Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vtipne... :-D i.sana - drzim palce s kolenom... nech je v poriadku ja som dnes pobehala dost miest a ludi... este zajtra do prace, povyrabat kadeco a upratat... hm, mozno to aj stihnem :-N
Odpovedať
babulky, uz teraz som nervozna s vami, co mate svadbu najblizsie..... ;-) zajo, nenechaj si svadbu nicim a nikym znechutit.... je to tvoj den a vsetci ta musia respektovat, je cest pre nich byt na vasej svadbe... x-) inak, dnes sme vybrali oznamka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) v stredu budu dufam hotove..... chceli sme nieco lacnejsie, nech nevyhadzujeme peniaze na nieco, co vsetci aj tak vyhodia do kosa.... doniesla som domov dva katalogy, drahy sa ma pytal, ze ktore sa mi najviac paci.... tak som mu ho ukazala, ale s tym ze stoji 2 eura 1 kus, co je veeeeela, chceli sme okolo 0,70 centove....... zavrel katalog a povedal, ze ak sa mi paci, budeme ho mat...... taaaaaaaak ma potesilo to jeho gesto...... x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) no, pochvalila som sa, idem pozriet co vsetko ste popisali, len tak zhruba som ju mrkla.... ;-)
Odpovedať
Ahoj kvetnove nevesty 2010, preju vam co nejklidnejsi finis priprav, krasne svatby podle vasich snu a prani... a spokojena manzelstvi ;-) Zirafka
Odpovedať
dakujeme zirafka, pekné od teba..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky včera som vôbec na vás nemala čas :-( i.sana verím že sa ti noha vylieči, buď v kľude, nič nerob a nechaj sa obskakovať ;-) habibi no vidíš ako ti tvoj drahý pomáha :-D zirafka ďakujeme zajo tak ako píše habi kašli na nich, :-D je to tvoja svadba a keď aj niečo zmeníš deň pred je to tvoja vec /samozrejme aj milého/ a oni ju musia rešpektovať! Hlavu hore bude to v pohode :-)
Odpovedať
Ahojte-praje sa krasny prijemny den ako ste na tom s pripravamy???
Odpovedať
Profilova fotka
habibi aké oznamko si si vybrala?
Odpovedať
praje sa krasny den ako sa dari ako ste na tom s pripravami????ja zatial stojim a nioc sa nehybe tym spravnim smerom
Odpovedať
mamina a kedy mas svadbu? ja som zacala planovat uz rok pred svadbou....no a nakoniec to vypalilo tak, ze mesiac pred terminom este nemam ani pozvanky, obrucky atd..... :-D mas cas, hlavne kluuuuuuud..... kadan, oznamka su take svieze, ako ich nazvala svokra.....ziadne srdiecka, kvetinky, obrucky..... nemaju ich na internete, lebo nova kolekcia estenie je nafotena, tak nemozem vlozit, ale na prvy pohlad sa mi zapacili..... :-D drahy este neodniesol katalog, tak na nich kazdu chvilu pozeram,.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi som veeeelmi zvädaváááááá
Odpovedať
Kadan mi mame svadbu 29.5.2010 a zacali sme ju zariadovat tak v polke marca. mladsi syn mi ochorel tak sa neda nic jednat a starsieho musim odnes k mojmu ex manzelovi na vikend cize svadba je zatial v pozadi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, síce mám vždy problém dočítať sa, že čo ste popísali, ale som rada, že toto fórum žije. :-D i. sana, šetri sa! Prajem ti skoré uzdravenie. Moja sestra si dnes spravila pracovný úraz, keď sa bude namáhať, tak hrozí, že si poškodí achylovku a to tento týždeň ideme na diskotéku zapiť našu svadbu. bos, už si zdravotne lepšie na tom? Asi áno, keď si bola dnes taká šikovná ;-) žirafka, to je milé...ďakujeme habi, to bolo veľmi pekné gesto od drahého. Som zvedavá na vaše menovky, dúfam, že sa pochváliš kadan, ako to, že si si nespravila čas?? :-D zajko, hlavu hore. Rob to jedným uchom dnu a druhým von. Neviem síce, že či sa dá so svokrovcami porozprávať tak, aby to aj pochopili, že ako si to myslela, ale myslím si, že ak sú ako iní starší ľudia, tak im darmo niečo budeš hovoriť, aj tak si budú hovoriť len svoje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zabudla som sa vám pochváliť: v nedeľu sme pracovali na menovkách...priatel ich nastrihal a ja som ich popísala. Vyzerajú celkom dobre. Ešte na ne nakoniec nalepím kvietky a možu ísť na stôl :-) Papier sme použili taký, aký máme aj na oznámeniach a menovkách. Písala som to zlatým gelovým perom. Hodím to do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja mam skoro hotovo s vyvazkama, dneska jsem dobre pokrocila ve skole.. :-) behem dneska a zitrka je chci dodelat, ale ted koukam na videa na youtube.. Jestli mate dobry zaludek, davam jeden odkaz.. http://www.youtube.com/watch?v=n4D2Y1... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) mám teďka nějakou blbou fázi, na sobotu se netěším, počasí se má pokazit, obličej i ramena samý jebák, do toho až teď se spouští karkulka, takže svatební noc si taky neužijem, ach jo, ať už to mám za sebou :-( Ty přípravy jsou tak dlouhé, že už mě to teď nebaví - chybí nakoupit alkohol, víno a pak už jen maličkosti, ale i tak už toho mám dost :-( doufám, že se zítra probudím s lepším naladěním - že by PMS? ;-)
Odpovedať
lucique: To je snad klasika.. jsme na tom, myslím, všechny stejně..:-p :-D Já si dneska koupila prádlo..původně jsem nechtěla, ale sháněla jsem nějaké podkolenky síťované, tak i ty mám..chci je pod šaty, toužím šokovat! A měli tam úžasnou soupravičku v mém růžovém odstínu..a za pusu!!! Podporda s ramínkama na odepínání a hlavně jen s půlkošíčky! Takže nehrozí, že by byla vidět..sice není dvakrát vhodná na normální nošení, prsa moc netvaruje, ale podrží nahoře..;-) No a kraječky a mašličky..prostě kýč jak hrom! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: kde jsi byla nakupovat? :-)
Odpovedať
Jela jsem přes Poysdorf..tak jsem se tam zastavila v Bippě..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: tak to nic, ja ze nacerpam inspiraci kam zajit na nakup, ale tam se opravdu nedostanu.. :-| :-D Mam dotaz- svtedkovi korsaz, nebo velky vyvazek? Ja udelala vyvazek, ale nekde jsem slysela ze i korsaz.. =-)
Odpovedať
My koupili vývazky..všem stejné.. Jak mamka říká, to si zas vymysleli zahradníci.. Původně jsem chtěla i mamkám kytku..ale moje mamka nechtěla, že zbytečně.. tak jsem nechala udělat aspoň svědkyni, ať tam nestojí se založenýma rukama..:-D
Odpovedať
ahojte babule... ja prádlo zhanam, zhanam, hlavne teda podprsenku pod svadobné šaty....nič!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( pierka, ci vyvazky mat nebudeme.... kyticu bude mat len svedkyna.... lucsy, mas typicky predsvadobny stres, neboj uz o chvilu mas potom a budes lutovat ze to tak rychlo ubehlo.... ;-) vlozila som fotku popolnocnych a satiek pre malicku, dnes som na ne natrafila, som rada...este svetrik a topanocky a hotovo.... no a drahy este nema kraatu svadobnu....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78: krasny satky, uz je mas doma? :-)
Odpovedať
Tak to já to nafotím, ať můžete omrknout ten kauf..ale až zítra..teď jdu na kutě..jsem neskutečně unavená.. a všichni mi říkají, jak mám spinkat hodně, ať jsem v sobotu hezká..tak se tím řídím..:-) Zítra čaute..:-)
Odpovedať
lucsy - my pro zenicha a mne vyvazky nemame - zenich bude mit korsaz a ja nic - nehodilo by se to na saty a tez jsem nikde nevidela, ze by zenich a nevesta meli... ja byla tez uspesna - kravata pro tatinka, domluveni kyti - tu, co mam v albu jako prvni - moje maminka ani nastavajici tchyne tez nechcou kyti - tak jim ji nutit nebudu - bude po jejich a my usetrime... ;o) v kvetinarstvi mi rikali - ze to bude prvni svatba, kterou delaji, kde maminky nebudou mit kyti zirafka - diky za prani tez jsem nervozni za vas - co se vam to blizi vyvazky nevyrabim - maji uzasne sampan - dvojite a kazdy maslicka je jiny odstin - a uprostred ruzicka - naprosto sedi - budu mit v kytici sampan ruze - a stojej 5 kacek... zacina se rysovat oznameni - ale presne tak, jak jsem ho nechtela - vyrabi ho tatinek nastavajiciho, tak muzu naznacovat, ale ne kategoricky odmitat... jeste neni uplno hotove - doufam, ze se to jeste nezhorsi. naprosto jsem totiz nechtela mit na oznameni podobiznu svoji a meho nastavajiciho a uz tam jsme - jak vysiti... sice trochu stylizovani, ale my... :-|
Odpovedať
i sana dobrou!!! at jsi v sobotu hezka ;-)
Odpovedať
lucsy, jak budes resit ramena a oblicej? mam totiz obavy - ze cim vic se bude blizit svatba, tim vic se mi "budou zdobit" prave tyto partie... nejake cisteni pleti...? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja a zenich taky nebudeme mit vyvazky, teda ja nic a on korsaz, jinak svedek vyvazek a svedkyne kytku, jesm zvedava, jakou bude mit, dela si ji sama.. :-D Teda vubec mi to neprijde, ze uz to za chvilku bude, nejak rychle to uteklo.. :-N Ted premyslim, jestli mam shanet nejaky saty na prevleceni, rada bych vydrzela ve svatebnich celou dobu, ale co kdyby nahodou.. :-N Jenze na me sehnat saty je celkem umeni.. 8-(
Odpovedať
svedek u nas ma mit podle kvetinarky korsaz - jen v nasem pripade gerbera svedka na korsazi bude svetlejsi nez gerbera nastavajiciho... nevim, jestli to nemam zrusit a nechat mu jen vyvazek - prijde mi to moc podobny zenichovi... asi by korsaz mel mit jen on... ludsy - tez nemam saty na prevleceni. ale vic me trapi - ze bezraminkova podprda ma v navodu - ktery ctu cely az doma, ze jo :-| ze nei vhodne ji mit vice jak 6 hodin... i kdyz beru v potaz, ze to trebas prehanej - tak vic jak 8 hodin asi bych v ni byt nechtela... kdyz to tak pisou... jestli se necham obleci v salone - budu hotovka v 11h - a to bych pak v 7h musela menit poprdu? to teda nevim jak... nemate zkusenost nekdo s timhle pradlem?
Odpovedať
lucsy, proc je sehnat na tebe saty umeni?
Odpovedať
ahojte, tak ja nemam ani saty, ak vas to potesi :-D :-D :-D maaariii, v kvetinarstve robia asi malo svadobnych kytic ;-) na mojej prvej svadbe som mala kyticu iba ja. habibi, nadherne satecky x-) x-) x-) ja este musim pre draheho zohnat kravatu a detom topanky. v pondelok idu chlapi na skusku oblekov, baby dufam uz cez vikend. snad to stihneme :-p dnes u nas riadna hadka ]-( ]-( ]-( tak mozno este vsetko odvolam. alebo poviem "nie" :-D vzdy som si to chcela vyskusat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?