Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
@murinek tak to teda mate vystarano s detickami v dnesnej dobe... ci si trufate este? ;-) Gratulka k deturencom... :-) ake su stare, mlade? x-) my sme tu boli pred nasimi svadbami nonstop, bola sranda, uzivali sme spolu stresy :-D no vidis, akurat tu riesime vyrocie svadby, to si sa k nam pridala v pravy cas.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinek, som rada že si sa ku nám pridala vrabciak ja som rozmýšlala nad pár fotkami na mieste kde sme sa fotili pred obradom a ku koncu roka chcem vyrobiť kalendár s našimi foto marii aj ja s tebov rátam na fb habibi čo nôžky, poslúchajú? a s autami to ako dopadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
murinek bola si nádherná nevesta, máte krásne fotky, krásne si si to užila
Odpovedať
@habibi78 Máme Adélku (9) a Lindu (4) :-) jsou to pěkný divoženky! Jedna jde do puberty a druhá vypadá jako anděl a zlobí jako čert :-D Tak sme si říkali, že ještě do třetice jedno a doufám, že to bude taky jednou kluk! ( ikdyž bych snad ani nevěděla, co s tim dělat ) :-N A už máte na výročí něco vymyšlené? Mě napadl nějaký wellnes víkend pro dva........
Odpovedať
@kadan Moc děkuji :-) opravdu sme si to užili nad naše očekávání. Bylo to krásný........ jojo
Odpovedať
Profilova fotka
murinek, vitaj v klube ;-) tiež mám radosť, že si sa pridala :-) Súhlasím s kadan, bola si krásna a musím uznať, že vobec nevyzeráš na tak veľké slečny. Zlaté sú bambulky :-) kadan, to je skvelý nápad. Teraz ma napadlo, že by možno nebolo blbosť fotiť sa každý mesiac. Raz za mesiac spoločnú fotku a na konci roka budeš mať zbierku min. 12 fotiek s rozneho ročného obdobia. Nasadila si mi chrobáka do hlavy :-D :-D
Odpovedať
@kadan nohy nie su este ok, stale opuchnute.... no a auta nist, uz mame aj nove.... :-D @vrabciak my si chceme vybrat jednu svadobnu fotku a presne v takej poze a na tom istom mieste sa dame odfotit kazdy rok na vyrocie.... tak budeme mat v ramceku svadobnu a rok za rokom k nej pribudnu rovnake, len my budeme starsi.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak presne tak som to myslela 12 foto ;-) habibi dávaj pozor na nové autíčko x-) ja som tiež písala o rovnaké foto ako pred obradom no neviem či každý rok, nechám sa prekvapiť ako bude čas plynúť.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, dúfam, že sa potom pochváliš s výslekom ;-) tiež by som chcela fotky, ako spomína habibi, ale neviem či sa to každý rok na tom mieste podarí.Tento rok sa ale určite pokúsim o nejaké zaujímavé fotky. Napr. som fotená ako nevesta v apartmáne a pozerám na seba do zrkadla...nechám sa tak isto vyfotiť ale na jednej strane budem ako nevesta a na druhej už manželka :-) Jedna kočka mala tiež zaujímavú fotku...pozerala sa na vodu a v tom odraze bola ako nevesta. Skúsim pohľadať tú fotku a nejak ju sem hodím Snáď sa na mňa tá kočka nenahnevá za kopírovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, same dobre napady mate s tymi fotkami... ja som v tychto veciach trochu nemehlo - neviem sa dostat k nicomu ani ohladom svadobnych fotiek, nieto este inych :-| (ani bruskatych) vrabciak, ta foto s odrazom je uplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som sa už veľa x pozerala na tú foto, je pekná vrabciak vieš čo ma ako 1 napadlo? - foto zrkadlo nevesta verzus manželka , budeš mať v ruke valček 8-) to by bolo zaujímavé 8-)
Odpovedať
Ahojte všechny květnové nevěsty:-), květen se blíží a já bych se chtěla sem tam přidat do této diskuze. Měla bych se vdávat v též v květnu, ale zatím jsme velice na ničem nezapracovali :-N , jen teoreticky :-) . Vidím, že některé to máte již zcela naplánované. No máte to jisté, ale já jsem někde mězi 70% - 75% :-). Myslím že možná je maličččko čas. Chceme si to udělat, co nám naše síly stačí:-). Snad to vyjde, modlím se zato.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kolik je vám tak let nebo respektive kolik bylo když jste se vdávaly? Tohle mne zajímá jen tak ze zvědavosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marionaf vybrali ste si krásny mesiac na svadbu ;-) , som rada že si sa ku nám pridala na čom ste už zapracovali, čo už máte vybavené? ja som mala 29 po svadbe ak máš nejaké otázky kľudne napíš, budeme sa ti snažiť poradiť ;-)
Odpovedať
Ahojky!!! Zdravim vas vsechny a horko-tezko se dostavam do diskuse - prispevku za tu chvilku zase moc moc :-N Vítám nové členky diskuse x-) marionaf: souhlasím s kadan - supr mesic na svatbu - nejkrasnejsi, nejoblibenejsi z hlediska fotografu, diky pretrvavajicim famam docela stale jeste jakz takz v poho ohledne planovani - oproti cervnu nebo cervenci je svateb mene, toz vice casu na rozmysleni vseho - u nas se treba nestalo, ze by meli nekde obsazeno nebo zamluveno a to jsme to s planovanim nijak nehrotili 8-) je mi 27let a od svatby jsme s milovanym prozili nejkrasnejsi mesice sveho vztahu... vrabciak: foto s odrazem - kraaaaasneeee!!! pomrkavala jsem po nem uz pred svatbou :-) Tchyne byla akademicka malirka a měla čuch na kompozici - kterou využívala i ve focení - slibila nam krasne "manzelske" fotky - ktere by nam napravily zklamani ze svatebnich... Jenže se to odkládalo a pak už to nešlo - bylo ji zle, zjistili ji rakovinu jater a už se s tim nedalo nic delat. Zemřela v listopadu. Ani jsem vám to sem vlastně nenapsala |-| Vsechny spatne zpravy byly spolecne s dobrymi - o rakovine jsme se dozvedeli ve stejny den jako mi vysel pozitivne tehot.test, prvni utz jsem mela ve stejny den, jak jela tchyne na vysetreni do Brna... Prisla jsem o skvelou laskavou tchyni, ktera mi vzdy poradila, kdyz jsem chtela a do niceho se nam jinak nepletla... Ted veseleji: vcera jsem objednala dort na nase vyroci, co jsme meli na svatbe - nebude mit tri patra - staci nam dve - jinak bude stejny - sampan + oranzova - oriskovy x-) x-) x-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
mari je mi veľmi ľúto že si prišla o svokričku, ja mám tu svoju tiež veľmi rada. Mala si to riadne vykompenzované myslím tie životné situácie Dúfam že už bude iba lepšie.
Odpovedať
kadan - děkuji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Catue kocku :) som sa straasne dlho neozvala, viem.. ale momentalne som na PNke,tak mam trochu casu, inac som vecne nejaka rozbehana. Ako sa mate? niektora z majovie tehotna? my na vyrocie nic extra neplanujeme, asi skocime na veceru do milovaneh restiky, tak je tak draha ze len na specialne prilozitosti ju vyuzivame :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lubi už som sa na teba pýtala, ;-) máme tehulky, bosacka mariii......... čože ti keď si PN?
Odpovedať
Ahojte zienky. CItam tu o svadbach v maji/kveten. Pocuvam ale stale, ze prave v mesiaci lasky nevychadzaju svadby, mam niekolko znamych, co im nevysli. Moj muzik tiez chce v maji svadbu, ja by som chcela volit datum, kde su dvojky a sedmicky, tie su vhodne pre uzavretie manzelstva. Neviete o tom nieco? Numerologia vela napovie, aj z datumu narodenia bud. manzelov. Poculi ste o tom? Ale aj tak najdolezitejsia je laska, dovera, porozumenie. Dakujem za nazory.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, sama som zvedavá, že ako mi to s tým zrkadlom dopadne. Hádm na to dovtedy nezabudnem :-D maarrii, ťažko sa hľadajú slová, ktoré by pomohli v ťažkej chvíli. Úprimnú sustrasť :-( lubiduch, som rada, že si sa ukázala :-) Čo nové? Asi máš pravdu, nieje dvoležité mať dokonalé výročie, ale dokonalé manželstvo :-) My chceme výročie na zámku, kde sme mali svadbu, ael to len toto prvé výročie. Kým sú ešte spomienky relatívne čerstvé. Už sme si naplánovali aj turistikú v okolí...teším sa 8-) marionaf, vitaj u nás :-) Máš výhodu, že to už máme všetky za sebou a o skúsenosti sa s tebou radi podelíme. ;-) 28 ešte mám a aj som mala, keď sme sa brali. adriankahlv, tiež vitaj :-) Moj názor na to, čo si napísala je, že každý jeden deň je vhodný na oslavu lásky. Keby ľudia každý deň oslavovali lásku, tak by bol život oveľa krajší. My sme sa rozhodli pre máj, pretože je to najkrajší a pre nás najideálnejší mesiac na svadbu. Príroda sa prebúdza a je nádherná. Všetko vonia a je také nové čisté, ľudia sa tiež začínajú viac usmievať. Z praktického dvovodu je toto obdobie vhodné na svadbu aj kvoli zákuskom, pretože sa tak lahko neroztopia. Nieje také teplo, že sú z toho všetci rýchlo unavení, ako v lete. Hovorí sa, že svadba v máji prináša smolu, ale to nieje pravda. Mám staršie sestry, ktoré mali svadbu v máji a aj rodičia sa brali v máji. Manželstvá im fungujú. Táto povera vznikla ešte v časoch, keď bola chudoba. ľudia obrábali polia a z toho žili. Ak žena otehotnela počas svadobnej noci, tak rodila v najchladnejšom mesiaci v roku. Vtedy nieje ani úroda a deti mreli od mrazu, alebo hladu. Držať sa povier je obmedzujúce.
