Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
no tiez tak podobne ako teba. Tak maj sa zatial Pa
Odpovedať
Ahoj spišiačka. Ešte sa ťa chcem opýtať, či to zlatníctvo v PP nie je tiež zlatokov?
Odpovedať
..ahojte..jeinabe....ako citam tak uz shanas prstienky...a cenovo nevies aky je rozdiel biele a zlte zlato?inak ako sa mas...a mas nieco nove ohladom svadbicky?
Odpovedať
Ahoooj maruška. No začala som uvažovať nad obrúčkami, v utorok chceme ísť do PP, tak nakukneme aj do zlatníctva, možno na niečo výhodné natrafíme. No praveže to, že neviem aký je rozdiel. V zlatníctve sme skúšali kombinované žlté s bielym a cenu nám vyrátala na čisto žltú. Hoci uvažujem tiež nad kombinovaným zlatom. Neviem aký je rozdiel, ale môžem to zistiť v utorok a dám ti vedieť. Ty by si aké chcela? Zatiaľ nemám nič nové a ty ako? A mám sa celkom fajn, pretože konečne mám týždeň dovolenku, takže relaxujem. :-D
Odpovedať
Maruška pozri si v mojom albume tú tretiu obrúčku,tak presne tú sme skúšali. Mne sa veľmi páči......a v tom katalogu čo mám, tak máš tam na celú stranu rôzne kombinácie každej obrúčky. Fakt si máš z čoho vybrať.
Odpovedať
..ja by som chcela cisto biele zlato...kedze aj zasnubny mam z bieleho zlata...pozerali sme aj tu vo Svajci ale su tu hrozne ceny jeden vyjde tak na 15 tisic....takze si vyberieme az doma....agentura co mi robi vyzdobu tak ta pani mi povedala ze mi daju zlavu ak si objednam cez nich...a ohladom svadby nemam nic nove len som si zajednala vyzdobu aku chcem a to je asi vsetko...pozeram si hlavne satky a vobec si neviem vybrat a ako citam v SNV su tie salony nic moc...taraz sa mi velmi paci ta kolekcia pasarela :-)
Odpovedať
No to mi ani nehovor, že nič moc, lebo ja sa spolieham na SNV, alebo PP....No tak to by vás vyšli poriadne draho tie obrúčky. A akú budeš mať tú výzdobu? A koľko ťa to bude stáť? A čo všetko v tom máš?
Odpovedať
..no aj ja chcem satky so SNV..vobec sa mi nechce behat po inych mestach.....vyzdobu budem mat fialkovo-bielu,ktomu vyzdoba kvetmi,kostola a auta ma vyjde tak priblizne 15-20 tisic este to neviem presne ,bude to podla toho co si dam do vyzdoby...no je to dost ale nemam cas si to pripravit sama...a ty aku budes mat vyzdobu...
Odpovedať
No na flóre ti zrobia výzdobu oni, výjde ma to na cca 2500sk + návleky na stoličky (50sk/1ks) + nejaké kvety. No ja ešte poriadne neviem akú by som chcela.....Chcela som najprv zlato-zelenú, ale už ju veľmi ani nechcem. Tiež som začala uvažovať o fialkovo-bielej, pretože aj šatky po polnoci by som chcela také lili s bielym. A popolnočné šatky si dáš šiť, alebo si chceš kúpiť? A aké by si chcela dlhé či krátke?
Odpovedať
..neviem este ale tiez by som chcela nieco fialkove a kratke..v snv je fajn obchod na spolocenske saty a taktiez tam siju...kupila som si tam satky na bratovu svadbu... :-)
Odpovedať
Ktorý myslíš? Ja som si na bratovu svadbu dala šiť a som bola veľmi spokoná, ušila to podľa mojich predstáv. Ja premýšľam zase o dlhých.. Ja si dám asi opäť ušiť, pretože mám problém kúpiť šaty, lebo väčšinou sú mi krátke :-) Bože to sú problémy...jedna vysoká druhá nízka, niežeby sme to boli tak akurát :-D
Odpovedať
...neviem presne ako sa vola...ale nachdza sa oproti staremu nastupistu tam ako su tie nove byty....to som bola az velmi prekvapena ze tam mali satky aj na moju postavu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ty myslíš asi sintru, lebo ešte jeden butik je presne oproti. No v sintre majú pekné šaty, ale aj dosť drahé, lebo oni ich dovážajú myslím, že z Francúzka, ale nie som si istá a sa mi zdá, že to majú ich len po jednom kuse. A čo už sa tešíš domov? Prídeš na dlhšie? A na lov šiat sa kedy chystáš? Hneď po príchode? 8-)
Odpovedať
..no su dost drahe ved ja som dala za moje 5 tisic..no stali zato...siju tam aj svadobne saty..usitie vyjde tak 12 tisic zalezi podla toho aku latku si vyberies......domov pridem na tri tyzdne ...tak sa hned vrhnem na hladanie satiek...chcem sa ist pozriet aj do Polska..ak tu nic nenajdem a posledne riesenie je usitie...a ty aku mas predstavu o satkach?
Odpovedať
No chcela by som niečo také aké mám v albume... :-) Jednoducho okolo krku, ale uvidím aké sa mi zapáčia. A ty už máš presnú predstavu?
Odpovedať
...no nechcem nic siroke ...taky klasicky uzsky strych a vzadu jemna vlecka...len neviem ci nieco take najdem :-| :-|
Odpovedať
Ale veď nezúfaj, musíš veriť, že nájdeš....a chcem aj závojček....Hľadám na nete nejaké svadobné účesy, ale zatiaľ som nič nenašla :-( Nevieš o niečom kde by som to našla? Pozerám aj na kytice, ale zatiaľ som našla len guľaté...No našla som aj previsnuté, ale také zvláštne, niektoré mi pripomínajú doslova burinu :-D :-D :-D Počula som, že u nás v SNV robia pekné kytice v tom kvetinárstve ako je jednota.
Odpovedať
..skusila si pozriet stranku www.svadba online.sk....tam najdes velmi pekne kyticky........ano pri jednote robia velmi pekne ..aj moja svagrina mala odtial kyticku...mala taku previsajucu s cervenych a bielych ruziciek....a ohladom zavoja tak to este neviem...chcela by som zive kvietky do vlasov ..musim sa poradit este s mojou kadernickou a potom uvidime...
Odpovedať
ahoj zmrzlinka, a ty si kupovala saty a ostatne veci v polsku len preto ze si to mala blizko a bolo to lacnejsie alebo mas manzela z Polska? ja si totiz idem brat poliaka..tak ci nemame nieco spolocne..:-)
Odpovedať
Dik za stránku pozriem si ju......A kyticu z akých kvetov by si chcela? Ja si myslím, že najkrajšie sú ruže, pretože aj kytica sa ti pekne vysuší.....Hoci sa mi páčia asi všetky kvety, ale už sa tak pekne nevysušia......
Odpovedať
Tak maruška ja už idem off, nabudúce pokecáme, zatiaľ sa maj...pa a pekný zvyšok večera
Odpovedať
..no aj mne sa pacia ruzicky ...chcem nieco podobne ako mam v albume...no ved este uvidime...
Odpovedať
...mozem sa opytat kam si chodila do skoly?
