Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja som si topanocky objednala cez net a som spokojna....ja by som sa chcela opytat, ci neviete, kde by som kupila tie balerinky...zacala som rozmyslat, ci by netrebalo pre istotu....... Spisiacka kedy zaciname s tou dietou?Rozmyslam uz od pondelka buduceho alebo od 1.juna?! 8-)
Odpovedať
no od juna by som povedala.... zajtra pride lubo domov.... tak tazko by sa mi teraz zacinalo.... :-D
Odpovedať
Heeej uz zajtra? Tak to uz ani nebudes spat co? Donesie ti fajneee cokoladky....dobre tak od 1.juna ok? Tesim sa s tebou, ze uz ho budes mat konecne doma..... ;-)
Odpovedať
no nedonesie bo uz ich nemali vraj.... ale aj tak so rada najviac na aj tak tesin na neho. Dobre od 1 juna. Diky za podporu :-D
Odpovedať
No to ti verim, ze sa tesiiisss...drzim palce.......tak ok v juni..... ;-)
Odpovedať
oki tesim sa.... len neviem ci bude dost pevna vola... snad ano ked budeme dve, ides na tu nauku v juni?
Odpovedať
No samozrejme ze ideme aj vy pojdete? Minulu sobotu nas bolo dost vela asi 15 parov.....rozpraval nam o priebehu svadby a dal nam aj listocky....ze ja Marek beriem si teba ...atd...a drahy to len doma cital a ja som uz mala slzy v ociach...neviem ako to ja len zvladnem......asi sa mi urobi hrca v hrdle.... :-x
Odpovedať
no mne urcite mozno sa ani nevydam.... juj to bude strasne.... take oficialne pred tolkymi ludmi....
Odpovedať
No uvidime ako dopadneme....... :-|
Odpovedať
cavines baby! spisiacka tak si dockala!uzi si privitanie ;-) Jani a Ty sa ako mas?Takze uz chodite na nauky.Tak drzim palce.Neboj precitas to.Ked sme to my zvladli dvojjazycne :-D :-D :-D
Odpovedať
zmrzlinka a to citas ci vsetko na spamat??? Jeinabe no tak ci tak budem mat obrovsku tremu... to bude ako na maturach... vtedy som to tiez dost skopala a pritom som to vedela... len hrca v krku... a nic neslo von.... :-S
Odpovedať
nam to pan kaplan preriekaval a my sme po nom opakovali a viem,ze to davaju aj citat.My sme sa na videu nasmiali,lebo to drahy poplietol a este k tomu to bolo predriekavane v slovencine a manzel to opakoval v cestine :-D tak to bolo take zlate. Ja som si tiez myslela,ze budem mat tremu a nejak som nemala.Akurat na odpytavani by zo mna nikto nedostal ani slovo a najviac mi srdce busilo,ked sme sa postavili pred oltar a zacala omsa.Do prveho citania mi skoro vyskocilo srdce z hrude :-D A to ma mamka nahovarala,aby sme citali citania my :-N Nastastie cital bracho aj s priatelkou a maly bracho prosby.Potom to uz bolo v pohode. Najlepsie su aj tak gratulacie :-) vsetci Ta vybozkaju x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No tak to teda si viem predstavit... to aj mne vybuchne srdiecko a mozno aj nohy sa mi polamu po ceste pred oltar... a citania to urcite nie to by som nezvladla ani nahodou... budem rada ked sa vobec postavit v kostole dokazem a dostat zo seba to co musim... Hm bozkavanie pri 100 hostoch... a na tri krat... tak to teba bude dost...
Odpovedať
a hlavne si dohodni niekoho kto Ti bude drzat kytice ;-) Ja som po prvych troch gratulantoch mala plne ruky ;-) Inak Cesi boli vyhukani z toho,ze u nas sa davaju kyticie neveste.Mne z ich strany dala akurat manzela dedka svagrina :-D a potom svokrina kamoska z detstva.Inak nikto,ale nasa strana to dohnala :-D
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka....no vsetko po starom, nic nove....a ty ako? Spisiacka neboj to budeme urcite citat.....nebudeme hovorit naspamäť, vacsinou sa to cita....farar ti ukaze v knihe.... No co uz mas nastavajuceho doma?
Odpovedať
jeinabe hej prisiel v pondelok vecer vsetko je v poriadku len schudol 10 kil...
Odpovedať
No tak to poriadne schudol, to keby sme radsej my schudli :-) ...musis mu teraz len varit, aby do svadby bol fit...
Odpovedať
no ved to.... teraz neviem kedy mu mam ist oblek kupit.... ci priberie spat alebo nie.... aby mu do svadby maly nebol....
Odpovedať
No to je fakt na zamyslenie...asi by som este pockala......
