Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • tak předpověď není moc příznivá 😞
    Mezi 1. až 10. červnem bude nejdříve převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami a bouřkami, postupně polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty 15 až 10 stupňů, denní vystoupí na 22 až 27 °C, přechodně až 29 °C.

V období od 11. do 20. června má být opět převážně oblačno s občasnýmmi dešťovými přeháňkaymi nebo bouřkami. Polojasno se vyskytne jen přechodně. Po ránu budou teploměry ukazovat 16 až 11 stupňů, odpolední teploty vystoupí na 18 až 24 °C, při změnšené oblačnosti až na 27 °C.

• opravdu se tím počasím netrapme...hlavně s tím nic nenaděláme a nedá se tomu věřit....přeci jen se to mění ze dne na den 🙂

• alvy:díky za povzbuzení 😉

• Sponzor fóra
  • není zač 🙂

ted zase dumám nad tím, jak je to s děkováním rodičům....
    s kytičkama maminku počítáme..... ale jinak si s tím moc nevím rady... prý se dávají dorty, ale nevím....
    jak to řešíte vy?

• nijak... 🙂

• alvy:nedáváme nic, dorty nikdo nejí, max. koupím flašu vína, vyrobíme naši vinětu a tam písnu poděkování-mají rádi víno, tak proč toho nevyužít

• já spíš řešim, kdo bude mít proslov, nemám tátu, z ženichovi strany nikdo nepřichází v úvahu (žádní chytrolíni 😬 )
    tak snad mamka nezklame 😉

• Podekovani rodicu i proslovu bychom se radi vyhnuli, je mi ale jasne, ze nas deda spusti ZIVIJOOO, jen co se zvednou sklenicky k pripitku ...
    to nenavidim od malinka, ale nebudu mu kazit radost

• Jo a jeste zenich by se rad vyhnul prvnimu tanci, to nevim vubec jak dopadne ... 😞

• Holky, asi jsem si vzpomněla už dost pozdě, ale potřebovala bych ještě objednat pár věcí na výzdobu - stuhy, lístky, květy atd. atd....koukala jsem na svatbadekor a chtěla to tam objednat, řekla bych, že tam mají největší výběr, co se týče tohohle...jenže tam píšou, že do konce května nepřijímají objednávky!! 😞 Neporadíte, kde mají ještě takový pěkný výběr? Co jsem takhle koukala po netu, tak všude mají jen něco z toho, co bych chtěla. Jen tady měli všechno. 😒

• právě ...ty dorty...bude teplo, na sladké nejsou, navíc je taťka diabetik....
    asi to vyřešíme kytičkou a pro taťuldy lahvinkou...asi slivovice .)

u nás proslov bude asi taky oříšek.... taťka není moc řečník .... budu ho muset na to připravit...

• kamikadze - poděkování rodičům chceme udělat doma....před odjezdem....jen mezi námi a rodičí....žádné velké oficiality..... a proslovy...vnímám to podobně...proslovy taky nemusím ale když ono to k tomu tak nějak patří.

evusinka - a co potřebuješ objednat? já objednávala u http://www.svatebnidekorace.cz/ a bylo to rychlé a vše v pořádku

• alvy, vubec nevim, co bych jim rikala.... a kdo dekuje komu, zenich rodicum nevesty a nevesta rodicum zenicha, no nevim, to mi jde uplne husi kuze po zadech, jsme dospeli a bez rodicu zijeme peknych par let...

• kamikadze, to já taky nevím, co budu povídat 🙂. a i když jsme dospělí a samostatní...přijde mi hezké jim alespoň symbolicky poděkovat....

• my to mame dobry v tom, ze nebudeme doma, ale uplne mimo na hotelu v cizim meste, takze to snad nejak prirozene vyplyne ze situace, ze dekovani nebude.

s proslovem nevim, kdyz nekdo bude chtit neco rict, prosim, a kdyz ne, nevadi

• Sponzor fóra
  • ahaa...no, tak to budete mít takové jiné.... celkově netradiční...tak se to ztratí 🙂

• presne tak, puvodni myslenka byla si to udelat proste po svem, v necem sice clovek proste ustoupi tradicim, ale tyhle podle me "trapne" oficiality jsme si odpustily, vlastne uz nejak od zacatku...

pozadani o ruku neprobehlo, proste jsme si rekli, ze se vememe, maminka dostala oznamko a velkou kytku, ale ze by pred ni pritel klecel o tom nemuze byt rec... akorat se tak jako potutelne ptala, jestli tak kytka je jako zasnubni.. 😃

• také máme tu myšlenku..dělat to po svém 🙂
    ale i některé tradiční oficiality nám přijdou fajn...

• alvy - kazdemu podle jeho gusta, to je na tech svatbach nejlepsi, ze je kazda jina, no ne? 🙂

• jasněěě....
    ufff...dneska se mi zdálo, že jsme 6. ráno nemohli najít prstýnky 🙂 děěěěs

• Kamikadze: to není pesimismus, to jsem někde vyčetla, že když prší, tak to neznamená nic strašného, ale že prší štěstí. Taky by se nic nedělo, snad kromě focení...

• Ahoj holky, přidávám se do klubu 🙂 , nás bohužel počasí hooodně zajímá, oslavu o 60ti lidech budeme mít na zahradě 😛 - sice budou párty stany, ale.. mno 😒..
    Takže závidím všem, které to řeší "jen" kvůli focení 😵
    Máte to taky někdo venku?

• Jani, myslim, ze pro vetsinu nevest proprseny svatebni den neni zadny slagr, at uz prsi stesti nebo padaji trakare...

Ja verim, ze bude hezky 😃

• ... připojuji se...my přímo dobré počasí potřebujeme....máme vše venku 🙂

• Alvy - s tema prstynkama, tak byste si uvazali prstynky z travy, jako Bartoska s Pomejem 😎

• jojo...případně taky možnost.
    zatím prstýnky nemáme ani doma.... ale snad k trávě nedojde 🙂

• Ahoj, taky se pripojuji, mame to cele venku a nemame jinou alternativu... Nemate nekdo doma kristalovou kouli, abysme vedeli, jak bude? 😃

• Sandi: To jsem ráda, že nejsme sami, kdo nemá verzi pro déšť, tak když nás bude více, snad lejt fakt nebude 😉 Máte venku i obřad? My oslavu na zahradě, takže se klepu, jak to vyjde, kdyby to bylo pod střechou, tak by mi třeba nějaká ta kapka nevadila, ale takhle ano.

• Holky, klobouk dolu za vasi odvahu, my teda mame obrad vevnitr a mokrou variantu foceni, sice verim tomu, ze bude hezky, ale jistota je jistota ....

• taky do toho jdeme s tím, že nepřipouštíme špatné počasí......
    a jsem ráda, že nejsme zdaleka jediní ... a je nás víc jen se suchou variantou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov