Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
prísť kozmetička :-D :-D :-N ....že kozmetičky...
Odpovedať
no ja budem spat u mileho..odtial pojdem ku kadernicke a kozmeticke..potom ma neviem kto vezme do povazskej..kde sa nachystam..a budem cakat na zenicha..spolu ideme do ziliny,do zavodia do kostola..z kostola sa ide do teplicky na hostinu.. s tym,ze rano bude treba este zaniest vsetky kolace a torty do teplicky..lebo nemaju dostatocne chladnicky..
Odpovedať
Profilova fotka
a aké vzdialenosti sú to?? =-)
Odpovedať
za-pb okolo 30km..teplicka je zas 5km od ziliny..ale v ziline sa narobia dalsie kilaky :-N =-) asi sa riadne navozime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to budete mať okružnú jazdu :-D :-D svadba spojená s poznávacím zájazdom :-D :-D :-p
Odpovedať
hej..asi to tak vyzera :-D len neviem ako to vsetko postihame..hlavne co sa tyka tych tort a zakuskov..musime ich uz v piatok nachystat,pobalit vysluzky,oddelit co ostava doma..zaviest kolace a vysluzky do pb,kde sa dalsi den stretne moja rodina..ti,co budu odchadzat po svadbe domov,tak tym musime vziat do penziona.. ale dali sme si obrad o styroch,tak hadam pohoda.. vyzdobu mi robi niekto..takze pohoda..
Odpovedať
Profilova fotka
klído pído... :-D 8-) ..no ja som rada, že som oslobodená od týchto vybavovačiek s roznášaním zákuskov a spol... :-D ...my dáme každému po svadbe flašku vínka a tie tylové batošteky s cukrovím a je to...hotovo :-D
Odpovedať
ja som to chcela poroznasat este v piatok..ale bolo mi povedane,ze chladnicky nemaju..takze to treba doniest v sobotu..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiež dnes nahánala chlopa, nech zavolá do tej reštiky...ako to tam vlastne chodí...že či sa dá výzdoba pripraviť už deň vopred, alebo sa tam musí prísť v den svadby... :-S :-| ..ale viem, že vína a tvrdé sa môže doniesť už deň vopred... lea...inak som zistila, že sú tam oraznžové steny..takže tá výzdoba vo farbe mojej stuhy nepripadá v úvahu....takže to bude asi do zelena...alebo do oranžova...no neviem...som to chcela v jednom štýle...a teraz to bude také divné... :-S :-p
Odpovedať
no my budeme asi vsetko vlacit az v sobotu..a viem,ze vyzdoba sa robi az vtedy..v piatok bude este normalne bezat..a mozno aj v sobotu do jednej-druhej..zatial mi to nevedia povedat presne..to az tesne pred svadbou.. a co tak zmenit stuhu? ak by to slo,tak by si mala problem vyrieseny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..to by asi šlo...ale to by som si ju musela sama zadovážiť...ale mne sa tá farba páči...i ked je s nou viac starostí...no skúsim sa zajtra spýtať mamky a svokry....moje poradkyne :-D ;-) a uvidí sa...vidíš, toto by ma nenapadlo...
Odpovedať
staci najst schopny saten a problem vyrieseny ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to budem musieť poriešiť so svokrou..lebo ona sa vyzná v látkach..vie aj šiť...len stroj mám už taký storočný :-D :-S a koľko také niečo stojí?? ja nemám ani najmenší tušák??? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem...sa ospršiť...a moťno sem ešte kuknem...a aknie..tak zííítra :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
božééé...za mi preskakujú písmenkááá ]-(
Odpovedať
saten je roznej kvality..ale myslim,ze ti staci do pol metra latky..mozno aj 30bude vela.. ja som si varila kasu..aby cernosi vedeli,ze som doma a ze saju skludnit :-N
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/_gallery/433... baby..ak budete hadzat..tak sa vyhnite comusi takemu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence... ako citam, uz mate vsetko zorganizovane v den,, D,, :-D napisem aj ja ako...takze ja pojdem den predsvadbou k nasim uz zo vsetkym...v ten den je u nas zvykom, ze chodia z darmi a tak ale to som zrusila, vsak ked chceme peniaze ake dary??? to nam mozu dat aj na svadbe...ale ak niekto pride tak aťť..ja si chcem ist v ten den urobit vyzdobu saly...predpokladam, ze tam nic nebude lebo je to sala len na take prilezitosti nie je to bezne ovorene...duuffffffffammm 8-( lorinko..a su v tej sale tiez oranzove steny alebo skor take marhulkove...ale ja to aj napriek tomu tak skombinovat je to predsa odtien zaakladnej farby cervenej :-p takze nech je to vesele a hlavne teple farby.....ja tam asi poriesim okrem staroruzovej aj bordovu a tak...no uvidim ako....mi budeme mat salu pekne nasvietenu moj mily si to tak zariadil...kamosi robia velke akcie koncerty,festivaly a tek po SVK co nam budu na svadbe takze ja budem mat vsadeee vela srdiecok na stene a tak....takze si z toho tazku hlavu nerobim...svetlo spravy vela :-D rozmyslela som s, ze chcem do vlasov kvety aj ja ale teraz sme s kolegynou objavili take umele pivonie v jednom obchode co vyzeraju ako zive no nadhere, som zacala aj nad tym uvazovat...zeby som nieco vyrobila z toho ale to zalezi od siat ake si vyberiem...uz bysom mala ist konecne poskusat aj ine asi buduci tyzden...no a aj tu ozdobu by som tam nejako aplikovala dovlasov,ktoru by mi dali potom dole na zavijanke... lea...hadzat by som chcela ale dam urobit este jednu kyticku aby som si neznicila moju...aj ked si ju nebudem ani susit ani nechavat...suche kvety nemaju co hladat v domacnosti...jasi stale kupujem zive domov do vazy :-D :-p som sa rozpisalaaaa :-p :-p :-D
Odpovedať
ahojte..uz sa mi uracilo vstat :-D caly..no to mate super s tymi svetlami..ja sa chcem aspon dohodnut,ktore sa nechaju zasvietene.. s tym kvetom do vlasov to musi byt super..ja by som mala mat cosi take k popolnocnym satam..len neviem co..lebo budu bordove..ci to necham len na umely kvet alebo zistim,co by sa take hodilo..
Odpovedať
Profilova fotka
cawte kočky :-D caly...no aj my máme tie steny marhulkové...som sa zle vyjadrila...že oranžpvé :-p :-D zajtra idem s mamkou do toho svadobného obchodu...tak som zvedavá, čo všetko tam objavím...dnes sme boli s chlopom v čokoládovni...a tam bola na stoloch výzdoba s grberami...úplne zrezané..len hlavičky boli ponorené v takých malých svitnikoch, ktoré boli napustené vodou...takže namiesto sviečok, to asi takto poriešime..je to krajšie a zaujímavejšie...a gerbery nie sú také drahé...teda, aspon myslím... :-S :-D ja chcem tiež kvet do vlasov...ale ešte presne neviem aký....rozmýšlam nad orchideou..alebo královskou laliou...čo myslíš??? aj sa to nejak špeci upravuje??? =-) =-) =-) závoj som už zrušila...som písala tej kočke do salónu... 8-) lea...to si riadny spachtoš...to si prespala pol dna :-D :-D :-p
Odpovedať
lori..len ja som sla spat o styroch rano |-| som citala nejake temy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim! lorinko, len sa chem spytat preco nie zavoj? koli tomu, ze budes mat kvet? lebo ja tiez presne uvazujem nad kvetom (tiez nieco zaujimave, orchidea, alebo velka ruza), ale chcela som mat na tom aj zavoj, lebo sak ten aj tak bude len pocas ceremonie, teda myslim, taky ten dlhy
Odpovedať
Profilova fotka
hela...ja som pôvodne závoj nechcela...potom, že hej...a teraz zase nie.... :-S :-D to je ako s mojimi šatymi...všetko mením...som hrozná...ale najviac ma odradil fakt, že kaderníčka...ktorá ma strihá dlhé roky povedala, že závoj je prežitok....a že vyzerám v tom starodávne... :-S ale pôvodne som závoj aj tak nechcela...a teraz ked si predstavím ten kvet vo vlasoch...tak sa mi to viac pozdáva 8-) ...len ešte neviem aký.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hela...ale mne sa dlhé závoje veľmi páčia...a hlavne tie španielske :-D :-D 8-) ale ja som mala mať taký krátky...a fakt sa to k tým mojim šatám ani nahodí.... =-) ;-)
Odpovedať
lori budes peknucka nevesta..ci uz s alebo bez zavoja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v poho ja chem vediet viac nazorov, ci su nejake pre a proti zavoju a preco, lebo sama tiez neviem, co chem :-D povodne som ja zas zavoj nechela, ale presne taky dlhy spanielsky sa mi strasne paci a hodi sa mi to k satam, tak preto... tie kratke pod drdolom to sa mi velmi nepozdava, ale jasne, ze to vsetko zavisi od modelu od ucesu ako to tam zapravia a od typu nevesty
Odpovedať
Profilova fotka
jasné...mne sa to páči..ak má baba nejaký účes...drdol...a hlavne dlhé vlasy nejak vypnuté...ja mám krátke a kedže ich nechcem mať stiahnuté...tak preto volím ten kvet...vyskúšam taký účes, ktorý mám v predstave...že trošku vlasy prevlniť a na jednu stranu dať viac a druhú za ucho...a tam aj ten kvet :-D :-D hela...a ty kedy máš svadbu??? =-) lea...dakovala...dnes som objavila tú novú dekorejš s tými gerbrami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
5teho jula( teda k nic nezbabreme dovtedy ;-) myslim tym vabavovacky nie vztah :-D )
Odpovedať
hela..no pokial si neobstaras nejaky objemny zavoj,tak by to malo byt uplne v pohode s tym kvetom..staci to spravne umiestnit a vysledok bude perfektny ;-) lori..takze teraz uz gerbery :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie ako kytica...len ako dekorácia...namiesto sviečok...ale dovtedy je ešte tooooľko času....že to možno zmením...ja nebudem mať do posledného dňa asi nič isté...dúfam, že nebudem chcieť niečo meniť v den svadby :-D :-N ...ale ženícha mám stále toho istého...to je hlavné :-D :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?