Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
No salsu uz vo velkom trenujeme a zacali sme priamo zostavami z youtube. Su tam cele kurzy. Tak uvidime. Vecer dame v izbe nabok koberec a cvicime pri notebooku. Tesim sa na to, lebo som chcela na svadbu nieco originalne a podla moznosti aj vtipne. Este nemame k tomu definitivne hudbu, ale paci sa nam Gloria Estefan- Hoy alebo comandante che guevara- narodna kubanska piesen. - Mix hudby k uvodnemu tancu este doriesime a vyberieme este bachatu - mozno aventura-el beso alebo monchy a alexandra- dos locos alebo perdidos. Su mojimi favoritmi. DO septembra to hadam stihneme nacvicit. Nebudeme tam predsa traposit. :-D
Odpovedať
my sme sa prihlasili do tanecnej, ale este som ju nezaplatila a mozno youtube bude uplne stacit na zakladne kroky spolocenskeho tanca :-) dobry napad!
Odpovedať
marc..no nevedela som ze roman je taky tanecnik.. xi xi :-)
Odpovedať
jani poslala som ti IP
Odpovedať
Kikuška už som ti odpísala, tak baby len pekne trénujte ;-) Adka a koľko výjde teraz taký kurz tanečnej?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ako sa vám darí s prípravami? Kikusa mas pekne fotky zo svadby
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja tiez vsetko zariadujem zo zahranicia. Svadbu budeme mat 22.Augusta a domov pridem len na tyzden koncom maja a preto je premna kazda Vasa rada nad zlato. V maji si budem musiet za 3 dni kupit obrucky. Prosim Vas poradte mi kde su zlatnictva Spisska Nova Ves, Presov, Kosice a ci je tam nejake, kde ak nic 'prave' nenajdem by mi mohli zhotovit obrucky podla mojich predstav?
Odpovedať
Ahoj Tina, no ja nejako stojím s prípravami, asi preto, že tie najhlavnejšie veci už máme.....Mima aj do PP skús ísť, tam tiež majú pekné obrúčky...... ;-) ..no to budeš mať ťažké, tak rýchlo všetko pobehať...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem jeinabe :-) . Super, tak sa v Poprade zastavim priamo z letiska x-) . Vies mi prosim poradit, kde je tam dobre zlatnictvo-a? Kde si si kupila obrucky Ty?
Odpovedať
ahoj mimi..skus pochodit vsetky zlatokovi..v poprade aj snv..my sme si kupili obrucky nie v zlatokove ale v punce v snv.vedla obchodaka spisana a zatial som spokojana..su dost siroke, tazke xi xi..takze ziaden nepodarok... inak ked ti mozem poradit nekupuj v zlatnictve hypernova..maju tam pekne veci ale nie velmi kvalitne..vela ludi sa stazovalo..takzetak...a preco si nepozries niekde v zahranici?je to tam drahe?alebo chces nase zlato? :-D jani ahoj ..nepretrhni sa od roboty..dens je hrozne pocasie..akurat volali mi z nabytku..ze taku postel aku sme chceli v tej farbe noce uz nerobia tak musim vybrat bud orech alebo slivka.. uvidim..pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kikusa100, dakujem za prispevok :-) . My sme sa tu uz pozerali, ale tu maju velmi maly vyber 18 karatoveho kombinovaneho zlata a keby sme si ich dali urobit, vysli by nas na £2000 (a to si nemyslim, ze sme narocni, chceme len kombinaciu zlteho a bieleho zlata, ani gravirovanie nemusi byt) a tak aj preto letime na Slovensko. Urcite sa skocime pozriet aj do Puncu, dakujeme za tip x-) . Mimochodom nasa postel je z orecha a super :-) .
Odpovedať
no tak to treba pobehat vsetko aby bol clovek spokojny to musi padnut do oka.. nie?neviem ste v anglicku?tak to som pocula ze naozaj maju maly vyber 18karatoveho... to je pravda.. ale napr. ja mam snubny prsten z prahy...a tam je fak uz o niecom inom ako na slovensku.. xi xi... ale nemoze kazdy leteit do prahy po prstene...nei?verim ez nieco vybereite...ja idem zajtra popozerat tie postele a rozhodnem sa ci orech alebo slivka...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte nema niekto svadbu v koncertnej sale reduty?
