Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

2. okt 200921580
  • no kocky.. tolko popisete ze nestiham citat
    no spisiacka..to je este pravda ze je este casu.. uvidis... ale myslim, teda dufam ze budes spokojna.. 😬
    susulienka:nie nemam na modrej streche album xi xi
    neviem ci si dam, uvidime a ty mas?no tak len teiz nakupuj do bytiku, nikdy to nie je na skodu ...potom budes mat aspon a nebudes mat stres...ja mam teiz kopec veci kupenych dopredu a som spokojna...lebo teraz mam pokoj a mozeme kupovat nabytok a tak.
    inak dali sme si uz koberce..lebo podlaha nebola dobra...tak sme to docasne tak vyriesili aspon nam bude teplo na nohy..linka by mala dojst o dva tyzdne a postel na tyzden matrace im uz dosli...este chcem zavesit obrazy... 😃
    este vytrepat sedacku a mozme ako tak byvat...aj ked treba kopec veci este ... 😒
    caute nevesticky... a vybavujte...lebo cass rychlo leti... pa moje a drzte sa 😉
    jaaanuska...ako sa mi mas?v kuse len pracujes?a aj pozeram tak pozeram ..aj tak ta nikdy nestretnem u nas.. hah...a aj moje dve spoluziacky z vs byvaju v mojom cinziaku..
    inak jani..som zhrozena z tych gumolitov na chodbe??ako hrozne to vyzera ten nas vchod... no co uz hadam ho niekedy spravia...a aj oteplia hah

• antonia no neviem kto im robil vyzdobu ale nejak obzvlast prezdobeno nebolo. A nie je tu zaregistrovana.

• ok dakujem. tak tam vela zdobit netreba lebo ta sala je sama o sebe krasna moj nazor.

• Sponzor fóra
  • no je pravda v tom zlate tam v podstate vsetko zanikne. Je krasna ta sala

• kolko to stoji v tej Redute ... a kto tam robi Catering????

• antonia.roj a kedyze to mas svadbu?my sme mali adamkovica ale je dost drahy ale manzelov bratranec toci svadby mozem zistit cislo ked chces aj cenu

• Ahojte baby...ale ste sa tu rozpísali, ani nestíham čítať, ale samozrejme, že musím si prejsť všetko, aby som vedela o čom je reč...... 😉
    Antonia tak ja budem mať Grigera z LE, vraj je tiež dobrý..keď chceš tak si pozri aj jeho ukážky na stránke...www.videofamily.sk...... 😉
    Viky moja zlatá, tak vidíš to, ako som ja zaneprázdnená, ale mala som konečne voľný víkend, ale to sme trošku vypadli z domu, tak preto som sa ani neozvala, ale sľubujem, že už ti napíšem IP....
    Spišiačka a ty ako bez drahého? A ináč už si rozmýšľala nad oznamkami?
    Aj ja som chcela Ronet, ale bohužiaľ už boli obsadení........

• mirkabend: my mame Ronet ( z tej istej dediny 🙂)

VELMI DOBRÁ VOĽBA. Bola som na asi troch svadbách kde hrali.Urobili super atmosféru.Určite budete spokojný.

• Aj ja som pocula, ze su fakt super.......skoda, ze uz boli obsadeni..... 😐

• pre antonia.roj
    Ak ešte nemáš kameru tak skus MAYO . Vraj už robia aj HVD. Pošlem ti kontakt.PA

• jejj kocika ty si uz tak dlho vydata?? 🙂 🙂 😃

• jejj kocika ty si uz tak dlho vydata??

NO

Ale keďže kamošky sa vydavaju až teraz,tak často svadbujem 🙂 .

• No kocky!Ked som dnes prisla na navstevu tak som skoro odpadla aka diskusia dnes...juj mala som co citat...
    zmrzlinka...ale ten doterigany stal za tie fotky...co??
    mikra...dakujem a vsimla som si vase predsvadobne foto...superske...ten fotograf vas bude fotit aj v den svadby???
      a preco ste sa rozhodli netocit profi video?inac napis ako sa volal ten fotograf...a kolko take toto stoji???
    spisiacka...ako bez draheho???
    tina...a tie fotky z kostola nebudu???kukla som na oznamko 😉
    kikusa...skoda uz som sa tesila ze nainspirujes este viac...
    Baby po...co ste mali modre na sebe?

• susulienky nic modre som nemala 😉 Afotograf fakt stal za to.Bol velmi mily a fotky su super.

