Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ahoj zmrz..no pozeram ze tiez ponocujes ale to si dosla z poobednej.. no ale aj by si chcela aby si nedostala co??no ved by ste to nejako zvladli..vsetko sa da.. mne moja doktorka povedala ze tiez sa mam snazit..lebo robota bude, vsetko bude..len dietatko nemusi prist ked si to clovek potom naplanuje ze uz je cas...tak my tomu nechavame volny priebeh a uvidi sa xi xi inak chcela som vam ukazat moj staronovy uces ale nejako sa mi vybila baterka na fotaku jani dufam ze nam konecne dojde linak..tak ti pofotim v sobotu sme dotrepali gauc..ale nekupovali sme novy ale mame od svokry taky starsi..kocky..hruza...ja som bola taka nestastna z neho ze som nedokazala ani poupratovat..a poviem vam..mame zlte steny, oranzovo zlty koberec..ale jedine co nam tam nesedi je ten hrozny gauc..ale budem musiet vydrzat..lebo nie sme milionari a nasestri sa na iny dufam ze to bude coskoro..normalne som dostala depku ez ako to vyzera ta moja obyvka... joj.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus, netrap sa kvoli tomu gaucu ... kupte nejaky prehoz na to ... teraz sa da kupit hocico a nemusi to ani vela stat, myslim, ze aj v Poprade je Jisk a Asko ... tam zvyknu mat pekne a nie drahe veci... my ked sme tu po podnajmoch byvali, tiez sme sa museli uspokojit s nabytkom co tam bol ... a riesili sme to vselijako "nudzovo" ... podstatne je aby ste sa tam citili ako doma 8-)
Odpovedať
Kikuska no tym gaucom sa vobec netrap... to zariadenie nerobi domov. My mame vsetko nove a ked sme sa tam pred rokom nastahovali citila som sa vsetlijako len tie tak ze som doma. Teraz po roku sa toho naozaj vela nezmenilo chodim tam som tam ale ako doma sa akosi necitim... a teraz ked som sama tak uz vobec si neviem zvyknut... :-(
Odpovedať
ahojte baby! My sme uz pomaly treti rok v podnajme a tiez si musime zvyknut aj na to,co sa nam nepaci.Hoci teraz mame pekny byt.Je uplne novy,ale uz od septembra sme ako sa na stavenisti.Stale sa dokoncuju byty okolo.Takze ked idem z prace tak zakopavam o kachlicky,vrtacky,... ;-) Ked budem mat viacej casu,tak foto na modru strechu. Inak ako ste riesili vlastne byvanie.Brali ste si nejake pozicky?My sme tak nejak kalkulovali a nejake peniaze nam budu chybat a vobec nemam predstavu kolko si mame pozicat :-| Dnes ma moj brat 12 rokov a ja som sa zase dostala do takej depky.Je mi smutno,ze su vsetci tak daleko.Tak som sa pustila do upratovania.To je najlepsie na moje depky.Tak mam kredenec na sviatky uz vygruntovany.SKoda len ,ze budem urcite na Velku Noc robit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poslite mi kontakt na tu p.Rusnakovu, alebo na jej deti ... potrebujem sa dajak sa nu nakontaktovat. DAKUJEM zmrzlinka prid aj nam vygruntovat!!! :)
Odpovedať
pridem :-D
Odpovedať
ahojte kocky..no nam uz dosla linka..zajtra ju uz konecne bude robit tak pofotim a na rychlo to hodim sem aby ste videli..aj ten nestastny gauc.. al dnes ked som tam dosla tak uz som sa citilia trosku lepsie..zajtra ked bude linka si tam vsetko poukladam porobim a bude fajn.. xi xi len nemame garnize..garnize mame len v dvoch izbach..ja neviem kde ich dala teta asi zobrala so sebou..a chcem si kupit pekne zavesy a zaclonky... uvidim... je pravda ze domov je nieco ine nie je to o nabytku... moja mamka vyrastala v dome a cely zivot si nevedela zvyknut na cinziak a podla mne nevie doteraz..ja som vyrastala v cinziaku a som zvyknuta na nas byt..ale aj na ten moj si zvyknemm...ono clovek sa tesi cely cas ze ide prec..a ked to pride tak zrazu je taky bezradny.. a ked si predstavim ze budem sama cely tyzden a manzel dojde len v piatok..tak ma chyta dalsia depka.. radsej rychlo rychlo babatko nech nemam casu rozmyslat nad hlupostami.. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj spisiacka...je tiez modru nemusim,pripada mi chladna ale ak ty ju zboznujes tak si ju daj lebo je to vas den a vasa svadba takze by mala v podstate vystihovat aj vasu osobnost...mne sa paci tiffany modra a budem ju volit ako nieco modre na neveste ale nebude to,,stasticko okolo stehna"ale niekde inde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tina mne sa pacili tie tvoje satky lebo boli originalne tym malovanim....bola si krasna a strasne chuducka...aj ta gulicka na krku bola chutna a vkusna...sestra hovori, ze ta krajcirka neberie vela ale ja som sa zhrozila kolko teraz u nas stoji praca takej krajcirky...mas ip
