Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Hej bolerko urcite beriem do kostola....mne sa to aj paci... 8-) ...len sa ukludni a uvidis zajtra ako bude vyzerat....mozno sa zobudis a uz tam nic nebude....
Odpovedať
bodaj by si mala pravdu ale... na take zazraky uz neverim :-(
Odpovedať
Tak zacni verit :-D ...zajtra ze mi napises ako si dopadla....joj sak to zajtra len stvrtok a ja ze uz piatok, mne uz sibe...ja v sobotu robim cely den, tak budem na teba mysliet.... ;-) ..uz si to uvedomujes, ze je to tu? =-)
Odpovedať
Jeinabe, dakujem ti za odpoved, velmi si mi pomohla. Aj som si myslela, ze to tak bude, len som sa chcela trochu uistit.
Odpovedať
spiacka mysli skor na to,ze si ten den ides uziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit !!!!! ;-)
Odpovedať
Baby ja som mala zase nocnu moru....ja uz to vidim, do svadby sa mi budu snivat same somariny, uz sa poznam..... :-| ...tentokrat som mala straaasne skaredu kyticu(jedna cervena ruza a okolo modre listie), taka akokeby bola gumena...fuj.....a co ja chcem bielofialkovu..... :-(
Odpovedať
Jeinabe zazrak sa nestal opar stale mam. Ten gel co mi dali vcera v lekarni nejako vobec nepomaha aspon ja mam ten pocit aj ked je asi zbytocne si mysliet ze to vyliecim z jedneho dna na druhy. Dnes som ti kupila tie naplaste compeed tak uvidime. Uz mam napalenu snad ak to nezmizne tak sa to s tym bude dat nejako zaretusovat. Ci si to uvedomujem? Az prilis. Mam akesi crevne problemy iste viete co tym myslim.... plus ten opar a vsetko to okolo mna.... ja neviem ale ako stastne obdobie mi to vobec nepripada. Zmrzlinka snazim sa nato mysliet ale... akosi sa stale nieco najde co ma vytoci a nepodari sa.... mam take krasne pernicky uz na redovy tanec. Odfotim a hodim vam fotku do albumu.
Odpovedať
Este viem, ze pomaha aj propolis ta masticka, ale ked uz mas ten gel, tak liec s nim................no moja kolegyna schudla tyzden pred svadbou 4kg z tych stresov....no daj tie pernicky....a kolko ta jeden vysiel?
Odpovedať
ja som tiez schudla tyzden pred svadbou.Potom mi lietali saty okolo prs :-D :-D :-D Ja som bola asi jedina kludna z nasej rodiny.Vsetkych totiz vytacala moja svokra,ktoru az tak dobre nepoznali ako ja.Mozno aj preto som sa vsetkym nevestovskym predsvadobnym stresom vyhla.Proste klin sa klinom vybija :-D spisiacka jednoznacne odporucam panaka dobre domacej slivovice kazde rano a vo svadobny den dva,aby si nekulhala :-D A pre jeinabe na noc,aby dobre spala a nesinvali sa jej nocne mory :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D dobre som sa teraz zasmiala, takze kazdy vecer bude povinny jeden poharik 8-)
Odpovedať
hej vecer aj rano. Ja som bola cely predsvadobny tyzden na vodke :-D aj s nasimi.Drahy nie,ten soferoval,tak sa z nas smial,ze nevedel aky sme alkoholici :-D No co.Vydavas sa len raz a oslavit sa to musi,nie?Za chvilu budeme vsetky na materskej a to neuvidime alkohol dlhy cas.Najprv budeme tehotne a potom budeme kojit a potom zase tehotne a zase kojit a dalej sa uvidi...... :-D :-D :-D
Odpovedať
uz som dala
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasne su tie pernicky ;-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
ahojky spisiacka...velmi peknucke su tie pernicky...mozem sa opytat kto ti ich robil..
