Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Petiiiii ta ty este aj stihas sem prist...???No ale pekne od teba......Tak to je super, ze si uz kludna.....bože nemozem uverit tomu, ze uz dalsia svadba ochvilu za nami.......v septembri uz musime zalozit novu temu....zivot po svadbe..... ;-)
Odpovedať
Spisiacka uz isto tancuje vo velkom....ako je jej fajneeeee.... :-) :-) :-)
Odpovedať
uz tanci ako mlada pani so svojim manzelom ;-) tesim sa na foto :-)
Odpovedať
ahojte tak sa hlasim uz ako mlada pani. Vsetko dopadlo dobre. Potom napisem viac. Teraz ma dost boli hlava a nohy ale bolo perfektne, fotky este nemam v pc potom vam dam. Majte sa.
Odpovedať
spisiacka tak Vam na spolocnej ceste zivotom prajeme hlavne vela zdravia,stastia,lasky a tiez euroch :-D Nech Vas obchadza vsetko zle a do roka nech Vam vysia plienky na balkone ;-) M+K ;-)
Odpovedať
zmrzlinka velmi pekne dakujeme, bodaj by si mala pravdu... ;-)
Odpovedať
cakame na foto :-D :-D :-D a na podrobnosti ;-)
Odpovedať
dala som zopar amaterskych fotiek. Museli sme ich zmensovat bo boli velke tak kedze sme unaveny tak len tolko. Neskor dame viac
Odpovedať
to verim.Ja som bola na druhy den uplne hotova.Videla som foto a velmi Vam to pristalo.Bola si krasna nevesta.Este si to uzivajte :-)
Odpovedať
Spisiacka tak srdecne blahozelame....prajeme vam vela stasticka, zdravicka a hlavne vela vela lasky, a tiez veľa zdravych detí.......J+M PS: Tak uz to mas za sebou....potom ked budes mat cas napis vsetko....ako to prebiehalo, ako si bola spokojna s florou atd.....budem cakat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte taaak spisiacka blahozelam a prajem vela krasnych rokov vela porozumenia a lasky a vela zdravia....
Odpovedať
ahoj tina!dlho som Ta tu nevidela?Vy ste uz oslaovali rok od svadby ,co?My budeme za chvilu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Spisiacka, velmi vam to pristalo a mala si super make-up !!!
Odpovedať
dakujem vam vsetkym. S florou som bola maximalne spokojna, personal bol skvely, vyzdoba nadherna aj ked nebola modra. Mala som aspon trosku modreho v torte a na pernickoch. Na podlahe sa vobec nesmykalo a parket bol dost velky. Vobec sme sa netlacili. Kameraman aj fotograf boli s nami az do rana a boli uzasni, oficialne fotenie to bola taka dost dobra zabava. Nevedeli sme vobec sa tak tvarit akoze nas nefotia a tie pozy co od nas chceli.... dobre sme sa zabavali aj nasmiali. Natacal nas kameraman okolo reduty akoze prechadzka.... bolo to dost narocne sa tvarit akoze sa rozpravame a akoze tam kamera nie je... no nie som zvyknuta na kameru a tak neviem ako tam budeme hlupo vyzerat... ale sranda bola dobra a to je podstatne.... Vela casu zaberalo fakt to fotienie, kazdy sa chcel s nami fotit a pri tolkych ludoch to trvalo hodinu. Takze bolo takmer 9 hodin kym skoncili oficiality a dostali sme sa aj na parket. Ubiehalo to fakt strasne rychlo. Unos sa nastastie nepodaril ale pred floru ma dostali... Kapela hrala perfektne kazdy si ju chvalil ze boli uzasni, ked ma cepeli prisli k stolu a spievali tam, to sa neda ani opisat to by ste museli vidiet. Hudobnici skakali az po reprakoch a tancovali.... povedali ze na takej svadbe este neboli ze sme s nimi spolupracovali a oni sa fakt prisposobovali asmosfere hrali pomedzi stoly a dali nam na pamiatku aj CD. Ked sme vychdzali z kostola hodili na nas ryzu o tom som ani nevedela. trafili aj farara ale smial sa z toho. A este nemali sme omsu bol to len sobas plus citania.... o tom sme tiez nevedeli. V sobotu som bola uplne bez stresu vobec som nemala ani pred ani pocas svadby... Myslela som ze to na mna v kostole pride ale vobec nie. Uzasne som sa citila. Domov sme prisli o pol siestej rano. Takze dlho dlho sme sa zabavali. Zatial tolko dufam ze som vam aspon trosku priblizila atmosferu.