Odpovedať
ahoj antonia.roj:moja znama tam ma svadbu niekedy v juni?aj ty tam mas? kocky..co ste take zaneprazdnene ze tu nechodite xi xi
Odpovedať
kikuska no to vies ze stale sa nieco najde. Vela starosti ved vies. Dnes som uz vybavila matriku a tak uz teraz viac menej nemam co vybavovat teda uz viac nestihneme kym odide. Este toho kameramana by som chcela. Neviem sa k tomu nejako dostat
Odpovedať
tanecny kurz stoji necelych 3000kc (1E=29KC). je to cena za par, akurat dnes som zaplatila, lebo sme stale neboli rozhodnuti, kedze je to zavazok na 3 mesiace. je co cena za 10 lekcii po 2 hodiny. cely minuly tyzden som behala po salonoch a vobec ma to nebavilo :-|, ale saty mam uz odbavene a aj obrucky sme dnes objednali, tak sa zoznam trosku krati ......
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj antonia.roj, no mala tam svadbu moja buduca svagrinka a okradli ich tam, este aj svadobnu tortu ukradli, ostali tam iba saty vysiet a svadobnu noc stravili na policii.... :-S
Odpovedať
Ahojte baby, adka ani mňa to behanie po salónoch nejako neohúrilo, som rada, že som si vybrala a hotovo.... Kikuška tak vidíš práca je práca, keby som aspoň na nej zbohatla :-p Tak akú si si vybrala tú posteľ? Už si sa rozhodla? Mima keď neviem ako sa volá to zlatníctvo, ale keď pôjdeš od bývalého Priora dole mestom, tak to tam určite nájdeš...najprv je tam také veľké zlatníctvo a potom také malé...a to malé je ono....Určite to nájdete, mne sa ináč veľmi páčili obrúčky v zlatokove ale boli veľmi drahé.....ja mám obrúčky rovnaké ako spišiačka, tak keĎ tak kukni do jej albumu....... ;-) Spišiačka nevieš ako sa volá to zlatníctvo?A ty ešte stále nemáš toho kameramana? :-S
Odpovedať
no jahody..tak to je hruza..aj som sa trosku pobavila, lebo tak vtipne to vyznelo..ze este aj tortu ukradli...sorry.. :-x ale pride mi to smiesne...no viete si predstavit, ako niekto kradne svadobnu tortu.?ludia su hrozni fakt..este fakt dobre ze im tam nechali tei saty..to by bola hruza..a neveis, chytili potom tych zlodejov?a to nemali niekde zamknute tie veci?alebo kde to pre pana krala mali ze to ukradli.?ale aj tortu...?? :-N no jani..dnes som tam isla ale povedala som ze pojdem radsej s drahym v sobotu..lebo somsa nevedela rozhodnut ci slivka alebo orech a aby nam potom pasovali skrine. lebo su to dost specificke farby.. :-p .vies? spisiacka..no ved staci ked tam zavolas..mozes to vybavit aj potelefone...zabestelovat si termin...potom neskor pojdes osobne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311...ahoj vsimla som si na fotkach ten stan v pozadi kde ste ho zapozicali a kolko vypozicanie takeho stanu stoji...myslim ,ze na letnu svadbu sa hodi... jeinabe,spisiacka mate pekne tie obrucky a koko vas vysli?ja som pozerala obrucky v toronte a najlacnejsia muzska obrucka vyjde na 12000korun plus a damske obrucky su este drahsie lebo su zdobene diamantmi takze ked sme sa boli pytat tak povedali nejakych 40000 korun a to je vela!!! antonia.roj...chystame sa mat svadobnu hostinu v redute snv... kikusa...ja ti normalne zavidim to zariadovanie bytu po svadbe...mam stasne rada zariadovanie a neviem sa dockat zariadovacich starosti... Ozaj baby po svadbe poradte co by ste urobili inac???
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe...ozaj uz mas saty?a kde si si zaobstarala satky ty?ja som si kupovala saty a poviem vam,ze som skusila asi 50 siat...od pronovias,paloma blanca,Da Vinci,casablanca...a vobec som nemala predstavu co chcem...az nakoniec ked som uz sla na hotove som objavila moje saty a ked som ich obliekla tak som to citila, ze tie su tie prave...mala si podobny pocit?Ozaj po kupe siat som zacala lutovat,ze svadba je len jeden den!!! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jahody...ty si ma normalne pobavila aj vystrasila s tou kradezou...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,poznate niekoho v snv alebo pp kto robi dobru pedikuru a nechtovy dizajn?
Odpovedať
Ahoj susulienka, no nás tie obrúčky vyšli len na 6000sk, no ale ako pozerám, tak ty si trúfaš na oveľa drahšie... 8-) ...ja mám šatky tu zo SNV zo salónu Izabel, sú veľmi pekné, dnes som sa tam bola opýtať, či mi už prišli poháre, tak zatiaľ ešte nie....a hneď som zakukla na moje šatky, stále sa mi páčia....a ešte zatiaľ si ich nikto nezapožičial, tak som sa zasmiala, že určite čakajú na mňa...... ;-) No Viky, tak len čakaj na manžela a choďte tam spolu a to ideš do toho na Markušovskej? Baby a v Redute je aká kapacita? Tam nieje len do 50 ľudí? Ale ináč tam to majú tiež celkom pekné....a aké tam máte približné menu?
Odpovedať
no u valigurovej jani.. :-) vidis vybrala si si dobre saticky ked sa ti pacia.. ja osm mala nechty robene v snv. na hviezdoslavovej ulici, oproti klasu, je lekaren, vojdes do brany a ta pani susulienka:robi nechtovy dizajn..velmi pekne nechty aspon mne sa pacili a aj dlho vydrzali..len ja mam krehke nechty tak sa mi lamu..ale robi aj pekne gelove atd..ved kukni do albumu ako som mala nechty... dalej aj dobre makeup robi pani v dekaci ..keby is chcela ...ja osom bola spokojna.. vlasy musis poskusat..no ja tiez mam rada zariadovanie..len financie pomaly dochadzaju. :-| u nas je vsetko hrozne drahe.. ved teraz sa prevalili take kauzy s tym ze jedlo je drahsie ako v rakusku, madarsku, ikea ma drahsie ceny, orange mame vyssie poplatky..nase ubohe slovensko..hruza..keby to jedlo bolo aspon lacnejsie..nei? no ja neveim co by som urobila inac..vsetko vyslo dobre..mozno by som uz nedavala menovky, hostia neboli spokojni ze si museli sadnut kde sme im pridelili.. :-| a aj torty by som nedala priec do sonatinky... ale inak ja som bola asi so vsetkym spokojna..az na knaza..zdal sa mi divny..ale ked som pozerala na kazetu..tak to nie je take zle... vyzera to dobre a ziaden trapas... na jednotku.. ;-)
Odpovedať
citala som ,ze to bola otazka na mlade pani po svadbe? :-D :-D :-D takze by som si zavolala ineho kameramana.To ako prve. Ako druhe by som si dala piect kolace na dvakrat.A to prvykrat len na vysluzky a tie by som rozdavala skor.Kludne aj dva tyzdne dopredu. Dalej by som sa psychicky pripravila na to,ze moze prist straaaaaaasny lejak :-D :-D :-D Nie to je sranda.Pocitala som,ze v oktobry moze prsat,ale takyto brutal dazd necakal nikto. Inak sme boli asi zo vsetkym spokojni a vsetko klaplo. To je asi tak,co sa tyka organizacie.Ale fakt v prvom rade by som sa uz nikdy nesnazila urobit svadbu,aby boli vsetci spokojni a aby sa vsetkym pacilo.Ale urobila som svadbu,aby som bola ja a moj drahy spokojni.Uzili sme si zo svokrou peklo a uz by som si to nechcela zopakovat.No na chybach sa kazdy uci a to aj ja a preto uz nebudem voci mojej svokre ani tolerantna a ani ustretova. Hej a este by som viacej zdoraznila ake svadobne dary nechceme :-D :-D :-D
Odpovedať
na nechty som bola v ulici pri Mestkej policii,je to tam oproti zalozni Fabo vedla lekarne.Akurat na meno si nespominam.Nechty som mala krasne a strasne dlho vydrzali.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby jeinabe to zlatnictvo v poprade sa vola zekir ,susulienka24 ten stan sme mali pozicany od kamarata ale myslim ze niekde poziciavaju je to super vec lebo my sme mali svadbu v lete a to bolo dost horuco.
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka neviem ake nechty robia v snv v sp.stvrtku robi jedna baba pekne nechty ja som si robila sama pozri ked chces mam fotku v albume.
Odpovedať
zmrzlinka..:no to si bola tam kde ja....robila ti pani beata?ja som bola tiez velmi spokojna...mne ale nerobila gelace...robila ich s mojich nechtov..elbo mne rychle rastu a vyzeralo to super.vid album.kazdy si myslel ze mam gelace.. :-D fakt sikovana pani velmi odporucam.. ;-) ja ako som hovorila tei menovky..by osm nedavala lebo sme si s nimi uzili a zmrzlinka mas pravdu..nikdy netraba sa snazit aby boli vsetci spokojni..aby ste, sme boli my, vy..a to je velka pravda..stale sa najdu nejaky ludia co budu nespokojni... a budu nespokojni lebo taki su ludia nei? ale inak bola svadba super..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?