Odpovedať
Profilova fotka
baby!dnes som sa zastavila v nakupnom centre a vosla som do obchodu so spodnym pradielkom a dostali novu kolekciu spodneho pradla pre tohtorocne nevesty...take suprove to bolo...gatky z napisom nevesta...tiez k tomu kopec doplnkov...juj zase mi vrta nieco v hlave...zapacilo sa mi jedno tielko z napisom nevesta... :-D ,stale pozeram na pohare ale nic sa mi nepaci...asi zle pozeram... :-(
Odpovedať
ahoj susu..no pisala som ti IP :-) ;-) a kdeze budes mat to stasticko ?prezrad xi xi :-) hej modra posobi trochuchladne...ale z druhej strany, ked ma niekto rad modru tak nech si da modru ...modra je dobra...ako hovorilo logo v minulosti hah ;-) jejj susu tak si kup nieco sexi na seba... spodne pradlo vela robi.. lebo aj pod satami ma byt zena krasna..a spodne pradlo ti bud dobre ale zle vyformuje postavu a potom aj saty nemusia dobre sediet..vela ludi to podcenuje..napr. dobra podprsenka..robi tiez svoje... a najlespie bolo ako som bola v poprade tak mi v jednom salone pani povedala ze mam ist bez podprskenky...tak som ze :-. no tak to bola zabava..asi by vsetci odpadli..lebo som mala aj vystrih trochu hlbsi..tak som sa smiala...a este v zime bez spodneho pradla....to niiieeee no tak sa majte nevesty a drzkajte sa ..
Odpovedať
Ahojte baby...spisiacka daj si modru, ved je to tvoja svadba, ja som zase na zelenu,mna tato farba ukludnuje a tiez su ludia, co zelenu nenavidia..................a pohare uz ako chces, ja som tiez uvazovala nad fialkovymi, ale nakoniec som si zvolila tie biele................ Kikuska takze sa uz pomaly stahujes? Uz keby som bola na tom tak aj ja.....este mame tam tooolkooo veelaaaa prace ze az........ Co sa tyka tych popolnocnych siat, tak ja chcem dlhe, ale tiez ma nahovaraju na kratke, ale podla mna budu urcite dlhe....bizuteriu uz mam doladenu k satam a k nej mam 5 perliciek do vlasov...moja biza tiaz obsahuje perlicky, len su trosku prekryte takymi akoby lupienkami..... No to modre stastie uz mam kupene, no ale si ma potesila Kikuska, ze sa mi to sklzne, ale sa mi zda, ze to ma dost silnu gumku, tak ja neviem, nieze pred fararom mi to rovno spadne, lebo hanba ako lusk.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby ked sme uz pr spodnom pradle, ake si chcete kupit podprsenky? Ja rozmyslam nad tymi celymi silikonovymi, mate s nimi nejake skusenosti? Bojim sa, ze sa mi mozu odlepit :-D ...a ci trosku aj formuju.... :-p
Odpovedať
ahoj jani..ja osm si kupila od lormar bielu korzetovu a bola perfektna.... silikonovu si neviem predstavit..nie preto zeby to spadlo..lebo saty su dost stiahnte..ale lepit si to na kozu a prsia..brr... ]-( no neviem ja som dost citliva a mam senzitivnu pokozku..takze uplne nepriatelne pre mna..ale ta lormar korzetova tak ta je super..na koncoch ma teiz taky jemny silikon co ti obpne hrany okolo podprdy a nie je ani take velka ze vlastne vam potom tak sexi vidno prsia..ja som bola spokojna..bala som sa ze ked sa zoznem ze mi bude vidno podprdu.. ale ta bola taka ze ked som sa zohla tak mi bolo vidno.. xi xi a nei podprdu..a vyzeralo to sexi..drahy nemohol oci odtrhnut hah ;-) ;-) :-D no a ja som is ju kupila v salone karin..na letnej a stala nejakych 490sk..takze ja volim to..a gatky som si kupila take nie klasicke ale take panty..alebo ako sa to vola ale cipkovane biele no tie boli drahsie ako podprda..ale stali za to ..vobec mi ich nebolo myslim zahyby ani pod tymi na prezlecenie a su super..no oplati sa trosku investovat..tolko moja skusenost.. inak ona mi ukazovala aj tie silikonove vlozky co sa lepia do podprdy ale ja som nechcela zvacsovat prsia..vtedy mali len male cisla a lepilo sa to..tak som to zamietla..a som rada ze som si to nekupila..ale predavaju to v ruzi..a stalo to okolo 300-400sk... a maju rozne velkosti...