Odpovedať
Profilova fotka
adriankahlv úplne súhlasím s vrabciak na mojej svadbe sme oslavovali 39 ročné výročie, nemyslím že v záleží na mesiaci kedy sa zoberiete, hlavné je aby ste to cítili, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze ked sa ma manzelstvo nepodarit tak su v tom zrejme ine faktory nez datum svadby :-) sme sa brali na den vitazstva nad fasizmom v maji a necitime sa tym nijak poskodeni. Akurat je super ze to je statny sviatok, takze vyrocie budeme vzdy slavit pracovnym volnom a nejakym vyletom kratkym :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan no vratila som sa k starsim prispevkom, takze nastavajucim mamickam gratulujem :) na PN som lebo som bola na operacii, dufam ze to nejak rychlo odbijem, ale zrovna dnes sa mi zapalila ta rana aj nejk teplota stupa, takze asi v pondelok naklusam zase na gyndu ze co s tym...snad mi nepredlzia PNku :-S
Odpovedať
Kadan Děkuji Ti, si vlemi laskavá. Ráda bych se vdávala, můj milý ženil, aleje to čím dál špatnější... Já jsem student, on pracující. Šla bych na brigádu,stíhala byhc nějaký den v týdnu, jenže rodiče mají jiné názory bydlení, peníze, práce lepší než štěstí lidí, kteří se mají rádi. Chápu, že jsou starostliví, ale...
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch dúfam že sa čoskoro uzdravíš marionaf samozrejme že rodičia sa starajú, chcú pre teba len to najlepšie no občas pozabudnú že tebe ten ich názor nemusí vyhovovať, a ide v prvom rade o teba a tvoje rozhodnutie nie o ich skoro každá z nás mala v rodine nejaké potyčky s rodičmi, treba ale myslieť na to že je to len a len vaše rozhodnutie a rodičia ho musia akceptovať aj keď im sa to nepozdáva je len na vás dvoch ako sa rozhodnete keď sa chcete zobrať tak to urobte bez ohľadu kto si čo o tom myslí, milujete sa a to je hlavné ;-) samozrejme treba vždy zvážiť situáciu, treba sa rozprávať ale aj počúvať a potom sa rozhodnúť dúfam že sa rozhodnete správne a budete šťastní bez ohľadu či je "papier" alebo nie ;-)
Odpovedať
KAdan To by se člověk neměl brát vůbec. Já myslím, že se snad dobře rozhodneme. Věřím, že ten nahoře nás v tom nenechá:-), svěřila jsem mu to ;-) Ano rodiče starostlivá jsium chtějí to nejlešé, jejich názory se akceptovat musí, mohou... ale je to spáše na nás. Oni s námi žít nebudou:). Myslím, ž eje to jedno, jest-li teď se vezmeme nebo za rok. Já jsem studentkou předposledního ročníku VŠ, už se to dost krátí. Věřím, že bych stíhala více... Už se ten květen dost blíží a nic neuděláno...
Odpovedať
adrianahlv: úplně kašli na numerologii a podobný věci - naprosto souhlasím s vrabciak. Není to o měsíci nebo datumu svatby - je to o lidech. Jestli jsi ovšem přesvědčená, že vzít se v květnu je neštěstí - tak se v květnu neberte - jelikož každé běžné zaškobrtnutí ve vztahu by jsi mohla "svádět" na měsíc svatby... 8-) marionaf: jestli oba cítíte, že se chcete vzít a žít spolu, tak jděte do toho! :-) Jen rozmysli - jestli je květen dobrý měsíc - jakože: kdy budeš mít státnice, termín diplomky atd. Jestli by nebylo lepší dříve (což už je celkem makačka - i když neříkám, že by to nešlo) nebo později - pěkně jedno po druhém. Ale jak říkám - závisí na termínech zkoušek nebo jestli hodláš studium natahovat, začátek případného zaměstnání a podobně. A taky - jací jste dobrodruhové - moje sestra třebas klasicky dělá víc věci naráz a uspokojuje ji to - já raději pěkně jedno po druhém ;-) My se tedy brali na konci května - já učím - takže červen utekl jak voda a následovali dva měsíce spolu téměř od rána do večera (manžel nemá stálou pracovní dobu), můj bratr (=učitel) se ženil na začátku září (hned po státnicích v červnu), bral si učitelku - a jedno vím - jako oni bych to mít určo nechtěla - na konci srpna začali oba čerstvě pracovat, do toho řešili poslední přípravy svatby a bydlení, na začátku roku brácha jel na seznamovací výlet se svojí třidou - takže jeho žena byla hned tři dny po svatbě skoro týden sama doma... organizační věci ohledně práce... Ale na druhou stranu - zvládli to a zdá se - že jsou spolu šťastní - a o to jde ;-) vrabciak: dekuju!
Odpovedať
ahojte, teda dievcata, vy tu este stale fungujete? x-) x-) x-) som tu nebola sto rokov!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?