Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
bosacka - jj, mam hlubokou korbu s nastavovatelnýma zádama, takže když se chtěl Lukáš dívat po krajině a po lidech, dala jsem ho do polosedu aj v té hluboké. Taky jezdil na bříšku - moc nás to bavilo ;-) Kolem mě to měly holky s miminkama podobně - jen kdo se nevešel - šel do sporťáku :-D Lukáš spal dlouho v kočáře i ve sporťáku, nechávala jsem ho dole v chodbě, tak jsem byla ráda, že byl připoutaný. V podstatě ještě v červenci tam spinkal. Teď už ne - ne že by nechtěl, ale pak nějak nevěděl, jestli spát jednou nebo dvakrát denně anebo od 5ti rovnou do rána, tak jsem mu nastavila spaní doma - od 12ti. Spí do dvou nebo půl třetí... Ovšem spaní v kočárku mělo výhodu, že jsem mohla bez starosti všude do jakýhokoli obchodu - s ním. Teď riskuju, že bude hlasitě hovořit (miluje obzvlášť průchody, kde je ozvěna :-D :-D :-D ) a že si na vše chce sáhnout... Tak do obchodů nechodím, aspoň ušetřím 8-) :-D :-D :-D Jinak se musím pochlubit - máme konečně třetí zub (děti v našem okolí ve stejným věku už mají zubů plnou tlamičku) a od soboty chodíme. Před tím jen občas pár krůčků a zas kolínka, teď už jakože fakt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii gratulujem ku chodeniu - u nas sa vela veci zmenilo k lepsiemu, odkedy zacala Lenka chodit x-) a kolko ma Lukasek? on je tusim o mesiac mladsi... majovy? a co si pisala, ako sa pekne sprava k inym detom je super ;-) jaaj ozvena - najlepsia u nas v baraku - vsetci susedia vedia, ze ideme po schodoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ako sa máte, deťúrence rastú ako z vody? maaariii ako sa cítiš, všetko je dúfam v poriadku market82 aj u teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan joj, aké milé, veľmi si zlatučká, ozaj rastiete...mamina......držte sa . Kati, dnes sa ozvem a zas si poplním resty. Večer si píšeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy tak sa pochvalim... v aprili bude druhe babo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka super správa, gratulujem, veľmi sa teším, dávaj na seba pozor :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, tak po dlhšom čase som sem zas nakukla. Stellinka spinká, mám navarené, upratané, tak si konečne možem dovoliť prísť aj sem :-). Máme sa výbormne. Stellinka má 4 zúbky a myslím, že jej idú ďalšie, ale s tým spaním stále bojujeme. Odkedy sme sa presťahovali, Stelli nespala dlhšie ako 4h vkuse. Prespí celú noc, ale som rada, keď sa zobudí "len" tri krát. Skúsim to robiť tak, ako píšeš @bosacka . Čo sa týka lozenia, tak stále nelozíme. Pediatrička hovorila, že do desiateho mesiaca má čas, ale ja sa bojím, že loziť ani nebude. Sama sa totiž posadí a aj sa sama stavia na nohy. Som z toho nešťastná, lebo si veľmi želám, aby lozila. Ona sa poplazí a hneď si sadne. Už som ju pristihla ako sa aj po zadočku posúvala (to som vraj robila aj ja, keď som bola malá). Cez prekážky prelieza a aj keď chce z plávačky na hrací koberec, tak sa dá na 4, ale hneď si potom lahne, alebo sa posadí. Už som skúšala aj valec a nosenie plienkou, ale to vobec nepomohlo :-(.Ja viem, že nie všetky deti prejdu lozením, ale priala som si, aby si Stelli zrovna lezením prešla. Nechcem na ňu zas ale tlačiť. Inak mi robí radosť, vie ukázať aká bude veľká, kde má zub, kde mám ja jazyk, vie dať pá pá, a Ivan ju naučil ukazovať nie, nie. Keď sa jej opýta, že či si može dať pivo, tak mu ukáže, že nie :-D. Sám si za to može :-D :-D :-D @kadan tebe to bruško pristane :-) vyzeráš spokojne a šťastne. Veľmi ti to prajem :-) x-) Často na teba myslím @maaariii to je super, že ti Lukášek tak dlho vydržal v hlubokom. Myslím si, že je to v ňom zdravšie. Predvčerom u mňa bola kamoška z porodnice a ona má tiež malú ešte v hlubokom (jej malá je lahšia od Stelli skoro o dve kg :-N) Pekne si tam hovela a má tam určite viac volnosti, ako v šporťáku. @bosacka teším sa z bába :-) . Nech ste obaja v poriadku. ;-) x-) Skúsim pridať nejaké fotky a budem rada, keď tiež nejaké popridávate
