Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
awoj janja...asi tak :-D :-D čo máš nové?? caly...takže chceš tie šaty mansion a ktomu ten krásny úče???? =-) =-) ;-) že aké romantické??? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko paaa....ok daj..neviem preco by to mala byt blbost keby si mala aj jednu ruzu v ruke nema jej to byt co cudne...mne sa lalie tiez zdaju dost velke a myslim, ze by ti to mohlo aj padat...aplikovala by som ju skor do dlhych hustych vlasov ktore by boli mozno nejako vycesane aby sa to tam dalo zakliesnit :-D :-p som tu skoro lebo som musela vstavat a ist do obchodu :-| a drahy siel do prace takze... ranna kava :-D pacia sa ti tie satky moje?? bolo by to pekne co povies? aj ten uces :-D :-p len ako v nich budem vyzerat... :-p inac ako jem tie same nizkotucne veci a zdrave tak sa asi aj zmensujem :-D aspon bruchooo :-p strasne davno som nebola vo fitku ale bola som off uz sa mi branica vracia do normalu :-| takze pojdem hopsat... janja :-) ja spim praveze kludne az na pocudovanie :-D
Odpovedať
no ja nemam skoro nic nove, akurat sme si kupili pohare a ja som si dala sosovky, zeby som videla svadobcanov :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly....takže ostanem pri tej orchidei 8-) keby si videla, aká bola nechutná tá kvetinárka...no čo aspon viem, že tam si kupovať nič nepôjdem :-p ;-) a zistila som, žeu u nás stojí keden kvet 60 sk a celá stonka vyjde okolo 420-450 :-S ale ked budem mať tri...tak sa vojdem do ceny 8-) :-D :-p mne sa tie šatky véééééľmi páčia...ešte v novemri...ked sme ešte nič na svadbu nepripravovali...len sme vedeli dátum...som išla do nicol...a práve tie sa mi páčili asi najviac :-D :-) ;-) takže ich majú v tom Zv?? =-) a určite ti pôjdu...ved sa ešte vycvičíííš...a aj keby nie...tak máš postavičku akurát :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...a ktoré šaty to chceš?? ja nie som v obraze..ked sem niekto chodí menej...tak sa mi pletú baby... :-D :-N :-.
Odpovedať
Profilova fotka
táto kočka drží len stonku orchideí a je to krásne a jednoduché :-D :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojte baba..ja nespim asi za vas..tuto noc som spala asi tri hodiny :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:-D dost dolezite vidiet svadobcanov :-D :-D :-D ja mam vsetko naplanovane ale nic s toho na isto...tu baby moje uz maju vsetkoooo :-( ale tak sa do toho pustim ked budu penize co bude coskoro..dufam :-p a ake pohare ste kupili?? ja chcem len uplne obycajne flauty z cireho skla a urobim si ozdobu kvetinovu na ne..uz som to raz robila a sa mi to paaaacilooo velmi..
Odpovedať
Profilova fotka
a má aj orchideiku vo vlasoch http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len ja ich nechcem mať vypnuté...ale voľne vyfúkané a možno trošku vlnovkové... :-o ešte neviem... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pjeeeekneeee lorinko jeeeejjj :-p
Odpovedať
janja..mas prvykrat sosovky?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak tak sa cítim skoro každé ráno už 4 a pol mesiac ]-( ]-( :-( :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko...tak to je dobra cena 450 sk u nas asi aj 800sk co som mala naposledy info...ale je to velmi pekne mne sa tieto phalenopsisi velmi pacia mam doma niekolko crepnikovych :-p tie mansion by mali mat v ZV...tak ich pojde omrknut a skusit :-) a ak aj nie tak urcite nejake ine od pronovias alebo la sposu vyskusam...som zvedava... co to baby moje mate s tym spinkanim :-( to sa clovek neciti najlepsie pocas dna :-|
Odpovedať
ja budem mat saty maggie sottero: Suzane vidal. Sosovky mam prvy krat a nejako si na nich neviem zvyknut, musim vstat o 15 min skor, kym si ich namontujem :-D . lorinko: tie foto su fakt velmi pekne a jednoduche. Super
Odpovedať
Profilova fotka
jéj baby som rada, že sa vám taká jednoduchá kvetinka páči :-D :-D caly...ja mám tiež doma v črepníku...ale ako mi odkvitla...tak už dva roky sú na nej len listy a to som ju a aj zrezala na spávnom mieste :-D tak to som čo objavíš v tom salone...už sa teším na foto :-D :-D janja...jáj už si spomínam....tie sú krásne...ja som si ich na skúške tiež skúšala ;-)
Odpovedať
no pokial je to len jedna noc,tak sa da.. janja..na tie sa chystam v aprili,ak mi vyjde cas..lebo sa budem citit blbo,ak nebudem vediet,kto kde je :-N lori..no super volba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som zvedavá...bože ani nedopíšem myšlienku do konca.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea...takže aj tebe sa páči... :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné..jedna noc sa dá...ale ak je to sústavne...tak je to do nebe volajíci ]-( ]-( :-(
Odpovedať
no fucalo ako dive celu noc..a aj teraz je otras pocasie.. lori..hej paci sa mi ;-) :-) janja..pekne saty.. to som asi jedina,ktora vymysla so satami..som si v noci obzerala americku stranku..maju hrozne lacne niektore saty..tak mam zas chrobaka v hlave..ci si neobstaram znacku davinci :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to sa mi páči lea...že nie som sama taká maximálne nerozhodná :-D :-D :-p v tých šatách :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak ju pohnoj :-D a bude kvitnut ja som dostala na Valentina od mileho dalsiu... akurat som volala jednej znamej ma kamosku zlatnicku takze nam vyrobi presne take obrucky ako chceme :-D a aj cenu nam urobi...no uvidime...aspon jedna pozityvna sprava na dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly..tak to budete mať super 8-) ja som mylsela, že orchideia nemá rada moc humusovú pôdu =-) takže som ju ani nehnojila :-p ...len som kúpila takú špeci pôdu na orchideie...tak to som pohnojila, že som ju nepohnojila :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nie to je v pohode...zemina je uplne super, ze je na orchidei...uz ju mas davno?? lebo ak si ju hned presadila sko si ju kupila je mozne ze rastu len vzdusne korene lebo maju vela miesta...ja mam taku skusenost, ze ked ju donesiem domov presadzam ju o take dva tri roky...a hnoji sa hnojivom na orchidee inym sa nesmie... ;-) to by malo katastrofalne nasledky :-D..voda musi byt odstata alebo prevarena alebo destilka :-D a tak.. na aj fotografa mame takeho nadseneho :-D sme mu povedali, ze nechceme klasiku nejake pozy a tak ale nech to ma pribeh tie foto a dali sme mu volnu ruku tak bol stastny prestastny, ze sa moze realizovat :-D a 5 tis.za vsetko berie celu noc bude fotit, v kostole aj pozovacie-tak sa volaju niee?? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám ju už dlho...jáj...ja som ju hned presadila do toho priesvitného kochlíka...aby mali korene svetlo...a to som nemala...takže už viem, ako postupovať ked kúpim daľšiu :-D dakovala to je super cena za fotografa...nás vyjde raz toľko ]-( ja chcem tiež také fotky v pohybe...a nie božtek sem...božtek tam...to moc nemusím 8-) no kočky letím...idem do mesta :-D zatíííím :-) ;-)
Odpovedať
ahojte..uz som v praci.. mi pisala baba zo salonu,ze uz maju nove modely a ze teraz uz nechaju vlecky..asi vedia,ze to baby chcu..alebo si citali nejaku diskusiu tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak to je dobrá správa :-D to určite nabehneš poskúšať, ked sa sem prídeš, čo?? :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..tak ako bolo v meste? bola si pozriet tie kamienky? lea...takhadam predsa len budes mat saty z SVK? :-) ja som bola v meste s drahym a pozerala som organzu...sirka1,5m u nas stoji 129sk za bezny meter...takze zvazujem...aspon na auto si to aplikujem :-D plus kvietky nejake..no a na stoly by ma vyslo...tyl 10 m a sirka 40cm najakych 220sk hmm... ;-) to mam nakupnu cenu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to sú celkom prijateľné ceny :-D 8-) to by som určite brala.... no bola som v meste...kúpila som si na seba tričko a opasok 8-) ...a boli sme s mamkou v tej svadobke...ale sklamaná som na plnej čiare....všetko predražené...polovicu vecí ako na nete tam majú a tie kamienky vyzerajú veľké....ale boli úúúúplne miniatúrne ]-( ]-( :-(a strašne veľa gýčikov tam mali ]-( takže ešte cez týždeň pôjdem zas so svokrou ( pre zmenu ) do tesca so pozrieť...dúfam, že tam to bude lepšie a aj lacnejšie :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja vo stvrtok pozriem u toho dodavatela co som ti spominala a napisem do IP co a ako ak budes chciet...aka je to presne farba?? a velkost asi kolko mm? :-D hmm to tazko mat v jednom obchode veci len pekne(myslim pre nas) lebo sto ludi sto chuti...ja nemam rada gycove obchody :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?