Odpovedať
ahojte kocky..nejako ste sa rozpisali pripajam sa znova do debaty ..aj ked to bude opat monolog ;-) lebo o takom case tu asi nikto nie je... ja mam svadbu na korze a vyzdobu si nemusim robit je to v cene, stravna jednotka teiz okolo620-650..ja som spokojna..vyzdobu budem mat oranzovo zelenu kedze su tam oranzove steny a aj sa mi taka paci.. saty som si pozicala v jasmine..len tie na prezlecenie..nieviem niesom s nimi stotoznena este velmi... a jeinabe..ja mam take podobne saty okolo krku svadobne.. mne sa tiez taky styl velmi paci a aj mi najviac sedeli..co sa tyka kytice, pierok dala som si ich robit jednej pani do smizian..hned na zaciatku robi nadherne kytice..ked budem mat po svadbe tak vam poslem fotky aby ste videli..a som velmi rada ze nemusim sama sa trapit s vyzdobou nebudem dokonca platit ani nic naviac lebo je to v cene..menili sme salu a v tej predtym som si musela zhanat vyzdobu a tak..a kapacitne nam nejako nevyhovovala tak na poslednu chvilu sme menili a bola som velmi milo prekvapena..super ludia, prevadzkar som spokojna... kameraman ma vyjde na 7000,- a plus fotky tak 1500,- sk a este sa chceme ist fotit do dardanel tak tiez nejake 700 sk tak sa to celkom da..my si davame fotit nie celu svadbu len nech nas pofoti v sale s rodicmi a aj v tom dardaneli..v kostole mam svagra co je fotograf a pofoti nas on..inak by nas to ale aj s vsetkym fotom vyslo do 10000,- sk..cize 7000sk kamera a 3000 foto..a mam jedneho kameramana zo smizian..maju na pajdusaka firmu..videla som jeho dvd tak sa mi zapacil celkom a nechcem vymyslat ved svadbu mam za rohom.. takze tak.. tolko moje skusenosti a postrehy..ked tak napiste..pa :-) dobry monolog som si tu predviadla.. :-D
Odpovedať
Jeinabe no neviem ako sa to zlatnictvo vola. Ale urcite najdes. Mas svadbu na flore?
Odpovedať
Ahojte baby....Maruška ja som chodila na SZŠ Levoča, potom aj na Bc do LE. A ty ? Spišiačka dnes som bola v tom PP, boli sme pozrieť asi vo všetkých zlatníctvach, obrúčky sú prekrásne, ale aj dosť drahé. Našla som aj to zlatníctvo čo si mi poradila, a v ňom aj tvoje obrúčky, no v skutočnosti sú fakt nádherné, hneď mi padli do oka. Predavačka nám vypočítala aj cenu, vyšli by nás do 6000sk. Myslím, že super cena. Tak rozmýšľame, či si ich aj nekúpime. :-) Drahému sa veľmi páčili..... A tá predavačka nám povedala, že to matné zíjde po 2 mesiacoch dole a potom budú pekné lesklé, alebo p.p. ti ich vyleštia. Tak uvažujeme, či ich kúpiť alebo nie. Ale fakt super cena. Maruška a nezistila som ti aký je rozdiel medzi tým zlatom, úplne som na to aj zabudla. Ahoj kikuša, to nevadí aj monológ je dobrý ;-) ....Kikuška a môžeš mi povedať koľko stojí jedno pierko a koľko stojí pierko pre řodičov, svedka atď:..? Už sa teším na tvoje fotky......a v jasmine mala viac takých šiat okolo krku aj rôzne veľkosti?
Odpovedať
ahoj jeinabe..no aj ja som chodila do Le a potom na BC...a v ktorom roku?...a to je super ze si si uz vybrala tie obrucky...no lepsie povedane uz vies priblizne ake ...
Odpovedať
No hej aj ja som rada hoci sa mi páčia ešte jedny, ale tiež už by nás vyšli do 11000sk. No SZŠ som skončila v roku 2004, a Bc som skončila 2007 a ty? Pozerala som aj na tvoju fotku, ale nepamätám si ťa.... :-|
Odpovedať
..ja som koncila 2002 a BC 2006....mne si trosku znama..a nechodila si s Dankou Podvojskou na BC?
Odpovedať
Tak to sme sa museli stretávať aj na praxi? Hej chodila som s Dankou na Bc. Tak to je super, ale ja si ťa fakt nepamätám....možno keby si mala inú foto?!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?