Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja uz tiez zacinam byt zavisla na internete ;-). ja som na cudzineckej policii podpisovala prehlasenie, ze sa mozem podpisat pod novym meno, ked rusim stary pobyt. pride mi ze cim dalej ty uradnici uz nevedia co by chceli. ake mate najblizise plany? co sa chytate robit? teda okrem prace.
Odpovedať
buduci tyzden grilovacku....zucastni sa na nej niekolko rodin...tesim sa...to ako na pocest maminych narodenin...a veeelmi rada by som sla do divadla ale neviem ci tam vytiahnem moju polovicku... a uz zacina byt pekne, mam opravene auto tak aj niekam von by som velmi rada sla... a vy? :-)
Odpovedať
my nemame v kratkej dobe ziadnu oslavu ;-(. ale grilovacka zni velmi dobre, nalakala ma, nieco budem musiet vymysliet. ked koncecne prestanu tie dazdive dni, tak by som sla niekde na vylet, hoci lent ak na dva dni, na vylet na bycikloch. ale ono sa vycasi vzdy iba na chvilu.
Odpovedať
u nas zacina byt konecne pekne... a zajtra bude v Ke balonova fiesta takze nam budu balony litat ponad hlavy :-D
Odpovedať
tuna v Prahe neni nic moc pekne, vycasilo sa na chvilu a teraz zase poprchava. zo svadby mam uz len poslednu kvetinu, este vydrzi chvilocku. ostatne som uz vyhodila. ale brala by som este raz tolko kvetin ;-). Aj svadobny den by som brala ;-). Asi si budem musiet pockat na nejake velke vyrocie. ale rada by som si to zopakovala ;-). co vy chceli by ste svadobny den?
Odpovedať
ja nie...teda den ako taky zbehol priserne rychlo...to len supy supy s vlasmi, make up...obliekat, fotit...odobierka....no bolo to rychle...az do momentu odobierky bolo vsetko v pohode.... to dalej by som uz nechcela... ty by si z toho co najviac chcela aby sa opakovalo
Odpovedať
no ja by som brala vsetko ;-). u kadernika to bolo na pohodu ;-) uz tam zacala skvela nalada. makeup mi robila kamoska a to sme sa nasmiali. no a potom fotenie, to bola parada. obrad mali krasne nacviceny, az mi isli slzy do oci. potom aj to trubenie s obradu na hostinu, nadhera ;-) ;-) (na jedno aute nam odisla truba ;-). a potom samotna hostina parada, skvela nalada. Perfektna atmosfera ;-). Aj to citanie oznamok nad ranom, bola nadhera. no vsetko ;-). brala by som vsetko odznova ;-). dobre jedlo, kolaciky... a tak. vsetko ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! :-) Jani dakujem za posticku no nemala som ti na nu este kedy odpisat...ked bude viac casu a este teraz na mna daco lezie :-( No pekne ste sa tu rozkecali :-) Moj manzel ma vcera pekne prekvapil sam od seba zacal zehlit a navaril jedlo, takze asi si zacal daco uvedomovat...lenze co mam robit ked ma uz vobec nepritahuje :-| ja uz neviem co sa to so mnou deje naozaj neviem Pisete tu o zopakovani si daneho dna...NIKDY eeeehhhh radsej by som to riesila niekde na plazi len s dvomi svedkami a konec....ziadna oslava nic...ja som prosila rodinu aby mi poslali dake fotky zo svadby, vsetci sa iba vyhovaraju...poslala mi akurat hlavna druzica, ale ja som na fotkach asi raz alebo dvakrat a potom Simonov ujko a to tiez sme tam iba sem tam...takze vsetci sa fotili sami seba takze asi tak....zbytocne vyhodene peniaze fakt
Odpovedať
zeby sa tvoj muzicek umudril, to je dobre ;-). uz len predstava ze chlap zehli. to nadhodim mojmu ;-).
Odpovedať
inak k fotkam u nas nik nefotil, teda okrem fotografa. ale mrkla som na vase fotky a mate krasne. naco by ti boli amaterske, ked mas take krasne ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
No toto mi mame rozdelene...ja momentalne na domace prace nemam velmi vela casu a ako hovorim, uz od svadby mi je tak strasne divno...ze sa normalne bojim, ci nemam daku chorobu...ale anglicki lekari to je hruza...povedia, ze ved to prejde ]-( mala som pred par mesiacmi totalny prieduskovy kasel, ktory sa mi opat vratil tak som sla k lekarovi este predtym a hovoirm, ze nemozete ma poslat na rentgen a pozriet ci tam nieco nemam??? a lekar ma popocuval, ze nic tam nepocujem ze by tam chrcalo...to vam prejde budte v teple ]-( ja ze prosim???? a on ze a co vam dam??? a ja ze dake antibiotika...a on ze to prejde samo...takze asi tak tu funguje lekarstvo tak sa trapim kaslom zas no a radsej tu k lekarom ani nejdem je mi z nich zle fakt
Odpovedať
to chce vzdy spravit vylet na slovensko, obehat lakarov, spravit si nejaku rezevu liekov a ist spat. no je to drsne s tym co popisujes. snad na teba nic nelezie, a ak lezie, tak sa toho rychle zbav. skus nejake domace kury. horucu sprchu, zabalit sa, naliat sa horucim cajom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja na SR chodim jedine k zubarke...ja uz nemam ani karticku poistenca pretoze si vsetko platim tu v UK prakticky...no ale zubarku to mam na SR a tu si platim celu...taktiez by som musela za kazde vysetrenie platit keby som zacala chodit po lekaroch a poviem ti nie su to male palky...ved mam dost ked idem k zubarke, i ked v poslednej dobe som mala uz po 3x dobre zubky takze som platila iba za prehliadku. Ono totizto ma uz neberu ako Slovenku ale ako cudzinku
Odpovedať
Skusial som na mjho ci nebude zehlit a odkazla ze prkno mame prilis nizke a bolel by ho chrbat. a este v jedne vete dodal, ci si nespominam ako to raz dopadlo. No vtedy si znicil koselu. Aspon ze sebe ;-). A to zehlik koselu nekrcivu, taka co sa nezehli ;-), no podarilo sa mu tak, ze amme krasnu handru ;-). S tou lekarkou to j blbe. AKo ja tiez navstevuje zubarku a tam si vsekto platim sama. Ale za lekarov verim ze to mozu byt neskutocne palky. Sefikova sestra ta zije v amerike ale tuna v cechach si plati poistenie sebe aj rodine a vdzy chodia tuna. To poistenie stoji asi 1.000kc, to bude podobne aj na slovensku. Chodia do Ciech 2-krat do roka, neviem co vsetko tu navstevuju. Ale urcite aj zubara, lebo ten je v CR lacnejsi ako v Amerike.
