Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka no ešte stále nič, uvidíme kedy sa malý rozhodne prísť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka tak ešte stále nič, keď sa cez víkend nič neudeje v pondelok nastupujem na rizikové tebe sa ako darí?
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan myslela som na teba... neboj nic, este je to stale v pohode.... akurat verim, ze to kazdodenne cakanie je na nervy :-| ...kazdopadne drzim palce... nech ste obaja zdravi ;-) ja som ok, nic mimoriadne sa nedeje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan a dakujem, ze si dala vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka je to v pohode ale nechcem si ani predstaviť že v pondelok nastúpim do nemocnie a Boh vie koľko ma tam budú držať. určite mi nevyvolajú hneď na druhý deň predstava že tam budem cca 10 dní ma neteší na rade sú dlhšie prechádzky ako do teraz, pijem aj zázvorový čaj a zatiaľ nič
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ahojte kočky prajem vám všetko dobré v roku 2013, nech sa nám darí a sme zdravé zajtra nastupujem tak neviem kedy sa ozvem pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan moc drzim palce a aj tebe stastny novy rok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka ;-) veď uvidíme kedy to vypukne pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, všetko najlepšie vám prajem. Keď mám čas, pripravujem pre Stelli denníček (niečo ako svadobné noviny). tak sa sem dostanem veľmi málo. Zájdem si skorej na fb. Som zvedavá ako sa máte. kadan ako? Milanko sa ešte nevypýtal na svet? bosi, ty máš kedy termín? Možno si to už písala prepáč, asi mi to uniklo. market, ako dopadli výsledky? Krásne zlatíčko to máte doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka vrabciak 1.1.2013 váha 3620 a 51 cm foto FB
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan jeej, super! Gratulujem moc x-) pekny datum ;-) vybavili ste si? :-D len nech ste obaja zdravi... ...o chvilu kuknem aj FB
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak ja mam termin 9.4., zatial vsetko ok :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bosacka ahoj no švagor ho chcel k narodeninám tiež je 1.1: 8-) a tebe sa ako darí, dúfam že obaja krpci poslúchajú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan krasny je malicky... a na tej 2. fotke vyzera aky veliky, ako keby mal aspon 2 mesiace ;-) mne sa dari v podstate dobre, akurat ma zase nejake prechladnutie obchadza, inak je vsetko v poriadku... len uz mi to brusko zavadzia, hlavne ked sa zohynam k Lenke :-| a ci posluchaju? to v brusku "musi" posluhat, ale zda sa mi dost aktivna - nepamatam si, ci aj Lenka takto vela kopala, no a "velka" ma svoje uzasne momenty, ked je ako medik a potom tie menej vydarene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka to som rada že sa darí, ja mám trošku problémy so stehmi a nohamy mám nejaký zápal a zvýšené bielkoviny tak beriem antibiotiká musím končiť, malý je hore pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan jooj, tak zelam skore uzdravenie... ak by sa Ti chcelo, napis mi do IP o porode - celkom by ma to zaujimalo... ale iba ak Ti to nevadi a ked budes mat cas ... a som sa usmiala pri Tvojej poslednej vete x-)
Odpovedať
Ahojte všichni! PO dlouhé době opět tu, leč nemám čas teď číst starší příspěvky - s dvěma dětma je trocha míň času :-D navíc jsme teď nějakou dobu net ani neměli a k Vánocům jsem dostala tv - takže víc důvodů, proč ntb pouštím méně =-) Koho nemám na fb, možná neví, že se nám 10.12. narodila princeznička krásná Anička. Narodila se mrška naše malá o 3 týdny dřív, ale už krásně připravená - chtěla, aby maminka mohla trochu plánovat Vánoce a Silvestra a nemusela se nosit s velkým bříškem. Šikulka. Jen byla maličko hubenější (2,70kg; 49cm), tak jsme chodili po týdnu k dr. - hlídat její váhu - ve 3 týdnech měla míň než při porodu. Ale teď už je všechno v pořádku, přehoupli jsme se přes 3kg hranici :-D Lukášek je moc šikovný - pořád by se o ni staral a pomáhal, musím ji hlídat - jinak by ji dlachnil a to on na to ještě nemá cit... Moc vás všechny zdravím a přeji krásný čas s chlupatýma (Market) i nechlupatýma dětma! a jejich tatínkama a doufám, že jste šťastné a zdravé a taktéž vaše rodinky! x-) x-) x-) Zase se sem asi stavím brzy - sháním na modrým koníkovi skate ke kočárku, kolotoč nad postýlku a možná mrknu po autosedačce, kterou jsem dosud sháněla jen na mimibazaru a nemůžu se rozhodnout... Tak se mějte a smějte a zase někdy!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, po dlhej dobe pisem :-) onedlho mame 3 vyrocie svadby vsetky :-) nejake specialne plany?
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiduch nezblaznit sa pri cerstvom prirastku do rodiny :-D vy mate ake?
