Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: a to ti akože sami povedali, že oni pijú len slivku? ak ti to nepovedali oni, tak im povieš, že máš len taký a taký a nech si vyberú čo budú piť. ja si myslím, že až taký preberaví nemôžu byť
Odpovedať
No ako je to smiesne, ked skupina si este vybera aj palenku, ved oni su v praci, tak by nemali pit vobec! Aj nasi pokupili vodku, slivku, fernet, sladku,vino, lebo kazdy pije nieco ine.........niekedy sa pila len vodka a kazdy sa zabavil a bolo fajn...a teraz kazdy vymysla..... ]-(
Odpovedať
No je to sice smiesne alebo neuveritelne ale priamo do zmluvy co mam mi napisali do kolonky specialne poziadavky: Slivovica. Rovno mi povedali ze oni chcu slivovicu. Tak neviem asi to ostatne kapely nerobia. Oni su asi velmi TOP alebo neviem co si o sebe myslia. Zacinam mat normalne strach ze co to s nimi bude. :-|
Odpovedať
ahojky spisiacka...tak to neviem a ani som nepocula ze by si nejaka kapela do poziadaviek davala aky alkohol chcu pit...ja dam kapele flasu domov a potom nech si piju kolko chcu...a ako sa vola ta tvoja kapela..
Odpovedať
Crazy sa volaju. No oni mi to rovno povedali ked sme zmluvu spisovali. Aj mne to prislo divne. Ale to som nejako rozkusala len ked som pocuala ze na svadbe vypiju 11 sedmiciek flasiek slivky.... a vraj to na nich nie je ani vidiet tak to ma zarazilo. Su piati k tomu 5krat chody veceri a tolko alkoholu.... no neviem neviem
Odpovedať
...no ja viem o tom ze na stol sa dava hudobnik stale len jedna flasa a nie viac a potom este jedna so sebou na cestu...nyslim si ze ak chces ze by dobre hrali tak by som im nedavala viac.. :-|
Odpovedať
Coooooooo?????Su zdraví? 11? No tak to je uz vrcho a drzost, ked si do zmluvy nieco take napisu......
Odpovedať
cavines baby! Spisiacka rovno im povedz,ze im das na stol flasu a dalsu flasu na cestu.A nenatahuj sa s nimi Ty,ale bud Tvoj zenich alebo nejaky chlap s rodiny.Nech si vybavia medzi sebou ako chlap s chlapom. Inak co mate nove?My tu mame hrozne pocasie.Prsi a prsi a prsi a je kosa.Pocula som,ze vy tam mate horuco,tak mi trochu poslite :-D
Odpovedať
tiez sa mi zda ze 4 chlapi bo jeden je sofer nemozu vypit 11 flias... to by v nemocnici skoncili. No ja to riesit nebudem tak dufam ze to niekto bude sledovat. Zeby o polnoci vobec este hrali. Ale ze oni potom hraju hudba nema co pit ked nic nemaju.... ja uz neviem co s tym. Zmrzlinka kludne ti posleme to horuco... je tu otrasne dychat sa neda....
Odpovedať
Profilova fotka
neboj vraj sa dá s nimi dohodnúť pred svadbou a potom je to vraj OK, dúfam, že to výjde čo najlepšie. - väčšina mojich kamarátok kupovala na svadbu len vodku a biele víno a nikomu to nevadilo, takže pravdepodobne si to každý rieši po svojom a ako mu to vyhovuje - oponovali mi tým, že ak je viac druhov alkoholu tak hostia veľa vymýšľajú
Odpovedať
no hej. My mame z mojej strany malo ludi a tak sme zistili kto co chce a to kupime. ale z jeho strany su vela tak tam sa kupila len hruska a budu musiet to pit vsetci.
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka, no presne tu sa neda ani dychat, chcela som ist do mesta, ale nejdem ani nahodou, som po nocnej, vstala som o druhej a som stale v nocnej koseli :-), nic sa mi neeeeccchhhceeee....tak mam ulievaci den, akurat som sa najedla a umyla riad....tu ani nic nerobis a potis sa...... Ano treba im roivno povedat, ze si neprajes aby pili, ze ty im zabalis domov 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zmrzlinka a dajak malo tu chodis? Kde sa tolko tulas?A ty co nove?Babo uz na ceste? Uz sa balis na dovolenku?
Odpovedať
ahojte kocky..ako zijete??blizi sa vam uz termin svadby..co tesite sa?ja som sa ani nenazdala a uz sme pol roka spolu dost to leti nestiham ani vnimat..drzim palce nech vsetkovyjde podla vasich predstav..papa
Odpovedať
Ahoj Viky, pekne od teba ze si tu aj zakukla.....my sa pripravujeme a co ty ako?