Odpovedať
Profilova fotka
Ak stihnem, vytvorím album na modrom koníkovi
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ahoj, malinká je nádherná a ako čítam veľmi šikovná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak bosacka maaariii market82 ahojte kočky ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan my sa mame dobre... len som furt unavena... ale to je vsetkym dokopy a najviac ponocovanim :-p a neviem, ako lho nas este budu bavit prechadzky po okoli... cele leto sme travili na ihriskach a teraz sa neda nic, uz aj na motorku je casto zima, tak neviem :-| ...a mam akesi velke brucho... akoby som bola o 2 mesiace dalej :-N dnes sa ma jedna suseda pytala, ci teraz v decembri bude babo... tak to uz trosku prehnala :-D o mesiac mam sono, tak snad sa dozvieme, ci bude chlapec, alebo dalsia baba a ty sa pochval... ;-) @maaariii @market82 @vrabciak - pripajam sa k prosbe o cerstve informacie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka ja som bola na kontrole včera, a na veľkom ult. pred 3 týždňami, zatiaľ všetko v pohode, malý je už dávno otočený. jediné s čím je doktor nespokojný je krčok minule mal 3,5 teraz 2,5, začala som si dávať magnézium tak uviidíme akurát som bola zaskočená keď každý hovoril že teraz /33 tt/ už nebude toľko pohybov, bude to raz za čas a mne sa zdá že ich bolo ešte viac ako zvyčajne, cez deň v noci, proste stále x-) ale od včera je dosť kľudný, mala som tu kamarátku býva v škótsku tak som sa venovala jej tak asi malého až tak nevnímam snáď sa ešte na pár dní počasie umúdri a nebude aspoň pršať aké robíte pokroky s malou, stíhaš za ňou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj vsem ;-) Koukam, ze se tady deji velke zmeny:) @vrabciak super fotky, Stelinka je krasna:) @bosacka @kadan jsem rada, ze je vsechno u vas na nejlepsi ceste ;-) v jakem ze jste tydnu? My jsme meli na konci prazdnin super dovolenou. Prikladam odkaz na fotky: https://picasaweb.google.com/KetaZrzk... Opravdu jsme si to bajecne uzili. Je to jeden z tech zazitku, na ktere se jen tak nezapomene. Jak nad tim tak premyslim, tak bych jela zase:-D Co se tyka potomku, tak to se ale nedari :-| Muj gyn. me tedka cerstve odeslal do CAR a tak jsem zvedava, jak se to bude dal vyvijet. Zrovna dneska jsem tam byla na prvnim oderu krve a mam za sebou vstupni kontrolu, ktera me uplne nepotesila. Neroste mi poradne sliznice a uplne se zatim nevi proc. Mimo jine doktor prohlasil, ze se muze stat, ze otehotnet uz nepujde (ze proste neco zkazili pri tom prvnim porodu, jak to bylo v 26tt). Jak uz mi prislo, ze jsem celkem v pohode, tak me to zase docela vyvedlo z rovnovahy... Tak uvidime, jak se to bude vyvijet dal. Zatim se alespon snazime s manzelem venovat rade jinych veci, ktere mame radi. Chodime do tanecnich pro dospele (to mam teda rada jenom ja :-D :-D), manzel nam doma stavi krb, cestujeme, travime cas s nasim "chlupatym ditetem" - pejskem a vubec se snazime si zatim zivot zprijemnovat, co to jde:) Abych se taky pochlubila, tak tohle je to nase chlupate ditko:
Odpovedať
Profilova fotka
market82 krásne mimino ;-) ale nie je až taký mladý, koľko má?? my sme akurát včera dali preč fenku ktorú som darovala synovcovi, nemal na ňu čas a ona veľmi potrebuje obskakovať dnes som v 33tt dúfam že sa to upraví a pošťastí sa idem pozrieť album
Odpovedať
caute krasky lasky, po dlhej dobe som tu kuk a tu su deturence, tehule, coskoro snad aj buduce tehule :-) mam z vas radost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj habibi78 už som myslela že si iba na konikovi ;-) ako sa ti darí?
