Svadba 8.9.2012. Kto má svadbu v tento deň?

AHOJTE, je tu niekto kto ma svadbu v tento den alebo som zatial s mojim drahym sama ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kikusik, my planujeme svadbu na tento termín :-) už niečo aj chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sme prave so snubencom hladali vhodny termin a zhodli sme sa pre tento :) takze sme uz 3 :)))))) inak na wikipedii sme si pozreli co sa v ten den udialo a btw v ten den v roku 1999 vysiel bestseller harry potter a vazen z azkabanu :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak naše svadby budú ta tretia velkolepá udalosť v tento termín 8-) super vinki kedy začínate s prípravami? Ja by som už aj teraz x-) ale zdá sa mi to skoro (možno dovtedy zmením názor na výzdobu, atď.)
Odpovedať
Profilova fotka
hlasim sa zemiakovo-stvrta :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame tiez vybrany tento datum a co to uz mame aj vybavene.......uz sa velmi tesim ;-)
Odpovedať
cawte baby, tak uz sa mozem konecne naplno venovat pripravam, aj ja som si myslela ze zacinam skoro, ale uz mam video, dj-ja a fotografku a som rada ze toto mam uz zajednane, lebo trebars dj je tak vytazeny ze keby za nim idem o par mesiacov uz nemusi mat volno a to sme ho zajednavali v marci a uz niekoho na rok 2012 mal zajednaných, teraz by som este chcela vybrat miestnost a pomaly uz aj pokukavam po ostatnch drobnostiach co sa aj vyzdoby tyka, ale tiez sa bojim toho ze co ked o pol roka uz budem chciet inu farbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my tiez planujeme na tento den :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ako pokračujete s prípravami? S mojim drahým by sme tiež chceli svadbu v tento deň, začíname pomaly už aj s prípravami, chcela by som už zajednať sálu, starejšeho, hudbu, kameramana, fotografa. Čo som počula, tak niektorých treba zajednať aj rok a pol dopredu,dúfam, že nebudeme musieť kvôli tomu meniť termín...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata...my planujeme svadbu tiez na tento termin...zatial sme len tak rozmyslali nad salou...obkukavame,zistujeme...predbezne mame zaisteneho dj-a, kameramana a foto...pomaly obzeram svadobne saty,ze ake by sa mi pacili,ale nejako som este do salona nezavitala....a zatial planujem cervenu alebo teda bordovu...este uvidim :) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa :) ... my mame miesto a hudbu. Rozmyslam, ze by som sa mala zacat obzerat po fotografovi... a na tejto stranke som takmer kazdy den a neviem sa dockat kedy bude uz taky pokrocilejsi cas aby som sa mohla zacat venovat pripravam naplno a hlavne aj zajst skusit nejake saty - na to sa dost tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky....aj ja sa pripájam k Vááám. Aj my budeme mať svadbu 8.9.2012. Máme už reserve sálu a momentálne vyberáme,,,teda vyberám fotografa a kameramana, pretože môjmu drahému sa zdá že to riešim priskoro,,,,tak to okukujem zatiaľ sama.....Už som poposielala asi 12 mailov ohľadom cenníkov atď...Je to fuška, a tí čo sa mi páčili na začiatku sa mi už teraz nepozdávajú, pretože čím ďalej sa tomu venujem prichádzam na iných stále lepších a samozrejme aj drahších profesionálov....no už si len vybrať :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tanta84 presne ako ja :-D Ja uz som tiež poposielala kopec mailov fotografom, a nie a nie si vybrať toho správneho..niektorí už mali termín obsadený, iní zasa boli až prílišne drahí :-S Teraz máme v užšom výbere dvoch tak uvidíme. Teraz akurát riešime hudbu,,nevieme sa rozhodnúť, či živú ľudovú /modernú alebo čo. A inak už máme sálu - to je asi jediné :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
zavidim!! My sa tiez chceme zobrat 8.9 ale este nemame nic vybavene - tieto dni chceme zacat. Je tu niekto z Oravy??
