Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ahoj Tela tak to si môžeme podať ruky...presne mám takú istú výšku......no v tom salóne Isabel mala všetky šaty čo som skúšala na moju výšku...a bolo ich asi 5-6............Ale určite choď pozrieť aj do Karin, už vraj má novú kolekciu...ja som sa na to už vykašľala, pretože tie čo som si vybrala mi padli do oka........... Adusa my sme boli kupovať obrúčky v PP v jednom zlatníctve, tam majú lacnejšie.....ale neviem ako sa volá to zlatníctvo......keď pôjdeš od bývalého prioru dole nájdeš také veľké zlatníctvo (tam majú nádherné obrúčky ale drahé)...pôjdeš ešte dole a nájdeš taký malý výklad zlatníctva, vojdeš do brány a hneď tam sú dvere...možno si aj tam niečo nájdete a gravírovanie je zdarma........dúfam, že tomu môjmu vysvetľovaniu chápeš.. :-D :-D :-D
Odpovedať
A môžem sa opýtať na kolko ťa vyšli? Ja som PP zavrhla práve preto, lebo som si myslela, že to tam bude ešte drahšie.
Odpovedať
No nás na prekvapenie vyšli na 6000sk, myslím si, že super cena..........mne sa tiež páčili v zlatokove obrúčky, ale vyšli by nás na 10000sk...........
Odpovedať
A sú jednoduché alebo nejako vzorované? Už len kvôli tej cene sa tam asi skočím pozrieť :-)
Odpovedať
Majú všelijaké.....my máme rovnaké ako spišiačka, tak sa pozri do jej albumu a uvidíš...........
Odpovedať
SUPER. Presne niečo také chcem :-D . Takže hor sa do Popradu.Pre upresnenie cesty: ako je bývalý prior tak to zlatníctvo sa nachádza na tejto strane alebo oproti. A pojdem od neho smerom k fontáne alebo opačným smerom? :-) Inak môj orientačný zmysel je hrozný :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D no pôjdeš po tej strane ako bol prior a pôjdeš smerom k fontáne........asi tak :-N A opýtaj sa predavačky poriadne na tie obrúčky, aby si vedela o nich, lebo ten mat môže po čase zíjsť a potom si ich dáš vyleštiť alebo dáš si natiahnuť opäť ten mat........ináč sú nádherné v skutočnosti..... ;-)
Odpovedať
adusa24..mozes mi kludne poslat Ip...ja som sa skontaktovala s tou pani s agentury es amadeus a komplet vyzdoba by ma vysla cez 10 tisis.. :-|
Odpovedať
cez 10 tisiiiiiiiic ??? :-. kto chce ,tak mu mozem poslat kontakt na jednu pani,co to robi lacnejsie.Mne robila vyzdoby v Malom kostole,ale viem,ze robi aj v Smizanoch a tiez aj vo velkom kostole v SNV.Poslite mi IP ;-)
Odpovedať
este k tej zalohe za salu.Aj ked sa robia niekde stuzkove,tak sa plati za prenajom a myslim,ze na tom jedle vela netrhnu a myslim,ze je to uplne normalne,ze pytaju peniaze za prenajom.Ved dnes Ti nikto nic zadarmo neda.A svadby,pohreby,narodeniny a vseliake vyrocia a krstiny su pre vsetkych velkym biznisom a hlavne utocia na city ludi,lebo je to pre nich vyznamny den a kazdy chce ho mat co naj a preto tie prachy da ;-) Nasi znamy dali asi 6 000 Kc len za to ,aby sa mohi brat v meditacnej zahrade.A to bolo strasne horuco,hostia tam stali asi hodinu na slnku,vsetci sme mali spinave topanky a auta sa dali zaparkovat dost daleko,takze sme este slapali po pomaly lesnej ceste k mieste obradu :-D
Odpovedať
no aj tak sa mi to zda drahe..ale je pravda ze biznis je biznis a chcu zarobit..inak aspon tu vyzdobu ste mohli mat v cene.. :-| chcu sa hrat na profesionaloch a na takych zakladnych veciach ako vyzdoba vidno ze to je o nicom...do kelu .. :-|
Odpovedať
TAk pýtajú si preto zálohu, aby mali aj čašníci niečo z toho, elektrina a pod....ani ja niesom z toho nadšená, ale teraz si už pomaly každý pýta zálohu aj za sálu...........no žijeme v takej dobe a nič s tým nespravíme.....no v tých 200eur máme aj výzdobu Kikuška...........no ale jasne, že by sme tie eurá využili na niečo iné.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ako si zvykate na eura?da sa? ;-)
Odpovedať
Ale zdá sa mi, že idú rýchlejšie preč.......ešte stále si preratávam na koruny a hlavne nikdy neviem koľko mám na účte, kým si zvykneme, tak to ešte potrvá..........
Odpovedať
uz ked zaviedli eura,tak mali zaviest aj to,ze by sa vyplata davala kazdy tyzden a nie raz za mesiac.Clovek ma potom lepsiu orientaciu a lepsie sa tymi peniazmi hospodari ;-)
Odpovedať
kocky caute tak neskoro opat.. :-) dufam ze sa drzite xi xi ja surfujem po nete a po modej streche a natrafila som na jeden bytik ...zaujal ma nazov ze nas navzdy prazdny bytik..alebo tak nejako to znelo..a no predstavte si ze ta kocka je pod nickom beruska21 a zomrel jej manzel pri nehode ked do nich vrazil kamion, dalej bola tehotna potratila, ma znicenu tvar, skoro zomrela a aj jej bracek je po operaciach mozgu..no proste hruza...ona ma ten nick ale je to ceska..ma vsetky albumi aj n asvadba.cz, aj na modrejstreche.cz aj na konikovi a v kazodm albume ma nieco ine napisane o sebe, manzelovi a tom nestasti..bolo mi jej tak horzne luto co sa jej stalo...zivot je taky kruty... ]-( :-| niekedy ma napadne ze sa fakt hadame na somarinach.. |-|
Odpovedať
kikuska mas pravdu clovek az ked nieco strati pride nato ako to mal naozaj rad...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak to som prekvapena, ze v SNV su take ceny za obrucky, ja som sa dnes presla v bratislave po obchodnej a tam je veela zlatnictiev a maju ceny od 10.000 do 12.000 ale hned mi dali karticku, ze ak si objednam od nich, tak mi daju 10% zlavu a gravirovanie zdarma, cize 1000 pojde hned z ceny dole. Mala by som skusit ten Poprad. len neviem kedy sa dostanem na vychod... :-( adusa, ked pojdes do PP, prosim ta vsimni si adresu a hlavne do kolkej tam maju v sobotu otvorene. asi pojdem tam, teraz ked cakam babatko je kazda koruna dobra...
Odpovedať
Profilova fotka
Zofi, mi sme si objednavali viac menej cez internet, priamo u vyrobcu (sulekobrucky), ktoreho obrucky predava jedno take zlatnictvo v Poluse na poschodi ... za 50% ceny :-D
Odpovedať
.ahojky jahody...my smekupovali obrucky v SNV a vysli nas 8400 sk...biele zlato..tiez si myslim ze celkom dobra cena a gravirovanie tiez zdarma...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maruska a kde v snv? mirka, ja chcem najprv vidiet tie obrucky... aj ja som uz pozerala www stranky ...
Odpovedať
Kiukuška tak to je ozaj hrozné....musíme si vážiť to čo máme....
Odpovedať
..jahody...boli sme v zlatokove a tam mas dost na vyber a mozes si kombinovat ako chces...mam ich aj v albume len v zltom zlate-posledny obrazok...
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam co robit aby som to stihla za vikend :-.
Odpovedať
...my sme ich zajednali zaciatkom januara a mali by dojst okolo 13.februara...takze nieje to az taka dlha doba a neboj stihnes vsetko...my sme do toho zlatokovu vosli len tak nahodou a zapacili sa nam tak sme si ich objednali..
Odpovedať
Neboj jahody, stihneš to..........stačí ti na to jedeň deň, aby si si vybrala obrúčky a potom už len si na nich počkáš také 2 týždne....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz pojdu rodicia po ne lebo behat kazde dva tyzdne na vychod.. to asi nepojde :-D teraz som zacala riesit dalsiu dilemu, popolnocne saty, vsimla som si ze svadobne salony maju treaz vypredaje spolocenskych siat, trebalo by sa mi tam vybrat len keby som vedela aku velkost budem mat v case svadby, kedze budem v 20. tyzdni ... :-S vzdy sa najde nejaky problem, hmmmm.
Odpovedať
No to je tiež pravda, že nevieš aké číslo ti bude dobré, lebo bruško rastie ako z vody.... ;-) Tebe by bolo vhodné kúpiť šaty 2 týždne pred svadbou, ale teraz či na nejaké vôbec natrafíš.....zase len zmätky....čo? No ja tiež nemám predstavu o popolnočných šatách......vôbec neviem, aké budem mať, ale chcela by som dlhé a fialové a ostatné neviem..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak to... asi sa na to teraz vykaslem a zacnem zhanat neskorsie, uvidim ako sa bude vyvyjat moje brusko :-D
Odpovedať
Asi tak...teraz sa orientuj na obrúčky a ostatné veci.......a oblek už máte?Kde plánujete kúpiť?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?