena..vzdy so svojimi topankami ktore budete mat na svadbe lebo sa vam moze stat to co mne..takze tak..tak nakonieco som skonicla pri tych satach ktore sami pacili ako prve a asi je to osud.. ale veite si predstavit ze mi pani so salonu poradi aby osm si v -20stupnovej zime obula baleriny, na svadbu a isla bez ciziem a tancovala s topankami bez opatkov...tak si utvorte nazor este dobre ze som si vtedy skkusala tie saty co budem mat lebo inak by osm sa asi zblaznila.. takze tak.
Odpovedať
my sme na korze platili len 1000zalohu.a musite si robit aj vyzdobu?ale predtym co sme mali najprv na druzbe tak tam sme davali zalohu 3000-ky..
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa100 pre kolko hosti je sala na flore? a kolko sa tam plati za salu?
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga sa mi zda ze do nejakych 90 ludi. my sme mali na cingove a za salu sa tam plati 10 000sk ale dole v restike neviem je to asi lacnejsie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?