Odpovedať
Kikuska tak pomaly sa pripravujeme ale cas nam leti zato velmi rychlo... je to nejako neumerne.... :-D
Odpovedať
jeinabe este nebalim,ale uz mam vsetko nakupene.Musela som dokupit nejake letne veci,lebo po troch rokoch tu nemam nic take.Jedna sukna a jedny kratasy mi na tyzdnovu dovcu doma vzdycky stacili :-D Ale ideme na dva tyzdne a predsa to tam clovek prepoti a kde to tam budem v hotely prat,tak som urobila velky nakup ;-) Som plne vybavena :-D Na mimco sa nechystame este aspon dva roky.Nie je kam sa ponahlat a treba nam este daco zarobit a hlavne zacat stavat ,tak este pockame.Ale aj tak si myslim,ze miminko pride ked bude samo chciet a nebude sa nas pytat,ci uz sme alebo nie sme ready :-D Inak svokra mi to naplanovala,ze ked sa vratime a odrobim 10 mesiacov(to aby som v CR dostala matersku),tak vysadim antikoncepciu a manzel spustil rehot,ze ja uz ju neberiem dva roky :-D Boli tu 10 dni,tak preto som malo pisala a mam aj zdravotne problemy a na odber krvy cakam este do 4.8. Takze som nejaka zdochnuta :-|
Odpovedať
Ahaaaa fakt to si mala svokrovcov...a ako to dopadlo??? :-D ..hmmm tak svokra ma dobre plany.....no ja tak rozmyslam, ze po svadbe asi nestihnem ani ziadny nakup a mozno aspon vystihnem jeden den a budu aj zlavy v septembri, letny vypredaj :-p ...joooj uz to chcem mat za sebou.....
Odpovedať
normalne to dopadlo ako vzdy.Svokra ta je uplne mimo uz dlho.Je to dlha historia a ja uz od nej nic necakam.Skor nieco zle ako dobre ;-) A svokor bol s drahym na ryby a oslavili sme jeho 50-tku a on je tak nejak v pohode i ked ma niekedy tym svojim humorom a niektorymi nazormi vytaca.No hold stara skola :-D :-D :-D
Odpovedať
svorky su uz raz take.... len zrejme aj my raz nimi budume... :-S
Odpovedať
ja chapem nejake generacne problemy a tiez to ze je to jej jediny syn,ale totalny nezaujem z jej strany ma prekvapil.Ona ma svoju robotu a svoje kamosky a svoje zaluby a potom niekdy za tym je jej syn a manzel.Mne uz davno naznacila,ze ja som pre nu cudzi clovek.A je mi to jedno,akurat keby mi vecne nevykladala ako ma ma veeeelmi rada.Je mi to trapne. Tiez mi to pride divne,ze jej pristup k poriadku okolo seba je na bode nula.Manzel tu za nou celych desat dni pratal.Nevie si po sebe odlozit ani hrncek od kavy :-p ALe na to som si uz zvykla a neriesim to.Manza nastastie to bordelarstvo po nej nezdedil akurat som si ho musela vychovat :-| :-) Je mi uplne jasne,ze nikdy za svojim synom nepride a nepomoze mu ani tym,ze by mu uvarila caj.Je mi to divne,lebo som vyrastala v prostredi,kde sice bol od niektorych rodinnych prislusnikov totalny nezaujem ,ale aspon sa to nezastieralo tym,ze ako veeeeeelmi sa mame radi ;-)
Odpovedať
Zmrzlinka vidis to su aj takí ludia na svete.....
Odpovedať
bez nich by bola nuda ;-)
Odpovedať
Baby dala som satky do albumu tak kuk ;-) ....
Odpovedať
krasne su tie saticky.Tebe fialova pristane.Bude s Teba "sumna" mlada pani :-D :-D
Odpovedať
zmrzlinka to malada pani znie tak desivo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute prosim vas robim si svadobne noviny a potrebujem najst odkat zenam nam muzom neviete kde by som to mohla najst . dakujem..
Odpovedať
ahojky jeinabe...tak tie saticky s fakt velmi peknucke..aj ja nieco take hladam... ;-)
Odpovedať
Baby dakujem, potesili ste ma....no boli sme v sobotu na svadbe blahozelat kolegyni s darom, no bolo super, nevesta krasna....a mala aj narodky, tak mala prekvapko od manzela....dostala este jednu kyticu, kt. obsahovala 25 ruzi, zahrnula sa do toho kapela, vystrelili srdieckove konfety, no jednoducho nadhera, slzy v ociach nemala len nevesta....len horsie bolo to, ze som isla spat rano o druhej a o pol piatej do prace...takze dnes idem skoro spat, rano zase do prace.....joj baby uz sa tesim aj ja...... :-) Mali skupinu Ronet, no boli super, aj ja som ich chceeeelaaaa..... ]-(
Odpovedať
Jeinabe tak to si mala taku malu poslednu inspiraciu pred svojou vlastnou svadbou. Ci este niekto ta predbehne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?