Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ale za takú cenu by som mala asi hotovú kúpelňu :-D :-D :-D .....tak to si fakt tam musíte poriadne užiť........
Odpovedať
no my na dovcu asi nepojdeme...neviem..uvidim..dokonca ani neviem ci manzel pojde na misiu..lebo dnes mu volali ze asi nepojde... tak mame chaos... ze co bude v lete..je to pre mna velky stres..najprv nejde potom ide potom zasa nejde..hruza..bola by som najradsej keby nesiel ale peniaze potrebujeme..neviem co bude :-( jani:a kde robi tvoj drahy?mas ho doma alebo teiz cestuje na tyzdnovky..??
Odpovedať
kocky..citali ste niekedy diskusiu 2010?tak tie baby maju dobre hlody..su to nejake cesky..menstrucaciu nazva jadna rusov, alebo rusove...jedna kocka tam teiz hovorila nazor na kostol atd..dobre som sa nasmiala..a to nestiham bludit po inych diskusiach...len ma zaujala diskusia rok 2010, lebo som nevedela pochopit co chcu pomaly dva roky dopredu riesit? :-) xi xi ale su fakt podarene neiktore
Odpovedať
hej to su fakt niektore take pipky podarene.Ja sa tu z nich rehocem uz skoro rok a pol :-D Inak mame v tom aj stravu a su to strasne prachy aj pre nas.Kedze chceme stavat.Ale mam taky pocit,ze je to nasa prva velka dovca a asi aj posledna na dlhu dobu.Tak si to musime poriadne uziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit.... :-D
Odpovedať
Áno ja vám to prajem, aby vám vyšla................no aj my budeme mať asi poslednú dovolenku, potom asi až niekedy na dôchodku 8-) ............................. Idem kuknúť na tú ich debatu.........a zmrzlinka už si uspala manželíka, že si už tu zas? ;-)
Odpovedať
ahojte to dnes tu nikto rano nie je hi hi..kocky ponocujete a potom nepisete nicccc :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby!co robite?Ja som happy,ze nemusim do roboty.Idem az vo stvrtok a v sobotu mi uz zacina dovca. ;-)
Odpovedať
Ahojte.........tak tebe fajne, že máš dovolenku, joj aj ja by som si už oddychla............Kikuška a kedy by som mala spať? Mám za sebou namáhavú nočnú prácu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja marodujem druhy tyzden a od nudy neviem co robit :-(
Odpovedať
Buď rada, že si doma a oddychuješ............a teraz môžeš veeeľľaaa papať......... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vela nie ale casto, male rastie ako z vody, hlavne som sa musela naucit ranajkovat....
Odpovedať
Profilova fotka
Zofi, plne ta chapem ... mna porazuje uz ked mam 3 dni dovolenky a nie to este ked nemozes nic robit ... ked si na rizikovom ... v ktorom tyzdni vlastne si?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zhruba 8- tyzden. inak co robkas v BA, skoncila si tu skolu?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa necudujem, ze rastie ako z vody :) ja som chodila na vysku do Trnavy, na slovencinu a etiku, takze som skoncila ako pani ucitelka ... ale to bolo uz davno :) 2005 odvtedy som rok paniucitelkovala na ZS v Ivanke pri Dunaji a potom som si hladala normalnu pracu (aj za peniaze :) nie len za dobry pocit) a robim u importera znacky Iveco (nakladiaky) - objednavky,l ogistika ... a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vysku nechala, zila 3 roky vo svajciarsku, trocha v nemecku a teraz rok pracujem v zmenarni v BA a teraz som robila v Hodonine a zacala znova studovat :D
Odpovedať
Profilova fotka
vesele tiez ... takze teraz si v BA ci v CR? Ci striedavo ... ja som sa teraz tiez dala na studium, skuskove a robota dokopy mi ale nerobi dobre ... a hlavne nestiham vymyslat blbosticky na svadbu 8-) ale sak od februara sa to hadam zlepsi ...
Odpovedať
Profilova fotka
a co studujes teraz? jedna skola ti nestaci :D no mne tiez nerobi dobre to striedanie a este aj skola, svadba a teraz este aj babatko...
Odpovedať
Profilova fotka
takze chodis hore dolu ... fu .. no mas toho dost ... dala som sa na manazment ... vies co, s tou pegeckou som mala dost take blbe zazitky, ked som si po ucitelovani hladala robotu ...tak som sa rozhodla si aspon nejakeho bakalara urobit, ze ked si budem po materskej hladat pracu, nebude to az take hrozne ... budem mat nejaku prax aj vzdelanie ... a ty kam chodis na skolu?
Odpovedať
Profilova fotka
chodim do nitry, socialnu pracu externe. a ty planujes ostat byvat v BA? mate vlastny byt, ci byvate v podnajme. Ja v BA neostanem, to nieje mesto pre mna.....
