Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
No tak ako spisiacka vravi, ked aj na boso, ale tancovat budeme.............ale s tym kladivkom, to som aj ja pocula... 8-)
Odpovedať
na boso a na stole :-D :-D :-D
Odpovedať
na stole? :-D to znie tak americky :-D ale vzdy lepsie ako pod stolom :-D
Odpovedať
ako v tej reklame na praci prasok.Tam tiez nevesta tancuje na stole :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj spisiacka tak co oznamka uz postrihane?Ja som vcera skusala jedno vystrihnut, no je to dost tazke....to raz dva ides krivo ked nedavas pozor........ :-|
Odpovedať
hej uz mam postrihane aj rozdate uz vacsinu. Mne to slo celkom dobre za 2 poobedia som to stihla. v sobotu sme mali gulas partiu a tam bola cela Lubova rodina teda skoro cela zopar ich chybalo tak sme dali pozvanky tam az na tych jednotlivcov co neprisli... aspon netrebalo nikde behat... vsetkych sme mali na jednom mieste. Ten zbytok sa uz nejako doriesi. Budes strihat aj ostatne?
Odpovedať
No tak super vam to padlo, aspon nemusite ku kazdemu chodit.....no striham uz, tak uvidim ako mi to dalej pojde, zatial sa mi to zda celkom ok ;-)
Odpovedať
Halllo vydate diavcata kde to ste sa vytratili???Susulienka a ty kde si?Uz si doma?
Odpovedať
tak ma natadlo ked si spomenula vydate vie niekto ako sa ma Jahody?
Odpovedať
tu som :-D :-D :-D A oddychujem po dnesnom narocnom dni v praci.Mam tri dni volno.Tak sa vytesujem.Slubila som manzelovy,ze mu upeciem kolacik.A asi aj trochu popratam,lebo v piatok mi pridu svokrovci ;-) Pridu na desat dni,tak dufam,ze svokra bude posluchat :-D :-D
Odpovedať
a co vy slecny? :-) no mohli by sa tu mlade pani ukazat a pochvalit sa manzelskym zivotom :-D
Odpovedať
No povedz, vykaslali sa na nas....uz sa venuju poctivo manzelom, este dobre ze teba tu mame zmrzlinka a dokonca aj Tina sem tam zavita, pekne od vas...... :-D Spisiacka neviem, to uz by sa jej mal blizit aj termin porodu nie? Hmmmm tak si stastna ze ti pridu svokrovci co? =-) ..tak to si radsej poprataj, vies, aby nemali nieco na teba hned ako pridu 8-) ...aj my budeme mat navstevu piatok aj sobotu, pridu nam super kamosi (parik) z Revucej, dufam, ze im bude moje jedlo chutit, este som nevarila pre navstevu. 8-) ...zoznamili sme sa minuleho roku na dovolenku a stale sme v kontakte aj sa navstevujeme, jednoducho stretli sme sa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky jeinabe..uz dlho som tu nic nenapisala ale pravidelne si citam vase prispevky...chcem sa opytat ze kde by som v SNV nasl fakt dobru kadernicku a kozmeticku .... ;-)
Odpovedať
no mne co sa tyka poriadku nemaju,co vycitat.Svokra najvacsi bordelar akeho som stretla.Manzel je po nej a prvy rok nasho spolocneho byvania boli vecne hadky o poriadok.Ale vychovala som si ho.Bola to fuska,ale stalo to za to :-D :-D :-D bleee ja nerada varim.Ale ked musim ,tak musim.Najvacsia fuska bola pre mna minuleho roku,ked mal manzel krst tu v Irsku a ja som musela varit pre 15 ludi.Podarilo sa,ale nikdy viac :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa priznavam k tajnemu smirovaniu ... citam kazdy den :)zajtra to uz bud 2 mesiace od nasej svadby, sa to nezda, ale ten cas letiiii ...preto si len pekne vsetko pripravujte, lebo ani sa nenazdate a uz budete pod chomutom :-D :-D :-D Ja skoro uz ani neviem, ze nejaka svadba bola ... minuly tyzden som predala saty, tak uz som aj stiahla album stade, lebo drahy velmi nesuhlasil s tym, ze by sme mali fotky na nete... a tak ... Jahody mala tusim termin v auguste alebo v septembri ... uz asi navstevuje modreho konika :)
Odpovedať
Profilova fotka
no caute baby no ten cas naozaj rychlo leti my uz budeme o necely mesiac rok manzelmi...hmm...no ja by som isla na svadbu...no vy uz mate vsetko vybavene dievcata?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, tak mne uz ostava posledny mesiac ako slečne :-D a este toho stráááásne vela nemám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
-nemam topanky, saty na prezlecenie, obrucky nam este neprisli, kvety mi treba vybrat, zasadaci poriadok, vestu pre chlapa, ako aj kosele..... :-S uffff
Odpovedať
Gabika tak to mate so spisiackou svadbu v rovnaky den.A bud v klude.Moj manzel si kupoval oblek,vestu a kravatu dva tyzdne pred svadbou.Koselu a kravatu po polnoci som mu kupovala ja asi tyzden pred svadbou.A este v pondelok pred dnom D som nevedala kolko budem mat hosti a na koniec sme na zasadaci poriadok zabudli.Takze pohodicka :-D :-D Mirka no pekne od Teba,ze nas smirujes ;-) :-D A ani sa nepochvalis ako sa mas :-) Ja uz som tiez vymazala album.Vela ludi tu chodi :-p Jani,kde si?Robis? :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak pekne od vas, ze ste konecne napisali.....a ty mirka aspon napis ahoj, ze vieme, ze si tu :-D a som rada, ze si sa ozvala..... No to je pravda, ten cas nenormalne leti, ja uz pocitam kedy bude koniec augusta a tak kradnem detom letne prazdniny...ale im to urcite ide pomalsie ako mne :-p Ahooj Maruska aj od teba pekne, ze si prisla pozriet, no to by som chcela vediet aj ja, hlavne kozmeticku, vraj v dekaci je dobra...tak co ja viem...ich je uz u nas dost vela...a inac uz mas vsetko na svadbu? Tinaaaa este nam treba vela veci.....hlavne sa obliect...a tohto mesiaca to snad vyriesime.... Zdravim ta gabika, hmmmmm vidim, ze ty toho este mas co dorabat...a kde mate svadbu??? No my sme vcera kupili konecne svadobnu koselu, takze z oblecenia uz predsa nieco mame 8-) Zmrzlinka hej bola som v nocnej, zajtra mam obednajsiu 4 hodinky...neznasam take sluzby, to sa stane malo kedy, ze mame ranku a obednajsiu.....potom prides do prace a nevies co sa od rana deje.... Tak baby som rada, ze ste sa ozvali, tak len pisteeeee ;-)
Odpovedať
..ahoj jeinabe..no ja nemam este saty na prezlecenie,pohare a este nam treba dokupit par veci na vyzdobu domov...oznamenia nam konecne dosli minuly tyzden....svadobne satky mam uz doma..l.. ;-)
Odpovedať
Ani ja nemam...vcera som videla krasne fialkove satky v zdruzenej, tam co je ten butik, ale nesedeli mi, ale boli nadherne, stali 1900sk aj nieco......oznamenia aj my uz mame vytlacene, len ich teraz striham.....a satky chces dlhe ci kratke?Ja uvazujem o kratkych, take po kolena......
Odpovedať
baby uzivajte si pripravy :-) svadobny den rychlo zbehne ;-) Ja upratujem ako diva.Ten prach ma stve.Nedavno som pratala a uz je zase vsade ]-( Inak nam sa tu ochladilo.Je hnusnych 15 stupnov.V piatok chceme grilovat,tak dufam,ze slnko vylezie.Inak zmrzneme :-D
Odpovedať
...no aj ja by som chcela kratke a kde sa ten obchodik nachadza...a tie satky boli kratke alebo dlhe
Odpovedať
gabika to kde konkretne mas sobas a o kolkej? som uz aj zabudla... :-(
Odpovedať
Maruska tie saty mali v zdruzenej na vychode...chod sa mrknut...boli krasne, maju cislo 38....mne boli hore velmi tesne.... Baby dnes som mala otrasny den, s drahym sme sa vymkli, draheho babku sme prijali do nemocnice..no katastrofa a to som sla len na 4 hodiny do prace...a ja ze budem mat klud..... :-(
Odpovedať
Jeinabe tak dufam ze vsetko bude v poriadku. My sme si dnes boli po pohare su uzasne. Urobila som zopar fotiek mobilom ale je to biele tak nie je dobre vidiet na fotkach ale su fakt krasne. Na trhu som dnes videla podpiru presne taku aku mi treba pod saty tak idem zajtra kuknut snad budu mat aj moju velkost.
Odpovedať
No caute...spisiacka tak co kupila si tu podpiru?Ja som taka napalena, lebo v pia sme chceli vymenit tu koselu, co sme kupili za mensiu...a sa rozvrieskala na nas ta predavacka, ze to je sviatocna kosela, to sa neda vymenit a ze ako sme merali..tak som jej povedala, ze "prave vy ste ho merali", tak stichla a Marek sa otocil a isiel radsej prec..tak kricala, ze sa nemame hned urazat...sprosta bola jak fras..... Ona mi teraz ide ukazovat tabulku, podla ktorej sme mali vyberat, ale vtedy mu len odmerala krk, ale ruky a hrudnik nemerala.....jooooj nervy mam.....a nebola lacna....tak nakoniec si ju nechava moj otec, co je o 20kg tazsi, takze si vies predstavit aka je to kosela....
Odpovedať
Jeinabe hej kupila som len najvacsi kosik bol B tak som skusala bo sa mi zdal maly ale ani nebol. tak akurat su mam. No mne sa tiez zda ze lubovi je kosela velka ale to bolo najmensie cislo ake vyrabaju tak som to nechala tak a radsej som to neriesila. Hlavne ze to vsetko svokra schvalila... a to kde ste kupovali? a za kolko ak sa smiem spytat?
Odpovedať
tak ma este napadlo neviete o niekom komu boli hrat crazy na svadbe?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?