Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
lenkaga..musis sa spytat spisiacky..ja mam svadbu na korze. na korze je do 50 ludi..a my sme za salu neplatili nic..priplata ca az po 23hod. 200sk za kazdu nacatu hodinu..cize my zaplatime okolo 1000,-sk za salu.. tam sa plati len za jedlo, pitie ako vsade aale ze salu nic neplatime... :-) ale spytaj sa spisiacky ona tam ma alebojej napis IP ona je najkompetentnejsia z nas lebo tam bude mat svadbu... pa a daj vediet ako si dopadla..papa kocky..idem dnes na obocko, na nastrek ... tak uz sa pomaly blizim k svojmu dnu..zajtra uz len nechty...a potom sobota... janus ako sa mas?co mas dennu lebo si nebola na fore?..
Odpovedať
kikusa100... skús pánsky salón v Trenčíne, kde šijú na mieru pánske obleky i fraky atd. Firma sa volá JN Fashion. Skús sa u nich info:-))). Akú máš predstavu o šatičkách a obleku? Ažiadne stresy ved máte ešte kopuuuu časuuuu :-).
Odpovedať
Profilova fotka
pekný deň dámy:) ja som tu len od včera,kedže cez sviatky sme stanovili termín nášho dňa na 05.09.2009. Lenže v TN.
Odpovedať
Ahoj lenkaga ja mám tiež svadbu na flóre, mali by ste sa zmestiť do tých 100ľudí......a platí sa záloha 4000sk, ale to ti potom odrátajú z jedla po svadbe........ Ahoj Gebriela vitaj medzi nami............... :-) Viky ja ti napíšem IP, tak niekedy tu len nazriem a rýchlo idem preč, lebo nemám čas....včera som mala C, ale dnes som bola na pracovnej schodzi a teraz idem do nocnej, takže som pracujúci človek.......... :-S
Odpovedať
Fesica Kikuška sa vydáva už tento týždeň :-D ..............................
Odpovedať
jeinabe dala som do albumu 2 druhy vyzdoby z flory zelenu a fialovu
Odpovedať
sperky a ine vecicky na : www.mimiaukcie.sk :-)
Odpovedať
Kikuska prajem ti aby Ti zajtra vyslo vsetko podla Tvojich predstav, aby to bol pre Vas ten najkrajsi den v zivote :-D
Odpovedať
kikuska drzim zajtra palce a hlavne sa dobre vyspinkaj.Uzi si Vas den a nezabudni:ziaden stres! ;-)
Odpovedať
a o ktorej to mate?uz sa tesim ako Ti budeme blahozelat :-D
Odpovedať
Ahojte baby Kikuška má sobáš o 15tej.......Kikuška neboj zvladneš to, všetko dopadne dobre a vidíš, že všetky sme s tebou.....tak sa pekne drž......a my budeme na teba myslieť a potom sa niekedy ozvi, keď už budeš mať po všetkom...budeme ťa tu čakať
Odpovedať
Spišiačka no tie výzdoby sú krásne......mne to úplne stačí........a nevieš keď nekúpim si živé kvety tak dávajú na stôl umelé kytičky alebo ako to je?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte tak Kikuška sa nám už za pár hodín vydáva.............joooj ja by som už mala asi poriadne stresy........držím jej palce, aby jej to všetko vyšlo.............. :-D
Odpovedať
AK môžem rada sa pripojím do tejto debaty. Termín svadby máme so svojou polovičkou 15.8.2009 a mám pocit, že popri práci toho veľa z príprav nestíham. Tento týždeň som si našla konečne čas a zašla som do salónu Karin a Jasmin. Skúsila som si pár šiat no mala som pocit, že mi žiadne nepadli na 100%. Neviete mi doporučiť ešte nejaký iný salón v SNV do ktorého sa oplatí skočiť? Zvažujem, že zájdem aj do Popradu... Ďalšia otázočka : kde sa dá kúpiť zaujímava bižu k šatám. behám po nete no zatiaľ som si nič nevybrala... A nakoniec. Svadbu máme v Levoči v Gastrodome a mám jednu dilemu. Neviem či chcem výzdobu marhulkovú, svetlo fialovú alebo sbetlo zelenú :D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes som asi prvykrat podlahla panike ... kde si preboha zhanate svadobne topanky? presla som x obchodov a nic ....no akoze mali aj pekne, ale podpatok 10 centy ... to ja nezvladam, obycajne podpatky vobec nenosim, ale taky 5 cm viem zniest ...kde sa daju take topky zohnat? a bolo by fajn keby nestali 2 tisic a viac ...
