Svadba apríl 2012

Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
1
2
12
Som tu. :-)
Odpovedať
Jasne :-)
Odpovedať
ale je nás málo :-)
Odpovedať
@adelajdes @luvy @orchidea6 jeeeeeeeeeeeeeeej :) konecne sa niekto ozval :-D som sa uz bala, ze som sama :) taak ako ste na tom s pripravami? :) my mame len salu zatial...
Odpovedať
Ja som si objednala sálu, rezervovala dve kapely (nevieme sa rozhodnúť, že ktorú si vybrať) a kameramana. A odkiaľ ste, dievčence? :-)
Odpovedať
ja som z Ružomberka... a mala by som uz aj ja sa nejak cinit v tom rezervovani, ale nejaka som leniva :-D chcem aj ja este nejakeho DJ zarezervovat, nech mam klud :)
Odpovedať
lillian18 @adelajdes @orchidea6 Ahojte, ja som z BB, aj my toho mame zatial malo - sala a kameraman :-)
Odpovedať
Myslím si, že máme času dosť. Ešte netreba stresovať. Ľahko sa mi to hovorí, že? Mimochodom ja som z Holíča okres Skalica. :-)
Odpovedať
:-D ja uz stresujem len pri predstave, ze budem nevesta a teda stredobod pozornosti :-D
Odpovedať
Zdieľam Tvoje pocity lillian. Nie som rada, keď som stredobodom pozornosti, ale nevesta chcem byť. A bez tej pozornosti to asi nepôjde. :-D
Odpovedať
@lillian18 @adelajdes @luvy čaute...až lepší pocit, že nás tu je viacej :-) my máme len sálu,..s tým by bol neskôr najväčší problém, takže apoň to. a som zo Sniny....obsadíme celé Slovensko :-) ale ešte máme času, tak radšej nestresujeme, akôr si vychutnávajme čas príprav.
Odpovedať
Presne tak. Občas si prezerám tunajší Bazár. Sú tam často také krásne veci, že nemôžem odolať. A tak som neodolala podväzku a už ho mám aj doma. :-D A aké termíny máte naplánované v rámci apríla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam 21. april.. pacil sa nam najviac :-D a zatial ma tie pripravy nejak obchadzaju, nejak sa mi do toho nechce.. stale mam pocit, ze je este strasne vela casu.. :)
Odpovedať
@adelajdes no este mate cas, ale aspon tu salu treba uz mat, aby ste mali nejaku peknu, ja mam svadbicku v maji a uz salu mam rezervovanu
Odpovedať
Aj ja mám 21. apríla a zhodou okolností je ta aj deň mojich narodenín. Tento termín sme si vybrali aj preto, že v ostatné termíny už boli obsadené priestory. :-)
Odpovedať
ja mam narodky 18.4 :-D
Odpovedať
Fakt? Tak tu budeme mať úúúúúžasné oslavy. :-D
Odpovedať
no to teda :-D a potom kazdy rok dve muchy jednou ranou :-D narodky aj vyrocie svadby :-D
Odpovedať
To bude môjmu drahému vyhovovať. Stačí zapamätať jeden dátum. :-D
Odpovedať
:-D no presne, aj mojmu :-D
Odpovedať
lillian, aké si predstavuješ šaty? Už si si bola aj nejaké skúšať?
Odpovedať
Profilova fotka
@adelajdes ahojte tak ja prekladam z oktobra 2011 na april a pozdava sa mi 1. april.koncom maja idem vyberat saty
Odpovedať
@milaciky ahoj :) 1. april je cez post pred velkou nocou, ak nahodou by ste chceli mat v kostole :) ale inak super datum :-D @adelajdes nieeeee nebola som skusat, ved na to je este este casu dost, ci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je ani mi nikto nebude verit, ze to naozaj myslim :-)
Odpovedať
No aj ja som toho názoru, že času dosť, ale jedno dievča mi poradilo, že by som si mala aspoň zistiť aký typ šiat by mi pasoval, aby som to mala potom zjednodušené. No, neviem. Zdá sa mi to strašne skoro a ešte môžu byť aj nové kolekcie. No nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kto máte záujem o pekné nechtíky, kontaktujte ma... :-)
Odpovedať
a šaty chcete výlučne len zo salónu??? ja rozmýšľam aj nad Ukrajinou ;-)
Odpovedať
Ja asi zo salónu. Nič iné ma nenapadá. Kupovať si ich určite nechcem.
Odpovedať
aj ja asi zo salonu.. :)
Odpovedať
A popolnočné tiež budete mať z salónu?
Odpovedať
1
2
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?