Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
1
2
12
@tinytinkerbell ahoooj my planujeme svadbu na jun 2012.. A som presne v ten istej situacii ako Ty:-)) ties zijeme v zahranici.. Ale co to uz mame aj zabookovane.. Kedy presne planujete a kde?
Odpovedať
tinytinkerbell @ ahaaa takze vsetko sa bude odvadzat od pristupnosti zamku co? Aj ja som nad nim uvazovala, ale nakoniec ani neviem preco sme od neho upustili.. Pravdepodobne to bude vo Ville Necas v ZA drzia nam to "predbezne" zabookovane s tym ze buduci mesiac doficime na slovensko sa na to pozriet, ale dj mame booknuteho, starejsieho a make up artist.. iba Fotograf mi povedal ze mam este pockat.. Kde v zahranici ste? Fjuuu vy ste uz aki rychly s tymi satami a oblekom;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinytinkerbell @dani_cka ahojte, ja budem mat tiez v juni. 30. zatial mam salu, manzela a inak nic :) vlastne este ani neviem farbu vyzdoby, strih siat..nic :) ale ludi okolo 120 bude :)
Odpovedať
@tinytinkerbell hej hej tiez sme v UK priamo v Londone... fiance je slovaaacisko...aspon ste ho mali vybraty, nechci ten headache co sme mali ked sme sa rozhodovali pre miesto.. este k tomu obaja sme z uplne inych miest.. ja z PB a on z LV.. takze hroza.. odkial ste vy dvaja?? tie saty si davas sit uplne na mieru ze ty si povies ake chces, ze? lebo si ma trosku vystrasila.. bo ja chcem z obchodu a chystam sa ich kupovat tak 1-2 mesiace pred svadbou.. lebo sa musim dat do shape-u.. :-D a tiez nemam ani najmensiu predstavu ake by som chcela.. ale pojdem v septembri na wedding show a nejake poskusam, nech mam aspon taku aku predstavu..
Odpovedať
@marvee ahooooj.. kde to mate? asi tak.. to najdolezitejsie mas.. a ostatne sa doladi casom.. fjuuuu ale vy budete mat obrovsku veselicu ;-)
Odpovedať
Takze anglicko Slovensky marriage.. Super.. Neviem preco som si myslela ze ste obaja slovaci.. Ja som tu 4.5 roka a fiancé skoro 9... To je super ze sa mu na SVK paci.. Ale po weddingu zostavate v UK, nestahujete sa na SVK.. Jaj no poviem ti ze si mi nahnala hrozu trochu s tymi satami.. Nevedela som ze to takto funguje, pravdupovediac som sa s tym ani este nezaoberala.. I ked tu niektore veci trosku trvaju (ako napr aj moj snubny prsten, uz skoro 2 mesiace sme zasnubeni a prsten stale nemam) :-| tak to aby som zamakala, Lebo postavu nemam ani nahodou dokonalu.. Planujem este min.10kg zhodit do svadby tak sa budem musiet poponahlat :-D Chjo... Ludi planujeme asi Len nejakych 60.. Zatial nechcem nikoho zatazovat ani maminu ani svokru cakatelku.. Co zatial vieme @tinytinkerbell
Odpovedať
@tinytinkerbell co zatial vieme zariadit sami to zariadujeme.. Ale bez pomoci to urcite nepojde...a co vy kolko ludi? Budete mat 2x svadbu (v UK aj na Svk)?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tinytinkerbell ba praveze vdaka, Lebo by som bola zaspala na vavrinoch.. Lebo ja vecny optimista som si myslela, ze nabehnem do obchodu so satami a za tyzden budu upravene;-) Jasne zero je najdolezitejsie ze hubbies to be nas maju radi take ake sme, ale chcela by som to spravit pre seba a mat zo seba super pocit a vyzerat stunning.. Vies co myslim.. To je super ze sa tesla na slovensko.. Urcite su to super anglicania nie ako ti nafukani z londyna.. Urcite sa vraciame spat do UK po svadbe minimalne na par mesiacov a urcite chceme ist odtialto na honeymoon.. A ten prsten.. Snazim sa na to nemysliet, ale povedala som si ze vydrzala som nan cakat 4roky tak este chvilku vydrzim... Ako dlho set vy dvaja spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no my mame tiez svadbu 9.juna 2012,ale vsade kde sme sa zatial boli pytat na restauracie,nam povedali ze este mame cas a nemaju ani kalendar na ten rok :))) Takze zatial len na nete sa saty pozeraju vyzdoba a tak:)))
Odpovedať
@tinytinkerbell jaaaj prepac, ze neskoro odpisujem.. som bola akasi busy dneska.. do roboty, domov rychlo.. chystame sa na dovolenku.. tak je trosku zhon.. dnes nam volali zo zlatnictva ze uz mam prsten hotovyyy... tak mi ho pojde fiancee vyzdvihnut... tesiiiim.. nebooooj dam si pozor.. uz som zacala s chudnutim.. nerobim nic drasticke... len som vynechala karbohydraty zo stravy nahradili sme zdravymi nahradami... velmi rychlo sme si zvykli.. uz sa mi co to podarilo schudnut.. tak len sa drzim zdravej stravy a chodim do gymu.. a vyrazky mam cely zivot, takze to by nebolo nic nove :-D na honeymoon.. fjuuu.. hned asi po svadbe nie.. lebo mame na mysli karibik, mauritius, maldives, seychells (tie asi len v lete) a hawaii.. ale uvidime aka bude dovtedy situacia... vy mate any honeymoon ideas? pracujeme.. ja som nanny (very common) :-D a fiance je zivnostnik a pracuje pre jednu firmu.. vy co robkate?
Odpovedať
@strelko aj my pravdepodobne 9.juna :-D
Odpovedať
@tinytinkerbell fjuuuuuu... sounds interesting.. obdivujem ludi co mozu operovat alebo byt pri tom.. klobuk dole ;-) jaaaaaj tak ten problem s nedostatkom dovolenky doverne pozname... vecny problem.. nanny job je fajn.. nemam sa naozaj na co stazovat.. este aby mi nebolo malo starosti, tak si hladam momentalne novu rodinku.. bo moje baby uz vyrastlo a ide do skolky tak ma nebudu uz potrebovat.. tak ho musim opustit.. my heart is going to break :-( no ale co uz budem si musiet nove baby najst.. a fiance mi povedal, ze ked mi bude velmi smutno, ze mi moze jedno spravit.. :-D aj ja si myslim, ze ked je clovek sikovny nestrati sa... chudak, studeny pot ho oblial co? ale snad to nebude az take zle.. ci? ked si najdes spravne nahrady za zle jedlo.. tak vobec nebudes taka ako povedal.. i definitely will keep you updated.. dam si ta tu do priatelov.. budes prva :-D lebo este som tu nikoho nenasla s kym by sa mi takto super chatovalo... :-D
Odpovedať
@tinytinkerbell hej skusala som zumbu.. hroooooooza... ja som uplny antitalent na tanec... (to bude dalsia issue cco musim do svadby vyriesit) a zumba mi tiez nejde... chodila som pravidelne.. ale jedneho dna som sa tam tak vytocila, ze uz som prestala..chytila som na seba nervy ake drevo zo mna.. musim si asi najskor zaplatit hodiny tanca aby som mohla na zumbu.. :-D ja mam radsej body combat.. ten uplne zboznujem.. tam sa zo zaciatku vedela tak doriadit ako ty hovoris.. galeje boli sadnut si na zachod.. boleeeeeest :-D ono zaciatky akehokolvek exercise su bolestiveee..
Odpovedať
Ahojte :) my budeme mať 16 juna a tiez sme v zahranici tak sme s pripravami radsej zacali skor :) zatial mame salu, hudbu, kameraman fotograf, starejsi .Co sa týka siat a ostatných veci sa inspirujem na nete. Ale sa bojim ze nebudem stihat jaaaj. Cas ide neuveritelne rychlo
Odpovedať
@mia123456 vitaaaaj.. ved toho mas uz kopec... akeho mas fotografa? kde v zahranici si?
Odpovedať
Ahojte baby, ja tiez planujem svadbu na jun 2012 a paci sa mi termin 23.6. ale bojim sa janskych dazdov, tak neviem :-( Buduci tyzden chceme ist rezervovat restauraciu, tak snad padne aj definitivny termin. Inak to moc neprezivam. Zasnubili sme sa takmer pred dvomi mesiacmi v tatrach, dostala som nadherny prsten...a to je tak vsetko :D Saty pojdem pokukat neviem ci na jesen alebo dokonca az na jar. Take ze v akej farbe vyzdobu a tak, to netusim, paci sa mi fialkova alebo belasa, to su take moje farby. Ale nie som rozhodnuta, to budem asi riesit az neskor :D
Odpovedať
@tinytinkerbell no ved asi sa na to vykaslem, ved prsi aj tak skoro stale. A ked vyberiem iny datum kvoli tomu, tak just bude prsat aj v inom termine, je to loteria :) Ja som vzdy tuzila mat svadbu v juni ked vsetko este kvitne a vonia a je tak nejak sviezo vonku. Jul mi uz pride taky sparny, maj zase este moze byt chladnejsi. A najradsej by som to nacasovala tak aby to vyslo v sobotu pred 1.sv. prijimanim, vtedy byva u nas krasne vyzdobeny kostol :) Som z okolia trnavy, svadba bude tuto nedaleko, v dolnej strede.
Odpovedať
1
2
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?