Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, ktorá fotka bude na oznámkach? radka, my sme si celé oznámenia robili okrem tlače. Priniesli sme podklady do firmy, ktorá nám oznámenia vytlačila a bolo :-) je to asi tá najlacnejšia varianta
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sestra bola tiež s vobášnej sieni a pri príhovore mala pustenú hudbu, nepýtaj sa akú bolo to pred 10 r. neviem aj ja mám oznamká cez internet, písala som včera a čo som sa divila kočka mi hneď odpísala a poslala návrh. Ak mi to pôjde dám do albumu ja som tiež drela na oznamku ale nemám taký program v pc a ani to nevyzeralo dobre, grafika bola roztrasená , nemala som originál podklad. Bolo ti vidieť iba pri tlači takže kolegom to môžem poslaľ cez email tam je to ok
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeee, hlasim sa z BA, konecneeeeeeeeeeee doma.... :-D :-D :-D :-D nestiham citat, prispievat.... vybalujem a asi este cely den budem.... :-p :-p :-p :-p dnes by sme mali s drahym definitivne rozhodnut, kedy a kde bude nakoniec svadba, drzte palce, dam vediet hned ako bude nieco nove.... :-D inak, vcera som sa zamilovala do siat, co mala na sebe Banasova na Lets dance, chcem ich ako popolnocneeeee, len mi v salone hovorili, ze sa tam vratia az koncom tyzdna, hned ich pojdem skusit.... x-) x-) x-)
Odpovedať
mne pripadali ako svadobne.
Odpovedať
no ved, budem v bielom celyyyy svadobny den...kedy inokedy si dam na seba biele saty??????? Uz nikdy.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi nemáš náhodou fotku tých šiat, nepozerala som to často takže neviem. Idem do banky zaplatiť oznamká, teším sa na ne.
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som si Adeline šaty, ale mne sa zdali ružové..je ale možné, že je to len blbá fotka. Inak sú pekné. kadan, nezabudni tie oznámka potom odfotiť, pre nás zvedavé ;-)
Odpovedať
Habibi, bola si v tom salone u Maji Andrasovanovej?
Odpovedať
Ahojky, tak jsem tu zase po case... Jsem objednana do salonu - ted v patek a pak jeste rovnou na stredu. Nejdriv nechapali, proc si zamlouvam dalsi 2 navstevy, kdyz nove saty jim jeste nedodali a temer vsechny saty u nich uz jsem zkousela :-D ale byli mili - pry jako ze to chapou a ze jsou mi samozrejme k dispozici :-) radsi jsem jim slibila, ze uz se znovu vdavat nebudu, ze je to naposled :-D no a ptala jsem se na to foceni nezarezervovanych satu - pry maji casto zakaz od firmy - vozej z Ameriky a tak a nesmeji mit foto novych modelu ani na webkach... :-| kadan - tesim se na foto oznameni! moc vam to spolu slusi, jsem zvedava, kterou fotku jste zvolili. cetla jsem jen zbezne - ale mam takovy dojem, ze jsi tam mela fotek vic... habibi - cely svatebni den v bilym se mi dost libi!!! x-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... som nasla inzerat...som zvedava ci su este volne.. a ci sa daju vyskusat. nieco take si predstavujem. =-) a nemam energiu lietat z mensim synom po obchodoch a skusat... nemam ho kde totizto nechat. A on akurat pisti a chce behat po obchode, ked ja vyberam, ci mam skusat. potom mam z toho stres. ]-(
Odpovedať
ahojky, tak je květen zase o krok blíž.. Dneska sem se obědnala na přezkošení svatebních šatiček :-D tak sem zvědavá, mám je rezervovaný už dva měsíce a bojim se že sem trochu nakynula :-D :-D nafotim a ukážu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo šaty sú pekné
Odpovedať
Článok sa načítava...
=-) aj mne sa pacia...no uvidime co z toho bude
Odpovedať
Profilova fotka
už si jej písala?
Odpovedať
ano, zatial sa neozvala
Odpovedať
kupili by ste saty bez vyskusania, len ak mate rozmery? saty su v UK, nestihne prist do nasej svadby
Odpovedať
Profilova fotka
ja si kúpu šiat bez skúšania nemôžem dovoliť, viem ale že veľa žien to robí. Keby som to už chcela risknúť najprv by som si zistila presné miery.
Odpovedať
to mam, aj by to mohlo byt...ale sa bojim trochu na jednej strane do toho ist, na strane druhej nemam nervy hladat saty, nemam kde nechat deti a s nim...to kupim prvu somarinu. aa,ved este cas,musim si to nechat prejst hlavou, ale na obrazku sa mi pacia
Odpovedať
Profilova fotka
nenáhli sa daj si chvíľku odpočinok
Odpovedať
ale nemam neaku nestandartnu postavu...
Odpovedať
tak hadam by sadli. jasne, ziadne huraaa hrrr efekt, necham si to ulezat
Odpovedať
Profilova fotka
s tou postavou máš šťastie, ja mám boky-zadok takže mám problém. Pozerala som že je zo ZM to nie je až tak ďaleko mohli by ste sa stretnúť
Odpovedať
ta kocka je teraz v UK, aj zo satami..pride 22.5. co mi je na dve veci.. jedine premerat, poslat postou.pacia sa mi, cim viacej na ne pozeram..zajtra skusim skocit do TT, nieco mozno najdem..ale nemam nato nervy, maly bude pistat v kociku, to mam vzdy take nervy,ze kupim prve co vydim a letim prec z obchodu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
svokra ti nepomôže? alebo nejaký detský kútik?
Odpovedať
ma len 15mesiacov, do detskeho kutika by som ho nepichla ani keby co. A svokre ked poviem ze niekam idem, ide so mnou... tata stale v praci. no ale ja nieco vymyslim...
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak ten kútik ruším. prídi do BA dám postrážim ti ho
Odpovedať
Ta prejde potom mat deti :-D zo svojimi ma clovek viacej trpezlivosti ako z cudzimi
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja že sa pridá ešte niekto že si malého budeme v najhoršom striedať a ako vidím nikto 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, dnes som náhodou zbadala v Tescu šaty, ktoré by sa ti hodili. Ja viem, Tesco F&F neni žiadna luxusná značka, ale šaty boli fain. Šaty sú krátke nad kolená, alebo po kolená (neviem, neskúšala som a ani som si ich neprimeriavala) sú bez ramienok a okolo pŕs cú celé čierne, potom sa mierne rozširujú a sú na nich veľké biele kvety. Nepozerala som ich veľmi detailne, ale ak by si chcela, tak by som ti ich lepšie kukla ;-)
Odpovedať
ja nepotrebujem mat nieco nobl, ci super znackove...len nech to splni ucel a je to pekne. a velku plesovu robu tiez nechcem. zajtra by som mala byt v tescu, pozriem. dik za info
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?