Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ahoj jahody blahozelam vam bola si prekrasna nevesta. Prajem vela staticka a lasky v spolocnom zivote. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adusa24 ja som tiez hladala kto mi vypise na pohare nakoniec som nasla jedna pani v smizanoch mi to napisala za 50sk este minuly rok aby som nezabudla vsetky vas zdravim chodim tu sem tam precitam co pisete jahody prajem ti vela lasky na spolocnej ceste a vela zdravia susulienka kedy sa chystas domov? jeinabe preco si zrusila foto? a kikuska ty kde si?
Odpovedať
Ahojte baby......tina pekne od teba, ze nas prides aj pozriet.... ;-) Dievcata chcem sa opytat, neviete kde by som nasla nejake typicke obrazky na svadobne oznamenia? 8-)
Odpovedať
Baby ta kde sa tulate tolkoooooooo :-.
Odpovedať
jeinabe robis si oznamenia sama? ja tiez aspon zatial mam taky plan a mam kopec obrazkov len neviem co presne mas na mysli. Ja mam biele ruze s obruckami.
Odpovedať
Ahoj spisiacka, hej chcela by som sama nieco vytvorit, len neviem ako na to.....to je jedno ake obrazky hocico..ja si nieco vyberiem, este nemam konkretnu predstavu..... Mirka tak ja som zacala robit tie pierka, da sa to..uz ich mam 32ks...Mirka ako sa citis? Uz ti zacina pripravny svadobny tyzden......prajem ti vsetko naj, aby ti vyslo, aby si bolo spokojnucka....tak sa drz... ;-)
Odpovedať
baby ahojteeeeeeeeeeeeeee!!!!Uzivate si predlzeny vikend?Aj my tu mame tri dni volna.Ale statny sviatok mame v pondelok.Ja mam cele tri dni volno.Pytala som to volno uz vo february ;-) Tak sme boli vcera trochu v meste a dnes ideme k moru.Zajtra lezim pred telkou lebo potom robim,robim,robim a robim.Zle podavali dovolenky,tak nema kto robit. jani a mas v albume tie pierka? mirka uz sa Ti to krati!!!Este si uzivaj ako slecna :-D kikuska kde si??? :-( spisiacka ako sa mas? :-) jahodky ako sa citis ako cerstva vydata pani?super pocit,nie? :-D
Odpovedať
Jeinabe hodim nejake obrazky do albumu co som ja skusala robit tie oznamka. a nakoniec jedno aj mam.... len zatial som tlacila len na kancelarsky papier, tak vyskusam nejaky iny ako to bude vyzerat. Zmrzlinka no neviem ako sa mam celkom tak striedavo. Tesim sa ze uz Lubo pride domov ale mame este tri tyzdne pred sebou.... a tak este vybavujem veci okolo svadby co uz je aktualne...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vyuzivam ze ma chvilu pristup na net ...som vas prisla skontrolovat ... 8-) zatial sa mam fajn ... s tetou som sa dohodla, ze mi saty upravi az v stredu ... no ude to dobry adrenalin, ked budem musiet nabehnut vo stvrtok do nejakej svadobky, ze pozicajte mi nejake saty na sobotu :DDDD ale snad to vyjde ... no psychicky sa pripracujem aj na to zeby to nevyslo ... robili sme akurat posledne nakupy na kolace, pecu nam ich totiz u jednej tety doma ... no neviem, ci by som este do takeho niecoho isla ...je to fuska ten material kupovat a vozit a celkovo to riesit ... ale tak sme sa rozhodli, take kolace budeme mat ... dufam, ze satisfakciou bude, ze si ich budu vsetci pochvalovat .. no mne je to pravdupovediac aj jedno ... ale viete ake su mamy ... inac pripravte sa na to zienky, ze aj ked budu zo zaciatku v pohode, potom im zacne vsetko vadit a to sa nehodi, to sa hodi ...mne sa uz vcera podarilo vytocit, dufam, ze je to aj naposledy ... lebo budem musiet ist normalne druhy rkat na spoved ...ked to tak pojde dalej :-D :-D :-D zajtra chcem skocit ku kozmeticke, chcem si dat upravit obocie - este som si nikdy nedavala ...nie zeby som chodila jak orangutan ... ale zvladala som to vzdy sama, teraz ked je taka speci prilezitost ...ale sa aj trosku bojim, ci ma nezhovadia .... poznate nejaku sikovnu kozmeticku v SNV a aj na nechty by som potrebovala nejaku sikulku ...budem mat vlastne, ale nejaku manikuru by som chcela ... no dufam, ze sa mi tiemoje pri umyvani okien do konca tyzdna nezlomia a nebudem nakoniec riesit gelove ... to by som nerada ... cafte zatial ... M.