Odpovedať
Jeinabe no to neviem ako to je s tymi kvetmi ale zistim a dam ti vediet.
Odpovedať
Ahoj Adusa aj ja uvažujem ísť pozrieť šatky do PP, bola som aj ja v týchto salónoch a ešte neviem, niesom si 100% istá, majú pekné šatky, ale až tak mi žiadne nepadli do oka..........a čo sa týka bižutérie, tak v SNV si nič nenašla (spišan, jednota)? Mirkabend ja zvažujem, že si objednám topánky od jednej pani pošlem ti jej album a tam máš na výber.......ja to asi risknem a objednám si ich................ Dik spišiačka a ty čo máš nové?
Odpovedať
A Adusa nerob si nič z tej výzdoby, doma sa už zo mňa smejú, že raz chcem zelenú, raz fialovú.......ja sa rozhodujem medzi dvoma farbami, ty to máš horšie....medzi troma........... :-D
Odpovedať
baby,topanky skuste v Poprade.Ja som v SNV tiez nenasla ziadne na nizkom podpetku.Ak mate niekto nohu 37 tak Vam moje svadobne poziciam :-D :-D :-D
Odpovedať
Jeinabe dik na Spišan som úplne zabudla :-) Ja sa do PP vyberiem niekedy koncom januára tak uvidím ako to dopadne ;-)
Odpovedať
Aj ja chcem ísť do PP koncom mesiaca, takže sa možno aj stretneme 8-) V spišane má peknú bižu a vie aj dobre poradiť..........A na bižu je ešte čas...........a poháre aké a kde chceš kúpiť? Zmrzlinka môžeš mi požičiať topánky, trošku si ich nadšijem :-D :-D :-D
Odpovedať
Poháre si plánujem pravdepodobne objednať cez internet. Pozerala som na niektoré stránky, len som si ešte nevybrala tvar. No aj v salóne mala celkom v pohode výber. Najskor sa však musím poradiť s aranžérkou akej farby bude výzdoba. Lebo ako som písala neviem sa rozhodnúť a poháre chcem mať pieskované v rovnakej farbe ako bude výzdoba. Takže na nej mi to teraz všetko viazne :-) A s kým beháš po salónoch. Sama alebo s kamoškou? Ja som sa dohodla s budúcimi švagrinkami, že si salóny najskor obehnem sama (nakoľko oni sú tiež pracovne vyťažené) a keď zúžim výber na niekoľko modelov tak to obehneme spolu a poradia mi :-) No keď behám sama tak to nie je až taká sranda :-D Takže ak chceš možno by sme sa mohli dohodnúť a obehnúť nejaké salóny spolu ... keď máme obe cestu do PP...
Odpovedať
A myslíš tie drahé poháre, čo stoja okolo 1500sk? Nenašla si aj niečo lacnejšie a pekné? A celú výzdobu ti robí aranžérka? No ja pôjdem s mamkou, ktorá sa na to celý čas teší a so sesterkou.....no samej je to blbé, ja by som sa sama asi nevedela rozhodnúť.........hoci mamka je tiež nerozhodná..........a topánky už máš? Najlepšie je ísť skúšať šatky aj s topánkami.....a ja musím, lebo som vysoká a nechcem, aby mi boli šaty krátke................dúfam, že nebudem mať s tým problém, lebo ma asi porazí.......... :-|
Odpovedať
No neviem či nájdem lacnejšie poháre ako za 1500 sk? Aj v salóne mali za podobnú cenu. Ano výzdobu mi robí aranžérka so Smižian. Príjemná pani. A cenovo ma to výjde za cca na 4000. Aj moja mamina sa na to tiež teší no akosi si nevieme zosúladiť dovolenku. Takže je ukazujem fotky no to už nie je ono. Topánky ešte nemám no neviem ani aké chcem... lebo všetky čo som zatial videla mali úzky a vysoký podpätok a v tých by som zaplakala. Tak možno v PP pobehám aj nejakú obuv...
