Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ej baby vidno,ze tam mate krasne pocasie.Ze tu nikto nie je :-D My tu mame hnusne 10 stupnov a dazd. jahodky tak pocasie Vam vyslo a asi sa teraz vo velkom zabavate,tak si to poriadne uzi ;-)..... a mlada pani zo srdca blahozelam a prajem vsetkym trom hlavne vela zdravia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby!nikoho nikde a tak tu vedieme monolog so zmrzlinkou...tak dufam,ze jahodovej vsetko vyslo a ze je spokojna uvidime ked sa ozve inac cely den som na teba myslela...dnes sme mali krasne pocasie az na burku a behala som po obchodoch ale pochvalim sa ze uz mam kupenu vyzdobu domov,nejake servitky,kamienky,kvety,a uz hadam vsetko na klasicke pierka..(ruzicky,spendliky a bugsban az doma)no este chybaju maslicky...sa tesim lebo sa to zacina pomaly skladat...inac moja mamka bude piect doma spolu s jej kamoskami a rodinou tak som dnes kupila prekvapko pre cukrarky...tesim sa ako zareaguju a dufam,ze im sposobim radost...pozarala som kolko tak stoja pohare doma a sokla som sa...kolko pytaju za ne...teraz nelutujem,ze som kupila pohare za taku cenu...zatial papa a ozvite sa coskoro!!!
Odpovedať
Profilova fotka
OOO baby kedze planujeme na dvore postavit stan a bude este teplo a vsetko rozkvitnute tak myslim, ze tej vyzdoby netreba doma vela ,ved aj tak to bude len na chvilku...tak to nebudem prehanat a babka s mamkou pestuju kazdorocne muskaty tak sa to nejak da dokopy...ta nee...
Odpovedať
to hej no :-D len aby Vam pocasie vyslo :-) drzim palce a uzivaj si este prirpavy.A ake mas to prekvapenie pre cukrarky ? :-N
Odpovedať
Ahojte baby.....susulienka len aby sme v ten den D mali fakt pekny den, lebo ak bude prsat tak ma porazi, ani neviem, kde by sme sa sli potom fotit......no muskatiky aj my pestujeme, ved balkon musi byt pekny.....a akej farby to budes mat vyzdobu?Ja si zajtra este dokupim perlicky na pierka a mozem pomaly zacat robit..... Jahody tak vam srdecne blahozelam na spolocnej ceste...nech sa vam dari...a hlavne vela vela zdravicka a lasky....a co najlepsi a najlahsi porod 8-) ...ale neboj zvladnes to......tak sa drzte..... My tu mame fakt pekne pocasie, len dnes je tu taky neprijemny studeny vietor....tak ja pomaly idem do nocnej :-| ....papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky ste tu momentalne niektora?
Odpovedať
Profilova fotka
neviete i nejakej stranke kde mozem objednat nieco na vyzdobu hlavne kamienky perlicky. co davate ako darceky pre hosti? dik za info
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Antonia!nepoznam stranky ohladom vyzdoby vsetko co som zatial kupila na vyzdobu mam zo zahranicia a je to len na vyzdobu doma!v redute cakam, ze mi vyzdobu zabezpecia za ten poplatok!A darceky pre hosti mat nebudem pride mi to ako zbytocne lebo sa davaju podla mna somariny, ktore aj tak vyhodia vsetci do kosa alebo sa im to nehodi a tak je to vec nazou...ja nebudem nic davat...Pre rodinu a pomocnikov mi dedko dal vypalit slivovicu a tak to bude prava dedkova slivovica original s etiketou z nasej svadby!!!Myslim ze staci!!!!Inac pre tie cukrarky som kupila rovnake zasterky!!!a kupila som aj do draheho rodiny tiez vsetko rovnake!!!Tesim sa z toho a dufam,ze ich potesim.Najskor som mala napad dat vytlacit tricka s texom svadobne cukrarky ale potom ked som si preratala asi kolko to vyjde tak som zvolila tie zasterky!!!Juj tesim sa ked jahodova bude pisat ako dopadla svadba!!!!zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe!!!doma som nerozmyslala nad specialnou farbou jednoducho som prisla do obchodu a zapacilo sa mi zelena a zlta gerbera tak som kupila take a k tomu zlte servitky a zelene kamienky a celkom dobre to bude...uz mam predstavu ako to cele poskladam...taka ista bude vyzdoba aj v draheho rodine tiez som kupila sa uz tesim!!!potom do albumu pridam fotky aj poharov,vcera som to aj pofotila....este trosku nemam jasno s pierkami lebo som kupila aj na cisto biele a mam aj na farebne...tie farebne ruzicky su krajsie a k tomu mam dopasovane aj farebne spendliky s perlickou...takze tato varianta este na premyslenie...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem susulienka ci ti za ten poplatok urobia vyzdobu ja som pocula ze chcu za navlek na stolicku 100,- no a v tom je potom vyzdoba. ten poplatok je len za prenajom ale v tom nieje vyzdoba
Odpovedať
Profilova fotka
ja musim tento tyzden uz ist do tej sonaty a porozpravat s panom Cambalom ako to tam vlastne funguje. lebo ja som si vyzdobu zabezpecila sama u jednej sikovnej pani
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj antonia!Ak budes mat nejake info od toho pana, tak prosim ta napis ip,kedze ja s nim pravdepodobne budem rozpravat, az ked budem doma v lete...ja viem, ze za prenajom saly sa plati v tom nic nie je je to len prenajom saly a plus k tomu ak chces navleky tak 100sk za stolicku a k tomu vyzdoma stolov...pri stretnuti s panom co tam sefuje, ti on ukaze ake variacie poskytuju...variacie farieb,ulozenie stolov atd...inac napis ako si sa dohodla s tou sikovnou pani a kolko si uctuje ona???velmi by ma to zaujimalo..papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Antonia....kamienky si v pohode kupis aj v kvetinarstve,len treba poriadne popozerat.......urcite ich maju v kvetinarstve pod sintrou..... Susulienka no zeleno zlta bude urcite pekna...aj ja som chcela zelenu, to je moja farba....ale nakoniec som si ju nevybrala..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe a kolko stoja take kamienky u nas??? ja len chcem porovnat s cenami u nas!papa
Odpovedať
Juuuuujjjjj to ti neviem povedat, ale nezda sa mi to drahe..................
Odpovedať
Profilova fotka
jahody este nic? ...cakame, cakame ... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka ja urcite nedam este dalsich desat tisic za vyzdobu s navlekami. ja mam vybavene navleky za 45sk,ks a potom vyzdoba podla toho ci si vyberiem ale viac ako 6.000 aj s navlekami platit nebudem a mam cca 100 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave aj mne sa to zda drahe!!!Este musim o tom popremyslat!!!Musim sa stretnut s redutou a porozpravat o tom a tak sa uvidi mam par napadov ale neviem ako to casovo zvladnem pred svadbou s vyzdobou!!!Mne najviac prekazaju tie potapkarske navleky a ta trapna vyzdoba ktoru ma kazdy!!!Myslela som ze sa 100sk na stolicku to bude nieco co si povies, ze chces a nie take erarne!!!Jahodova kde si???ako vam sobota dopadla???
