Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
no kocky.. tolko popisete ze nestiham citat no spisiacka..to je este pravda ze je este casu.. uvidis... ale myslim, teda dufam ze budes spokojna.. :-N susulienka:nie nemam na modrej streche album xi xi neviem ci si dam, uvidime a ty mas?no tak len teiz nakupuj do bytiku, nikdy to nie je na skodu ...potom budes mat aspon a nebudes mat stres...ja mam teiz kopec veci kupenych dopredu a som spokojna...lebo teraz mam pokoj a mozeme kupovat nabytok a tak. inak dali sme si uz koberce..lebo podlaha nebola dobra...tak sme to docasne tak vyriesili aspon nam bude teplo na nohy..linka by mala dojst o dva tyzdne a postel na tyzden matrace im uz dosli...este chcem zavesit obrazy... :-D este vytrepat sedacku a mozme ako tak byvat...aj ked treba kopec veci este ... :-S caute nevesticky... a vybavujte...lebo cass rychlo leti... pa moje a drzte sa ;-) jaaanuska...ako sa mi mas?v kuse len pracujes?a aj pozeram tak pozeram ..aj tak ta nikdy nestretnem u nas.. hah...a aj moje dve spoluziacky z vs byvaju v mojom cinziaku.. inak jani..som zhrozena z tych gumolitov na chodbe??ako hrozne to vyzera ten nas vchod... no co uz hadam ho niekedy spravia...a aj oteplia hah
Odpovedať
antonia no neviem kto im robil vyzdobu ale nejak obzvlast prezdobeno nebolo. A nie je tu zaregistrovana.
Odpovedať
Profilova fotka
ok dakujem. tak tam vela zdobit netreba lebo ta sala je sama o sebe krasna moj nazor.
Odpovedať
no je pravda v tom zlate tam v podstate vsetko zanikne. Je krasna ta sala
Odpovedať
Profilova fotka
kolko to stoji v tej Redute ... a kto tam robi Catering????
Odpovedať
Profilova fotka
antonia.roj a kedyze to mas svadbu?my sme mali adamkovica ale je dost drahy ale manzelov bratranec toci svadby mozem zistit cislo ked chces aj cenu
Odpovedať
Ahojte baby...ale ste sa tu rozpísali, ani nestíham čítať, ale samozrejme, že musím si prejsť všetko, aby som vedela o čom je reč...... ;-) Antonia tak ja budem mať Grigera z LE, vraj je tiež dobrý..keď chceš tak si pozri aj jeho ukážky na stránke...www.videofamily.sk...... ;-) Viky moja zlatá, tak vidíš to, ako som ja zaneprázdnená, ale mala som konečne voľný víkend, ale to sme trošku vypadli z domu, tak preto som sa ani neozvala, ale sľubujem, že už ti napíšem IP.... Spišiačka a ty ako bez drahého? A ináč už si rozmýšľala nad oznamkami? Aj ja som chcela Ronet, ale bohužiaľ už boli obsadení........
Odpovedať
mirkabend: my mame Ronet ( z tej istej dediny :)) VELMI DOBRÁ VOĽBA. Bola som na asi troch svadbách kde hrali.Urobili super atmosféru.Určite budete spokojný.
Odpovedať
Aj ja som pocula, ze su fakt super.......skoda, ze uz boli obsadeni..... :-|
Odpovedať
pre antonia.roj Ak ešte nemáš kameru tak skus MAYO . Vraj už robia aj HVD. Pošlem ti kontakt.PA
Odpovedať
jejj kocika ty si uz tak dlho vydata?? :-) :-) :-D
Odpovedať
jejj kocika ty si uz tak dlho vydata?? NO Ale keďže kamošky sa vydavaju až teraz,tak často svadbujem :-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No kocky!Ked som dnes prisla na navstevu tak som skoro odpadla aka diskusia dnes...juj mala som co citat... zmrzlinka...ale ten doterigany stal za tie fotky...co?? mikra...dakujem a vsimla som si vase predsvadobne foto...superske...ten fotograf vas bude fotit aj v den svadby??? a preco ste sa rozhodli netocit profi video?inac napis ako sa volal ten fotograf...a kolko take toto stoji??? spisiacka...ako bez draheho??? tina...a tie fotky z kostola nebudu???kukla som na oznamko ;-) kikusa...skoda uz som sa tesila ze nainspirujes este viac... Baby po...co ste mali modre na sebe?
Odpovedať
susulienky nic modre som nemala ;-) Afotograf fakt stal za to.Bol velmi mily a fotky su super.
Odpovedať
ahojte baby. No je to dost tazke, ale zatial to zvladam. Horsie to je asi s nim, nejako sa mu tam az tak nepaci. Tak mam zasa nervy co a ako bude. Vsetko sa kazi... pocnuc tym kostolom a zatial konciac chirurgiou na ktorej som bola dnes :-|
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka24 : poslala som ti do IP ohladom toho fotografa kameru mat nebudeme, osobne velmi tieto videa nemusim ... budeme mat nejake rodinne a na to, ze by som pozerala ako tam 3 hodiny niekto tancuje, mi staci aj to amaterske video ... inac nie je co kamerovat ... odobierku mat nebudeme, stretame sa az pred kostolom, omsu ja osobne na DVD-ckach vzdy pretacam ... nastrihame nejake kratke video a to budeme potom davat s fotkami buduci svokor uz kupil aj stativ na kameru ... tak nech sa tesi 8-) ze bude hlavny kameraman
Odpovedať
susu..ja som mala modre stasticko xi xi ale mala osm ho na sebe asi len 10minut..asi mam tenke nohy ale spadlo mi dole.. :-D a bala som sa riskovat..viete si predstavit nevestu ako ide ku oltaru a stasticko sa jej planta o lodicku??hah..tak to bolo moje cele modre co som mala na sebe..10minut a dost a vies co nechcem si davat tolko fotos po forach..vies domov je sukromna zalezitost a nechcem aby obcumovalo cele sk na moj bytik..ked tak daj maila a poslem ti na mail co mam..uz a mozes aj ty mne..potoom poslat :-D joooj spisiacka..zlatko..neboj sa ...ono sa to niekedy zda ze sa vsetko ruca..ale neboj sa... nikdy sa nic neje take horuce ako sa navari..takze veriim ze sa to utrasie... a v zahranici nie je byt sranda..aj pre draheho je to zmena..musi si zvyknut... uvidis ked dostane prvu vyplatu..bude motivovany aspon :-D no mirus..ked ste to vyriesili takto tak je to ok..bola by skoda nemat pamiatku..este si to skus premysliet..ja som osobne dost zatazena na fotky, a dvd a to som chcela mat... vies ked sa clovek casom na to pozrie tak ma na co spominat..ved kopec ludi z dvd moze umriet..hocico sa moze stat a tak mas na tych ludi pamiatku..a aj na seba a mozes ukazovat vnucatam nech veria ze aj ty si raz bola mlada a krasna...nei?
Odpovedať
:-D kocika ja tiez teraz pochodim kopec svadieb..ako keby sa vrece roztrhlo s nimi tento rok pojdeme na dve ako hostiaa a blahozelat pred kostol pojdem asi trom kamoskam..takze pat svadbieb o ktorych zatial viem hah.. pa :-) ;-) ale to je uz lepsie ked ideme len svadbovat bez stresov a tak len si uzivat jedla, tanca...tesim sa.. x-)
Odpovedať
kikuska snazim sa zo vsetkych sil drzat ale uz nevladzem. Nechal mi tu kopec starosti a este k tomu aj on tam vymysla tak neviem ci do konca tyzdna ho nebudem mat spat doma. Len ci si potom tu najde pracu... inak prideme o byt... Neviem ale vsetko sa naozaj ruca... :-( :-S ;-(
Odpovedať
apropo..mirus..dala si super fotecky..do kde ste sa fotili?su velmi pekne a romanične.. :-N janus poslala som ti mailik
Odpovedať
Spisiacka tak to mi je velmi luto, a co sa ti stalo, ze si bola na chire? Kikuska dik dostala som maily, odpisem ti....
Odpovedať
Mirka fakt pekne fotky...velmi sa mi pacia....... :-)
Odpovedať
jeinabe napisem ti IP
Odpovedať
Ok....cakam.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Chcem sa opytať či poznáte alebo viete o živej hudbe, ktorá bude hrať na svadbe staršie skladby, ktorá bude cez prestávky spievať ľudovky chodiac k stolom hostí a ktorá zahrá aj modernú disco hudbu samozrejme cez cd. Neviem ci mam narocnu poziadavku ale takto si to s hudbou predstavujem a už som to na jednej svadbe videla. skuste dat nejake info. Ďakujem moc krat
Odpovedať
ja som mala Furmanov zo Spisskych Vlach.A my sme to mali tak,ze nejake kola hrali oni-cize ludovky a nejake kola zase pustali disco a tiez hrali pri stoloch.Boli hrat aj u zenicha a aj u nas pri odobierke a hrali aj pred kostolom.Ked tak posli IP ;-)
Odpovedať
spisiacka drz sa!!! je to boj.My sme dost uzili ,ked sme prisli do Irska.Takze asi viem,co preziva Tvoj nastavajuci.Verim,ze sa to da vsetko doporiadku ;-) Ja mam manzela nezamestnaneho vdaka krize.Dnes som bol na pohovore,tak cakame ci sa mu este ozvu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjte babenky! kikus:Som sa zasmiala s tym podvazkom...za 10 minut...chapem a respektujem ze nedavas sukromie do internetovych albumov ;-) Ja tiez nemam ani asi nebudem urcite nie z toho terajsieho... spisiacka:ty si co na chire robila?dufam,ze nic vazne...drzim palce nech sa drahemu zapaci...trosku to bude trvat kym si zvykne,ved zaciatky su vsade tazke...viem o com hovorim,chce to pevnu volu a odhodlanie... :-p antonia: mas ip mirka:mas ip a kukla som na stranku ;-) uzasneho ducha maju tie fotecky myslim vsetky aj tie nesvadobne!!! :-) zmlzli:ake atelierove fotky mas? z plzne?a daj fotku tych muzikantov nech antonia.roj pocuje ako hraju :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevesty kedy osedlavame modreho kona??? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?