Odpovedať
uk..skus sa niecim potesit...nieco si kup...alebo chod na masaz...alebo ku kadernicke... ;-) mozno ti to dvihne trosku naladicku 8-)
Odpovedať
ja som jej tiez pisala, nech si vyhradi hodinu pre seba. na cokolvek. kludne aj na vanu, proste hodku pre seba. a len pre seba.
Odpovedať
mne to zvykne pomoct...
Odpovedať
Profilova fotka
no tu su tiez zubari nehorazne drahy a neurobia pracu na 100% to co zaplatim u mojej na SR tu by ma stalo 2 az 3 nasobok
Odpovedať
ja si nemozmem pomoct, ta ide vidiet manzela zehlit. to musi byt velmi mile. urob nabuduce foto ;-), budem moct svojmu ukazat, ze naozaj niektory aj zehlia ;-). pekna idea. aj keby to malo byt iba raz do roka ;-). myslim to zehlenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len teraz som v takom pracovnom kolobehu, ze proste na nic nemam cas... :-| ale premyslam, ze navrhnem Simonovi aby sme vypadli dakam v nedelu...nahlasila som v praci, ze uz nepridem, ze potrebujem oddych a ak bude pekne tak proste by sme mohli ist dakam do parku na piknik alebo daco take
Odpovedať
no super, to je vyborne, budem drzat palce nech vam vyjde pocasie.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak vcera som nas prihlasila do jednej sutaze :-D s nazvom novomanzelsky tanec roku 2009 tak uvidim ci sa dostaneme pred porotu :-D
Odpovedať
co je to za sutaz? napis viacej.
Odpovedať
Profilova fotka
to je tu v Anglicku, chodi mi pravidelne email je to svadobna televizia no a su tam rozne sutaze, napriklad teraz tam bola sutaz, ze mozes vyhrat DVD Vojna neviest tak uvidime, ci vyhram :-) no a bola tam aj tato sutaz, vlastne pred porotou budes tancovat novomanzelsky tanec a ked sa im bude pacit tak postupujes alebo to vyhras na koniec...no neviem uvidime viacej tam nebolo pisane takze uvidim, ci sa mi ohlasia alebo nie a potom co tam bola dalsia tak napriklad, ze ti z tvojho DVD o svadbe urobia film...ze budu s tebou komunikovat davat otazky ako prebiehali pripravy a samotna svadba a tak...no a potom zostrihaju DVD zo svadby a daju to vsetko do jedneho celku a bude to aj v telke...len ja stale cakam na svoje DVD...vy uz mate babenky DVD zo svadby?
Odpovedať
potom informuj, ako to prebieha ;-) som zvedava ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre budem...ale dohovie ci sa mi aj ozvu...bo to budu vyberat to je ten problem ;-)
Odpovedať
zaujimava tak sutaz ;-). to moze byt aj zabavne ;-). ja nemam video zo svadby, nechcela som. nesom moc na videa. ale fotky tie zu mam vsetky, ale musim donutit svojho na vyber, resp. staci odsuhlasnie mojoho vyberu ;-), aby sme mohli zadat vyrobu albumov. No nejak ho nev iem donutit. tak este chvilu pockam, a ked sa k tomu mat nebude tak ako mi Danka radila vyberiem sama a bude ;-).
Odpovedať
jasne jasne...vybeeer...len nech potom nerozprava ze si zle vybrala ;-) ani ja nemam video...som myslela ze sama budem co nebude mat video...ale tiez som rada ze amm krasne fotky a video mi nechyba ani ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no ja som to hlavne chcela kvoli tomu, ze kedze som tak daleko od nasich tak si to mozem kedykolvek pustit a hlavne tam bude este moja babka, takze ak sa raz pominie tak budem mat krasnu spomienku na nu..bo nam je uz daka chorlava a predsa vek jej stupa na buduci bude mat 80-tku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...no a idem ja pomaly do prace, bo zas bude zacpa ako vzdy ach jo ;-) ale dako zvladnem a prezijem do 9 vecer no nie? tak sa zatial majte
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?