Odpovedať
kamaratka ich robila a ja som ich balila a dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj sú pekné a pekné ja aj oznámenie - robili ste si sami, alebo ste niekde objednali?
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte spisiacka - na ten hepres je naozaj dobrý propolis, ale tekutý - lebo ti ho vysuší a nerozmokvá, neboj v sobotu ho už nebudeš mať
Odpovedať
anelap sama som robila oznamenia. Propolis nemam ale v lekarni mi dali uz gel a dnes som kupila tie naplatse tak snad nieco pomoze ale vobec to tak nevyzera ze zmizne. Mam nato uz len jeden den a je to zlte a opuchnute....
Odpovedať
Profilova fotka
len nestresuj ešte viac, aj keď viem, že druhým sa to ľahko hovorí - držím palce :-D
Odpovedať
Ano pernicky su krasne.....ano verime ze herpes zmizne..........neboj....
Odpovedať
no on uz zrejme nezmizne mam tam uz chrastu ale urcite do zajtra neodpadne a dnes som este aj povinnu mesacnu pauzu dostala. Ja som obrovsky zvedava ako v tych satach sa budem este s vlozkami a tamponami trapit... povedzte je toto vobec mozne?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mi je veľmi ľúto, ale neboj: všetko zlé čo sa prihodí pred svadbou sa na dobré obráti po svadbe - neboj nakoniec to zajtra dopadne na výbornú, ako odškodné za to čo bolo doteraz :-D
Odpovedať
Spisiacka neboj, presne ako anelap hovori, vsetko dopadne na 1 uvidis....je to fakt hrozne, ked este aj tie sproste kramy dostanes, ale co uz s tym my narobime.....je to tazke, ale ZVLADNES to....uz nemysli na nic zle, sustred sa na to, ze zajtra ta caka ten najkrajsi den v zivote..... :-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Spisiacka!!!!Zajtr velky den drz sa!!!!Budem na teba mysliet....
Odpovedať
juuuuuj spisiacka a to si nevedela,ze datum svadby vybera podla menzesu :-D :-D Prajem Ti zajtra uzasny svadobny den.Uzite si to spolu so snubencom a potom uz manzelom na 100% :-) Drzim palce,nech to vsetko dobre dopadne a tesim sa na foto ;-) no a co vy septembrovky?co robite? x-)
Odpovedať
Peti tak sa zajtra drz, prajem ti, aby vsetko dopadlo co najlepsie a co najkrajsie, zajtra som sice v praci, ale v mysli budem s tebou.....a uzivaj si ten den poriadne !!! ;-) Joj zmrzlinka, dnes sme sa tu bavili doma o svadbe a uz si zacinam uvedomovat, ze ide do tuheho....a zajtra mame prve ohlasky.... ;-) ....
Odpovedať
inak.... chyba mi tam..."sa" ....datum sa vybera ....SORRY... baby......som prepracovanaaaaaaa :-p hej,no uz ide do tuheho.Juuuj,tak Vam zavidim.Ja by som sa vydavala kazdu sobotu :-D Aj som to panu fararovy hovorila,ked uz bolo po omsi.Tak sa smial ;-)
Odpovedať
dakujem vam vsetkym velmi pekne zatial to prebieha celkom fajn az na to ze sa mi este aj dnes odhlasili dalsi traja ludia. O chvilu uz idem ku kadernicke tak uz vam nebudem mat cas napisat ale este raz diky. Pocasie snad vydrzi, brezy uz mam pred vchodom su 6. Herpes nezmizol, pauza neskoncila ale ja som dnes ku podivu uplne v pohode. Zmrzlinka no to vies ze to vzdy tak vyjde ako nechces.... prislo skor no co uz, nemala som mat ale... ahojte
Odpovedať
nevesticka a to Ty mas cas este aj pisat? :-D :-D vaaaaaaaaaaau ;-) tak si to uzivaj na plne pecky.Drzime palce :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?