• ahojte baby. No je to dost tazke, ale zatial to zvladam. Horsie to je asi s nim, nejako sa mu tam az tak nepaci. Tak mam zasa nervy co a ako bude. Vsetko sa kazi... pocnuc tym kostolom a zatial konciac chirurgiou na ktorej som bola dnes 😐

• Sponzor fóra
  • susulienka24 : poslala som ti do IP ohladom toho fotografa
    kameru mat nebudeme, osobne velmi tieto videa nemusim ... budeme mat nejake rodinne a na to, ze by som pozerala ako tam 3 hodiny niekto tancuje, mi staci aj to amaterske video ... inac nie je co kamerovat ... odobierku mat nebudeme, stretame sa az pred kostolom, omsu ja osobne na DVD-ckach vzdy pretacam ... nastrihame nejake kratke video a to budeme potom davat s fotkami
    buduci svokor uz kupil aj stativ na kameru ... tak nech sa tesi 😎 ze bude hlavny kameraman

• susu..ja som mala modre stasticko xi xi ale mala osm ho na sebe asi len 10minut..asi mam tenke nohy ale spadlo mi dole.. 😃 a bala som sa riskovat..viete si predstavit nevestu ako ide ku oltaru a stasticko sa jej planta o lodicku??hah..tak to bolo moje cele modre co som mala na sebe..10minut a dost a vies co nechcem si davat tolko fotos po forach..vies domov je sukromna zalezitost a nechcem aby obcumovalo cele sk na moj bytik..ked tak daj maila a poslem ti na mail co mam..uz a mozes aj ty mne..potoom poslat
    😃 joooj spisiacka..zlatko..neboj sa ...ono sa to niekedy zda ze sa vsetko ruca..ale neboj sa... nikdy sa nic neje take horuce ako sa navari..takze veriim ze sa to utrasie... a v zahranici nie je byt sranda..aj pre draheho je to zmena..musi si zvyknut... uvidis ked dostane prvu vyplatu..bude motivovany aspon 😃
    no mirus..ked ste to vyriesili takto tak je to ok..bola by skoda nemat pamiatku..este si to skus premysliet..ja som osobne dost zatazena na fotky, a dvd a to som chcela mat... vies ked sa clovek casom na to pozrie tak ma na co spominat..ved kopec ludi z dvd moze umriet..hocico sa moze stat a tak mas na tych ludi pamiatku..a aj na seba a mozes ukazovat vnucatam nech veria ze aj ty si raz bola mlada a krasna...nei?

• 😃 kocika ja tiez teraz pochodim kopec svadieb..ako keby sa vrece roztrhlo s nimi tento rok pojdeme na dve ako hostiaa a blahozelat pred kostol pojdem asi trom kamoskam..takze pat svadbieb o ktorych zatial viem hah..
    pa 🙂 😉 ale to je uz lepsie ked ideme len svadbovat bez stresov a tak len si uzivat jedla, tanca...tesim sa.. 😵

• kikuska snazim sa zo vsetkych sil drzat ale uz nevladzem. Nechal mi tu kopec starosti a este k tomu aj on tam vymysla tak neviem ci do konca tyzdna ho nebudem mat spat doma. Len ci si potom tu najde pracu... inak prideme o byt... Neviem ale vsetko sa naozaj ruca... 😞 😒 😢

• apropo..mirus..dala si super fotecky..do kde ste sa fotili?su velmi pekne a romanične.. 😬
    janus poslala som ti mailik

• Spisiacka tak to mi je velmi luto, a co sa ti stalo, ze si bola na chire? Kikuska dik dostala som maily, odpisem ti....

• Mirka fakt pekne fotky...velmi sa mi pacia....... 🙂

• jeinabe napisem ti IP

• Ok....cakam.... 🙂

• Ahojte nevestičky. Chcem sa opytať či poznáte alebo viete o živej hudbe, ktorá bude hrať na svadbe staršie skladby, ktorá bude cez prestávky spievať ľudovky chodiac k stolom hostí a ktorá zahrá aj modernú disco hudbu samozrejme cez cd. Neviem ci mam narocnu poziadavku ale takto si to s hudbou predstavujem a už som to na jednej svadbe videla. skuste dat nejake info. Ďakujem moc krat

• ja som mala Furmanov zo Spisskych Vlach.A my sme to mali tak,ze nejake kola hrali oni-cize ludovky a nejake kola zase pustali disco a tiez hrali pri stoloch.Boli hrat aj u zenicha a aj u nas pri odobierke a hrali aj pred kostolom.Ked tak posli IP 😉

• spisiacka drz sa!!! je to boj.My sme dost uzili ,ked sme prisli do Irska.Takze asi viem,co preziva Tvoj nastavajuci.Verim,ze sa to da vsetko doporiadku 😉
    Ja mam manzela nezamestnaneho vdaka krize.Dnes som bol na pohovore,tak cakame ci sa mu este ozvu 😛

• zmrzlinka poslala som ti IP

• Ahjte babenky!
    kikus:Som sa zasmiala s tym podvazkom...za 10 minut...chapem a respektujem ze nedavas sukromie do internetovych albumov 😉 Ja tiez nemam ani asi nebudem urcite nie z toho terajsieho...
    spisiacka:ty si co na chire robila?dufam,ze nic vazne...drzim palce nech sa drahemu zapaci...trosku to bude trvat kym si zvykne,ved zaciatky su vsade tazke...viem o com hovorim,chce to pevnu volu a odhodlanie... 😛
    antonia: mas ip
    mirka:mas ip a kukla som na stranku 😉 uzasneho ducha maju tie fotecky myslim vsetky aj tie nesvadobne!!! 🙂
    zmlzli:ake atelierove fotky mas? z plzne?a daj fotku tych muzikantov nech antonia.roj pocuje ako hraju 😃 😃 😃

• nevesty kedy osedlavame modreho kona??? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov