Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ahojjj.....ja nepospim ale tesim sa tiez ze je viiiiiiikeeeendd...jupiiii
Odpovedať
a čo plánuješ? či pracovne?
Odpovedať
dnes vybornu veceru s kamosmi, zajtra grilku s nasimi doma, pozajtra malo byt divadlo ale milacik ma povinnosti takze divadlo bez milacika...
Odpovedať
nebudem sice spat do druhej poobede...ale aj tak dobre ;-)
Odpovedať
waw jaké velkolepé plány... ja som si konečne naordinovala oddych, relax, možno nejaký film... aj tak hlásia škaredé počasie - ved ako inak, blíži sa víkend
Odpovedať
Profilova fotka
jej llilinka na zijeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak ako, ja som uplne mrtva po tomto tyzdni...tazko si zvykam rano vstavat ach jo :-| a praca...no docela v pohode...ale tie baby v kancli no comment 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj tanicka zije to je dobre :-D
Odpovedať
ahojteee nam part vcera nevysla...manzelovi bolo zle...ale neva...aspon som sa vyspala...a teraz nikto nie je doma len svagrina, Michl spi a ja somdostala uratovaci zachvat ale neviem kde tu maju nieco cim umyvaju dlazku...nevyznam sa v ich mycke tak som riadiky umyla rucne ;-)..dopijem kaficko a idem dalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozes dojst aj sem upratovat :-(
Odpovedať
hh...prave som dovarila, upratala... a teraz idem domov chystat grilovacku z ktorej nic nebude lebo vonku je hnusne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu je hnus, kolega byvali ma svadbu niekde mimo nasho mesta, :-| , fujha esteze to mam po, take pocasie a vcera to bol des 8-( inak rybenka nechybaju ti take tie prijemne veci pred svadbou? ako hladanie siat, vyzdoba, a pod? ja som dnes zas isla okolo takeho salonu svadobneho som tak kukala dnu ze aaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhh :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj tu v UK je hnus, ale ma sa to zlepsit od zajtra v tyzdni ma byt teplo...tak to mi je prd platne ked treba ist do prace. Inak dnes mi prisli fotky na CD a DVD slideshow...tak idem hned dake dat :-) su uplne nadherne, som total revala
Odpovedať
Profilova fotka
co tani ako co nove so svokrovskou stranou a co husband poslucha? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vobec mi to nechce pridat odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
? :-( :-( sak skus este raz, zvykne to blbnut, cakam na odpiove :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no svokra na nas kasle...a ked volaju tak ignorujeme :-) ked su teraz nejake party rodinne tak aj tak nie sme vitani takze co :-) no pridala som uz nove fotky
Odpovedať
Profilova fotka
vidim krasssneeee, tani ako sa robi ta vodotlac s tvojim menom na fotkach ? :-D
Odpovedať
ahojte babuľky moje, ako víkendujete?
Odpovedať
Profilova fotka
heh tvarime sa ze sme na gulas cup, teda gulasovici co sme mali ist robit, a urobime si sackovy v teple domovaaa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
andzi co satky uz su predane? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to spravil moj super fotograf, a dal mi to na vsetky farebne foto, aby som to mohla dat na net
Odpovedať
Profilova fotka
inak Adi ono sa to da urobit v picture manager, alebo v publisher alebo este vo foto manager
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme tiez v teple domova a kocham sa nad fotkami stale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj spytam sa draheho on sa tomu rozumie ;-) mne vcera kamos doniesol foto, co fotil, tak mame dalsiu varku, on je profi fotograf, ale bol ako host tak fotil sem tam, ale to je super, lebo mame od dvoch profikov fotky ;-) a tym aj rozne zabery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, tak uz sem hod dake Adi :-)
Odpovedať
Aďka dáš nejaké fotky sem alebo na facebook?
Odpovedať
Táni, ty si registrovaná na facebooku?
Odpovedať
ako víkendujete? ja len tak kukám telku a užíííííívam konečne voľný víkendík :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dam, tak o tyzden mozno aj skor, heh :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?