Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
boli ma brusko :-(
Odpovedať
ja sa s nikym nestretavam...asi sa zacnem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sak to aj ja som to flakala, lebo sa mi nechcelo, a mam pozdlznosti :-( , a co mam kamosku taku naj naj fakt moje druhe ja ma uz babo ta bola ako rodina na svadbe, lebo mi je ako rodina, tak ta furt ze si nenajdem cas na nu, ale byva v inom meste, fujha, ale budem sa snazit, a stretavam sa aj s byvalymi kolegynami take starsie cca 40 a viac rokov, co je prinosne lebo aj dobre poradia, jedna ma aj dceru v mojom veku :-D :-D sranda, veru vekova skala je od studentov az po dochodcov co mam kolegyne :-D :-D :-D , ale som, to minimaliyovala sak sa neda, a taki co su mi najblizsii mojej vlne, tak aspon telefonomom alebo skype hodime ked nic ine ale aspon raz za mesiac sa stertneme, hehm :-N , snazime,
Odpovedať
no hej..sak ja tiez nemam dajak cas ...stale v lete organizujeme take stretko kde sa zideme spoluziacky...ale to kazdy ma uz svoj zivot...a prvdupovediac pri tolkom obejeme prace co mam teraz som rada, ze mozem byt doma a nikam nemusim ist...no ale tento vikend bude super...dufam, ze nebude prsat lebo grilovacka pod holym nebom pri dazdi nebude nic moc
Odpovedať
Profilova fotka
jj s tym casom je to mizerne ]-(
Odpovedať
a mam teraz take divne polosmutne obdobie...nie som uplne smutna...ale tak sa citim...samo ci ako...ani neviem...dufam ze ma to prejde rychlo lebo nechcem taka byt
Odpovedať
Profilova fotka
hm a z coho ci nie je nieco konkretne, ci ako ;-(
Odpovedať
nie je to nic konkretne len ...som casto rozladena...nic mi nie je...chvilku mam nejaku babraciu robotu do ktorej sa zahlbim a chvilku nekomunikujem s okolim (alebo nemam s kym ) a taaak mi z toho klesne nalada ze sa az sama cudujem...ale este to nie je nic oproti mojim byvalym depkam co som mavala... toto je len slabsi odvar...ale aj tak je mi to divne lebo neviem pricinu :-(
Odpovedať
dobre ranko damy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rano dani sak ty mas rano uz o 7mej ci niee :-D :-D :-D
Odpovedať
hej...no ale den sa zacina pozdravom dobre ranko ;-) v nedelu sme doma Michalom dosli okolo jednej do kuchyne a vravim jeho mamke Anke ze dobre ranko....tak sa smiala lebo ona velmi skoro vstava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano jansne, ja len poukazujem na to co si posledne pisala ze ako sa ti rano dobre spi a ze vstavas neskor ked si uz pani Rybka :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved hej...aj dnes tomu tak bolo... ale dala som si kavicku a rozok s masielkom takze som mala ranko...a dobre ranko...teda take priemerne dobre ale nakolko sa nestalo nic co by ma vytocilo do fialova hned rano, tak to povazujem za pozitivne a ty si mala ake ranko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fujha som furt vypinala budik, ]-( ]-( ]-( , ktory bol neodbitnyyyyyyyyyy, dnes som homeoffice, takze keby stary nevstaval, tak sa ani nepohnem, tak skoro urcite nie 8-( 8-( 8-( , pripravila som mu saty, desiatu a uz som, takze radsej by som spala, potom mi to nedalo tak som povysavala a nieco umyla kupelne a periem... ;-( ;-( ;-( nemam rada domace prace ked chcem spaaaaaaaaaaaat ]-( ale idem na obed s kamosm co dojde z rakunska, tak sa teskam, :-D , je to take fajn, sa dlho pozname, a furt nieco nove si mame povedat 8-)
Odpovedať
moj musik si lahol spat presne ked mi zazvonil budik joj taku mu dam za to po hlave ze ]-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam take chodenie spat ]-( ]-( ]-( , u nas to je tiez ]-(
Odpovedať
no pekne pekne...ale aspon nie som sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuj to co je vonku, :-o :-o hnus pocasie, vnutri je lepsie
Odpovedať
u nas dost fuci...uz ma bolia uska...ale ked zavriem okno tak sa citim ako v sacku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu je uz lepsie ale cez obed sa nedalo dychat dusno a hnus slnko :-( , fujjjjjj zajtra ze ma byt o 10 stupnov menej a prsat, som pocula 8-)
Odpovedať
no skvele ...budeme na dazdi grilovat
Odpovedať
Profilova fotka
inak u vas nemusi prsat, sak aj 9.5. bolo tu uplne krasne pocasie a ty si pisala ze prsalo ci ako co uz neviem ale bolo ine :-N my sme chceli ist do arboreta v mlynanoch to je kusok od nitry to su take parky a zahrady, dostala som volnu vstupenku :-D na cely rok, ze je to tam krasne, vylet aj na cely den, ale aspon nieco pozriet, je to velka plocha takze uvidieme :-|
Odpovedať
no ja pevne verim, ze bude pekne...i ked ten vietor sa mi nepaci
Odpovedať
Profilova fotka
je tam vietorr ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak trosku pocujem aj ja co tu sedim za notasom ale nic moc vietor :-D , inak moje usi ho nemusia, ale vzdy lepsie ako hic ;-)
Odpovedať
no moj nosik nemusi vietor...mam opuchnutu sliznicu a nemozem dychat poriadne ]-( ale prezijem to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
jaaaj...dnes ako rychlo odpisujes... :-D :-D
Odpovedať
skoda ze nebyvas na vychode...bola by si moja kamoska...a by som ta brala aj na kavu kedykolvek
Odpovedať
ahojteeeeeeeee babule... konečne víkeeeeeeeeend... sa tešííííím... ako si pospim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?