Odpovedať
@kadan nasi Barunce je uz 7,5, ta fotka je ale lonska:) je to nas chlupaty poklad ;-) je nesmirne sikovna a chytra, obcas bych rekla, ze az vychytrala :-D jaka mate vlastne vymyslena jmena? asi mi to tu v diskuzi nejak uniklo... :) v utery me ceka dalsi konzultace v CAR, tak jsem zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
market82 držím palčeky aby bolo všetko lepšie krpec sa bude volať Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 drzim aj ja palce... snad vam zistia, co sa deje a ako to vyriesit... mate uzasne cestovatelske zazitky - ze wau :-) @habibi78 tiez som na teba natrafila akurat v nejakej diskusii na konikovi :-) nas tu zanedbavas... ;-) ako sa mate? @kadan juj, uz sa ti to krati... ale este to bude zaujimave :-) to akurat teraz niekedy nastupujes na matersku, vsak? mozno ti to hovori vela ludi, ale vela spi a uzi si to... pre mna to bolo nadherne obdobie, kedy som mohla skoro cokolvek a nemusela som nic :-D take s dietatom tak skoro nebude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka od dnes som oficiálne na materskej no neoficiálne ešte pracujem :-N do konca týždňa by som mala mať všetko odovzdané, tak budem iba kontrolovať od zajtra ma vozí do práce budúci tatko 8-) večer už zle vidím, nechcem riskovať vo štvrtok idem na kontrolu, doktor ma pošle do nemocnice kde budem rodiť, nechce sa mi ísť inam ale čo už dnes som mala práce nad hlavu, a kolegovia mi upiekli tortu, vôbec som na nich nemala čas, čo asi vyzeralo dosť divne keď som iba prišla poďakovala a odišla :-( tak zajtra sa im musím venovať a tebe sa ako darí? všetko v poriadku market82 zajtra ti držím palce, nech všetko dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - uz oddychujes? to bolo mile od kolegov, ze ti upiekli tortu :-) my sa mame vseobecne dobre, ale posledne dni obe soplime a kasleme, tak to nie je nic moc :-| vcera sme boli na kontrole a vyzera to na dalsiu babu :-) @market82 ako si dopadla na konzultacii?
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ahoj 2 princezničky super :-D ešte neoddychujem, do konca mesiaca budem pracovať, od decembra si budem užívať voľno :-D majiteľka až teraz začala zháňať ďalšiu výpomoc............. ach nemala na to asi dostatok času tak až teraz........ v stredu som bola 1x na antolskej a bola som troška mimo, bolo to tam také zvláštne neorganizované.... uvidíme ako to bude o týždeň prietoky sú v pohode malý by mal vážiť cca 2800 /35+5tt/
Odpovedať
Profilova fotka
market82 tak ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ahoj ako sa máš? ja mám zajtra termín podľa PM tak uvidíme či to príde od pondelka som doma a strašne sa nudím tak len jem :-(
Odpovedať
ahojte. jeeej, tu to este zije? som tu po sto rokoch.. povodne zajo79, ale s osobnych dovodovh som musela nick ukoncit a som tu znova.. ako sa vam dari?
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan jeej, ako to ubehlo! moc drzim palce, potom daj vediet, ked bude drobec na svete x-) ty si este do piatka pracovala? to nemyslis vazne... ale zase na 2.strane, nestihla si spohodlniet (ako ja), tak ta mozno novy zivot zaskoci menej ;-) ja sa mam dobre, uz mi brucho zavadzia, ale co uz, lepsie to nebude :-N ...inak som ok, akurat dnes som bola na tom glukozovom teste @ifkael no hej, my tu este obcas co-to popiseme, hlavne deti riesime :-D ja mam 1 dcerku a cakame dalsiu, ostatni ti bud napisu, alebo si precitaj par stran dozadu ;-) tusim sme ti tu zo zaciatku aj pisali, ale si nereagovala... po svadbe uz len konik :-) ozaj, kadan, ty nie si na konovi?
Odpovedať
Profilova fotka
@ifkael jéj ahoj, som rada že si sa ozvala :-D akurát dnes som vymazávala správy a boli medzi nimi aj tvoje x-) ako sa ti darí?
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ale nájde sa nejaká téma do ktorej sa zapojím., zvlášť teraz keď sa nudím.............. antolská, decembrovčiatka maaariii dala na FB fotečku s krpcami, videla si? v dec. som pracovala 4 dni pokiaľ ma neskolila choroba, strašne ma bolelo v krku, potom tieklo z nosa a hlieny, tie mám do teraz a som z nich nešťastná v noci sa budím tak dospávam ráno a do obeda inak len sedím, ani slamku nepreložím až keď vidím 13:00 tak konečne niečo začnem robiť, dám si aspoň krátku prechádzku ale samú ma to nebaví tá cukrovka nič moc, mne tam prišlo zle tak som si to tam odležala asi 1,5 hod. to už ani neviem kedy bolo, letí to dáš nejakú tehu fotku? nech sa pokochám
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky prajem vám krásne Vianoce a v Novom roku nech sme všetci zdraví a podarí sa nám všetko po čom túžime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan este si doma? ;-) krasne vianoce prajem... a drtzim palce ked to pride tehu fotky vlastne ani nemam - iba ak by som dala nejake z pred 2 rokov :-D ...ale casom snad budu... nepisem viac, lebo neviem, kde mi hlava stoji :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?