Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
8-) jahody..drzime peste.. x-) nech vsetko dobre dopadne s babatkom aj vyvavovacky.. to mas fajn ze nemas vela skolu... my mame kazdy tyzden skoro a tiez som z toho mala dost..bolo to unavne..a tiez piatok sobota...ale teraz enchodim lebo sa snazim ucit na statnice tak fajn.. ;-)
Odpovedať
kikuska no vstavane skrine su fajn. Tiez mam a som nad mieru spokojna. Strasne vela sa tam zmesti... a najlepsie je ze si das sirku urobit taku aku ty chces a nie tie klasicke 40 alebo 50 cm co su... to je dost uzka skrina. Jahody drzim palceky a drz sa. Hm mas to presne za mesiac a den.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram spisiacka vymenila si fotku kikuska tu fotku si tiez musela dat prec?ved sa vykasli na ludi stale budu ohovarat no jahody drzim ti aj ja prsteky nech ste zdravi ale uz sa ti to krati tak si uzi svadbu
Odpovedať
Ahojte baby, no ja to tu teda flákam poriadne, ale nemam teraz vobec cas, kedze prerabame ten byt...uz tolko sme porobili a este toho treba taaaak vela no uz som zufala..... :-( ........... Kikuska takze do sviatkov tam budete? Tak to je fakt super....my to mozno stihneme ale neverim tomu...dnes sme konecne zacali malovat a vo stvrtok chceme ist do Polska na podlahy....no uvidime ako budem stihat...ale chvalabohu uz kupelnu mame hotovu..... Jahody tak tebe sa to uz poriadne blizi.....a s babatkom tiez drzim palceky...aby vsetkooo bolo v najlepsom poriadku...... Zmrzlinka a ty mas co nove???
Odpovedať
jani,tak sem hod (teda na modru strechu) foto novej kupelky.Drzim palce.Nasi ked prerabali byt,tak boli z toho riadne na nervy :-| A co mam nove ja?Ja som bola posledny tyzden uplne na prasky z prace.Mame uz skoro mesiac novu riaditelku a vsetko ide dole vodou.Kazdemu pridala pracu a strasne vela veci nam chyba napr.v kuchyni utierky,chemikalie do myciek.Na izbach chybaju plachty a uz nam pomaly ani nechcu davat toalenty a mydlo na WC pre zamestnancov. Strasne nieco.Ja len cumim,ci je to vobec mozne a ci sa to vobec da.No ako vidim da sa vsetko.Tiez sa ma prepustat.Tak som bola z toho dost na nervy ,ale uz som si povedala dost.Prisla som si sem zarobit a nie prist o nervy.Takze to beriem s humorom.Ked ma nastvu,tak proste odidem.Nie som na tej praci zavisla.Nemame ani deti a ani nic nesplacame.Nieco dolozene mame,tak ked to proste uz nepojde,tak si zbalime veci a padame :-D Nebudem tu nikomu robit nevolnika ]-(
Odpovedať
zmrzlinka:no mas pravdu niekedy sa to neoplati..v tom zahranici..netrap sa..nejako sa to vyriesi.ved sa mas kde vratit nie?a aspon budete moc planovat male..ked budete doma alebo na cechach.. ;-) jani posli fotos..ok?? tinus..no mozno hodim nejake fotos..uvidim.. spisiacka..my si chceme dat skrinu na jednu celu stenu..aby nam tam vsetko voslo do spalne a mali svaty pokoj a maximalne nejake komody... hej nemate nejake E-knihy v pc..o dietati vychove a tak?? budem koncit som prechladena..a zacinam mat nadchu..ide ma chytit nakazila som sa od manzela do kelu :-p ak pa a jahody ..uz sa to bllliiiiiziiii nevesta nasa...a co fazulka v brusku??pocuva?
