Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
a ten stolik sme mali dost blizsko k parketu.Teda skoro na parkete. ;-) Mozete ho dat dalej a potom tam budes mat viac miesta.Nas bolo malo,tak sme sa roztahovali :-)
Odpovedať
no tak dufam ze sa pomestime nas bude okolo 100.
Odpovedať
Ahojte baby....Miška no pekne fotky....aj mne sa zda ten parket maly, ale to urcite bude tym stolikom a nema byt ten stolik v strede? Inac uz konecne prerabame bytik, tak preto tu casto niesom.....ale tesim sa, ze uz konecne budeme byvat sami, hoci mi doma nie je zle, ale uz pocitujem byt konecne sama....klud a pohoda....juuuuj ako sa tesim....ale este mame co robit....a k tomu stale bez prestavky pracujem, uz mam z toho nervy....piste dalej ja tu hocikedy rychlo nakuknem a precitam..... Inac uz mam konecne pohare, ale objednala som si za 990sk, a teraz mi vravi, ze prisli trosku ine, kvalitnejsie, a pytala ma za ne 1300sk, tak ma to aj dost nastvalo, ale co som uz mala robit..... :-| ...ale su velmi pekneee...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Pozdravujem,inac jeinabe mna by to nastvalo tiez a asi by som si tie pohare neprebrala ked su o 310 sk drahsie ako bola dohoda...smutny pristup majitelky...ale asi sa ti velmi museli pacit ked si ich vzala...pridaj fotku do albumu...a nepracuj tolko... Spisiacka ako sa dari tvojmu nastavajucemu? kikusa nechodis sem? zmrzli velmi pekne fotky a uplne z nich vidno ako ste sa dobre bavili...
Odpovedať
Jeinabe no tak to by aj mna nastvalo ked len tak cenu dvihnu.... ale oni vedia ze ked to naozaj chces tak das aj viac a na tom zarabaju... Susulienka no dari sa mu dobre. Je prec len 2 tyzdne a uz mi velmi chyba... a kde ze je este jul.... neviem ale myslela som si ze si zvyknem.... no zatial sa mi to nedari.... neviem ci sa da zvyknut na odlucenie....
Odpovedať
caute baby!!! Tim poharon sa necudujem.Kazdy ked pocuje,ze je nieco svadobne,tak hned dviha cenu.Takisto aj veci pre deti su drahe.Obchodnici vedia,ze ludia si za to zaplatia aj viac. Dakujemn za pochvaly :-) AJ mne sa na tie fotky dobre popzera... :-D Inak kolegyni sa narodil syn a dala mu meno Maximiian.Kamoska ma rodit za mesiac,tak to ma byt tiez Max.A druha kolegina ide tiez rodit a zase to ma byt Max.Vidim,ze nase dcery si budu brat samych Maxov :-) Z hotela ,do ktoreho som chodila zaciatkom roka vypomahat sa v pondelok obesil jeden Poliak.Mlady chalan.Nikto nevie preco.Tak bola za neho omsa v polskom kostole a potom u nas nieco ako kar.Bola som akurtat na poobednej,tak som ich tam vsetkych stretla a nebolo to fakt nic prijemne.Asi fakt treba brat vsetko tak trochu s humorom a nepoddavat sa depresii.... :-( :-| :-S
Odpovedať
Zmrzlinka tak to je naozaj strasne... Tazko sa neprepada depresiam v tejto dobe... a najma ked je clovek niekde v cudzine sam.... Je to fakt strasne... Kazdou hodinou myslim na toho mojeho ci je vsetko v poriadku...
Odpovedať
caute kocky.. susu chodim len nejako nestiham a ked som nakukla tak velmi sa tieto dni tema nerozvijala tak som sa nemala do coho zapojit :-) ale chodim..ako postupujes so svadbou inak kocky.keby ste hladali moj album tak som vymazala..nastvala som sa na jednom fore ze ho citaju rozni typci..tak sa bojim aby niekto nekukal a neohovaral atd...radsej byt inkognito lebo nejves aky ludia to citaju nie?tak som sa rozhodla..ved fotos ste videli :-) no a asi si zmazem foto aj na tom mojom pase..uvidim..taki ludia ma vedia odradit... inak nic nove..vse po starom jani...kuchyna este neprisla...
Odpovedať
spisiacka on tu mal sestru a boli v praci dobra partia.Chodili na party a on ze bol strasne vesely.Nasla ho sestra.Nikto nevie preco to urobil.Nikto nechape.Oni su tam fakt dobry kolektiv,nie ako my.Dost ich to zobralo.Clovek ked je mimo domova,tak sa naviaze na kolegov z prace viac ako keby bol normalne doma.Ale ktovie co tam bolo.Strasne vela ludi tu drohguje... :-| kikuska ja som tiez chcela zmazat,ale zase ohovarat ma budu ci uz tu mam foto alebo nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzli...to je strasne smutne co sa prihodilo,urcite sa vas to vsetkych dotklo a pytate sa preco,niekedy sa to ludia nikdy nedozvedia co priviedlo navonok usmievaveho cloveka k takemuto skutku.... :-S a na ktorom fore s ohovaraju?