Odpovedať
ahojte, tiez sa pripajam....tiez sa budeme brat 8.9.2012 a uz sme aj zacali vybavovat....mame salu, hudbu, kameramana a aj fotografa....zbytok buduci rok....:))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pridavam. Este nemam nic vybavene, chcela som zacat salou, ale nic nie je podla mojich predstav...tak stale hladam. Potom by som chcela ist na faru. DJ a fotografa by som chcela kamosov, co to robia profesionalne a kameru, starejsieho nechcem. A uz sa tesim, ked si pojdem skusat saty, ale este je moc skoro :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... tak a nam k miestnosti a hudbe pribudol uz aj fotograf... :-)
Odpovedať
aj my plánujeme svadbu na tento termín. Zatiaľ máme len fotografa a kameramana. Ale už som prešla snáď všetky stránky so svadobnými tortami, účesmi, výzdobami, kyticami..... :) Takže poctivo zbieram inšpirácie:)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridaavam sa :) tiež predbežne planujeme na tento termin :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :) Ja mam rovnako ako vy termin svadby 8.9. 2012 :) s pripravami este nie sme daleko, akurat sa snazime najst vhodnu salu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k Vám kočky... my tiež 8.9.... a ja som si myslela, že som začala moc skoro...ale už máme sálu, dj, starejšieho, kameramana a fotografa...a samozrejme ja už aj konkrétnu predstavu skoro o všetkom. A kde budete mať svadbu? My Kokava nad Rimavicou? Je niektorá z okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
@burelka No to skusanie siat je uzasna vec...ja som bola s kamoskou v salone, skusit aspon aky typ siat sa mi hodi a aky nie...ja si ich chcem totiz kupit, alebo nechat usit...na ebay maju saty usite namieru a za uplne uzasne ceny...famozne saty tam najdes do 200US .... takze plaujem poskusat nejake v salonoch a ked najdem saty, ktore sa mi hodia, objednam cez ebay...ked sa da usetrit, tak preco nie...
Odpovedať
Profilova fotka
@bliss71 Ja som chvalabohu mala hned jasno aj v dj aj v kaeramanovi, podla skusenosti zo svadieb, kde som bola...ja osobne nie som zastancom zivej hudby, ma sice svoje caro, ale moderna popova hudba v podani ludi, ktori su sice uzasni v hraní a spievaní ľudových piesní je dosť komická... a okrem toho prestávky medzi jednotlivýi tanečnými kolami sú dlhšie ako samotné tancovanie. Ale samozrejme je to individualne...dolezite je, aby sa to pacilo tebe...a hlavne aby sa aj ludia bavili...neviem ci si sledovala 4 svadby co boli nedavno na markize...tej poslednej kocky mi bolo strasne luto...lebo vsetko bolo super, ale zabava nula bodov...keby bola na mojej svadbe takato nuda, tak asi by som ju celu preplakala
Odpovedať
Profilova fotka
@ewca mas pravdu co sa tyka tej zivej hudby, nikdy nevies ako to "vypáli"...my sme uvazovali ale nad ľudovou hudbou - tí pop nehraju...ale tak nakoniec sme to skombinovali a bude živa ľudova hudba + DJ - na striedacku aby neboli pauzy..dufam ze to bude dobre :-) a inak stale velmi nic nemame, este kameramana tiez...vy budete mat aj fotografa či len kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
@bliss71 A nebudete to mat predrazene?vies platit aj skupine aj dj. Napr.nas dj ludovky spieva a moderme hra...no skratka je super...mame aj kameramana aj fotografa...
Odpovedať
Profilova fotka
@ewca tak to mate super DJ :) ja takeho ani nepoznam čo by aj spieval nas to bude stat 400e (300kapela + 100DJ) - myslim ze to nie je az tak vela, u nas na Spiši idu kapely okolo 350-400eur (tie co hraju moderne pesnicky)..a kameramana a fotografa mate po kolko? inak a šaty si tiež chcem dať učiť x-) ale ešte neviem ake.
Odpovedať
Profilova fotka
@bliss71 mmm...fotografa vybavoval priatel, je to jeho kolega, tak predbezne to vychadza asi 500e, ale neviem co vsetko suma zahrna, lebo to mi akosi moj drahy nezdelil a aj tak sa mame s tym fotografom niekedy stretnut a prejst detaily.... a kameramana, kurnik aj mi to hovoril, ale tusim 200e
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky :o) Aj ja sa ku Vam pridavam. Tiez mame svadbu 8.9.2012 ale zatial len zaciname zhanat salu :)
Odpovedať
ahojte babeny :-)) aj ja by som velmi chcela tento termin ale zatial to nie je iste bo moja polovicka by chcela radsej oktober:-((
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, pridávam sa k vám s dátumom 8.9.2012 :-) my ideme sálu zajednať v sobotu, pani majiteľka nás ma poznačených "ceruzkou", takže viac menej tento dátum už patrí len a len nám :-) kapelu už takisto máme zajednanú, v pondelok ju potvrdzujeme na pevno :-) a čo sa týka DJ, ja by som ho asi nechcela, predsa len živá hudba je živá hudba, a na túto kapelu mám len tie najlepšie recenzie od ľudí, ktorí mi to povedali nezávisle od seba, takže sa na nich veľmi teším....nemajú vôbec dlhé prestávky medzi jednotlivými tancami, dokonca sa počas prestávok venujú ľuďom, t.j. hrajú na harmonike, spievajú spolu so svadobčanmi, robia zábavu a takto si ja svoju svadbu a zábavu na nej predstavujem :-) čo sa týka ostatných vecí, tak zatiaľ nemáme nič :-| fotografa a kameramana chcem stihnúť do konca tohto roka :-) a baby mám otázku, už máte zajednaný kostol a farára?? ak nie, tak kedy sa chystáte? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?