Odpovedať
Profilova fotka
socialna praca na detas aj v SNV, nie? no akoze zatial ostavame tu, kupili sme si pred 2 rokmi 3-izb. byt v Dubravke (jak ten cas leti), ale tiez sa nam tu nejak extra nepaci ... radsej by sme sli niekde do domceka :) ale zatial tu mame pracu a tomu sa prisposobujeme ... uvidime ked budeme planovat babo, ci sa situacia nejako zmeni ... hlavne to bude zalezat od buduceho manzelika ako zamaka :) ked ja pojdem na matersku ;-)
Odpovedať
no pekne temy rozoberate..tak som stastna..manzel nejde na misiu..idu asi protekcni..ale mne to vyhovuje... aj ked peniazky by bodli hi hi tak mam dobru naladicku..hrozne som ssa tej misie bala ako ato vydrzhime, aby sa mu nic nestalo atd... no babo by som aj ja chcela ale este asi trochu pockame..musime sa trochu zmobilizovat obaja..a tak..hlavne pracovne, bytovo a financne..atd..lebo to nie je take jednoduche..uvidime.. no blava je hruza...poiznam to mesto lebo tam mame rodinu, manzel tam ma rodinu, znamych atd... a chodila som tam rok do skoly..takze viem o com hovorim...nemusim ju..
Odpovedať
kikuška tak keď manželík nejde nikam, tak niet sa čomu brániť, už by ste mohli aj začať plánovať jedno malé krásne bábätko, možno aj dva naraz :-D :-D :-D ....to si viem predstaviť, že sa ti určite odľahlo.......ale veď vy byt máte nie? To bývate teraz na tej tarči?
Odpovedať
nie este nebyvame..teta tam este byva... lebo ona si preraba byt kde ma ist ona byvat takze tak..no a my sa nastahujeme az koncom januara, zaciatkom februara.. :-D takze tak..a babatko asi este nie..financne sa musime trochu spamatat, treba nam este zaraidit a dieta by sme uz nezvladli..je to hrozne vela ale mozno ked sa podari tak aj hej uvidime..clovek mieni pan boh meni..nie? ;-)
Odpovedať
dala som nejake nove foto kuk ale len dve, uz sa tesim na profi fotky.. :-)
Odpovedať
No aj svadba človeka dobre finančne položí, v dnešnej dobe to nieje lacný špás...akurát som sa dnes zamyslela, že asi tiež to dieťa nepôjde hneď po svadbe, lebo teraz si uvedomujem koľko peňazí to pôjde a budeme sa musieť tiež z toho zpamätávať............no uvidí sa.......v poslednom čase som na tej stránke taká závislá že až.....to keď tu človek začne čítať niektoré zaujímavé témy, prezerať albumy...,tak prejde aj pol dňa........ale vždy sa niečo nové dozviem ;-)
Odpovedať
Viky ozaj zlatá si bola, aj pekne jemne namaľovaná, u ktorej vizážistky si bola? A ako dopadlo vrátenie popolnočných šiat? A kde teraz bývate? My tiež čakáme na ten byt, kedy sa vysťahujú, už sa teším...... Ešte nás čaká tá prerábka a potom to už pôjde..........
Odpovedať
jani dakujem :-) napisala som ti ip...popolnocne saty dopadli ok..akurat ma mrzel jej pristup ale co uz..kazdemu sa pacili..ked osm vysla z kancla do saly..tak kazdy ze wow..normalne ma to potesilo..hi hi :-) super pocit..fakt kazdy mi povedal ze popolnocne saty by mali byt take ze ked nevesta vyjde ze kazdy ostane paf..aby neboli vystredne ani prilis jednoduche..bol to dobry vyber... napisala som ti IP
Odpovedať
Hej veď som povedala, že ti pristala aj tá farba a pekné sú......... Ináč zajtra idem skúšať svadobné šatky, ale len tu v SNV, tak uvidím ako dopadnem......mamka ma už volá od pondelka a nejako to nestíham a možno sa mi aj nechce, lebo som rada, že som doma....ale zajtra už idem, som rozhodnutá....ináč ten salón na východe má už aj reklamu na redute..........uvidím čo to je za salón...a ešte obehám aj salóny na zimnej.....
Odpovedať
jejj hned by som isla.... a skus aj do dekaca..ze vraj tam este ten svadobak je..tak som prekvapena lebo ja som na neho zabudla.. vies ked si predsatavim a spatne prehravam tei stersy s tymi satami tak som stastna ze sa pacili a ze to stalo za to..a nakoniec ze som mala aj tie ine saty a nie tie s jasmine..som velmi rada...
Odpovedať
No to ti verím, tak oveľa lepšie ti tieto sedeli.....hej viem že tam je salón, no neviem či pôjdem až tak ďaleko..uvidím ako budem stíhať...počkaj možno za pol hodiny obehnem všetky a to tak, že keď tam vojdem, tak mi povedia, na také vysoké postavy šaty nemáme..........a už budem vybavená 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?