Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, vdaka za gratulacie ... stresy som nejak nemala ... iba v piatok vecer ked som si balila veci do hotela a tak, aby som nieco nezabudla ... vtedy sa mi roztriasli kolena ... inac potom uz nic strasne sme si uzivali fotos od Tomasa by som mala mat v piatok, tak sa tesim a co najskor zavesim priezvisko mam bez -ova, na Levocskej matrike ma prijemne prekvapili, lebo som nemusela ani platit poplatok :D
Odpovedať
mirka vyzerala si uzasne vela stasticka a lasky prajem :-)
Odpovedať
Mirka fakt bola si nadherna, vyzdoba prekrasna a popolnocne saty sa mi asi najviac pacili....velmi peknucke.....a samozrejme aj svadobne su prekrasne a si pekne stihla.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze baby staci uz 8-) 8-) 8-) sa budem cervenat =-) =-) =-) DAKUJEM VAM ESTE RAZ
Odpovedať
jej miri ..tak uz to mas za sebou..ani som si neuvedomila ako to leti..bola si krasna saty su fakt pekne... tak vitaj v klube...ako si uzivate mladomanzelsky zivot?mala si svadbu den pred mojimi meninami xi xi no ja uz budem vydata styri mesiace xi xi ale nejako to ubehne.. potom to budu 4 roky a potom 40 xi xi ked sa dozijeme..to by som uz mala 70 co je celkom realne este...hi hi.. tak sa to uz aj ostatnym krati.. je mi luto ale nestiham chodit vobec na konika a svadbu..ucim sa a statnice mam za dva tyzdne ani nie a tereba mi este jeden predmet ktory vobec neviem... a opakovat, opakovat, opakovat..uz sa bojim ako to stihnem..mam streeeessss drzte sa...a teste sa... :-)
Odpovedať
Kikuska neboj sa zvladnes to, viem ze su to stresy, ale neboj vsetko sa ti vynori v pravu chvilu..drzim ti palceky.... ;-)
Odpovedať
kikuska drzime palce Jeinabe poslala som ti mail alebo nie? Nejako ta tu niet a uz ani neviem
Odpovedať
No asi mi ho zachvilu posles ;-)
Odpovedať
kikuska drzime palce!!!!!!!! :-) baby a kedy ideme zacat konikovat?pre mna by sa tak hodila tema,ze zacneme snazilkovat po hospodarskej krize :-D :-D :-D
Odpovedať
zmzlinka :-D skvela tema.... naozaj som sa zasmiala ze ani nevies aku mas pravdu.....
Odpovedať
:-D hej ale u mna je to uz smiech cez slzy ;-) uvidime co nas este do konca roku caka.Ja mam teraz dost negativne obdobie,lebo mam pocit ze stagnujeme.U mna v praci to vyzera,ze budem musiet odist kvoli tomu,ze tam nasadzaju take tempo,ze je to uz nad hranicami ludskych moznosti a neprisla som sem ochoriet.A draheho nepozvali este ani na jeden pohovor.A to posiela CV kazdy den a proste nic.No uvidime. :-|
Odpovedať
hej veru smiech cez slzy takto nas to vsetko postihlo v tych najkrajsich rokoch.... co sme si to v minulosti predstavovali tak idealne. Krasna svadba dovolenka babatko.... a co mame krizu.... a nase plany a predstavy su uplne fuc....
Odpovedať
Článok sa načítava...
keby sme aspon vedeli ako dlho to bude este trvat.Cloveku by sa lahsie zilo ;-)
Odpovedať
Alebo este horsie... ak by sme vedeli kolko to bude trvat.... :-|
Odpovedať
vies ono pre mna je najhorsie to,ze nam v praci tlcu do hlavy aka je strasna kriza a pritom spololcnost hotelov,kde pracujem otvara tento rok 8 novych hotelov a maju bilionove zisky.Odbory nam nepomohli,lebo je nas malo prihlasenych.Kazdy sa boji a neviem coho.U nas je teraz take tempo,ze tam dlho ostat nemozem,lebo chodim unavena ako pes a zdravie mi za tie prachy nestoja.Zarobim pekne,ale svoje zdravie tu nenecham.Kazdy je rad,ze tam robi,ale nevidia to,ze je to len docasne.A co potom?Poliaci sa vobec vracat nechcu,ale takto robit sa neda.Ja tam ostavam maximalne do konca septembra. Mame novu riaditelku a ta tak gumuje mozgy,ze si pripadam ako za komunizmu.Reci typu,ze mame byt radi,ze robime a ze sme mladi a mame kopec sil.No ja by som sa rada v zdravi dozila aspon 60 :-| takze cela kriza je len o tom,ze zase raz niekto napcha vrecka ]-( a my co sme sa blbo narodili musime makat :-D
Odpovedať
ahojjte..trosku sledujem tu vasu debatu..mate pravdu tiez pracujem v jednej takej podarenej firme,kde to tiez funguje milion slubov a ked pride na krajanie chleba tak sa zrazu nieco nahodou pokazi...aby nemusela zaplatit,robime sviatky nesviatky... V UK to vyzera az tak zle?Myslela som ze tam bude lepsie..vsetko ide dole vodou :-S
Odpovedať
vela fabrik a firiem svoje chyby nazvali hospodarskou krizou. Myslim si ze im to pomenanovanie prislo akurat vhod.... pred tym to tiez nebolo zrejme az take ruzove ako sa kazdy tvaril... resp. ak aj maju velke zisky tak si ich delia medzi seba tak ako delily pred krizou. Len teraz to tak pomenuju a tazia stoho este viac.... a takto nam robotnikom mohli stiahnut co sa da a naklast na hlavu roboty tri krat tolko.
Odpovedať
presne tak..podnikatelia len vyuzili hospodarsku krizu aby mali dovod manipulovat s ludmi ako to im vyhovuje...oni nas prosia o pomoc ale ked potrebujeme pomoc mi tak nikto tam nieje...no my robime uz aj ci je sviatok ci nieje,ci nocna a potom na to poobednajsia..proste ako im to vyhovuje..ale na vyplate to vobec nevidno..zacina ma to dost stvat..cakam kedy konecne niekto nakopne dupu im
Odpovedať
myslim,ze im dupu nikto nenakope.Skoda.No je to strasne ako kopec spolocnosti zneuzilo krizu.U nas v praci boli snahy nieco s tym robit,ale zial zapojilo sa malo ludi.Tak nam neostava nic ine len makat :-S
Odpovedať
Ahojte baby....no my asi s tym uz nic nezrobime, a je to fakt smutne, ze prave teraz nas to postihlo, ked zaciname kracat svojou cestou, ale vraj v Amerike uz ekonomika zacala postupne stupat, no ale kym to pride tu, tak to si este pockame....... ;-) Zmrzlinka ako to bolo na flore s vyzdobou?Oni ti urobili aku si chcela, aku si si povedala, alebo ti dali vybrat z urcitych farieb???Spisiacka mna to normalne stve..... :-| ...ved uz mam aj pierka vo fialkovom....
Odpovedať
Jeinabe nerob paniku. Ved na vlastne oci sme videli fotky s flory kde bola krasna svetlucka fialkova vyzdoba. Napisem tej slecne co mi povie. Ci ju este robia.
Odpovedať
Jeinabe no zistila som robi sa ta fialova. Tazke pohoda, vsetko je OK. ;-) :-D mozes robit stres okolo niecoho ineho... toto mas z krku... :-D
Odpovedať
No u nas sa tiez toho moc nahovori ale este sa to nedostalo do toho stadia aby sme sa spojili a povedali svoje podmienky predsa je to tu tazke s pracou takze radsej vsetci cusime aby sme aspon mali ake take peniaze...
Odpovedať
ja som sa s nou presne dohodla na farbe,na kvetoch a na tom ako to asi chcem a zvysok som uz nechala na nej a myslim,ze vyzdoba bola krasna. preco sa pytas?nejaky problem?
Odpovedať
ja som zvedava kde to az dojde s tou hospodarskou krizou.Kde to nechaju ludia dojst.Tu odbory strajkuju kazdu chvilu.Pred dvoma tyzdnami tri dni nejazdili autobusy.Takze aspon nieco sa deje.Aj ked to podla mna nestaci.Jednoznacne nie je normalne,ze firma ktora ma bilionove zisky sa vyhovara na hospodarsku krizu.AJ ked im urcte museli ist zisky velmi dole oproti roku 2007,ale aj tak su este v pluse.No ale ked mozu este z toho vytazit,tak preco sa tomu branit,nie?
Odpovedať
Zmrzlinka tak slovaci nie su narod aby sa zgrupovali a strajkovali.... nato sme asi slabi. A tak tu v tych nasich fabrikach len cusime a hundreme si tak najviac popod nos... dalej to nedojde....
Odpovedať
a to je chyba :-| co inak nieco nove ohladne pripravy na svadbu?Nevesty kedy idete posielat oznamenia?uz sa Vam to krati :-D :-D
Odpovedať
Ahojte baby...ano Miska krati sa nam to...spisiacka ale si ma fakt ukludnila...dakujem, mozem sa venovat zase niecomu inemu...... S oznamkami je este cas......zatial vymyslame...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby!Pozdravujem vas,dnes mame volno tak mam trosku casu nieco napisat,tak konecne zmrzlinka nadhodila temu aj o pripravach a mozem sa zapojit...vcera sme boli pozriet oblek a ako som predpokladala prvy obchod a 45 minut skusania a mame oblek....som spokojna...obrucky stale nic a asi to nechame na sk zlatnictva...vsetko sa zacina skladat do celku a tesim sa z toho...Inac kedy sa maju posielat sv.oznamenia?Priblizne ako dlho pred svadbou?Tie nase niesu este ani vytlacene!!!Ale nevadi vsetko stiham!!!Vcera som si vybrala aj cast spodneho pradla ale zistila som ze na tie podvazky budem potrebovat este aj podvazkovy pas...traposina...lebo niesu samodrzky...inac kukala som aj tie silikonove podprsenky a musim daco vymysliet lebo saty su bez ramienok...Baby kupovali ste aj komplet sp. pradlo pre zenicha???
Odpovedať
Profilova fotka
mirkabend!!!cakala som kedy pridas fotky od Tomasa a su ako som predpokladala skvele!!!necakala som ze ma farba vasej vyzdoby tak zaskoci...super volba,pacila sa mi kvetinova vyzdoba zivych kvetov,k zenichovi...vkusna vesta,pekny oblek...nevesta...uces od Dagmar krasny,presne moj vkus k tomu ten dlhy zavoj perfektne...doplnky jemne krasne....saty pekne bola si krasna a vkusna aj po polnoci vsetko zladene...mirka mas vkus a vidno to aj na tych fotografiach uz dlho som nevidela taku vkusnu svadbu z okolia snv!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?