Odpovedať
no vidis Peti.Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-) tesim sa na profi fotky :-) a nejake pikosky nemas?ci to len my sme boli taky exoti ? :-D :-D
Odpovedať
inak baby mam na Vas otazku.Ako dlho trva vybavit hypoteku na Slovensku?Myslim casovo na kolko tyzdnov/mesiacov to asi vychadza?Alebo je to individualne?Nemam s tym vobec skusenosti.Ked tak piste IP.Dakujem.
Odpovedať
no my sme vybavovali priblizne 3 mesiace kym sme mali peniaze na ucte. Pikosky? No neviem myslim ze nic take velmi zvlastne sa nestalo... tebe sa ake stali?
Odpovedať
Profilova fotka
tak srdečne blahoželám - a teraz už len "oracovať" na detičkách, aby bola rodinka šťastná
Odpovedať
anelap tak to urcite.... ;-)
Odpovedať
Ahojte baby...no spisiacka pozrela som si fotky, tak su fakt pekne....boli ste velmi zlatí....super si mala aj makeup....a som zvedava na uces zozadu.....A mala si na flore aj tie obliecky na stolickach?Napis mi ake si mala menu a kolko vas vyslo na osobu....pis aj do IP.....no vidis a si sa bala a nakoniec si bola s kapelou asi najspokojnejsia...tak som rada za teba, ze ti to tak vyslo bez problemov, na to co sa dialo pred svadbou...ani ten herpes ti na fotke vobec ale vobec nevidno.....no som rada, ze sa nesmyka, to si ma potesila....no my sme boli teraz za tym kameramanom a povedal nam, ze ked sa chceme ist fotit, tak musime uz ist aspon o pol siestej, tak neviem, ci to stihame...a nechcem mat foto za tmy..... :-| ....takze vidis ani si clovek neuvedomi a uz to ma za sebou...leti to rychlo...a ako sa citis ako pani?Nastala nejaka zmena?A ako si mala stoly?Aj taku fotku chcem vidiet.... Zmrzlinka no my sme vybavovali asi 2 mesiace, ale vtedy bola akcia, zesmre mali zadarmo spravcovske poplatky, odhadcu a vtedy bol naval, takze preto to trvalo dlhsie.....ale nervy su to poriadne...vzdy chyba nejaky papier, vzdy chcu niecoo nove, no katastrofa....a nechcete si vybavit v Cechach?
Odpovedať
A este nieco....kupovala si aj kvety do saly?
Odpovedať
zmrzlinka: mame hypoteku v cr na kupu bytu a vybavili sme to vsetko od zaciatku az po vyplatenie 20 dni. mali sme financneho poradcu, ktory robil veci za nas, teda minimaln veci s bankou ;-) s developerom sme komunikovali aj my. ale bez problemov.
Odpovedať
Jeinabe no neviem ti neviem povedat kolko to vyslo na osobu presne lebo to vsetko je este take rozlietane. Mali sme aj na stolickach tie biele navleky aj masle. Fotky su akesi velke a vsetky musim zmensovat ked vam chcem dat do albumu. Dnes sme tiez nejako nemali cas bo vsetko trebalo vracat a tak sme behali cely den. Skusim ti take velke na mail poslat malo by to prejst. Hej kvety do saly sa tiez kupovali ruze sme mali. Asi nemam zatial fotku kde su ciste stoly kedze mi ked sme prisli tak uz tam hned sadli ludia. Ale poslem ti hlavny stol s nami. Fotit sme sa boli hned po prvom tanci niekedy pred pol siedmou sme sli a prisli okolo 2O hod. potom sme sa fotili este do 20,45 s kazdym....
Odpovedať
No tak potom mi povies.... ;-) a dik za fotky.....velmi pekne.... :-)
Odpovedať
jasne a dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!No my tiež vybavujeme mmentalne hypoteku no su to nervy stale nieco potrebuju ale hadam uz mame vsetko. No zmrzlinka ano my sme mali už vyrocie no boli sme na veceri a tak...
Odpovedať
tina ubehlo to rychlo ze?
Odpovedať
Spisiacka a ako sa citis ako pani?
Odpovedať
Jeinabe no poviem ti pravdu ze si to vobec este neuvedomujem. Neviem nejako mi to este nedoslo. Akurat ta obrucka.... ked sa pozriem na ruku. Inak mi to vsetko pride ako keby sa mi to len snivalo....
Odpovedať
spisiacka neviem to tu najst, aku kapelu ste teda mali? ked bolo tak super, prosim? a BLAHOZELAM :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?