Svadba jún 2012. Plánujete už niekto?

Profilova fotka
Ahojte, plánuje tu už niekto svadbu na jún budúceho roka??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my už tak trošku planujeme ;-)
Odpovedať
Ahojte aj my sme uz zacali planovat :) svadbu budeme mat 16,6 2012 :)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať 30. júna 2012, a čo už plánujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my tak trošku planujeme, teda ja planujem - 9.4.2011 sme mali zasnuby. Polovička sa do toho velmi nehrnie, zato ja som akčnejsia. Už som mu dala 6 datumov, ktore sa mi pacia a je medzi nimi aj 16.6.2012. hrozne sa tešííím....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa s priateľom zhodli na dátume 23.6.2012 berieme sa po 10-tich rokoch chodenia. Už máme zajednaný hotel Baronka v BA. Ostatne zacnem riesit az v lete najskor.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin na konci juna kvoli statniciam pretoze obaja koncime tak nech mame este potom trosku kludoveho rezimu
Odpovedať
Profilova fotka
lienka9488 , my ideme mať slávu :D 16.06.2012. ja uz mam toho vybrateho hodne, krajcirku, fotografa - rezervovany, restiku,tak uz je tiez rezervovana, doladujem prototypy oznamka, zlatnik je vybratý tak isto, ale mame pred sebou este straaaasne vela roboty dievcence,ale milej roboty,nie?! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my máme tiež už kopec vecí zajednaných alebo vybraných preto sa pýtam či len my sme takí hyperaktívny, máme kameramana, fotografa, kapelku, obrúčky (povedali nám totiž, aby sme si ich dali spraviť, lebo zlato ide hore a keď máme vybraté nie je o čom), oznámenia sú tiež už hotové (navrhnuté myslím). my študujeme totiž jednu školu denne a ďalšiu máme externe tak, aby sme sa nenaháňali robíme čo sa dá už teraz ...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, je lepsie ked si to porobime teraz, aspon mozme vymyslat odušu :) mne dnes dorazil svadobny bedeker,tak sa idem vytesovat. baby, kedy idete vyrazit do salonov?
Odpovedať
my mame 2.6.2012 :) mame kapelu, fotografa, a salu idem riesit zajtra :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja uz som do salonov zavitala :P bo kamoska sa tiez vydava tak som bola s nou a uz som si aj ja poskusala ale nasla som si saty na svadobnom salone a dalej nehladam :) a mas pravdu mozme vymyslat osto sest co este chceme a ako to chceme aspon nemame este casove limity
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vidite aj hudbu mam zejednanú , kamos chodieva hravat, tak sa nam slubil. baby a boli ste uz na farach - tie co idete mat v kostole? my sa tam chystame uz 2 mesiac :) ale stale sa tam nevieme dako dostat ...
Odpovedať
Profilova fotka
lienka9488 nic si z toho nerob, ze sa milý nehrnie dako do príprav, ten moj je detto, ten má iba za úlohu PRÍST a povedat "áno" (povodne chcel PREMŇA ZAMŇA :) ) vzdy mu len oznamim ,co mam alebo mu ukazem 2 návrhy a on iba odklepne. takze si mozem robit vse podla seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka @kyvetka U nás je to tak isto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@18j88 ahoj :-) aj my planujeme svadbu na 30.juna 2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kyvetka to my zase nie, moj sa do toho aktivne zapaja povie co chce a ako a co by bolo este fajn a na fare sme este neboli pytala som sa a bolo mipovedane aby sme sa prisli ukazat koncom augusta ze to bude stacit erinkau a kde budete mat svadbicku a co uz si prichystala, vymyslela?
Odpovedať
Profilova fotka
@erinkau jeeeeeeeeeeej a kde sa beriete, aj ste uz nieco povymyslali?
Odpovedať
Ahojte..:) tak ja budem mat pravdepodobne 7.7.2012 svadbu,ak sa ovsem ten datum este nezmeni..ale nemal by sa inak uz teraz mam stres..ze na nieco zabudnem,a zistim to az v den D. A tiez sa velmi tesim,ale cakaju ma aj statnice pred svadbou,tak bude to asi masaker..najhorsie je,ze neviem ani s cim a kedy hlavne uz mam zacat s pripravami ?? poradte baby
Odpovedať
ahojky..my budeme mat svadbu 23.6.2012 na zemplinskej sirave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikovamata no s tymi statnicami mame aj obaja tak, ze pred svadbou budu statnice a promocie, no a s tym zacatim ja osobne mam momentalne skusenost, ze veci treba aspon rok dopredu zacat riesit (miesto, kapela, fotograf, kameraman), ale to je individualne aj na oblast aj na konkretnych ludi a hlavne neboj vsetko stihnes a co nestihnes na hlavu sa nepostavis nejde o to, aby bolo vsetko, ale aby ste boli spolu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska52 fuha tak pekne ze na sirave :)
Odpovedať
:) tak to ano.to si pekne vystihla.ale urcite to kazda z nas chce mat pekne..takze sa snazi na nic nezabudnut..no uvidime..kazdopadne asi mam este cas..a vy ste uz zacali ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikovamata jasne casu je este dosta kazda to chce mat dokonale, ale z vlastnej skusenosti viem, ze im viac sa clovek snazi, tym viac sa hundre, ale potom si to netreba vsimat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no tak to ste sa ale fakt do toho pustili akcne dievcence.... ;-) . Ja ked mu nieco spomeniem ohladom svadby, tak len gula ocami... este sa velmi nechce zenit, po 8 rokoch som ho dokopala k zasnubam ... :-D tak rodicia sa smiali či budu čakať dalsich 8 na svadbu a on nato, ze nie 8 2x tolko takže o 16 rokov pride svadba.... moje vysvetlenie: 16.6.2011 - tak či tak tam 16 je, či nie???? :-N My nemame este nic zajednane, zopar tipov mam napr. koho by som chcela mat kameramana, cca v ktorej sale....saty... vyzdoba... , len neviwem či sa neteskam zbytocne...jeho mama sa sice vyjadrila, že ked budeme vsetci zdravy mohli by sme to zbuchat na buduci rok, aby uz mala pokoj... Oni su len 2 a starsia segra sa mu vydavala pre 2 rokmi, takže už by mohol byt na rade. My sme zase 3, najstarsia segra je vydata + 2 x dieta, brat je slobodny no maju spolu dieta, takže nasi uz by chceli aby som sa vydala, aby uz mali tiez pokoj...no velmi sa im to nedari.... mojej polovičke to takto vyhovuje, stale povie, že a kde sa ponahlas, ved sme mladí.... :-S odkial ste baby? Ja okres Spišská Nová Ves, ale žijeme v BA. Tak mi držte palce nech ho niejako presvedčím.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9488 mas pravdu, niekedy treba chlapa postavit pred hotovu vec inak by sme sa k nicomu nedopracovali. moj tiez tvrdil,ze mame cas na svadbu, ze naco, ked spolu zijeme,ale ja som proste chcela. a rozhybal sa az ked som balila kufre,ze tak cau, ked nemam mat na to papier, tak nie je o com. a aj datum som vybrala ja, kebyze to necham na nom, tak je to na svateho dindy :D ved aj minule sa ma pyta : kedy sa to vobec zenim ?! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka @lienka9488 no vtipni su ti nasi chlapi, my sme zo stredneho slovenska a studujeme v Ziline, moj je tiez taky sak este je cas a pobone veticky, ale ja v tom nevidim prilis vela pozitivneho zit spolu len tak a co ked sa nieco podari alebo stane, koncime buduci rok spolu tak bud zaneme spolu planovat aj potom alebo to mozme zabalit, tak si to popremyslal a dospel k tomu prvemu, ideme teda planovat a popravde moj chlap je jedinacik baby drzte mi palce so svokrou bo od seba byvame 90km takze toto budu tazke boje uz to vidiiiiiiiiiiiim ...
Odpovedať
Profilova fotka
no ale na moju svokru isto nemas :-D peklo na zemi :-( ale co uz, musi sa zmieriť, že akú dievku si vybral synacik ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kyvetka juuuuuuuu toto znie hrozivo, ako mna ma svokra rada, len to ze moj je jediny syn, jedine dieta a ona nemala svadbu v kostole, tak ... ale moj naastavajuci zavelil mame sa nic hovorit nebude bo ona ma predstavu ze veci staci riesit pol roka pred a nie minimalne rok takze sa vsetko dozvie ked uz bude povybavovane v podstate a rozhodnute :-D rcite sa potesi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak to ja mam celkom OK svokru, až nato, že niekedy je prilis uzkostliva na svoju dceru, co mi dost prekaza, ale to jej ich problem.... my sme chvalabohu dost km od nich, takže ako si spravime tak mame, ale verím tomu, že keby sme byvali u nich tak ako svagrina s manzelom a malým, tak by sme urcite dospely k niejakemu konfliktu ako maju s nimi...teda hlavne s ich zatom, ktorý je ....., ale to je uz ina kategoria...ale ked mam povedat pravdu, tak som pre nich milsia ako ich podarený lenivý zať...napr. nasi si s nimi rozumeju, poznaju sa aj z mladosti, pretoze moja mamka pochadza z vedlajsej dediny ako moja polovicka, takže sa netrebalo ani nijako extra spoznavat, navstevuju sa aj bez nas, kedze sme v Ba.Len uz ho nejako dokopat k datumu, zacal sa mi inac pačit aj datum 5.5.2012, s tym že su tam aj sviatky, tak by som nemusela brat tolko dovolenky...kyvetka, tak to sa asi piteší...ale ved ked sa mate radi a chcete prezit spolu svoj zivot, tak svokra myslim, že bude mat male slovo....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?