Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
jeeeej mirka pekne to mate!S tym oblekom si nic nerob.Moj najdrahsi si ho kupoval dva tyzdne pred svadbou.Topanky nastastie kupil skor :-D
Odpovedať
aduska aj my sme mali obrucky za 200 euro,ale bola okolo toho vacsia komedia ;-) spisiacka vydrz to nejak.Ja som doma sama do utorka a sucitim s Tebou.Ja si take dlhe odlucenie neviem predstavit.Asi by som to nedala... :-| jeinabe ahooooooooj.Uz tolko neprerabaj :-D Kedy tu hodis nejake fotecky.Ja sa tiez chystam na albumik.Vyberame totiz projek,ale este to nie je iste a je to este trochu tajne ... ;-) susulienka tak to mas pekne darcek od sestier.A na obrucky mas este cas.My sme ich kupovali v juli a brali sme sa v oktobri.Tak kludne este pospekuluj.Kym mozes.... :-) Inak u nas v praci je to ako za komunizmu.Vysetruje sa kto vsetko na tom stretunuti bol.Kto sa zapisal a co sa hovorilo.Oni porusuju zakony a nas budu vypocuvat ako keby sme nieco urobili.Ja si po pracovnej dobe snad mozem ist kam chcem.Nikdy by ma nenapadlo,ze dopadnem ako clen takejto organizacie,ale uz sa nemozem na to pozerat ... :-S
Odpovedať
zmrlinka tak to sme dve.... take opustene len ty omnoho kratsie. vies uz mi to vsetko lezie na mozog. Jednoducho si nato neviem zvyknut a nikdy si nezvyknem..... neda sa to. Mozno niekto zvykol.... ale ja.... nedokazem to
Odpovedať
ja Ti verim.Na to sa neda zvyknut.Ja som nastastie tych 5 dni robila.Keby som mala volno,tak to by bolo horsie :-| Drz sa! :-)
Odpovedať
Ahojte baby.....Mirka velmi to mas pekne na tej stranke a hlavne pekne fotky.... ;-) Zmrzlinka raz budu aj fotky, nemam teraz cas......raz ich tu len snad dam 8-) ..v tej praci to mas fakt nejake "ine"......
Odpovedať
no oni nevedia ,co zo sebou.Minule som citala statistiku,ze v Irsku maju manazery najvyssie platy z celej Europy.Ze su neprimerane vysoke a ze ak chce Irsko vyst z hospodarskej krizy ,co najlepsie,tak by malo znizit platy manazerov na europsku uroven.Len tak pre srandu-jeden Slovak,co robil asistenta manazera v jednom hotely tak mal 1300 euro na tyzden.Takze asi tak.Strasne by ma zaujimalo kolko berie tak na Slovensku nejaka veduca v obchode alebo niekde v banke. Ja som aj minule hovorila,ze dufam,ze nikdy takto nedopadnem.To ako oni sa spravaju k ludom je uz fakt vrchol a radsej by som do konca zivota robila na verejnych zachodoch hajzel babu ako sa mam znizit na ich uroven.... :-p
Odpovedať
zmnrzlinka diky snazim sa... ako sa len da
Odpovedať
ahojte ja len tak na skok..ako sa mate?ako pripravy?? spisiacka....pozri ako ten cas leti uz je krasna jar a ani sa nenazdas a bude tu svadba.. a drahy doma zmrzli pozeram ze si sa riadne nabudila... ;-) tie zvazy..co s tebou robia.... :-) jani cau...ako? a ty susu co noveho?? piste papppaaaaa :-)
Odpovedať
kikuska hej tiez som rada ze sa uz oteplilo a hlavne ze uz 5 tyzdnov je za nami. Este 12 a je doma....
Odpovedať
cauute....ako sa mate??dala som si fotku xi xi
Odpovedať
kikuska peknu fotku si si dala ;-) spisiacka a kde budes na sviatky,ked nemas draheho doma?Mne sa moj vratil chory.Ma poriadnu chripku.Ja som ho takeho choreho videla naposledy pred troma rokmi. Jani,uz tolko neprerabaj! :-D Aj my tu mame slniecko a prijemnych 12 stupnov :-)
Odpovedať
Zmrzlinka no budem urcite pri rodicoch a mysliet na neho... no v podstate som pri rodicoch stale. a tu tiez mame nejakych 15 stupnoch a slniecko cely den.... konecne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak aspon,ze budes sama.Je to boj,ale co uz musis "vytrimac". Inak my oslavujeme v sobotu pol roka :-D
Odpovedať
hmmm pol roka rychlo ten cas bezi ze? Uz aj Kikuska ma takmer 3 mesiace.... a ja uz len 4 mesiace a par dni do svadby... ked sme si povedali pred rokom ze sa zoberieme v aguste buduci rok zdalo sa mi to tak dlllllho ale teraz mi pride ze to strasne rychlo zbehlo.... a cim dalej tym to ide rychlejsie...
Odpovedať
neboj za chvilu to bude tu a z Teba bude mlada pani,tak si este uzivaj titul slecna :-D
Odpovedať
no tiez som nad tym uvazovala ze si to neviem predstavit by pani..... doteraz som bola 26 rokov slecna a zrazu taka zmena..... strasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Znova som nemala cas a tak sa znova hlasim a pozdravujem vas!Kukla som si tu stranku mirkabend a je to super,fajne ste to vymysleli hlavne pre hosti,kt. nepoznaju okolie...paci sa mi to 100bodov.Kikusa a jeinabe robili ste si stavane skrine?a mohli by ste napisat nejake skusenosti s nimi?Ja balim domov a uz teraz vidim, ze sa neznestim do bytu so vsetkym....az ma hlava boli...Moje saty su uz v salone ale predstavte si, ze volny termin na skusku a upravu maju az na 27.4 tak mam este kopec casu aj mi to vyhovuje...Obrucky stale nic a stale spekulujem!!!Uz aj jedne by sa mi pacili a boli jednoduche ale boli z 18 karat.zlata.Jahody sa to uz krati co???A ako sa ma nasa odborarka?Spisiacka aj mne zacina lepit ci sa moj zivot nezmeni po sobasi ale ked sme spolu uz 7 rokov a z toho 6 spolu zijeme v jednej domacnosti tak to hadam nezmeni jeden papier!!!!Pekny den vam prajem a prispievajte aspon cez vikend!!!
Odpovedať
susulienka no tak vo vasom pripade by sa uz naozaj nemalo nic zmenit. Akurat ten pocit ze ste uz svoji a nazvdy spojeny ten by sa mal urcite zmenit.... ten sa snad znemi u kazdej z nas... ze uz budeme rodina ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Inac baby ja toho svojho tiez nemozem nahnat ku kupe obleku lebo teraz cvici a stale rastie tak pockame kym dorasie a potom nieco kupime kolko na sk stoja obleky?Topanky este tiez nemame ale jak ho poznam pojdeme na jeden nakup a kupime vsetko.Ked sme mali ist na vianocnu party za 10 monut bol hotovy z nakupom a ja som zhanala saty 2 dni...ale to sme my zeny!!!
Odpovedať
Ahojte baby....tak som uz tu...mam dobru spravu, uz od utorka sme prestahovani v novom byte...konecne....fotky tu dam hned, len co budeme mat zapojeny net.....akurat co ma trapi je, ze nemam izby tak ako som chcela...predstavte si, ze gauc mi nepresiel cez chodbicku do kuchyne a tak do izby.....som myslela ze ma porazi.....takze sme museli rozlozenu spalnu zase rozobrat a potom poskladat v druhej izbe...len teraz ma mrzi to, ze teraz mam naopak farby v izbach........ako ide to k sebe aj tak, ale uz som mala celkom ine plany..... Takze uz dufam, ze budeme mat cim skor net a napisem......baby drzte sa.....ano Spisiacka uz sa nam to poriadne krati........ Zmrzlinka hej dostala som ten meil o to stretko, dnes som si pozrela, tak uvidime, ja zatial nemam v tento datum nic na plane.....
Odpovedať
Jeinabe tak to ano... ani sa nenazdame a budu nase svadby za nami. Kedy planujes ist na tie nauky?
Odpovedať
No my sa chystame na tie nauky kazdy mesiac 8-) a nikdy nam to nevyjde, ale v maji by sme uz chceli ist na 99%...tak uvidime ako budem pracovat a tak.......a vy pojdete v juli? Skoda ze to niesu aspon dve nauky na jedenkrat......aspon by sa to rychlejsie zrealizovalo....ved zachvilu sa musime postarat uz o oznamka...boze ani sa mi nechce verit...a presne ako si spisiacka povedala ty, rok zbehol ako voda.......
Odpovedať
Jeinabe no nie ja budem chodit na nauky sama takze to bude skor ako v juli. Chcem ist v maji na vsetky 4. Vraj mozem chodit aj sama tak dufam ze sa na tom nic nezmenilo
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ako nikto tu nie je?co mate nove?
Odpovedať
ahojte baby..nechodim tu lebo uz byvame v byte svojom a nemame net... takze nestiham... inak vsetko ok.. pozdravujem vas vsetky.. a drzte sa.
Odpovedať
ono este ma napadlo..ked tu tak citam myslim ze by sa po svadbe nemalo nic zmenit najma ked byvate spolu a uz tak dlho... tak sa nebojte..problemy maju mozno ti co sa nepoznaju az tak dobre a neziju spolu..clovek sa musi naucit s tym druhym zit a najma naupadnut to stereotypu.. inak viete mozno ked niekto povie ze po svadbe sa to kazi tak je to v psychike..cloveka a ako to berie..lebo kym spolu partneri ziju tak clovek stale moze zo vztahu odist bez akychkolvek problemov atd.ale ked je svadba, manzelia, tak je to urcity zavazok a to v podvedomi niekorych ludi vyvolava stres a mozno aj hadky..preto sa to niekomu po svadbe meni..ste uz manzelmi oficialne a svestky sa len tak zbalit nedaju..je tam zodpovednost za toho druheho a to vyvolava strach vo vela ludoch..a najma v nasich silnejsich polovickach :-D takze tolko moj nazor. susu caf..ako?no ty si aj tak budes musiet zvyknut...lebo dojst z inej krajiny na nase slovensko poviem ti no treba guraz..lebo na lepsie sa rychlo zvykne horsie je to opacne.. inak dajte fotky bytiku ked mate..ja som dala kuchynu..ine som zatial nedala aj ked som povedala ze nedam..ale dala som tak dajte aj vy nech sa inspierujem pokupila som si kvety, mamka mi dala nejake..tak to vela spravi..a vela robia aj farby ... ja mam byt ladeny do medovej zltej a zelenej oranzovej a je to krasne..ked vojdem do chodby je medovo zlta tak ma zaplavi taky pocit pohody... a ked slnko zapadne tak aj tak su farby pekne..fakt farby vplyvaju na psychiku cloveka..ale to kazdy vie..a na ten gauc som si kupila taky pekny zlty prehoz a tak dobre sa teraz na nom lezi xi xi som spokojna..ette povedsat obrazy..hi hi a dnes som si kupila kveitok rodinne stastie tak to musi byt... a aj nejake doplnky este..a z domu chcem zobrat taku starsiu komodu..vyzera tak super starodavne a nemam kde dat veci.. inak niekto sa tu pytal na stavane skrine?my sme si dali robit cez indeko a oni su fakt dobry, teraz maju aj zlavu 16percentru..maju na nete stranku..www.indeco.sk..a ja som velmi spokojna, ten pan je profik..tak uvidime... dali sme si na jednu stenu, budeme mat skoro pat metrovu a konec..nebudeme uz davaat ziadne skrine lebo nemame kde uz len raz do detskej ..a pootom pre baby komoda a tak... uvidime.. no dobry monolog...tak papa
Odpovedať
kikuska no ja si tiez myslim ze nic take rapidne by sa v nasom vztahu po svadbe zmenit nemalo... ved uz teraz mame vsetko spolocne....
Odpovedať
kikuska pekne si to napisala.U nas zaciatky spolocneho byvania boli strasne boje :-D spisiacka takze zacinas s naukami?No vobec Ti to nazavidim.My sme mali mat nauky to v Irsku,ale kedze nasi irsky katecheti sa nejak na to vykaslali a ani nebol nejak cas :-N Tak nam len dali pre faru v SNV potvrdenie a bolo po naukach.A po svadbe sa smiali,ze naco nam boli nauky,ked uz aj tak spolu zijeme :-) No keby nieco,tak ich mame....jasne? :-D :-D :-D jani uz sa aj ja chytanm na ten album na modrej streche,ale nejak nie je cas.Manzela som mala dost marodneho a teraz som marod ja.Inak mne to stretko na ten august nejak nevychadza.Nevies kolko ludi zo SNV sa chysta? pozdravuj ostatne nevesticky.U nas v praci maju tri koleginke svadbu,tak to stale rozoberame :-) Za dva tyzdne idem na jednu rozlucku a zevraj tam ma byt aj nejaky stripter,tak neviem.SOm za kazdu srandu,ale to je na mna moc.Asi sa niekde schovam,kym odide.Predsa som uz vydata zena.... ;-)
Odpovedať
Spisiacka tak to sa stretneme na naukach ;-) , my sme sa rozhodli, ze tiez pojdeme v maji, ale tu poslednu by si mala absolvovat tesne pred svadbou, tak tu si nechame na 1.8.......... Zmrzlinka tak púrijemnu zabavu, tak si vezmi satku a zaviaz oci :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?