Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
diky kocky :) uvidime co a ako ... nebol by to zly prijem na matersku 8-) a mat pracu, ktora ta uzivi aj bavi ... to sa v dnesnej dobe len tak nevidi ... no ale back to reality, ktovie ci by uzivila :))))
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ja by som tiez taku agentutu nevyuzila lebo ma to bavi robit samucku s pomocou buducej svagrinky a tak. ale su podla mna zeny ktoré by takú pomoc prijali... a ked neskúsis tak nevies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ahoj spisiacka, tak spoločny datum mame - super. svadba v kostole alebo na radnici?
Odpovedať
Profilova fotka
zienky, potrebujem dobrú ale fakt dobrú kapelu - za rozumnú cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
a susulienka24!!!! krásne topanocky, kde si take zohnala?
Odpovedať
gabikaaa no my mame po velkych trapeniach nakoniec v kostole a ty kde? A co povazujes za rozumnu cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte je tu niekto? Uz som tu dlho nebola co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, ja som tu ... ty sa pochval, co mas nove ...
Odpovedať
Ahojte baby....Gabika vitaj u nás....no dobru skupinu je tazko zohnat tak neskoro, aj ja som chcela objednat dobru skupinu, ale uz v decembri boli obsadení...a bolo ich viac.... Mirka nieje to zly napad s tym salonom, mna by tiez bavila taka praca...a robis sama pre seba... Antonia my vsetko po starom a ty ako pokracujes?
Odpovedať
gabika a o aku kapelu mas zaujem?Inak vitaj :-D Mna by tiez bavilo podnikat.Sice asi nie vo svadobnom priemysle :-D :-D :-D ,ale nieco ine.ALe na to treba prachy a tie nejak od nas utekaju :-|
Odpovedať
zmrzlinka tak ako sa vam tam daleko od domova dari? Jeinabe sko pokracuje prestavba? Kedy sa stahujete?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, ani nemam na vas cas nejako, zas mi zacala skola, cize tento vikend zas stravim v NR aj ked sa mi nechce... brusko nebezpecne rastie ale snad do svadby este nebude nejako extremne velke :-D troska mam teraz problemy s bolestou ale dufam,ze to raz dva prejde. v praci nuda, keby som nemusela tak tu asi niesom lebo dnes nam tu krasne svieti slniecko, proste nadhera a ja musim sediet zatvorena ako v klietke... :-p tak zatim pa, snad zajjtra sem zajdem a pokecame, pa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
jahody tak u nas dnes bola poriadna snehova metelica... to by si urcite nos z domu nevystrcila. Len davaj na seba pozor a nepodcenuj ziadne bolesti.
Odpovedať
Profilova fotka
waaa, uz nech ta zima skonci, ved uz bude prvy jarny den ... neviem preco je tento rok taka dlha zima, to ako naschval.... ]-(
Odpovedať
Caute baby! My tu mame kraaaaaaasne.15 stupnov a slniecko.Vcera sme mali statny sviatok a velke oslavy dna sv.Patrika.Centrum bolo uzatvorene a bol tam festival a nieco ako karneval v Riu ;-) Cez cele centrum isiel sprievod vseliakych masiek.Ono by to bolo celkom pekne,keby som nebola v robote.Mali sme vcera fakt extremne vela ludi.Ledva som prisla domov.Nohy ma bolia este dnes. Ale aj napriek unave som manzela vytiahla do Botanic Garden na prechadzku.Uzili sme si trochu slnka. spisiacka mame sa vseliak.TO vies... muz bez roboty.Nemame tu vela znamych,tak nema kam ist.No ale vracat sa nema vyznam.DOstane podporu a musime este nasetrit na byvanie.
