Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ano v tej a tortu som uz vybrala, mne staci polystyrenova...
Odpovedať
Jahody a nemáš nejaký zoznam po čom sú tie koláče v Sp.Štvrtku? Nemohla by si zohnať? A kde to tam presne je? A robia také veľké zákusky alebo také menšie? No baby dnes som si zarezervovala šatky, ostala som pri tých z Izabel, mám k nim už aj podprsenku,aj bižutériu (nádherná), skúšala som ju rovno k šatám a mám už aj perličky do vlasov a nádhernýzávoj...joj teším sa...že už mám s tým pokoj.... Dnes som ešte obehala salóny..v Karin a v Jasmin ešte len čakajú na novú kolekciu....v jasmine mi ukazovala šatky na fotke, aké jej majú prísť, ale stále vyhrávali tie "moje"......... V Ivete sa mi nepáčili šaty, jedny som vyskúšala boli zažltnuté, druhé boli poškodené, celkom ale aj ušli ale nie.....aj to ked tam človek vojde, cíti čistý prášok a aviváž a zrejme ona perie tie šaty tam, lebo mala práčku, takže ich nedáva do čistiarne........... A v amadeuse majiteľku zastupovala taká staršia pani, ktorá nevedela o ničom, a dokonca ma obsluhovala moja mamka a nie ona...tak som vyskúšala jedny, aby som mohla hneď vypadnúť...taká neochota........tak si predstavte, že mamka oblieka mi šaty aj šnuruje....potom jej vravím, že pod šaty by mala ísť aj spodnica s kruhami....no poviem vám, že som bola rada, že som vypadla, lebo by ma tam asi čoskoro porazilo........ :-x
Odpovedať
Profilova fotka
jenaibe: no to vybavuje moja mamka, kedze ja som v BA, kludne jej napis a ona ti odpovie, napis jej ze si pises s jej dcerou zofiou a ze by si chcela vediet o tych zakuskoch, ona ti urcite napise, co budes chciet, jej a-mail je znovotna@zoznam.sk ona je tiez zofia ako ja :-)
Odpovedať
Jeinabe a kde je ten amadeus?
Odpovedať
Profilova fotka
jahody: len aby sme sa rozumeli ... tou atrapou som nemyslela nic negativne ale ze je to napodobnenina torty ... jeinabe: krajaju male kusky a maju tam aj cukraren, mozes ochutnat :) Korheľová Mária – Cukráreň Lucia. Sp.Štvrtok, Nám. slobody 268
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobre jahody keď budem mať čas tak jej napíšem, ale som sa aj zasmiala, že mi doporučuješ svoju mamku, veľmi pekne ďakujem............. Spišiačka ja som si vybrala šatky v Izabel - na zimnej sdtrane...a Amadeus je vyššie od Izabel v takej bráne..... Mirka dik za adresu, ale aj tak to budem musieť pohľadať.......... Zuzu a kedy je tam výstava?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
skoda kocky ze sme sa skor nebavili o tych tortach..j aby som si dala uricte inde upiect... lenze nikde uz nepiekli. tak ostala sonatina. a lutujem ze som nesla radsej do rudolfa lebo niektore kocky mali fajn tory od nich...
Odpovedať
jeinabe no pozeram ze tu mame dost salonov o ktorych ani neviem
Odpovedať
No to hej spišiačka, to som ani ja nevedela, že až toľko ich je......Kikuška a nebola si spokojná s tortami? Čo boli mastné?
Odpovedať
Viki ty si sa bola fotiť v Dardanely?Ak áno koľko sa platí? A musí sa dopredu objednať?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jahody tak dnes som napísala tvojej mamke, dúfam, že sa nebude hnevať.... ;-) Baby ta kde to ste???Už trpím tu samomluvou............... :-)
Odpovedať
ahoj tu som :-)
Odpovedať
No konečne niekto...............píšem ti aj IP.....závoj ma vyšiel na 690sk za požičanie a biža ma vyšla 450sk.....objednala som aj poháre...tie výjdu 990sk, zdali sa mi oproti tomu čo som pozerala lacné.......hoci tiež za 2 poháre je to veľa.....ale vydávam sa dúfam, že len raz.........a ešte také sponky s perličkou....a jedna sponka stojí 38sk, to je dosť.....a ja som si kúpila 5 vraj to stačí...........na oznámka som zabudla, ale asi niečo si vytvoríme doma, ešte uvidíme....keď pôjdem po poháre tak sa jej opýtam...... Dozvedela somsa, že pierka sa dajú kúpiť aj v galantérii v jednote, tak tam pôjdem pozrieť...........
Odpovedať
janaibe a kde konkretne na východe je ten salon? ja sa v stredu chystám do PP no ako tak čítam asi predsa len skočim pozrieť aj do salónu Izabel. A uvidíme čo tam majú :)
Odpovedať
V Amadeuse som sa aj ja otočila na opätku a odišla. Chcela som sa porozpravať najmä o výzdobe ale nemala som s kým. A tých pár šiat (asi 10) som len preletela pohladom. Aj Izabel som tipovala na taky mali salónik ale asi som sa mýlila . Uvidíme. Zajtra Vám dám vedieť :)
Odpovedať
...ahoj ta pani v Amadeuse je tam len na zastup..ta co to vlastnia robi vyzdobu je momentalne v zahranici...ja si davam robit vyzdobu u nich..
Odpovedať
Adusa hneď od grekokatolíckeho kostola na východe ide taký zelený činžiak a pôjdeš okolo neho až na koniec a tam až za posledným vchodom je ten salón, uvidíš už nadpis...........tak veľ šťastia pri výbere šiat a fakt choď pozrieť aj do Izabel...ináč aj do Karin majú zajtra doniesť novú kolekciu, tak tam choď pozrieť v utorok.... Hej ale tá pani čo je na zástup nevie o ničom, podľa mňa by mala byť aspoň o niečom informovaná.........a nechce sa jej a ani nevie obliecť nevestu.......nič v zlom, ale úplne ma to tam odradilo.....jasné že majiteľka môže byť zlatá,a le mala si tam dať nejakú zaučenú osobu.............
Odpovedať
jani musis sa dopredu objednat, ist do muzea v snv vies ako je levocska brana spisat zmluvu, ja som platila este sk500 :-) a potom ti daju zmluvu a oni im povedia aby v den svadby o tolkej a tolkej tam boli , ty zadas cas..tolerancia je pol hodiny...ked budes meskat tak odidu..a potom este na mieste sme platili 150sk tej osobe ktora tam pride ako taky tringelt ze tam prisla..vies je to predsa jej cas a tak to maju zauzivane..takze tak som rada ze vsetko vychadza ako ma...dajte vediet ako vam ide vyber siat..myslim ostatne kocky..pa a drzte sa. spisiacky a ty?co satky?co dietka?? pa
Odpovedať
Jeinabe to zavoj sa len vypoziciava? a stoji to vypozicanie tolko? To snad nie. Som pocula ze zavoje sa len predavaju teda tak povedali kamoske v salone lebo vraj sa to berie ako spodna bielizen teda sa nesmie vypoziciavat. Mam taky pocit ze ma ta svadba totalne zrujnuje...
Odpovedať
Kikuska no ohladom siat mozno dnes zajdem do nejakeho salonu aspon pozriet lebo na skusanie asi nebudem mat cas. A dieta? No ide ako tak. Prvy tyzden priblizne 3 kila a druhy 2. Tak myslim ze to ide celkom dobre. Aj ked najradsej by som mala dole od vecera do rana aspon 10. ;-)
Odpovedať
ahojte mozem sa pridat?? Mohli by ste mi prosim poradit kto v SNV robi vyzdobu okrem ag.Amadeus?? som z Krompach a obavam sa, ze restauracia, ktoru sme si rezervovali, neurobi taku slavnostnu vyzdobu ako by som si predstavovala. Sudim len podla DVD co som videla a absolutne ma to nenadchlo. Pred tyzdnom som sa zacitala do roznych tem vo fore a uplne som znervoznela. Svatbu mame v septembri, tak je uz asi na case, aby som zacala s pripravami. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
;-) caute babky, co noveho? adka neboj, do septembra najdes niekoho, v SNV je vela cateringov takze urcite si nieco vyberies... ;-)
Odpovedať
dakujem za povzbudenie, ono v podstate este nemam nic rozbehnute, akurat take tie zakladne rezervacie na restiku, kostol......kedze pracujeme obaja v Prahe, tak sme si aspon to rezervovali dostatocne dopredu. odhodlavam sa na saty, povodne som chcela pockat na veletrh, ktory bude zanedlho, ale asi cakat nebudem.no ale je super, ze sa tu mozem inspirovat........
Odpovedať
no tak uz mam za sebou prve skusanie siat. Chvalabohu aj na moju postavu nieco maju. Zarezervovane este nemam ale myslim ze uz som sa rozhodla. Bola som v salone Jasmine a ta pani mi prisla strasne neprijemna.
Odpovedať
ahoj spisiacka.no vidis vsetko ide ako ma..no ta s jasmine..tak ona ma taku povahu..ved si citala co mi urobila tyzden pred svadbou... :-( takze tak. ludia su rôzni..ale ma tam celkom pekne saty..len ten pristup je otrasny..co uz.. a kde si bola skusat saty?pozeram ze ty mas svadbu v auguste a to som si myslela ze mas v septembri xi xi jani ako?si v praci?ja sa dnes nemozem k nicomu dokopat.. som doma, lebo sa mi treba ucit este na jednu skusku..najtahzsiu a uz nevladzem..davam si uz prihlasku aj na mgr..ze vraj mgr nie je az take tazke ako bc..je menej skusok..tak sa tesim..no najprv musim odstatnicovat aj na bc.takze by som si mala ist kupit prihlasku, zaplatit skolne atd..no som hrozne leniva... a dnes chcem ist na tarcu cvicit do posilky..lebo si priapdam ako slon..tak sa maj a drzte sa kocky..
Odpovedať
No citala som co sa ti stalo v jasmine. Mne ukazala tri saty aj to len v katalogu a ked som ju pytala ukazat ich v skutocnosti tak takou rychlostou blesku ich vytiahla a znova dala na vesiak ze som ani nestihla pozriet. A co ma totalne odradilo ked som ich chcela vidiet je to ze mi povedala ze take velke cisla ako potrebujem na vesiaku vyzeraju aj tak otrasne. Uz sa mi ani nechcelo ich vidiet. No nakoniec mi ich tou rychlostou ukazala ale ani som si fakt nestihla vsimnut ake boli. A skusat som sa po tom uz aj bala...
Odpovedať
spisiacka pisala som ti IP :-)
Odpovedať
Adka ja mám aranzérku so Smižian. Ak chceš pošlem ti jej údaje do IP...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?