Odpovedať
Ahoj mirka tak to chce klud aj ked mne sa to este dobre hovori... tiez mam uz sem tam nervy.... Uz si doma ci este si prec?
Odpovedať
ahojet kocky.. poslusne sa hlasim..teraz nemam na tarci pristup na net..tak preto sa neozyvam...len ked som u mamky alebo susedky ma internet takze tak...a okrem toho mam statnice za tri tyzdne tak mam nervy...uz drzte sa ked sa bude dat tak sa ozvem pa pa
Odpovedať
Mirka dobra kozmeticka je v sintre, i pod levocskou branou a aj ako sa ide od metropolu smerom na mier myslim ze Fabianova sa vola..ona ma aj licila na bratovu svadbu a bola som spokojna.....tak len klud a ziadny stres ak sa to da.... 8-) Spisiacka ja som myslela iba nejake male obrazky ktore sa daju vlozit do oznamka.....ze ja si napisem nejaky text a uz len vlozim obrazok....ale inac aj tie su pekne co mas v albume...len neviem, ci by sa dal vlozit do toho text?! Kikuska tak drzime palce.... Zmrzlinka este ich nemam ale budem sa snazit tam to dat....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeinabe no daju sa zmenit a aj text do nich vlozit. Ja som to tak robila. Ked chces mozem ti poslat ako to priblizne zatial vyzera.... aspon by si mi svoj nazor povedala.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte poradte nejake darceky pre svadobnych hosti. Odporucam svadobny bedeker ktora nemate je to velky pomocnicek na vsetko. Dnes nam zacina na markize relacia ohladom svadobnych trapasov alebo nieco take tak kuknite aby sme sa vyvarovali problemom hihihihi. Susulienka posielam IP bola som na tom stretku. zatial papa
Odpovedať
ahojte vsetci! antonia my sme darceky nemali,ale mne sa paci napad s medovnikovymi srdieckami.Je to mile a mozes si to urobit aj sama :-) inak co nove nevesticky?ako to prezivaju Vasi zenichovia? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mate tu niektora skusenosti s kupovanim svadobnych siat v Polsku? aka je cenova dostupnost a kde sa daju zohnat? ako su na tom co sa tyka kvality? alebo je lacnejsie ked sa saty usiju na mieru nejakej sikovnej krajcirke? vdaka za pomoc Inak, ja mam svadbu 22.augusta v Levoci, tak sa to blizi :) prosim piste iba mailom, vdaka Mirka
Odpovedať
fabulous3 mas IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe my sme si robili tiez sami oznamenia my sme mali taky detsky motiv- chlapcek hojda dievcatko na hojdacke vselico mozne sa da myslim si len neviem aku mas predstavu a papier kupis ja som skusala na dvoch rôznych fakt dnes je z coho vyberat a hlavne vyjde to lacnejsie no mirka tak nech sa vam dari a nestresuj sa moc
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby!Tak mne sa tiez pacia tien napad s medovnickami ale kupovat nic nebudem!Inac mirka ty si ina pohodacka so satami...dumam ze ti budu dobbre a ze sa upravia ak nie,neboj pred kazdou pripravou je nejaka nezhoda ale nakoniec to je vas den a nech je taky aky ste ho vysnivali!!!Budem mysliet na vas,akurat budem sediet u kadernicky lebo som objednana ale urcite budem drzat palce!!! ;-)Jeinabe daj foto ako si urobila tie pieka...Spisiacka no vidis ako ten cas leti ani sa nenazdas a mas draheho doma...Tina mas Icku pecku!!! :-D Antonia dik za ip! j
Odpovedať
Mne sa tiez paci napad s medovnikovymi srdieckami...no uvidim...mozno budu len kolace a hotovo :-x
Odpovedať
Baby tak pierka su v albume...kuk... :-)
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som vas velmi pekne poprosit o pomoc pri hladani nejakeho dobreho DJ. Svadbu budeme sice mat na vychode - konkretne v hoteli v flora na Cingove, ale kedze s priatelom uz dlhsiu dobu byvame v Banskej Bystrici je pre mna dost zlozite ziskat nejake informacie a referencie... ak by ste mi teda vedeli niekoho odporucit, bola by som velmi vdacna. vopred dakujem za ochotu a prajem pekny den!