Odpovedať
zmrzlinka tak to mas pravdu. Tu nema zmysel prist. Tu by ste robotu teraz nenasli. Hm zavidim vam tych 15 stupnov my dneska nulu mali.... ]-(
Odpovedať
jahody tak to fakt. Nechce a nechce to povolit a ja uz tak cakam keby bude teplo... :-|
Odpovedať
spisiacka a ako Tvoj skoromanzel v Nememcku?Tu to zaicna byt zaujimave. Za prve vela ludi prislo o pracu.Nielen cudzincov ,ale aj Irov.Takze teraz vela irskych firiem nechce zamestnavat cuzincov.Na lespie pracovne miesta vyzaduju aj 10 rokov skusenosti a zaklady irskeho jazyka(oni maju v skole okrem angliny aj irštinu).Takze najst si tu robotu je tazke. Za druhe uz je u nas v praci citit,ze vztahy medzi Irmi a ludmi z vychodnej a strednej Europy su napate.Asi maju pocit,ze im zaberame miesto.ALE zase vedia,ze Iri su nesikovni a nevedia si robotu zorganizovat a tak sa boja ,ze im cudzinci poodchadzaju a nebude mat kto na nich robit.Vela zien tu nerobi a zije z materskej.A tiez tu maju vela drogovo zavislych a alkoholikov a o tych sa treba tiez starat. Za tretie stupa tu kriminalita.Takze zacina to tu byt fakt huste. No my neklesame na mysli.Keby sa nieco stalo(napr.ze by sme boli nezamestnany dvaja),tak sa vratime do CR.Trochu pootravujeme svokrovcov a budeme hladat ine riesenie.Mozno ze by nebolo od veci ist na chvilu kuknut do Kanady alebo niekam do Holandska. :-D
Odpovedať
Zmrzlinka tak zatial sa mu tam dari. Je prec uz skoro mesiac celkom to zblehlo. Ale zacina mi chybat cim dalej tym viac. On tvrdi ze tam zatial krizu nepocituje vobec ale je to v tam hlavne o cestovnom ruchu takze si myslim ze sa to uvidi v lete ci sa ta kriza odzrkadli alebo nie. Aj ked bohaci zatial prachy maju... No s tou kriminalitou je to aj tu coraz horsie a bojim sa aj o to malo co sme si zadovazili.... niekedy tak uvazujem ci uz nie je nebezpecne mat nausnice a retiazku na krku.... o prstenoch ani nehovorim....
Odpovedať
no a hlavne pozor na penazeku v kabelke.Mna uz tu chceli dvakrat okradnut vreckovy zlodeji.Svine :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru svine ! neznasam zlodejov ! mne naststie este nikdy nic nezmizlo, ale dala by som im ruky odseknut ... esze k tomu pocasiu, ja sa celkom tesim, ze na vychode este snezi .. nastavajuca svookricka nasadila do zahrady asi 100 tulipanov a ak sa to podari,tak budu do vyzdoby saly a nebudeme musiet kupovat ... uvidime este, lebo tulipany su strasne nevyspytatelne, tak uvidime drzte sa v tom zahranici, pokial ste neprisli tak pred pol rokom, teraz sa to uz fakt neoplati a ked si clovek prerata soc. davky tu a tam ... a tu by ste boli mozno obaja nezamestnani... neni to sranda teraz :-S
Odpovedať
caute kocky..pozdravujem jahody a ty kde pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ja pracujem v Hodonine, 90 km od BA, to uz je CR ale uz asi nie dlho, musim odist koli babatku, a doma, uvidime co dalej, budem musiet skolu dokoncit, ze mam aspon ako taky titul...
Odpovedať
jahody v Dodonine je vyska? My sme boli v Ostrave na skole ale zle to dopadlo.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, ja chodim do NR, tam je skola 2x pi, so, ne a uz len skusky...
Odpovedať
jahody no myslela som Hodonine... dobre som to splietla. To pracujes a studujes kazde v inom state hej? ;-)
Odpovedať
no jahody..tka to mas co robit.. ja mam skolu ani nie 20km a ked som robila tak osm nic nestihala.... a fakt lietat hore dole je unavne... a aky odboru studujes?a ktory rocnik??ja som treti..
Odpovedať
ahoj Kikusa poslama som ti mail.
Odpovedať
Profilova fotka
socialna praca, poradenstvo zatiallen prvy a mam co robit, ako skolu mame velmi malo ale teraz sa mi tak tazko uci, odkedy som tehotna, tak sa mi omnoho tazsie uci...
Odpovedať
a pockaj ked sa babatko narodi.... bude to este horsie....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?