Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
My keď sme boli na flóre, ta nám odporúčala menovky....a ja ich aj chcem, no čo už, tak bude ako každého usadíme..........veď potom sa už môžu porozprávať aj s ostatnými, ide tam hlavne o večeru a tak.....a presne svadba nikdy nieje podľa predstáv, pretože sa vždy niečo pokazí..............Kikuška tak ja idem predsa do tej školy, už ma vybrali, takže bábätko opäť počká... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my si budeme davat menovky na stoly ... rozmyslam aj nad nejakym rozpisom, kto kde sedi ... ale este neviem, lebo v tom Park hoteli miesta nie je nazvys ... uvidime zaciatkom marca sa chystame na vychod a mali by sme sa zastavit v Park hoteli dohodnut menu a dufam, ze nam to uz aj nacenia, ze kolko vyjde stravna jednotka. Jeinabe kolko vam povedali na Flore? a co mate vtom menu? my si planujeme dat len 1 veceru a potom teply a studeny bufet do rana ... uvidime ... svokrovci by chceli aj predjedlo aj polievku (podla mna je to zbytocne - ale uvidime ako sa dohodneme nakoniec)
Odpovedať
No aj podľa mňa je predjedlo zbytočné...mali sme to na kámoškinej svadbe, a to človek hneď za tým ide jesť už normálnu večeru...a ja sa viac tečím už na to normálne jedlo... ;-) No povedala nám, že povinný je prípitok, kt. je za 2 eur a káva 1euro.........no a že približne to menu by malo byť aspoň minimálne 600sk..... No prvé chceme - hranolky, ryža, mäso-bravčové karé, bravčová panenka a kurací rezeň na prírodno + zeleninová obloha......druhé - zemiaková kaša a rezeň (nevieme ešte aký), a tretie ja by som chcela kapustnicu s údeným mäsom a klobásou....na kámoškinej svadbe to super ráno padlo....môj brat mal tretie jedlo mäso, kapustu a knedlík a každý to len pobabral a nechal to, lebo nevládal...........takže z kapustnice si každý naberie koľko chce a koľko zje....... Keď tie bufety sú dosť drahé.......
Odpovedať
Jeinabe tak uz som bola za tym kameramanom mam to vybavene. Teraz myslim ze uz nic netraba. Kedze drahy zajtra odchadza uz aj tak nic ine nestihneme. Drzte vsetky prstiky aby to dobre dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, uvidime ako nam to nacenia ... ono v tych bufetoch nemas cele porcie jedla ... mozno po 10 z jedneho druhu, takze to nevyjde az tak draho podla mna ... ja osobne na svadbach zvladam tak akurat prvu veceru ...ale taka dobra kapustnicka :) mnam, asi aj my zaradime do ponuky ... za knedliky nie som ani ja velmi, lebo to je dost syte a kto je zvyknuty jest 3x za vecer ... ale kapusta nad ranom jednoznacne musi byt ... na vytriezvenie 8-) nam hovorili, ze to vyjde tak okolo 650 Sk s povinnym pripitkom + kava (jedna baba mi pisala, ze ich to dokonca vyslo na nejakych 600 pri tom bufete) ale nevedeli nam to zarucit, lebo este nevedeli co a ako bude s € .... svokrovci chcu robit aj "posvadbiny", tak aspon nebudu musiet rezne vyprazat ... zoberu, co ostane z bufetu. tiez by som na veceru chcela nejake 2-3 druhy masa a ryzu a nejake hranolky/krokety ... to je asi take oblubene menu na prvu veceru
Odpovedať
mirkabend no u mojich svokrovcov budu tiez urcite posvadbiny. To sa robi na kazdej svadbe. A mas pravdu dojeda sa to co ostane zo svadby, oni este aj doma varia v piatok aby bolo na nedelu nejake sote ci co. Kapustnicu tiez budeme mat... budeme vsetky tak rovnake v tom jedeni ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby odporucam vam ako tretie jedlo dat kapustu, mäso a knedlik ale pytajte si to nech vam vsetko nalozia zvlast na misy a kazdy si zoberie kto bude chciet. u nas sa to osvedcilo.. kapusta bola v klasickych misach a knedliky a mäso na takych ovalnych velkych misach. kazdy si nabral kolko chcel a hlavne ked mal chut na to.. kapustnicu by som nedavala vraj si na tom pekne zarobia..
Odpovedať
my sme boli s bufetom maximalne spokojni a urobili nam menej porcii,tak mi to neprislo ani take drahe.Kazdy si zobol na co mal chut a akurat pirohy museli dorabat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311...ale si sikovna ked si si sama urobila tie nechtiky...ak mas tak priloz do albumu viac fotiek z kostola a ozdobu lavic kto ti robil?fajne,ze vam gratulovali az pri krizi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa mne sa pacilo, ze si nemala gelace ale svoje...ja sa pokusim tiez len o francuzku manikuru ak si samozrejme od nervozity vsetky neokusem...a menovky si asi dam akurat rozmyslam o zasadacom poriadku...inac vela neviest hovori ,ze najlepsie je vsetko spravit podla svojich predstav lebo vsetci chcu radit a urobit podla seba a nakoniec je z toho mix vsetkych...ja dufam, ze sa nedam a presadim si svoje predstavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe...neviem vela o redute...akurat sa nam paci priestor...rezervovala nam to teta,ktora nam pomaha s pripravou svadby nakolko sa nachadzame v zahranici...
