Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, to moj chodi skor strielat, ale na pocitaci v hrach, to je jeho maximalny beh :-D :-D :-D jani kde ste m,ali obrad, pozeram, ako dobre to tam vyzeralo, niekde v levoci, hmmm =-)
Odpovedať
obrad sme mali v levoci an radnici. je to tam velmi pekne. a kranse to tam mali nacvycene ;-). chcceli sme v spisskej, ale tam nas nechceli zosobasit, lebo sobasia iba kazdy druhy tyzden. a este sme mali trochu problemy zo sobasom, lebo moj je slovak s trvalym pobytom v cechach. teda on je cech aj slovak, ma dvojite obcianstvo. no a vsade chcu obcianku a boli s tym opletacky. tak som bola rada za levocu.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze kazdy druhy tyzden, to co je za lukkkssuusss :-o :-o :-o to som nepocula take to fakt :-N
Odpovedať
no uz je riadne spoteny a to len teraz v tom chodi po byte. momentalne sedi na gauci, ma to obute, ma ja prilbu a chranice a veceria. vyzera srandovne. tvrdi ze to zabehava ;-).
Odpovedať
cawte...som tu na chvilku a zasa pojdem...ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
no co dani ako vana? ;-)
Odpovedať
aaale nic sme nenasli lebo taky rozmer nemaju, kupili sme si nanuky, odlomila sa mi z neho cokolada ked som vystupovala z auta, manzelik na mna vybehol ako na male decko...takze teraz trucujem akoze..... ;-) ...nastval ma fakt...to, ze on vala smetie po zemi v nasej izbe...to je v uplnom poriadku, ja za nim upracem lebo neznasam bordel tak radsej to spracem...ale to , ze mne nechtiac spadne kusicek cokoladky na jeho sedadlo a hned to aj napravim...tak to je cista tragedia...ttccc
Odpovedať
Profilova fotka
hehe manzelstvo jak vysite :-D ja sa furt natahujem s mojim manzelom o kable, lebo sa nam valaju po celom byte ]-( , a sada na nich prach a spina a musim ich prekracovat ]-( ]-( , fu to ma vie vytoccccccit, a cipy, karty graficke, a ine karty a podobne somarinky sa nam valaju po byte. :-(
Odpovedať
no to este v poho...ale nam smetie... ja vyberiem sacok, necham pri kosi, ze rano vynesiem...rano nestihnem lebo zaspim, tak on sedi pri PC doma a furt nieco zuje...hodi to do toho vybrateho sacku a ono sa to odtial vygula ale jemu je to jedno...nechcem mu to vycitat aby nepovedal, ze uz sme manzelia tak uz je to presne o tom ze ho kamosi varovali, ze zena sa po svadbe zmeni...ale ...no ...nasere to cloveka....to ze mame porozkladane krimpovacky a konektory a neviem co vsetko mozne..to este prezijem ]-( ]-( ...ale ...ja teraz trucujem 8-(
Odpovedať
ale co je pozitivne, ze som uz dva dni nezaspala...veeelmi tazko sa mi vstavalo nacas...ale vstala som...namalovala sa...mozno je to tym, ze som musela behat po uradoch a som bola v strese z toho...davam si zavazok na zajtra "Opat nezaspat" :-D
Odpovedať
krasne ranko vsetkym. u nas je take dazdive ale pekne. ja som sa prijemne vyspala. idme dnes k zubarke, tak zbieram odvahu. mam nejak uz taky prirodzeny strach zo zubariek. ako sa vam vstavalo? ako dani zaspala si aj dnes?
Odpovedať
nie :-( ...dnes nie...spala som sama, manzel bol celu noc na stavbe lebo nam tam zatieklo este viac ako predtym tak vyberal zarubne aj plavajucu... :-( mala som rano vycitky svedomia, ze som tam nebola s nim...ale v noci ked tam siel mi vravel, ze sa vrati o 3 hodiny :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte... Súcitím s Vami Danuschka...zhadzovali sme strechu pred dvoma rokmi,ale stále živo mám pred očami prúdy vody stekajúce po stenách a polnočné naťahovanie celty cez štíty a každé dve hodiny sme si dali budík a vylievali vodu,ktorá nám tvorila balónový strop,popod ktorý sme sa pomaly plazili... ;-( Ale dnes...keď sa pozriem na naše hniezdočko,tak by nikto nepovedal že také niečo sa dialo... :-) Neboj sa najkrajšie sú výsledky...a tie sa čoskoro dostavia uvidíte...držím palce... ;-)
Odpovedať
ja vieeeem....ale luto mi je mojho muzika ze tam bol celu noc....mala som tam byt s nim...ale ked ja by som potom nevydrzala v praci cely den :-( uz nech sa to pohne...dnes svieti slniecko takze snad robotnici stihnu toho co najviac
Odpovedať
Profilova fotka
To si nevyčítaj on Ťa pozná a určite vie že Ty ho zasa doma podporíš... ;-) To bežkal kvôli Vám... :-)
Odpovedať
pred par hodinami som s nim hovorila a vravel, ze si ide lahnut, tak to ma trosku upokojilo...a o hodinku koncim aj ja tak sa budem za nim ponahlat aby som ho postiskala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo lialo jak z krhli ;-(
Odpovedať
hej...aj u nas...ale dnes cez den bolo pekne...aspon dnes....
Odpovedať
Profilova fotka
vcera sme skusali na statniciach a tak lialo ze nic som nepocula :-D hehe, pre niektorych to stastieeeee 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
U nás sa strieda dážd s jemným mrholením... :-) To aby to nebolo také fádne... :-)
Odpovedať
hej hej...mate to aspon pestre ;-)
Odpovedať
ale akurat teraz vsetky predpovede hovoria o tom ze ake ma byt upsane pocko...sakra...to ako naschval
Odpovedať
cawte...dnes mam super den, manzel vstal rano o tretej a potom sme sli spolu do prace, dali si ranajky a kavicku... ;-) :-) dufam, ze aj vy mate aspon taky den ako ja :-D 8-)
Odpovedať
Heppy nemas dnes nahodou meninky??? vsetkooo najlepsiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danusikk zajtra mam :-D si tu??? o tretej rano myslis hehe :-D
Odpovedať
jaaj..to az zajtra je piatok...ja si uz od vcera myslim stale ze je paitok hej o tretej rano...a odisiel z prace unaveny o pol piatej a ked prisiel domov tak si urcita lahol spat takze o trejet bude zasa vyspaty :-D :-D cely je pomotany :-D nevies ci je nieco co zmiernuje svalovu horucku? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, hadam masaz ale len lahka a fastumom natriet :-( , a tak jemne masirovat... alebo panadol si dat, nech sa trosku uvolnia svaly a tiez kupel teply ale to nie som si ista, kto ma svalovku hehe dani :-p
Odpovedať
a tak ti teda ja uz dnes zelam vsetko naj k meninkam...trosku skor ako by sa malo...ale tha lepsie skor ako neskor ;-)
Odpovedať
manzelik...ako bol na tom dome zachranovat co sa da...a on nie je velmi kondicne sportovo zalozeny...no a cely den sa tam trapil a dnes ledva chodil
Odpovedať
Profilova fotka
nech si da kupel a ty ako spravna manzelka mu pomasiruj labky hehehe 8-) dakujem dani, :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?