Odpovedať
No už som počula o tej pani, že je dobrá, že vie všetko pekne urobiť................a čo všetko tá pani zahŕňa v tejto sume? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne robila vyzdobu pani sagulova zo smizian zdobi salu a kostol adusa to su podla mna drahe pohare skuste sa baby opytat niekde v salone ci aj tento rok nie je svadobny veltrh minuleho roka bol v hoteli satel v pp my sme si tam kupili pohare za 700sk
Odpovedať
cauko baby mozem sa pridat
Odpovedať
Takže poporiadku :-) budem mať stoly do učka a ešte jeden dlhy takže v cene je zahrnuté : farebné stuhy, svietniky, sviečky,servítky, aranžmány z umelých kvetov (nejaké malé kytičky) , "bordel" :-) porozhadzovaný po stole - nejaké maličkosti a aranžmány na konce stolov (menšie vysiace kytice). Na hlavný stôl chcem väčšiu kyticu, stuhu, návleky na stoličky aj so stuhami, farebnú stuhu z prednej strany stola a za nás 2 srdcia. Okrem toho sú v Levoči v Gastrodome 2 stĺpy tak chcem ešte niečo na nich a tiež niečo okolo dverý lebo už nevyzerajú najnovšie (chcem ic trochu zakryť) . A ešte sme sa rozprávali o nejakých ozdobách na bočné steny, aby neboli prázdne. Tohto roku sú svadobné veltrhy dosť odruky... okolo stredného Slovenska.
Odpovedať
ahojte kocky..uz som tu..som hrozne unavena..tak len na skok...a dam aspon jednu fotku do albumu.. :-) aby ste videli ale poviem vam..ja som nemala vobec ziadnu tremu trochu doma kym dosiel albo bola taka uvolnena atmosfera..ze super..normalne som si to uzivala a verim ze ked niektore baby pisala ze im svadba ubehla rychlo tak to mysleli naozaj.. pridavam sameeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chvaly na valkosaka...bolo super, nasi hosstia sa vedia zabavat, aj on povedal ze uz davno nemal taku partiu ludi co tancovali od prvej chvile..ale on hral fantasticky..dali sme si manzelsky tanec, od hapkku..divam sa divam a ty spis..bolo to uzasne dalej sammmmeeeeeeeeeeeee chvaly na kameramana..bol to uzasny clovek, ludsky, srandovny, uvolnil atmosferu, od prvej chvile co prisiel tak dokazal uvolnit vsetko..nebol to ten bucko on len pre neho robi..zistim si na zmluve jeho meno..ked by ste chceli buckovu firmu ..tak si pytajte toho pana..naozaj neolutujete..perfektny..mala som pocit pri nom ze som jedine ja aj so mojim ta najdolezitejsia, co som aj bola ale proste to daval tak pocitit nam a to tak dobre padne, ze sa venoval, staral, pytal sa, fotil fakt ochota.. verim ze bucko urobi dobre video.. :-) a aj vlasy soom mala super.. makeup teiz.aspon si to myslim. saty sa mi trochu pdoarilo zasppinit spodky..a aj trochu na boku lebo ked som sadala do auta tak som sa otrela..a aj tie na prezlecenie sa kazdemu pacili..takze super.. napisem viac cez tyzden..idem nieco najst a hodit.. zatial su to fotky co nas fotili bratranec a svagri a tak..majte sa a teste sa na vas velky den... trochu sme schaosili pri radovom , lebo sme pri nom nevyzbieravali npeniaze ale hlavny druba si pre nas pripravil taku basnicku..ale aj tak aspon nieco zaujimave bdue na tej kamere..tak pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?