Odpovedať
Profilova fotka
susulienka no ved prave ze anoi ja to nechcem take ako ma kazdy. volala som ohladom toho stretnutia tak v stredu tam idem a dam ti vdiet ako som dopadla. papa
Odpovedať
Baby no tie navleky su fakt drahe....mohli by to davat do ceny za vyzdobu, ved aj tak to nieje nase.... :-|
Odpovedať
jeinabe tak to mas pravdu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
prave kazdy ponuka navleky a ze k tomu uz urobia lacnejsie vyzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak dnes som bola v salone a mam uz saty doma v podstate potrebujem upravit len dlzku a zistila som ze do hornej casti musim dat urobit silikony!!! :-D ale kedze to nemame v rozpocte tak sa budem musiet uspokojit s nejakou silikonovou podprsenkou...alebo co...mate niekto skusenost???Stale rozmyslam nad vyzdobou a zacinam sa zmierovat s myslienkou ze na jeden den nemozem investovat tolke peniaze!!! ;-( radsej by som sla na svadobnu cestu...vy sa niekam chystate po svadbe??? antonia...budem cakat co napises po stretnuti...naozaj napis do ip co si zistila ok? spisiacka ako sa mas??? mirka ako pred uz hraju nervy??? jeinabe a kikusu pozdravujem!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, susu sak do svadbz este casu dost ...nasetris na tie silikony 8-) nie? ale to by nas asi bolo viac co by sme potrebovali ... nejaku tu podporu :) neviem, mne sa do silikonovej velmi ist nechcelo ... kupila som si push upku, aj v satach su vypchate tie kosiky, tak hadam to bude stacit ...bojim sa, ze sa ta silikonova bude lepit a odlepovat potom ... neviem ... ale ja mam saty s ramienkami, takze sa daju aj ramienka od podprdy skryt pod ne ... uvidim, ked to budem skusat spolu ... inac nervicky uz asi funguju, furt sa mi nieco okolo svadby sniva ... a rano ma pobolieva brucho .... crevne nervy ... snad to pomaly prejde a nebude sa to uz stupnovat ]-( inac fakt sa asi neoplati investovat do tej vyzdoby vela prachov ... malo ludi to oceni ... mne na tej vyzdobe dost zalezi a vela veci kupujem, ale hlavne tak, aby aj potom nasli u nas doma uplatnenie ... popripade ich potom podarujem niekomu (vazy, svietniky,....) + hladali sme si taku salu, kde netreba davat navleky na stolicky ... lebo podla mna, ked ti to aj krasne oblecu a nazdobia a potom si chlapi poprehadzuju cez to saka ... straca to nejako vyznam ..je to pekne prvych 5 minut ...a davat za to 100 sk/kus za pozicanie je fakt premrstena cena ...ibaze by boli zlatymi nitkami presivane x-)
Odpovedať
susulienka no mam sa v ramci moznosti dobre. Som sama uz vyse dvoch mesiacov a este jeden musim vydrzat a uz bude doma...
Odpovedať
Susi no tak to asi pojdem s tebou na tu operaciu, aj mne by sa zislo :-D ...no ja som tiez rozmyslala nad tou silikonovou, ale tiez mam strach ze sa to bude odlepovat, tak asi pojdem si vybrat nejaku poriadne vypchatu :-D :-D :-D ...ja nemozem mat ramienka.... Mirka tak to mas uplnu pravdu, ja tiez nebudem investovat do navlekov, aj tak je to neprakticke, len sa to smyka a presne poprehadzuju na to saka a zakryju to......ja si to dam len za hlavny stol, nech to trosku vyzera a to bude vsetko......je to na mna privelmi drahe..... Baby ako vsetko sa to uz blizi, stale dalsia a dalsia "odpadava" zo skupiny slobodnych dievcat......Mirka tak sa len drz, sme uz aj s tebou 8-)
Odpovedať
Ahojte . Neviete mi poradiť či niekto v SNV gravíruje na sklo text? Dnes som bola pracovne v Poprade a náhodou som natrafila na poháre, ktoré sa mi zapáčili a cenovo zaskočili. Už mi na nich chýba len text :-) teda naše mená.
Odpovedať
no ja tiez potrebujem nejaku podpirku bez ramienok. Len sa bojim si nejaku taku najdem a ci mi ten moj objem podrzi....ale snad saty by to podrzali potom
Odpovedať
mirka vobec sa nestresuj a nemaj bruchabolenie.Aj keby nieco nevyslo ,tak to nie je vobec podstatne a hlavne je,ze aby ste boli spolu stastni a zdravi ;-) Drz sa moja ......a ja na svoj predsvadobny tyzden nerada spominam,lebo svokra nam ho okorenila,ale svadba bola super :-D mlada pani jahodova kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? :-) :-) :-) Prajem buducim nevestickam pevne nervy a aby ste nasli spravne podprsienky pod saty :-D Ja som svoju dlhoooooo hladala ;-) A to mam nejake tie cici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak som sa dostala k netu ale foto pridam az potom, pracovny laptop nema CD mechaniku :-( :-( j a ja mam prve fotky zatial na CD... aj tak ich musim doma najskor pozmensovat, hodit na kluc a tak ich hodim sem, este som mala aj vcera skusku v skole, tak nestiham nic... ale konecne mam predlzene vikendy a oddychnem si...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?