Odpovedať
kikuska u nas je to taky zacarovany kruh.Vracat sa este nechceme.Miminko chceme az ked bude vlastne byvanie.A vlastne byvanie chceme bez pozicky.Takze sa z toho asi nevymotame :-D :-D :-D Este pockame,co nam prinesie hospodarska kriza a na zaklade toho sa rozhodneme.Manzel uz dva mesiace nerobi,takze teraz toho vela neodlozime.Ale ja uz tlacim na pilu.Bud nech sa zacne stavat alebo snazilkovat :-):-):-) Penazi aj tak nebude nikdy dost. Inak kamoska uz rodi.Dufam,ze sa dlho trapit nebude a do rana bude Max na svete.Uz sme to s manzelom podliali,nech sa narodi zdravy ako buk :-D
Odpovedať
ahojte baby, neviete mi poradit dobru, ale fakt dobru kadernicku? na klasicke strihanie, nie svadobny uces. niekedy strasne davno, pred este niekolkymi rokmi, som chodila do kadernictva wella, co bol nad sintrou, so sefkou som nebola spokojna, ale raz ma tam jedna baba - blondinka tak super ostrihala, to bol moj najlepsi uces, kazdy mi ho chvalil. boze, keby som vedela aspon jej meno, tak jej idem aj domov zaklopat :-D :-D :-D takze, ak mate nejake typy, sem s nimi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, asi to bude Dadka (taka utlucka, chuducka, je zo Sp. Stvrtku) ... ona strihaval v Sintre ale sa tiez s majitelkou nepohodli a otvorila si vlastny salon ... o par domov dalej :) a zobrala so sebou aj zakaznicky :D Je to na Letnej vzadu, pri predajni sedaciek (taka velka reklama sedacky na oknach) je super!!!
Odpovedať
tina hej dala som novu fotku aj ked nas tam poriadne nie je vidiet... ale je aj v albume a tam sme v plnej krase... Zmrzlinka aj tak ta obdivujem ze to v tom zahranici tak dobre zvladas... ja by so bola z toho na nervy.... urcite by som tam nevydrzala a uz vobec nie tak dlho ako ty. Kikuska no my tiez nie sme moc zahadzani s nabytkom. Veci mame len v tej skrini a v chodne stenu a v obyvacke tiez... no ved si videla. Dalsie nabytky uz ani nechcem. Kupili sme este dve komody na vianocne a tie mam v detskej zatial... aj ked ja rada premiestnujem nabytok hore dole... tak stale su inde.
Odpovedať
cavines baby! Tak som zbalila a vyslala mojho draheho manzela do Ciech k rodicom.Nech ich trochu pootravuje a este mu treba vybavit nejake veci,tak nech to ma v poriadku,keby nahodou dostal pracu. Takze som slamena vdova do utorka :-D :-D :-D No dnes mam este volno a potom robim,takze nejak nebudem mat cas depkovat sa.Teda dufam.... :-|
Odpovedať
zmrzli mas to tazke..no asi nejaky kompromis lebo to je fakt zacarovany kruh.. :-S no ved hej .... ja som tiez minimalista co sa tyka nabytku hej aj ja som na tu kadernicku pocula same chvali.. ale ja som minule bola u jedneho chalana robil pri dudkovej sa mi zda a teraz ma v kulturaku z tej strany ako je kino z vonku otvorene kadernictvo.vola sa bigos a veelmi dobre ma ostrihal..som spokojna..a aj mamka bola spokojna..nie je drahy...mne podstrihoval trochu vlasy..mam teraz tak na paza..uz mi dost od sv adby narastli...a robil aj melir a platila som len 10eur..no tak to som bola sokovana skoro som odpadla cakala som viac... tak treba vyskusat. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby ,ja tu dam za podstrihnutie 25 euro a manzel ked sa ide ostrihat,tak da od 8-12 euro.Podla toho kde.A kolko stoji farbenie to radsej ani nezistujem. kikuska-my este pockame,ci manzel najde robotu a ako sa bude situacia vyvijat.A podla toho budeme nas zacarovany kruh rozmotavat :-D V CR padla vlada,tak euro vyletelo hore,tak sme vybrali nase uspory a drahy ich zmeni na ceske,tak snad nieco na tom trhneme.ALe uz nebudeme menit eura.Predsa ta ceska koruna je nestabilna.Ja som uz ako ten debil.Len rozmyslam o tych peniazoch a kde ako usporit a uz mi z toho zacina hrabat... :-S
Odpovedať
no, ani nechcite vediet, kolko som tu platila za melir. 160 eur :-o ]-( a za podstrihnutie 2 cm vlasov 30e. ale teraz idem domov, tak si chcem dat vlasy nejako dobre a pekne urobit, a hlavne lacno. skusim teda tu Dadku na tej letnej ulici, teda poviem mamke, nech mi to tam pozrie a prip. objedna. dakujem za typ.
Odpovedať
no ja som si myslela,ze to bude okolo tych 200 euro.A Ty kde si?V Irsku? ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Ja vobec nemam cas ale citam vas kazdy den!!!Taky cely tyzden pracovny a ku koncu uz m dochadzaju sily...Stale som sa nestartovala...a ozaj kikusa, diky ,ze si mi pripomenula ten krizik..inac, ked som si to precitala, tak mi tie slova zneli este dlho v hlave!!!Ozaj sila clovek si to uvedomi az ked je to vazne realne...
Odpovedať
nazdar baby!bude zo mna odborarka :-D idem sa zapisat do irskych odborov.U nas v praci sa robia take svinstva,ze cloveku rozum pozastavuje a precitali sme si dnes clanok v jednych novinach,ze spolocnost ktora vlastni nas hotel ma BILINOVE ZISKY a nam tvrdia,ze nie su peniaze na to ,aby nam dvihli platy(podla zakona) a vyuzivaju financnu krizu ,aby sa obohatili.Tak sme sa s koleginami nastvali a mali sme dnes prve stretnutie s jednou pani ,ktora nam bola pridelena a na buduci tyzden pokracujeme. Takze neverte na ziadne recicky o tom,ze sa mate byt radi,ze mate robotu,ale chodte tvrdo za tym na co mate pravo .Tie svine hore to len zneuzivaju toho,ze ludia maju strach.
Odpovedať
Spisiacka môžem sa ťa opýtať kde presne sa nachádza to zlatníctvo , v ktorom ste si v Poprade kúpili obrúčky??? Sú pekné a už skôr som čítala , že aj za rozumnú cenu... Zajtra sa s priateľom chystáme do PP a chceme sa tam ísť pozrieť. Robili Vám ich na objednávku alebo ste si ich hneď vzali? Ak na objednávku platili ste plnú cenu alebo len zálohu. Diky moc.
Odpovedať
ahoj adusa no neviem ci si uz do toho PP nesla. Neviem ako sa to zlatnictvo vola ale nachadza sa tam na tej strane kde bol kedysi prior. Musis ist smerom dole. Su tam myslim 3 zlatnictva ale to je to zlatnictvo co ma vo vyklade najvacsi vyber. a tu tie obrucky aj vo vyklade. aspon vtedy boli. Ked vojdes do dveri tak budes na takej chodbe a hned pravo su dvere do toho zlatnictva. Je to take dost male vo vnutri take uzske. co sa tyka toho predaja. Tak maju tam obrucky aj na objednavku a aj take co si mozes priamo odniest domov ako napriklad tie nase. Dali nam ich hned ale kedze sme si davali gravirovat meno a datum tak sme ich tam nechali a prisli sme si pre ne o 2 tyzdne. Samozrejme zadarmo.... to bolo. Takze my sme platili hned plnu cenu. Ako je to s tymi zalohami ked si objednavas to naozaj neviem. Kedze mne sa z tych co sa objednavali ani jedne nepacili... tak snad som ti pomohla aj ked neviem ci uz v tom PP nahodou nie si.... ;-)
Odpovedať
Tak nakoniec sme to predsa len nasli aj sami :-) A to som ten výklad chcela najskor obíjsť pretože na mňa pôsobil tak,že tam majú obrúčkz ya pálkovú cenu. Obišli sme ešte asi 4 zlatníctva a v 2 bola mizerná obsluha. Tak sme sa nakoniec vrátili do toho prvého a hneď sme si vybrali a zaplatili obrúčky. Inak hneď ako som videla v ponuke tie tvoje utvrdila som sa, že som našla to zlatníctvo čo som chcela :-) Moja polovička ola ich cenou zaskočená.My sme si vybrali čisto zlaté s jemným vzorom po oboch okrajoch...
Odpovedať
caute...ako sa mate?? no susi..hej hej ked to clovek tak cita ..a vobec je trochu hlbavejsi tak si uvedomi na co prisaha a o com ta prisaha je... pozdravujem vas vsetky.... jannusss nerob tolko no zmrzli ty budes dobra odborarka.. xi xi :-D zeny su niekedy este trvrdsie ako muzi..hi hi ono j epravda ze boh vie co sa deje tam hore...my tu nemame sancu..to nikdy poznat a pochopit..spinavosti vsetliake.. ale aj tak sa ludia beru, deti rodia, a blbci ako bezny ludia - my - makaju a makaju..lebo treba zit..a prezit...cha cha :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!tak zacnem asi pozdravom a chcem sa pochvalit, ze vcera som dostala od sestier podvazok...sa tesim a vcera ked som prisla z prace tak som si vypocula odkaz zo salonu, ze prisli moje saty.Takze teraz tam musim po ne!Tak sa to presdsa nejak startuje...Uz dva vikendy chodime ocumovat obrucky a stale menim nazor o predstave dokonalej obrucky...kedze mam snubny z bieleho zlata a zastupny snubny zo zlteho tak hladam kombinaciu a uz Fest vymyslam tak to necham asi na klasiku a bude...Inac zmrzli drzim palce...bude z teba dobra odborarka...Adusa pridaj foto obruciek...jeinabe malo si tu ako prerabky???tina napisem ti ip!
Odpovedať
Ahojte baby...hej priznavam sa, ze som tu straaasneee malo, ale sem.tam nakuknem aj ked nic nenapisem....aby som vedela ako pokracujete, nebojte sa nezabudam na vas...... Miska tak vela stastia........drzim palce..... Susi tak pomaly ale isto sa tam budeme stahovat, zajtra sa este dokoncia podlahy a bude to...potom budeme zhanat gauc a nejaky nabytok do obyvacky a bude to...ale nechcem nejako vela tych skriniek..... Kikus napisala som ti IP...... A co sa tyka pripravy na svadbu, tak nemam nic nove......nemam teraz na to ani cas.....a uz ani peniaze :-D :-D Kikus v aprili som skoro stale v praci, a cez velku noc vkuse robim....piatok, sobota aj pondelok....tak len pekne odkaz kamoske, nech pride cim skor, lebo sestriciek je stale menej a menej :-| :-| :-| ....... Baby vy piste co mate nove........ Spisiacka aj teba pozdravujem....ako sa mas? Mirkabend a ty co nove????Tiez to tu nejako flakas? Jahody a to male stvorenie sa ako ma? Uz sa vam blizi ta svadba co? Uz mate vsetko vybavene a nakupene?
Odpovedať
Adusa no som rada ze ste to nasli. Kolko vas vysli? dali ste na objednavku? ci hned ste ich brali ako my? Jeinabe no mam sa tak celkom fajn ak sa to da tak povedat. Uz mi ta samota lezie na mozog... a to este len mesiac za nami.... kde ze je esrte jul.. asi sa zblaznim dovtedy.
Odpovedať
Ja viem, ze je to este dlhaaa doba, ale neboj sa, zbehne to rychlejsie ako si myslis a potom uz pride vas velky den a budete uz spolu....... ;-)
Odpovedať
Vybrali sme si z tých čo mali hneď na predaj. Vyšli nás na necelých 200 EUR. Nechali sme si tam vygravírovať mená a dátum takže u seba ich budeme mať až budúci týždeň. S priateľom sme sa dohadovali medyi dvoma typmi , lebo jemu s páčili jedme a mne druhé. No nakoniec som vyhrala ja :-)
Odpovedať
Jeinabe tak neviem mne sa to vsetko zda cela vecnost... ale snazim sa mysliet pozitivne.... len sa bojim co bude dalej ci tu bude praca alebo nie a ci si tu najde nieco alebo bude musiet ist znova prec.... Adusa tak takto presne to bolo aj u nas on chcel jedne ja druhe ale ja vyhrala.... on chcel tie co mam v albume s tymi tromi druhmi zlata....
Odpovedať
Adusa daj tie obrucky do albumu, nech vidime..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ja tiez len obkukujem a nepisem ... ale som tu kazdy den (aj viackrat :)) :-D so svadbou nemame velmi nic nove, skoro vsetko uz mame nachystane len zenich sa nejako do kupy obleku nema, furt si najde nejaku vyhovorku, ale uz ho musim nahnat !!! lebo sa to nezda, ale mame to za par ... posielam vam adresu na nasu stranku - nemam na nu ale vela casu, tak ju velmi nezverejnujem ... http://www.mywedding.com/mirkaamartin/ papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?