Odpovedať
Ahojte baby....Kikuska no vsimla som si, ze uz nemas album, ale dobre si urobila, ved fotky sme videli...a to nam staci...takze este nedosla kuchyna?ja uz mam kupelnu vymurovanu, len teraz vsetko okolo toho...je toho veeelaaa...... No presne aj ja mam pocit, ze pocitaju s tym, ze uz tie svadobne veci vezmes tak ci tak, lebo aj tak ich chces, tie pohare vyzeraju podobne ake mam v albume s takou klukatou stopkou, tiez su dole zarosene na bielo a hore su take biele svadobne klobuciky.....su velmi pekne....aj drahemu sa pacia.....tak baby len piste, aj ked tu niesom uz tak casto, ale vzdy tu aspon nakuknem......
Odpovedať
Kikuska no mna by tiez zaujimalo kde to tak ohovaraju. To ohovarali tie svadobne fotky? Pride mi to dost zvlastne... ale ludia su .... ludia. Jeinabe tiez som pozerala v salone na take pohare s tou klukatou stopkou... presne take ako mam v albume len neboli vymalovane su len zo spodu matne a potom sa to matne straca az do cireho skla... A presne aj take modre mali ako mam v albume. To je moja farba.... alebo radsej biele dat pohare? Co povies?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
spisiacka...to zalezi od vas co sa vam viac paci ale ked budes mat modru vyzdobu tak sa tam hodia aj modre aj biele...uz zalezi len na vas...ja by som volila biele... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aku bizuteriu budete mat?ja uvazujem o perlickach ale vela ludi hovori, ze perly prinasaju slzy...tak neviem... A este ake saty po polnoci?kratke alebo dlhe?ja stale obkukujem ale momentalne ma nic neoslovilo...mate v tom jasno?
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka moj nazor co budes mat vo vlasoch tak ku tomu si dolad aj bizuteriu ja som mala striebornu celenku tak som aj bizu volila a saty tak si vyber take v akej dlzke sa dobre citis
Odpovedať
Profilova fotka
tina1311:ja si predstavujem hladky uces s nariasenym zavojom bez celenky,a satky asi budem volit cervene a kratke,mam predstavu ale este som take nikde nevidela....ty si mala satky kupovane?alebo site?a vobec kolko stoji take usitie siat...????
Odpovedať
no na vyjasnenie..na konikovi chodim do jedneho fora o zenach a priatelkach vojakov..no a najnovsie sa vojaci bavia tym ze citaju pirspevky..nase atd..no a bala som sa ze najdu aj moj album a tak som zmazala..nikdy nevies kde kto koho pozna a vykecavaju somariny..tak som povedala ze osobne veci len do IP a nechapem ako tie baby na konikovi si vyfocuju brucha, v spodnom pradle..toto je pre mna nepochopitelene a ja som asi puritan ale nemohla by som takto..ved ako vidite fakt tu hocikto chodi... nikdy nezabudem ked som mala este pred svadbou a chcela som poznat nazor na saty..tak sa mi ozvali aj ludia co som ich v zivote na tomto fore nevidela a pritom som sa to opytala len v tomto fore... zvlastne.. :-S ale je to verejne forum nie tak clovek vie do coho ide.. takze treba ratat ale ti vojaci mi idu na nervy... lebo za z nas vychechtavaju a tak ze co riesime a podobne veci...a najlepsi boli aky si dal jeden pas... no nejake poslsku blbost, fotku a ze mam trojcata, duj luj ...a tretie si domyslite... :-D hruza...
