Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
babky, no mna dozrali moji sefovia, dali mi dov. len 2 dni pred svadbou a este kym sa dotrepem na vychod... ide ma vystriet ale co uz, chcem ich uz mat cim skor z krku, normalne sa tesim na matersku ...
Odpovedať
jahody neboj sa zvladnes vsetko... hlavne ze budes mat pekne slnecno..lebo ja som mala kosu kosucu.. xi xi aj ked minus 2 bolo v januari este celkom v pohode baby nestresujte vsetko dopadne dobre..a budete panicky ;-) ani sa nenazdate... drzte sa
Odpovedať
ahojte kocky..chcem vas poprosit o radu,ze kde by som v SNV nasla nejaku super kadernicku a kozmeticku...dik
Odpovedať
Jahody tak to sú fakt uzastní, ked ti nevyjdu v ustrety.....len nestresuj,mysli na babo, to je prvorade, vsetko zvladnete neboj....drzim palce..... Mirka a aku budes mat kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
Jahody, najhorsia bude ta cesta ... ale snad to vasi doma nejak zvladnu bez teba :-) ty si uz prides len nakoniec, na to najlepsie :D Jeinabe kyticu budem mat z tulipanov a kal, farbu taku cyklamenovo-fialovu ... teda ak sa podari kvetinarke zohnat tie farby ako chcem ... ak nie, tak bude taky odtien ako mam v albume .. uvidime ...zenich bude mat len ozdobenu kalu v pierku ... maruska83 ja poznam len kadernicku, kadernictvo Dadka, na Letnej ulici, pri predajni sedaciek, poslem ti kontakt ak mas zaujem, mna bude tiez cesat
Odpovedať
mirkabend...ano mozes mi poslat na nu kontakt..chcem sa opytat ,ci nahodou niekedy ta Dadka nepracovala na zimusnej strane...
Odpovedať
Profilova fotka
idem pohladat vizitku :) myslim, ze nie ... predtym ako si otvorila lastne kadernictvo robila v Sintre (aspon co mi kamoska hovorila ...ta chodila ku nej aj tam) - je to taka mlada baba, velmi sikovna podla mna poslem ti do IP
Odpovedať
Mirka tak to budeš mať veľmi peknú kytičku....a chcela som sa ťa opýtať, či tie pierka si robila úplne sama? Aj ja chcem niečo také, len neviem či sa mám do toho pustiť sama.....aj by som, len neviem čo to zvládnem..... :-|
Odpovedať
cavines baby! jani mas IP.Dlha historia :-) :-) :-) jahodky tak uz v sobotuuuuuuuuuuuuuu,co?Tak drzim palce.A tesim sa na fotky ;-) mirka uz aj Ty si v strese?Ja som ,ale tiez bola a nakoniec to dopadlo vsetko na jednicku. :-D Zdravim ostatne zienky.AKo sa mate?Ja mam tri dni volno,tak si uzivam.Je tu slniecko,tak som stastna ako male decko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Ja si ani neviem predstavit ako sa teraz citite, ked mate do svadby za par...ale budem na vas mysliet,nech vsetko klapne podla predstav! Mirkabend saty uz mas pripravene?upravene?uz vsetko je hotove? Inac baby ak budete mat sv.hosti doma pred svadbou tak robite aj vyzdobu doma?myslim stoly a dvor ak mate? zmrzli.uzi si to volno aj teplo u nas strasna zima a dnes bol na porazenie den... kikusaaa.kde sa flakas? jahody.palce pustim az v nedelu!a skoro pridaj fotky!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeinabe dakujem, uvidime ako to nakoniec dopadne, zajtra volam kvetinarke v Smizanoch, ci sa to da. Pierka su velmi jednoduche, vytlac si nejaky obrazok ako predlohu a skusaj si poprekladat stuhy, ak sa ti nebude darit to potom zosit jednym tahom s ihlou, pripevni si to vsetko so spendlikom a spolu zosi ... je to otazka asi 30 sekund, fakt ... len treba skusat ... potom uz chytis grif a pojde ti to aj jednou rukou 8-) saty este nemam upravene, dohodla som sa so susedkou, ze sa do nich pustime ten tyzden pred svadbou, ked budeme doma, ak by som naaaaaahodou este schudla dovtedy, aby to nerozsirovala zbytocne ... ale to sa asi velmi nestane :-D + este to vypinanie vlecky treba poriesit...tak to bude take adrenalinove ... mozno este posledny tyzden nabehnem do salomov v SNV, ze "kto mi pozicia saty na tuto sobotu" ;-) ale neberiem to tragicky, baby, keby sme mali aj biele vreco na sebe, tak budeme najkrajsie 8-) My sme povodne ziadne posedenia doma robit nemali, ale mama nejak zmenila nazor, ale kedze mame na vychode dom, v ktorom nikto nebyva asi sa nam ho nepodari dat do takeho nacancaneho stavu ... a to by ani vyzdoba nepomohla ... asi by to vyzeralo smiesne ... ja budem vyrabat len take srdce na dvere a uz asi nic.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je upravena obyvacka na odpytaavanie a aj branu mi zdobia, ja mam na to sesternice, ktore to chcu robit, tak ich necham :-D :-D maju to pripravit v piatok, ja sa budem len prizerat a behat si vybavovat svoje veci :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
jahody este sa nechystas ma pnku? aspon by si si uz oddychla
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, peniaze nam treba ale na druhej strane fakt by som potrebovala oddych najma psychicky...este raz ma vytocia v robote a nevaham... ]-(
Odpovedať
Mirka tak ja sa pokúsim ich urobit sama, uvidime ako to dopadne ;-) Susulienka ano u nas bude vyzdoba aj doma, ale to si len my urobime, aj bratovi som robila vyzdobu....trosku vchod, dvere atd.....taku beznu vyzdobu.... Baby mne ked teraz niekto povie, ze uz sa ti to blizi, tak mam dost...a pritom mam az v septembri....ale v dobrom vam zavidim, ze uz to budete mat za sebou a urcite nam napisete, ze vam to dopadlo podla vasich predstav....budeme na vas mysliet...... Kikuska ozaj kde sa tolko tulas??? Zmrzlinka normalne ti zavidim ze mas volno...ja makam vkuse, uz mi dochadzaju sily.....dnes som po nocnej, zajtra zase cely den a tak dokola robim cely mesiac....takze keby som sa neozyvala, tak ma najdete na psychiatrii ok? 8-) ..a co sa tyka IP, tak neboj sa.... ;-) Jahody a dokedy chces este pracovat? Kedy mas presne ten termin? :-)
Odpovedať
jeinabe verim,ze ma chapes v tej IP.Je to sice smutne,ale realita.Inak ja som tahala osem dni za sebou,takze viem ako citis a mala som uz aj ja take mesiace,ze za mesiac 4 dni volno :-| Drz sa! jahodky kolko tak stoji detske oblecko na Slovensku.Ja som dnes kupovala susede.A kupila som take flysove pyzamko na 3-6 mesiacov aj s ciapkou za 5 euro a este body(dlhy rukav a aj nohy :-D ) v baleni 3 za 7,5 eura.Kolko to tak stoji na Slovensku?Nemam vobec prehlad.Este jej chcem kupit spaci vak.Kolko to tak stoji u nas?Ja nemam vobec prehlad a ani sa nemam koho opytat.Nemam to radsej dokupit ,ked pridem na Slovac? x-) Inak v sobotu na Teba myslim. :-)
Odpovedať
..ahojky zmrzlinka...tak to si kupila lecno u nas taky lepsi material alebo v detskom obchode stoji ovela viac..ja mam neter a nakupujem jej veci len v Rakusku alebo v nemecku...tu to stoji fakt malinko...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nekupujem na slovensku, takze ti neviem povedat... termin mam 27.8. a chcem robit max. do konca juna, viac urcite nie... to mi bohate staci :-D :-D dva mesiace budem este oddychovat doma s pupkom :-) :-)
Odpovedať
caute kocky..som u susedy na nete tak len na skok.. jani nemaze zatial net v byte..tak len vyuzivam ked mozem..vies..no ale aspon cas vyuzijem produktivnejsie..lebo clovek surfuje niekedy aj pol dna hah... drzte sa moje..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!!! mirkabend.ta tvoja suseda je nejaka krajcirka alebo profesionalne upravuje saty???ja idem v pondelok po moje saty a urcite budu potrebovat upravit dlzku...uvidim v pondelok kedze pri objednavani ma len pomerali a objednali velkost a som zvedava ako mi sadnu!!!Inac tak ty si fest pohodacka ,ked to nechavas na tyzden pred svadbou... kikusa no konecne si sa nasla tak castejsie k tej susede chod!!! jeinabe sa nezblazni v tej robote!!! jahody palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky neviete mi pomôcť s textom na svadobne oznamenie????
Odpovedať
Profilova fotka
..... tym, ktore to maju za par prajem vela stasticka. ;-)
Odpovedať
antonia no zalezi aky text chces. Ked si das vyhladat v google svadobne oznamenia tak ti vyhodi kopec stranok kde mas kadejake texty ale hlavne tie klasicke. poslem ti do ip jednu stranku z ktorej som ja cerpala ale zrejme asi aj tak si nebudem robit oznamenia sama.... :-|
Odpovedať
ahojte žienky, prosím poraďte mi nejakého dobrého fotografa zo Spišskej. Svadbu mám tak na rýchlo 30.05.09 a neviem skadiaľ ho zohnať. Vopred Vám všetkým ďakujem
Odpovedať
ANTONIA.ROJ skus mrknut na tieto stranky, tam u nejake texty, snad vyberies. 1. vasaparty.sk/web/svadbne-oznamenia 2. alinka.sk/c/napady-na-svadobne-oznamenia-1140.html
Odpovedať
Profilova fotka
susu: nie je to profesionalka, len ochotna susedka :D a sak v Spisskej bud nejake salony cez tyzden otvorene, snad by mi nieco pozicali, ak by to nevyslo ... nie 8-)
Odpovedať
Mirka este sa ta chcem opytat, ci tie pierka mas pripevnene spendlikom, alebo to mas zosite perlickou.....no a to vacsie pierko neviem neviem ako zvladnem......moja svagrina mala presne take pierka ako mas ty, len v tyrkysovej farbe....a mne sa tiez take pacia......tak zacnem na tom makat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, mam to zosite perlickou ...ak by si pockala po svadbe, mozem ti nejake poslat a si podla toho naviazes ...ked nejake preziju :)))
Odpovedať
Ok tak budem len rada, ak mi pošleš nejaký vzor ;-) Snad aspon jedno prezije 8-) ...tak zrejme si to budú pripinat zihrajstkou co? Jahody tak zajtra drzim silno palce....nech ti vseeeetkooo vyjde ako si to len predstavujes.....tak uzi si posledny "slecnovsky den"...joj baby uz mam teraz z toho zimomriavky..... :-.
Odpovedať
jahodky drz sa!Zajtra na Teba myslime :-) juuuj,ale dala by som si take svadobne kolaciky :-D Inak ako sa mate?Ja som pozerala hokej.No nieco otras ti madarski fanusikovia.To som este nevidela,zeby pocas hymny niekto tak vystrajal ako oni.Mozu sa hanbit. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?