Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak předpověď není moc příznivá :-( Mezi 1. až 10. červnem bude nejdříve převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami a bouřkami, postupně polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty 15 až 10 stupňů, denní vystoupí na 22 až 27 °C, přechodně až 29 °C. V období od 11. do 20. června má být opět převážně oblačno s občasnýmmi dešťovými přeháňkaymi nebo bouřkami. Polojasno se vyskytne jen přechodně. Po ránu budou teploměry ukazovat 16 až 11 stupňů, odpolední teploty vystoupí na 18 až 24 °C, při změnšené oblačnosti až na 27 °C.
Odpovedať
Profilova fotka
opravdu se tím počasím netrapme...hlavně s tím nic nenaděláme a nedá se tomu věřit....přeci jen se to mění ze dne na den :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy:díky za povzbuzení ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
není zač :) ted zase dumám nad tím, jak je to s děkováním rodičům.... s kytičkama maminku počítáme..... ale jinak si s tím moc nevím rady... prý se dávají dorty, ale nevím.... jak to řešíte vy?
Odpovedať
nijak... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy:nedáváme nic, dorty nikdo nejí, max. koupím flašu vína, vyrobíme naši vinětu a tam písnu poděkování-mají rádi víno, tak proč toho nevyužít
Odpovedať
Profilova fotka
já spíš řešim, kdo bude mít proslov, nemám tátu, z ženichovi strany nikdo nepřichází v úvahu (žádní chytrolíni :-N ) tak snad mamka nezklame ;-)
Odpovedať
Podekovani rodicu i proslovu bychom se radi vyhnuli, je mi ale jasne, ze nas deda spusti ZIVIJOOO, jen co se zvednou sklenicky k pripitku ... to nenavidim od malinka, ale nebudu mu kazit radost
Odpovedať
Jo a jeste zenich by se rad vyhnul prvnimu tanci, to nevim vubec jak dopadne ... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, asi jsem si vzpomněla už dost pozdě, ale potřebovala bych ještě objednat pár věcí na výzdobu - stuhy, lístky, květy atd. atd....koukala jsem na svatbadekor a chtěla to tam objednat, řekla bych, že tam mají největší výběr, co se týče tohohle...jenže tam píšou, že do konce května nepřijímají objednávky!! :-( Neporadíte, kde mají ještě takový pěkný výběr? Co jsem takhle koukala po netu, tak všude mají jen něco z toho, co bych chtěla. Jen tady měli všechno. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
právě ...ty dorty...bude teplo, na sladké nejsou, navíc je taťka diabetik.... asi to vyřešíme kytičkou a pro taťuldy lahvinkou...asi slivovice .) u nás proslov bude asi taky oříšek.... taťka není moc řečník .... budu ho muset na to připravit...
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - poděkování rodičům chceme udělat doma....před odjezdem....jen mezi námi a rodičí....žádné velké oficiality..... a proslovy...vnímám to podobně...proslovy taky nemusím ale když ono to k tomu tak nějak patří. evusinka - a co potřebuješ objednat? já objednávala u http://www.svatebnidekorace.cz/ a bylo to rychlé a vše v pořádku
Odpovedať
Článok sa načítava...
alvy, vubec nevim, co bych jim rikala.... a kdo dekuje komu, zenich rodicum nevesty a nevesta rodicum zenicha, no nevim, to mi jde uplne husi kuze po zadech, jsme dospeli a bez rodicu zijeme peknych par let...
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze, to já taky nevím, co budu povídat :). a i když jsme dospělí a samostatní...přijde mi hezké jim alespoň symbolicky poděkovat....
Odpovedať
my to mame dobry v tom, ze nebudeme doma, ale uplne mimo na hotelu v cizim meste, takze to snad nejak prirozene vyplyne ze situace, ze dekovani nebude. s proslovem nevim, kdyz nekdo bude chtit neco rict, prosim, a kdyz ne, nevadi
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa...no, tak to budete mít takové jiné.... celkově netradiční...tak se to ztratí :)
Odpovedať
presne tak, puvodni myslenka byla si to udelat proste po svem, v necem sice clovek proste ustoupi tradicim, ale tyhle podle me "trapne" oficiality jsme si odpustily, vlastne uz nejak od zacatku... pozadani o ruku neprobehlo, proste jsme si rekli, ze se vememe, maminka dostala oznamko a velkou kytku, ale ze by pred ni pritel klecel o tom nemuze byt rec... akorat se tak jako potutelne ptala, jestli tak kytka je jako zasnubni.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
také máme tu myšlenku..dělat to po svém :) ale i některé tradiční oficiality nám přijdou fajn...
Odpovedať
alvy - kazdemu podle jeho gusta, to je na tech svatbach nejlepsi, ze je kazda jina, no ne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasněěě.... ufff...dneska se mi zdálo, že jsme 6. ráno nemohli najít prstýnky :) děěěěs
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze: to není pesimismus, to jsem někde vyčetla, že když prší, tak to neznamená nic strašného, ale že prší štěstí. Taky by se nic nedělo, snad kromě focení...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se do klubu :-) , nás bohužel počasí hooodně zajímá, oslavu o 60ti lidech budeme mít na zahradě :-p - sice budou párty stany, ale.. mno :-S.. Takže závidím všem, které to řeší "jen" kvůli focení x-) Máte to taky někdo venku?
Odpovedať
Jani, myslim, ze pro vetsinu nevest proprseny svatebni den neni zadny slagr, at uz prsi stesti nebo padaji trakare... Ja verim, ze bude hezky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... připojuji se...my přímo dobré počasí potřebujeme....máme vše venku :)
Odpovedať
Alvy - s tema prstynkama, tak byste si uvazali prstynky z travy, jako Bartoska s Pomejem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jojo...případně taky možnost. zatím prstýnky nemáme ani doma.... ale snad k trávě nedojde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, taky se pripojuji, mame to cele venku a nemame jinou alternativu... Nemate nekdo doma kristalovou kouli, abysme vedeli, jak bude? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sandi: To jsem ráda, že nejsme sami, kdo nemá verzi pro déšť, tak když nás bude více, snad lejt fakt nebude ;-) Máte venku i obřad? My oslavu na zahradě, takže se klepu, jak to vyjde, kdyby to bylo pod střechou, tak by mi třeba nějaká ta kapka nevadila, ale takhle ano.
Odpovedať
Holky, klobouk dolu za vasi odvahu, my teda mame obrad vevnitr a mokrou variantu foceni, sice verim tomu, ze bude hezky, ale jistota je jistota ....
Odpovedať
Profilova fotka
taky do toho jdeme s tím, že nepřipouštíme špatné počasí...... a jsem ráda, že nejsme zdaleka jediní ... a je nás víc jen se suchou variantou :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?