Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
idem do Bily po bagety drahemu, lebo aj zavru kym pride z roboty....a pešooo :-| nuz ale co treba pohyb... :-) zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
som doma :-) ale moj mily este maka :-(
Odpovedať
ja som uz v posteli a mam sprchu za sebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes ides skoro spat co?? po takom narocnom dni ;-) a zajtra dalsi... ja cakam na mileho idem mu tie bagaty naplnit na zajtra..on to tak ma rad na desiatu :-D ale ide tazko makat tak mu treba papinat.. ja zajtra tiez..idem brusit dvere a natierat verandu tam kde bude moj obchodik..
Odpovedať
nie.len potrebujem oddych..takze vylozit nohy a relaxovat.. a kedy otvaras obchod?
Odpovedať
Profilova fotka
prave sa zaoberam dotaciou z Europskych fondov...cakaju ma nejake skusky a napisat projekt...takze som to predlzila asi az po svadbe...lebo termin mam 1.juna ale sa to nestihne lebo sa meni zakon.. takze preto po svadbe aby som na zivnostensky rovno mohla dat moje nove meno.. :-)
Odpovedať
no jasne,menej vybavovaciek..
Odpovedať
Profilova fotka
uz sledujem Ordinaciu v ruzovej zahrade... sa mi nesmierne paci ten serial :-) tak pekny vecer vam baby :-)
Odpovedať
ja som si musela chvilku pospat..
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko vsetkym ;-) tu je tak zamracene, ze sa mi nic nechce aaaleeeee nic :-| idem si dat zeleny cajik hadam ma postavi na nohy :-D pekny dnik vsetkym
Odpovedať
dnes tu (na SK) mame "maly piatok", ako sa vravi dni pred volnom... velmi sa tesim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj v PL maju shaarka :-) inac ahoooj :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
66/6/8
Odpovedať
ahojte baby..no my zajtra povinne makame..je tu den ako kazdy iny..ale v pondelok budeme mat volno..no len jeden den miesto dvoch..aspon cosi..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea... ja som prave dorazila domov :-p som makala dnes ako čierna...skrabala steny na tom mojom ,,kráme,, :-D uuff som off ako? este nedorazila posta???
Odpovedať
ahoj caly.. no musim sa spytat mileho..povedal,ze dorazili saty pre male druzicky.. z neho musi vsetko tahat..je akysi tajnostkar..ale to sa musi zmenit.. aj my sme sa riadne nadreli..ale este dva dni a mame predlzeny vikend..tu je volno len 5. aspon cosi teda.. a kde bude ten obchod..je to nejaky stanok len,ci normalne v nejakej budove?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby...tak dalsi mesiac je za nami...prajem Vam pekne volno, my v UK pracujeme, ale budeme mat predlzeny vikend, ako spominala lea, my tu mame v pondelok volno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...volno je este aj 26.maja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
servuste :-) no tak ja som dorazila akurat domov a moja kamoska pocas celeho dna dnes bola motyka ]-( tu sa sadili zemiaky a moja svokra ma poprosila o pomoc....no zodrata som poviem vam :-| ja toto neuznavam taketo odrhovacky na poli ako v roku 5...nehrozi, ze ma tam este niekto niekedy dostane... lea...ten obchod bude v budove...lepsie povedane v dome mam tam 3 miestnosti a ten dom kedysi patril mojej tete a ak sa zadarí, kupime to vsetko s milym, je to velky pozemok a budeme tam stavat domec a ja tam budem mat kvetinarstvo..je to na super fleku takze uvidime ako pojde... ako ste sa dnes mali vy????
Odpovedať
ahojte baby.. som zmakana..a zajtra to bude este horsie.. kati..no 26 mame volno aj tak,kedze to mame prazdniny :-D caly..to ani ja take nemusim..a ani nechodim.. tak to je super,ze je to aj na dobrom mieste a este to aj patri rodine..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ako fitnes to nebolo zlé :-D dúúúúúfam, ze som spalila milion kalorii :-p co ta posta??? ma to zaujima, ci vobec dosla a ci bola dobra :-)
Odpovedať
som ti chcela napisat,ze vecer sa spytam..no teraz ma napadlo,ze mi mily v utorok spominal,ze mi stuzky posiela na dvakrat..ze jednu poslal a pride domov a tam druha..takze doslo..dakujeeeem moc.. normalne vypadky pamate mavam..no hruuuza =-)
Odpovedať
ked to pride ku mne,tak ti poviem,ci bola presne taka ista..ale cosi spominal,ze ano..no pokial nevidi,moc neverim..v takychto veciach..jemu je to casto jedno..teda..ved je to 'podobne' :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok...tak aspon, ze to doslo.. idem sa osprsit a skulturnit lebo som ako umachlena... :-)
Odpovedať
utekaj..ja sa idem este pustit do mailoveho oznamka..kedze mily uz otravuje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuu paradaa.. x-) este manikura a obočko a je to :-)
Odpovedať
to by som si aj ja mohla spravit..ale totalne sa mi nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..asi ma porazi :-( teraz mi volali, ze mam chlopa v nemocnici...je na záhorí bol tam pracovne a zevraj nieco s tlakom :-( nemozem mu ani zavolat lebo mu tecie infuzka...boooozee som nervozna..toto cakanie ]-(
Odpovedať
a nejdes tam za nim? ja by som hned utekala..
Odpovedať
Profilova fotka
ako mam ist za nim ked je 260 km odo mna... stale ma vysoky tlak neklesa....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?