Odpovedať
ahojte uz mam po statniciach..vsetko super..same acka..tka soom stastna ako blcha... :-D
Odpovedať
no nestiham vsetko citat..ale cas leti a o chvilu butete opat niektore pod cepcom... dufam ze pripravy v plnom prude..ja mamopat starosti so satami , ideme na svadbu za mesiac, promocie a potom opat koncom septembra svadba..tak som rada ze opat starosti hi hi..so satami...mam pocit ze som to raz uz zazila ha ha :-D ako sa mate? jani napis mi co noveho?? spisiacka pozeram ze mas doma draheho jeej uzite si jedden druheho musis byt stastna... miri, jahody ako po svadbe??ako cerstve manzelky..??ako sa citite? a susu co noveho??uz ste na slovensku alebo este nie? tak pa a piste ja ked budem moct tak precitam m..nemame doma net tak nemozem pisat vela a hlavne nestiham citat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby zdravim vas!Kikusa gratulujem!!!!Uz sa to krati mam stres ale este nie som doma... Spisiacka tak si uzi draheho poriadne este pred svadbou a s tym oblekom este pockaj,inac musel makat, ked tak schudol...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, nejako uz sem nestiham pisat ... ale citam vas kazdy den 8-) to viete, tie manzelske povinnosti :-D :-D :-D to uz nie je len tak po veceroch na nete sediet ... vsak vydate? :-D my sme konecne poriesili dovolenku letnu, najprv sme rozmyslali, ze sme dost vyzmykani z tej svadby, tak nikam nepojdeme, ale musi byt nejaky honey moon, ne ... to by som si asi do konca zivota vycitala keby nebol ]-( , tak sme sa dohodli na starom dobrom Chorvatsku na tyzden zaciatkom augusta ... uz sa tesim teraz, ale dovtedy ... opec roboty mame v robote, nechapem to, kriza, automobilovy priemysel stoji a ja furt neviem, kde mi hlava stoji, v juni ame este nejake skolenia v Taliansku ... no hruza. Neviem ani kedy zavitame na vychod .. nejako som pozabudla na to, ze chcem saty a vyzdobu predavat a vsetko som nechala doma ... takze aj ked je dopyt, nemam to na skusanie k dispozicii ...tak budeme musiet ist pre saty a tak. Buduci vikend ideme na Oravu byvalej kolegyni gratulovat na svadbu - urobime si vikend mimo domova, pokukame krasy Oravy a dufam, ze ju aj prekvapime ... strasne sa tvarime, ze tam nejdeme ... zatlkame, zatlkame, tak uvidim ako to dopadne
Odpovedať
kikuska gratulujem... hm tento rok mas ozaj uspesny.... uz len babatko.... :-D
Odpovedať
Ahojte baby.....Kikuška tak srdečne blahoželám ;-) ...urcite ti spadol ten obrovsky kamen zo srdca....poznam to...takze ides dalej dufam..ked sa ti darilo...... ;-) Veruze sa nam to uz blizi....juuuuj dievcata to bude stresy...uz teraz ked sa o svadbe doma bavime, tak mi nieje vsetko jedno...... Ja vsetko po starom, nic nove....susulienka a ty co nove?Dlho si tu nebola?
Odpovedať
Baby kde sa tolko flakate 8-( ......ja aj tvrdo makam a napisem :-N ....trpim tu zase samomluvou....ale co uz narobim.....zivot je taky.... ;-)
Odpovedať
jeinabe tak ja som tu. Ja tiez uvazujem niekedy ci to bol dobry napad.... najma ked su same problemy okolo toho :-S
Odpovedať
juuuuuuuuuuuj baby no uz tolko nestresujte pred tou svadbou.Vsetko klapne a vy budete tie najstastnejsie princezny pod slnkom ;-) kikuska gratulujem a este to babo chyba.ja som vcera stretla jednu znamu a tak si ma prezerala.Ja som taka gulatejsia(uz dlho),tak si neodpustila otazku ci cakame rodinku.Tak som jej mala sto chuti povedat,ze hej-ja jedno a manzel dvojcata :-D :-D :-D mirka ja uz saty predavam od oktobra ,no zatial len vysia mame v skrini :-D :-D :-D inak som bola dnes v Polsku a kupovala som topanky,tak maju aj nevestovske :-)
Odpovedať
zmrzlinka a nevies aj vacsie cisla? a cenovo? ako je teraz v polsku?
Odpovedať
Zmrzlinka tak to veru si jej mala povedat, ze si........ ;-) Spisiacka tak co stretneme sa v sobotu na nauke? :-) ...a zajtra by sme mali zacat s toz dietou, ale akosi sa mi nechce....co robime?zacneme?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?