Odpovedať
Kikuska no je fakt strasne byt sama v byte... to uz viem na vlastnej kozi. Ale este strasnejsie co mi teraz pripada je to vykradanie domov a bytov. Pred dvomi tyzdnami na Hutnickej vykradli byt a ze dnes zasa stali pocicajtia kriminalka na Kollarskej..... az mam strach ist do prace a este vacsi ked sa vraciam spat. Dnes som tam este nebola tak len trpnem.... baby co sa to deje... :-.
Odpovedať
Mirka poslem ti konkakt do IP
Odpovedať
Hej myslim ze bude modra ale uplne svetlucka.... ako nebicko v lete.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem spisiacka, dostala som ... dala som mame, nech sa na nu nakontakuje... nech sa trosku angazuje aj moja mati, lebo neviem ako vase, ale moja mama sa do svadby nejak neangazuje ... 8-(
Odpovedať
mirka u nas to bola svokra.Ta absolutne,ale kritizovat to hej ;-)
Odpovedať
ja som mala podprsienku bielu bez ramienok a na krajoch bola trochu potiahnuta takou gumou ,ci co asi to bol silikon a pekne sa mi to prilepilo a drzalo to :-)ALe nebolo to neprijemne.Zapinanie bolo dost siroke,takze mi prsia fakt drzala.Bola sice nekrestansky draha,ale co uz.Platil to manzel :-D A gatky som si kupila zle.Robili mi vlnky,tak som isla nakoniec v starych ;-)
Odpovedať
:-D mameee linku huraaa nafotila som a poslem..hah no dufam ze mi to nezrusia... xi xi spisiacka..no to nestras ze tak vykradaju... vies asi hospodarska kriza... no uvidime co to bude. ja nemam az taky problem byt sama doma..len si musim zvyknut na nas novy bytik..a bude to ok.... ale budeme mat macicku tak mi bude veeselisie.... :-D
Odpovedať
jeeej,tak gratulujem ku linke :-D Tu sa tiez vo velkom vykrada.Vsetci si montuju na doma poplasne.My sa nejak nebojime.Mame tu strazneho 24 hodin a jeden pin je hlavnom vchode a druhy dole pred vytahom,takze sa tu tak lahko nikto nedostane.Snad. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no teda na tej fotke som ta nespoznala susulienka zajtra ti napisem ip
Odpovedať
Profilova fotka
mirka vydrz zistujem ti to cislo
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ty mas svadbu v maji?
Odpovedať
kocky..inak sme mali vcera dva mesiace od svadby.. a segra volala akurat je odtiekla plodova voda ide do porodnice ..o chvilu budem teta..
Odpovedať
kikuska tak drzime palce,nech vsetko dobre dopadne.A to bude sestry prve?
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus...gartulujem k 2 mesiacom a tiez k linke a uz asi mozem aj k tete... :-D mirkabend...moja mamka sa zaujima...hlavne ma na starosti kolace...a prisla mi pomoct aj so satkami...som spokojna ze ju mam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tina ... dakujem, uz mi poslala Spisiacka na nu kontakt, vcera sa s nou mama spojila :-D hej, svadbu mame v maji, 9.5.09 akoze aj ja som rada, ze ju mam, ale trosku viac odusevnenia by nezaskodilo ;-) ale naposledy sme pozerali svadbu kamosov a pri rejdovom aj slzu spustila, ked sme sa bavili co a ako bude/nebude ... baby ja som spodne pradlo este neriesila, ale pripravujem sa na poriadnu investiciu, velmi biele spodne pradlo ani nenosim ... tak nech mi ostane nejake poriadne :-) kupila som si inac topanky v Polsku, nie take presne ako som chcela, ale take v ktorych vydrzim (vraj aj celu svadbu) nafotim a dam do albumu inac cena ze 25€ ... celkom rozdiel od tych co sme tu za 100 a viac pozerali ... babeny, kupovali ste zenichom take tie slavnostne vesticky? kde sa daju smotanove zohnat? v Polsku mali len 2 druhy ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no mirka a upecie ti tu tortu ja som vcera zistovala ze nechcu brat teraz objednavky ale hadam ti upecu a ty chces smotanovu tu vestu pre zenicha?lebo ja chcem predat ale ja mam bielu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?