Odpovedať
a este dnes sme boli v byte..davali sme si veci zanasali vsetko ..co mame vybavu a tak.. :-D no prisli sme na to ze mame nejake male izbicky..a nevieme si nejako zvyknut..ono to bude trvat kym clovek zvykne na nove..ked clovek zil 30rokov niekde a naraz zmena tak potom si tazko zvyka aj ked sa tesim :-D som rozpoltena..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja mam za tebou vikend na vychode ... cely cas sme sa nezastavili ....vybavovacky, vybavovacky ... otras ... nestihli sme sa vsak zastavit u pani co nam ma piect tortu, je to p. Rusnakova zo Smizian ... nemate niekto naaahodou na nu tel. kontakt? Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend mne ta pani zo smizian piekla tortu pozri v albume ak chces velmi som bola spokojna ale nemam na nu cislo ja som tam bola osobne a ze vraj teraz nepecie manzela ma vazne choreho dufam ze myslim na tu istu to je taka stara pani ale moj manzel pracuje s jej vnukom a stretavam sa s nim aj ja tak by som sa mohla opytat na kontakt a ze ci pecie ak chces. kikusa no otrasne veci sa deju aj mne to pripada divne fotit sa s bruchom aj ja rozmyslam ze vymazem album susulienka ja som tiez mala cervene a dala som si usit chodim ku jednej krajcirke do smizian a jej dcera mi tie satky este aj malovala k tomu aj kravatu a kabelku a vyslo ma to za usitie a malovanie 2.500 sk za latku som dala 500sk
Odpovedať
ahojte kocky..ako sa mate?ja ok.. uz som dala zviazat bakalarku.konecne v sobotu ju musim odovzdat..a pripadala som si ako uplny idiot uz ..stale som nasla nejake chyby a povedala somsi ze uz ju musim odovzdat lebo mi sibne.. pozdravujem vas vsetky.. susu...ako sa mas? jani a ty co.... pohare som pocula ze ti uz dosli.. zmrzli dufam ze uz nemas nervy..na tu zalezitost co sa ti stala tinus ..ako myslis s tym albumom.ale ja som zmazala po zlej skusenosti..ale ty nemusis... ale povedala som si ze ja si uz zverejnovat sukromie nebudem.. :-| kocky..uz sa blizi jar..aj ked je uprsane pocasie.. ale ja sa uz tesim a z jarou sa blizia aj statnice..ide ma porazit..nechce sa mi ucit ...v lete sa mi stale zle ucilo.. ]-( ale uz dost o skole lebo ma zrusia ze odbocujem od svadobnej temy..hi hi uz to mate len za pat aj daco mesiacov..tesiteeeeeeeeeee ssssaaaaaa???a piste...piste... piste..
Odpovedať
suslienka no uvazujem velmi o modrej vyzdobe take svetluckej ako nebicko.... to je moja farba... nemozem si pomoct... aj ked kazdy hovori ze to je chladna farba a taku by som mat nemala.... aj spalnu mam modru.... ja mam vela veci okolo seba modrych a nepripada mi to studeno... co vy nato?
Odpovedať
Profilova fotka
Tina, zisti mi na nu cislo, ak by si mohla ... moja mama s nou bola dohodnuta, ale mali sme sa zastavit, aby mi nadiktovala suroviny ake treba kupit na tu tortu, ale vo strtok sme ju nenasli doma a potom sme sa uz nestihli zastavit. teraz sme spat v BA ... skusala som ju hladat aj cez t-com ale nic mi tam nevyhodilo ... snad mi upecie, ked sa uz dohodli ... no uvidime =-)
Odpovedať
ahoj Mirka neboj sa upecie ti. Poznam tu pani a da sa na nu spolahnut. Teda nepoznam ani tak ju ako jej dceru. Sme kolegyne v praci. Ona jej pomala s tymi tortami. Mam aj fotky jej tort v albume.
Odpovedať
susulienka no neviem ci perlicky prinasaju slzy alebo nie... ja na take veci nevierim a bizu budem mat zrejme tiez perlickovu kedze aj saty su tak trosku s perlickami mam pocit.... musim sa ist este na nich lepsie pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka idem pozriet do albumu ... :) Perlicky by sa vraj nemali ... aj ja som to pocula ... no ale vsak vela veci by sa najma pred svadbou nemalo ...:) podla mna ked veris na nejake povery, tak si ich nedavaj, ale ked sa ti pacia ... neries povery :)
Odpovedať
presne tak... no ved v podstate ani nemozem zato ze na satach su a ked su uz tam... je jedno ze budu aj inde...
Odpovedať
kocky..nerieste povery... buddete mat len stresy..mne 15,5 roka krizila cestu cierna macka Kristinka a bola nasim milacikom :-D :-D :-D hi hi..
Odpovedať
a aj modre stastie na nohe som mala len 10 minut lebo mi sklzlo zo silonky..a sme tu a stastni.. xi xi a drzkajte sa nevesticky
Odpovedať
jeeeej baby vy ale pisete! ;-) Buduce nevesticky mohli by ste sem hodit ako sa tesite pripradne ake mate depky :-D A co trpai vasich nastavajucich :-) Ja som bola poobede v praci.Konecne som dostala menzes.Uz som myslela,ze budeme ako cigani.Muz nezamestnany a ja na materskej.Ale meskala asi preto,ze som bola prechladnuta. Cakaju ma dva dni volna.Uz sa tesim.V sobotu ideme na oslavu 30.vyrocia svadby.Ma to byt prekvapenie pre rodicov od deti,tak som zvedava. Drzim Vam tu vsetkym palce,nech zvladate kazdodenny boj ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?