Odpovedať
spisiacka?pocula si o tom znasilneni toho dievcatka na zapadeto co ma byt...co sa to stalo....hrozne...
Odpovedať
Jani,mas super tie pierka!!!Sikovnica.A ako to preziva familia?A Marek?A co bytik?Uz byvate? ludzka ja odporucam Furmanov.Pise sa o nych aj v teme Nevesty Spisska Nova Ves a okolie. kikuska,co mas nove? Mirka,tak co?Ako saticky?A ako si na tom psychicky? :-D :-D Uz aby bola sobota,co? spisiacka,drz sa!
Odpovedať
Zmrzlinka drzim sa drzim. Ako len mozem. Uz sa to krati nastastie Kikuska no pocula som len vobec neviem kolko rocne bolo. Ty nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dnes som tu len chvilku ...saty sa nakoniec podarili, chudera susedka nad nimi stravila 2 dni :( to by bolo skoro jednoduchsie usit nove ...ale riadne sme ich museli rozsirit ... nechapem ... na vahe som vobec nepribrala ale ten tuk sa nejak divne po tele presuva ci co 8-) 8-) 8-) ale uz je to v suchu ... takze zajtra mi drzte palce ste musim prezit posledny den toho pripravoveho sialenstva a ideme na to :-D :-D :-D pappa
Odpovedať
mirkabend prajem ti aby si vyslo vsetko podla tvojich predstav nech je zajtrajsok ten najkrajsi den v tvojom zivote na ktory budes len v dobrom spominat.... vela stasticka a prijemnu zabavu a urcite vsetky budeme cakat na teba uz ako pani.... a samozrejme album.
Odpovedať
ahojte nevesticky prosim vas poradte mi nejakeho dobreho kameramana na svadbu v okoli spisskej :-S
Odpovedať
jeeej,tak ja Ti neporadim.Ja som mala otrasneho :-| mirka,tak drzime zajtra palce!!!Nech je to pre Vas ten naj,naj,naj den a hlavne nech ste spolu stastniiiiiiiiiiii :-) A tesim sa na foto. spisiacka,tak uz len musis "dajak vytrimac" ;-) Ja mam v poslednej dobe tiez dost.U nas v praci je to coraz horsie a horsie a manzel stale nerobi.Je tam aspon Tvoj nastavajuci spokojny?
Odpovedať
zmrzlinka no tak to je fakt nanic... ma tam aspon nieco ako podporu? Ja tiez som mala tohto tyzdna 60% to mam kazdy treti tyzden ale zatial aspon mam pracu.... aj ked platovo je to otrasne. Moj je spokojny aj ked uz ma toho dost. robi kazdy den.... uz od februara nemal den volna. Ale uz o 2 tyzdne tam konci a ide spat.... tak neviem co s nami bude dalej.... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?