Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
nie, lebo tvrde nelubim :-p :-D
Odpovedať
aha..a aky alkohol mas rada?
Odpovedať
Profilova fotka
hello :-D ja o chvílu idme na opekačku :-D tak je šecko nachystané...idem si opiecť slaninku a kurátko :-D potom sa budem učiť a zajtra sme ani nepáchnem :-x lebo musím makať na dip. plus učiť sa...bo nič neviem a flákam to x-) tak sa tu majte pjekne celý víkend :-D
Odpovedať
lea...jedine vino pijem, a sem tam pifko, inak nic... lori...tak si to uzi :-)
Odpovedať
lori..tak si to uzi.. ja sa uz chystam do tek ikei.. pia..no vino mam aj ja rada..ale neodolam ani zopar dalsim druhom :-D
Odpovedať
jasna vec, treba si dat :-D idem sa ja ucit, potom musim upratovat, tak peknu sobotku ;-)
Odpovedať
halo :-S kde steeee? ;-(
Odpovedať
ahojte baby..co porabate?
Odpovedať
tak ja som sa prave opalovala a zisla dolu zo strechy :-D a teraz sa idem ucit :-|
Odpovedať
no tu dnes prsi..ale vcera bolo uplne super..
Odpovedať
juuj skoda, ze nie si doma =-) tu je fakt krasne pocasicko, :-)
Odpovedať
tu uz neprsi..ale je stale zatiahnute..ale kedze nemusim nikam utekat,tak ma to netrapi..aspon som si v poho dlhsie pospala..v horsom pocasi sa vzdy lepsie spi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to mas pravdu, ked prsi, tak sa super haja :-D inak, ako pripravy pokracuju? ;-)
Odpovedať
pripravy? tak uz 90% vybavenych..saty pre male druzicky su na ceste a pre velke objednane a uz sa siju..plus moje doplnky tiez objednane..este rozmyslam nad rukavickami.. no a popolnocne este treba usit a spodnicku pod redove.. takze celkom dobre to ide..
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte :-D len sa zdravím, aby ste vedeli, že žijem :-D ...pol dna sme neboli doma, takže teraz mám resty :-p takže idem písať dip. :-p zajtra skoro ráno idem na tu krv...tak držter palce....ale výsledky aj tak hned nebudem mať :-S krásny večer ešte x-)
Odpovedať
lea...no tak to mate fajn ;-) vela ste postihali, ked si bola doma ;-) mne tiez treba este spodnicku , ale pod svadobne saty... lori...no mala si isto pekny dnik, ked si sa tu cely den neukazala :-D dnes bolo ozaj krasne, som to vyuzila a "vycapila" sa biela velryba na strechu, ze sa idem opalovat :-D :-N
Odpovedať
lori..hadam na tom balkone :-D streche :-D si mala aj ucenie :-p pia..toto sme spravili teraz este len..kedze sa to nestihlo vtedy.. ako zbiera sa to..a uz pomaly nie je co riesit..len ked sa pustim do sitia bude po volnom case..
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby.. :-) ja vas idem len pozdravit lebo pálim opat po úradoch...a potom do práce..no zhon..ale cez víkend sme toho urobili strašne vela okolo mojho obchodiku..elektrika natiahnuta zasekana a tak...pokracujeme dalej.. lorinko...myslim na teba, dufam, ze ti to dobre dopadne ;-) lea..tak sup sup do sitia tych tvojich redových :-N tam su pekne latky v UK??? ako to tam vlastne je z tymto sortimentom?? pia...no tie flasticky su originalne ;-) dobry napad aj tie tasticky no chutnučkéé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awoooj segra :-D ja som v noci bola v takom strese z tej krvi, že som ani nešla :-( ale hnes som sa preobjednala na stredu...tak snád to bude ok...i ked mám takú mešiu depku :-( :-| super..že vám to tak ide od ruky x-) ja sem ani nebudem chodiť tento týžden...lebo už mi začína prihárať :-p takže sa musím učiť a písať dip...mám z toho guláš a mám pocit, že to nestihnam... :-p ak bude niečo nové, tak šup napísať IP :-D lea..pekný týžden ti prajem :-D pia..aj tebe...a novotiny v albume sú supiš x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lori...neboj nic, budes v pohode :-) chod tam a uvidis, vsetko bude ok ;-) a prijemne pisanie diplomovky :-N
Odpovedať
caly...dik ;-) tie flasky sa mi s tym uskom fest pacia ;-) lori...tak uceniu zdar, prajem prijemne ucenie, ani ja tu teraz nebudem casto chodit...mam toho vyse hlavy =-) avojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čáááááááááááves holky :-) už som doma z práce...idem si zvrtnúť špenat mňam mňam dávno som nemala...a zeleninovu polievočku :-p a palacinky drahému lebo ten sa mi na špenat vyprdne =-) lorinko...budeš mi tu chýbať :-( aj ty pia... ale ja vás chápem, učte sa učte :-) lea...obálka už letí k vám :-D vlastne sa vezie :-p :-D dúfam, že bude aspon trochu podobná tým tvojím..dúúúfam =-) ok idemo variť ..
Odpovedať
ahojte baby.. tak vidim,ze niekomu uz prihara :-D ale nebojte sa..podstatne je odovzdat diplomku nacas..nie na kazdej skole sa da statnicovat bez nej :-N caly..potrebujem spodnicku pod redove,tie som kupila a len zuzit ich musim..a popolnocne musim komplet usit..najneskor v sobotu pojdem kupit latku..vyber je celkom dobry..ale nie vzdy maju,co clovek chce..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a mas ich aj v albume? som si nevsimla idem kukuen =-) tie redove...a popolnocky budu ake dlhe ci kratke?
Odpovedať
hej..mam v albume ;-) popolnocne asi cosi uzsie..kukni do dalsieho..tam su hned v prvom riadku sa mi zda..hnede a sede..tak nad niecim takym rozmyslam..len strih a material musim premysliet..
Odpovedať
Profilova fotka
aha...uz som ich nasla :-) take ako cervena ciapocka mala sú ;-) velmi pekne. aj tie popolnocky su pekne..nechces nieco kratsie aby ti nebolo teplo? :-.
Odpovedať
no este uvidim..zavisi od toho,aku latku budu mat..ale hadam cosi najdem.. no verim,ze aj tato dlzka bude stacit..zas o tretej rano nie je horuco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo len aby nebolo :-D poniektorym hostom :-p :-D prave som milemu urobila hranolky, taketo chutky ma =-) a som si zobla trochen som zvedava co sa ide robit so mnou :-p ty si co dnes papala??
Odpovedať
no ja som si dala lososa s hranolkami..ale tu sa daju kupit take,co idu do truby,takze su zdravsie.. a mala som aj chlieb so sunkou a syrom cez den..a aj cosi sladke..a studene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu sa take daju kupit.. :-) robili nam ich na chate chalani draheho kamoši a poviem ti boli poriadne mastne...to je aj rozdiel aka znacka.. akurat pozram matriku =-) uz nam bude treba ist to vybavit a chodit na poučenia :-) vy to uz mate vyriešené vsak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?