Svadba bude 15.8.2009. Ešte niekto?

Profilova fotka
Tak uz mame pevny termin :-) Ma ho este niekto?
Odpovedať
1
2
6
Profilova fotka
zatial nikto? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno my :)...ak nevyjde 14.8
Odpovedať
Aj my:-)
Odpovedať
Profilova fotka
super,tak mozme spolu planovat:-))dufam, ze bude v ten den pekne pocasicko:-)
Odpovedať
TAk letusik,to dufam aj ja :-D Inac,vobec netusim,kedy je potrebne ist zacat vybavovat,hlavne salu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
asi podla toho aku salu...take krajsie miesta zacinaju objednavat uz aj teraz...asi ak vies urcite kde to chces mat (kostol a sala),tak si to uz mozes zajednat...ostatne ma cas... :-)
Odpovedať
A ty letusik uz mas nieco zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
nie,nic,este len robim prieskum,zvazujem moznosti a triedim co vlastne chcem,co sa nam obom paci...ale keby som si uz bola ista,urcite by som si to uz zajednala...aj ked vraj niekde este rezervacie na 2009 nerobia...
Odpovedať
Ja este tiez zvazujem miesto svadby,ale obhliadky sal som este nerobila.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja zatial len virtualne,cez internet....kde by ste to chceli mat lilly?
Odpovedať
Letusik,chceli by sme mat v Banskej B.ale salu este nemame....chystame sa poobzerat sa po nejakej,nie velkej lebo hosti by sme chceli najviac do 80.
Odpovedať
Profilova fotka
aha....my zas asi budeme mat vacsiu svadbu,tak je tazsie najst pekne miesto s takou kapacitou....zvazujem uz cele Slovensko:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a boli ste niekedy niekto na svadbe pod holym nebom? ;-)
Odpovedať
ahoj letusik, no na takej svadbe som bola v sept. 2007, kedze pocasie vyslo bolo to super 8-), mozem len odporucit
Odpovedať
Profilova fotka
to si ma potesila tixi:-) len to pocasie...ale hadam pri najhorsom sa to presunie dovnutra...resp. den pred tym sa na pevno dohodne ci maju pripravit priestory v interieri alebo v exterieri....
Odpovedať
Profilova fotka
ak by som vsak nemala mat svadbu vonku, tak potom by som ju v lete radsej nechcela....potom uz radsej jesen....leto som vybrala len kvoli moznosti svadbit sa pod holym letnym nebom... :-N
Odpovedať
ahojte tak aj my to mame na 15. august.
Odpovedať
Profilova fotka
uz mate nieco rezervovane? :-)
Odpovedať
no tak predbezne floru v SNV
Odpovedať
Profilova fotka
my zatial nic, lebo este vzdy patrame po vhodnej lokalite....
Odpovedať
hej ved my tiez este len tak predbezne. Je to tazke kedze sa meni mena na euro tak nam nikto nevie nic povedat hlavne cenu stravy..... takze to budeme musiet risknut a cakat co z toho bude...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde by ste to chceli mat?mne to komplikuje este aj fakt, ze to chceme mat vonku....
Odpovedať
ahojte, no s tymi cenami mas pravdu, mne tiez pri rezervacii nevedeli povedat nic blizsie, vraj pri prechode na euro ceny urcite porastu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
urcite ano....za tych 10rokov co sme s priatelom sme si mohli vybrat aj lacnejsi rok :-) lolololol
Odpovedať
ahoj letusik, skus pozriet album uzivatelky alex, oni mali vonku svadbu
Odpovedať
letusik: tak to teda ano tiez mi to tak pripada.... aj my budeme na buduci rok mat 10 rocnicu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, pozrela som si :-) veru, 10 rokov bolo dost casu na lacnejsi rok :-D
Odpovedať
letusik mozem sa opytat kolko mas rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
v maji budem mat 29 8-)
Odpovedať
hmm tak to ja mam trosku menej ale tiez v maji budem slavit 25
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?