Svadba 6.6.2009 na Orave. Ešte niekto?

Najde sa niekto so spolocnym terminom? Nemam este skoro nic vybavene a potrebujem poradit ohladom vyberu siat. Dakujem .... :-)
Odpovedať
ahoj majuska mate svadbu presne v ten isty datum ako mi ale ja ti so satami neporadim ani ja ich este nemam a ja som z vychodu. Ale ostatne veci uz mame vybavene. Drzim vam palce. Vela stastia v novom roku. Janettelubomir
Odpovedať
A ako to ides vyriesit s tysmi satami? Ides si pozicat alebo kupit... :-) Aj tebe prajem vsetko dobre.
Odpovedať
To sa tu nenajde nikto z Oravy alebo aspon s rovnakym datumom? Potrebovala by som sa s niekym poradit... ;-(
Odpovedať
ahoj Majuska saty planujem si pozicat nie kupit. Ale mame na plane ist do Polska je tam na dvoch miestach svadobny salon kde oblecu nevesty aj zenichov len tam si saty nepozicias ale kupis. Oblek ideme kupovat tak sa pozriem aj pre nevesty. Ja planujem si saty pozicat z Michaloviec alebo Presova. Dievcata chodia aj na Ukrajinu odkial vraj su aj niektore modely vo svadobnych salonoch neviem ci je to pravda. Ja planujem saty pozriet do polska niekedy vo februaty lebo momentalne som odcestovana tak jedine neskor ti budem moct povedat. ale ak by si chcela web na ten polsky salon napis poslem ti na IP. Vela stastia pa Janette. IP janettelubomir
Odpovedať
majuska zelam ti v novom roku hlavne vela lasky a stastia v manzelstve. janette
Odpovedať
Dakujem si zlata. Aj tebe prajem len vsetko naj. A hlavne nech je 6.6. teplucko :-)
Odpovedať
Potrebujem poradit, kde zohnat pekne - vynimocne saty niekde nablizku....Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.aj mi mame termin na6.6.ale sme z vychodu.saty som si uz rezervovala v salone v Ke a su krasne.a co este nemas vybavene?
Odpovedať
Uz okrem siat som stihla za 4 dni vsetko. Kolko das za pozicanie?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?