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend...pekne oznamko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
posvadbiny.... :-D perfektne slovicko :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby, no aj u nás budú určite tie "posvadbiny".........a tá kapustnica tiež bude! ;-) No tak potom ten bufet nieje až taký drahý....zmrzlinka teba to na koľko vyšlo na flóre? Spišiačka takže konečne máš toho kamerama..... :-D ...takže od dnes zostávaš osamotená...... :-| ..ale neboj potom sa budete mať lepšie...a budete si ešte viac bližší......mám to odskúšané 8-) .....
Odpovedať
Mirka fakt máte pekné oznamko... ;-) ...a šatky niesú také podobné ako mala Kikuška? Ale tiež sú pekné, aj tie magnetky sú zlaté...a pierka si robíš sama?
Odpovedať
no my sme mali bufet..a na posvadbinach sa dojedal..odporucam teiz..ale ani kapustnica nie je zla..aj ked ja osobne som si nevedela predsavit ako pojde dokopy alkohol a kapusta..tak akurat na tykku... :-D najma tych co su uz popiti..co stale budu nejaki strykovia sa najdu co? :-D takze sme dali bufet a vsetko take lahsie a kazdy si chvalil.. a spisiacka koho mas kameramana?vela sil ti prajem, kedze ti dranhy odisiel.ja to tiez zle znasam aj ked drahy chodi len na tyzden.. papa
Odpovedať
ahoj kikuska tak toho zo smizian sme sa nakoniec rozhodli. Ukazal nam aj fotky z roznych svadieb a aj tie tvoje som videla sa mi to pacilo tak sme to vzali. A momentalne som v takom strese ze mi je viac menej jedno kto a co. Neviem ale teraz nie je vobec chut riesit svadbu. Som pocula ze kapusta teda kysle veci stahuju alkohol tak preto sa vzdy asi dava to tretie nieco z kapusty.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ...vdaka za pochvalu za oznamko .. sme vyuzili ze mame foto z predsvadobneho fotenia od profi fotografa ... a v robote som to potom nejak vymyslela ... hej aj pierka si robim sama, vcera som akurat skoncila . 59 kusov malych .. nie je to az take zlozite a naklady nie su tiez velke (5Sk/m stuhy - na vychode mozno aj menej) - ja si u nas vela veci riesim svojpomocne :) paci sa mi, ze je to take osobne a v neposlednom rade sa da dost usetrit. saty mam podobne ako Kikusa, trosku iny je ten strih ... povodne som nechcela taku farbu, lebo v nej mame vyzdobu, ale nakoniec som dobre kupila ... tak budu take ... ak si to do maja nerozmyslim :)
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka24 vyzdobu kostola a saly mi robila p.sagulova ona je zo sp.stvrtku ale predajnu ma v smizanoch velmi som bola spokojna aj kyticu mi robila a nie je podla mna draha no a az pri krizi nam blahozelali to sme sa dohodli s knazom ze nas tam az odprevadi.
Odpovedať
Kikuska este som sa ta chcela opytat ci kameraman bol jeden alebo dvaja. Som pocula ze aj dvaja chodia niekedy na vacsie akcie. Pytal sa nas teda urcite aj vas kolko budeme mat ludi. Tak neviem ci to nejako ovplyvnuje ten pocet alebo nie. Nevies nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311...aj navleky v kostole na stolickach vam pozicala?a tie lupienky boli zive?
Odpovedať
Profilova fotka
baby!!!Co si myslite o svadobnom oznameni??Kolko je taka priemerna cena za oznamenie?Co myslite kolko oznameni potebujem ak budem na svadbe okolo 100 ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
mikabend...ake pierka si robis?pridas fotku?
Odpovedať
Susulienka no cena zalezi od zlozitosti. Su od tych 10 sk az do ... neviem aj 50 sk moze stat jedno. Zalezi na tebe kolko vyberies. A niektore salony pri vacsich odberoch davaju zlavy. My tiez budeme mat tolko hosti. Ale to zalezi ci mas jednotlivcov alebo rodiny. Ked preratas ze su to rodiny a kazda ma 4 clenov tak ti staci tych 50 oznameni. Ak mas ale vela kamaratov tak to bude viac. My skor rodinu takze mame vela ludi ale kazda rodina ma 54 az 5 clenov tak 100 ludi potom neznamena az tak vela oznameni.... hmm zlozito som to napisala. Ale to su len oznamenia s pozvankami este samozrejme nieco sa posiela aj tak bez pozvania na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
cau susulienka ... mam foto v albume pripravnom (aspon myslim) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepac mirkabend uz som si ich vsimla....pekne ,si tiez sikulka
Odpovedať
Profilova fotka
tina ta baba sa nevola nahodou martina p??? spisiacka...myslim ze 80 staci takych originalnych a ked budem potrebovat tak si dorobime nieco jednoduche napr.pre nepozvanych hosti a kamosky ci spoluziakov,ved po svadbe to aj tak kazdy vyhodi do kosa nie???
Odpovedať
Caute Vsetci ja som tu nova, potrebujem len poradit nejakeho kameramana z východu najlepsie v bliskosti Starej lubovne moze byt aj Poprad alebo Presov. Vďaka
Odpovedať
susulienka no myslim ze 80 uplne staci. Netreba vyhadzovat zbytocne vela penazi za vela oznameni ktore by si nerozdala. Lebo ako vravis asi malo ludi si to necha a ak aj ano tak to niekam zalozia... bolo by to potom naozaj vyhadzovanie penazi... a v tej dnesnej dobe je kazde euro dobre...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka24 tie navleky v kostole dala ta pani a lupienky boli zive a ktoru myslis babu co robi nechty?tak ta sa vola martina p.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?