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka no keďže my máme cez sviatok 8.5. Tak možno aj niekam vybehneme na výlet :) nejaký baby friendly hotelik nájsť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka a gratulujem samozrejme k prirastku! my sme sa rozrastli pred 7 mesiacmi, takze zaciatkom maja bude mat 10 mes, to sa s nim uz da hocico robit :-) uz teraz je s nim sranda! Inac minuly rok sme si robili fotky na mieste kde svadobne ale s bruskom tehotenskym a tento rok rozmyslam ze zase na tom istom mieste uz s malickym :-)
Odpovedať
Baby, nam sa presne na 2 vyrocie narodil nas maly pokladik Lara. Akurat je nam vsak teraz chora, takze mame kolobeh odsavania soplikov a znizovanie horucky... :((( Takze my budeme oslavovat v jeden den aj narodeniny malickej aj nase 3. vyrocie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubiduch no mam ta na fb, tak obcas vidim fotky vasho krasneho drobca... aj tie s bruskom som videla ;-) ono je to krasne, takto sa vratit na miesto fotenia, a hlavne ked sa zivotna situacia takto krasne vyvija.
Odpovedať
ahoj vsem:) Koukam, ze se to tady neustale rozrusta:-D Velika gratulace vsem! U nas bohuzel posun zadny, nasim jedinym "ditkem" zustava nase chlupate zviratko. Ale zkousime se na to az tak extremne neupinat, zmenit nejak mysleni a zaroven uplne neztracet nadeji, i kdyz je to celkem tezke... Pristi tyden jdu do jineho CARu, tak uvidime, zda me tam treba nepotesi nejakou pozitivnejsi zpravou... Takze v ramci neupinani se na rodicovske sny spradame cestovni plany, protoze to je to, co nas opravdu hoooodne bavi :-D. Cestovali jsme i mezi vanocnimi svatky a silvestrem - byli jsme v Bosne a v Srbsku. Prohlidli jsme si Sarajevo, Mostar, uzasne vodopady Kravice a Silvestr jsme oslavili v Belehrade. Bylo to paradni:) No a dalsi cestovni plan mame prave na vyroci svatby: porad doma mluvime o tom, ze bychom radi do Libanonu, tak o tom zaciname cim dal tim vic uvazovat. Nejaky prodlouzeny vikend v Bejrutu a okoli by byl super. Jako dalsi varianta nam prijde fajn Petrohrad... Ale to radeji ten blizky vychod, v kvetnu tam hlavne jeste neni takove vedro :-D No a 3. vyroci - nejak to hrozne leti, ze? Ja se skoro ani nestiham divit:-D V zari se mi vdavala moje nejlepsi kamaradka a letos v lete se bude vdavat konecne i treti z nas nejblizsich kamaradek, tak se tesim 8-) Nejak mi ty svatby porad prijdou hrozne romanticke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 som rada že si sa ozvala, pozriem si fotky a ako to vyzerá v práci? daj vedieť ako ste dopadli v novom centre
Odpovedať
@kadan nejak zacala zlobit ta puvodni stranka, tak jsem tedka dala nove fotky sem: http://ketazrzka.rajce.idnes.cz/
Odpovedať
@kadan a v praci celkem prima, porad jsem spokojena:) Jak si ty uzivas doma? Nechybi ti prace, kolektiv a vubec ty puvodni kazdodenni aktivity?
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 je fajn že ťa práca baví ja sa snažím užívať aj keď nie vždy to ide ale inak je to super a robota mi chýba ale nedá sa tam zatiaľ chodiť, možno časom na pár hodín až budem úplne fit a obsedím a samozrejme aj malý
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 veľmi pekné fotky a pozerám že Ježiško je dobre strážený :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, mám obrovskú radosť, že naša téma je stále aktívna. Pamatám sa, ako sme pri prípravách na svadbu riešili, poveru o tom, že svadba v máji je nešťastná voľba. Ja si myslím, že je to ten najromantickejší mesiac v roku. Nielenže nám manželstvá výborne fungujú, ešte stále nám funguje aj toto fórum. Stretli sme sa tu fain banda :-D Som nejaká sentimentálna (asi to už dostanem :-D ). Momentálne riešim odstavovanie od kojenia. Stelli bola na prsu dosť zvislá. Pýtala si mliečko aj na verejnosti (čo by mi až tak nevadilo), ale najviac ma trápilo, že ráno nebola schopná nič papať, chcela len mlieko. Podarilo sa nám zbaviť sa závislosti (na moje prekvapenie, dokonca skoro bez plaču). Teraz už kojím len večer pred spinkaním a v noci, keď sa zobudí. To ukončím až po očkovaní. Sama sa na to pripravujem, pretože to kojenie som brala ešte ako takú našu pupočnú šnúru. Je to taká kompenzácia za to, že nakoniec som musela pri pôrode pod nôž. @kadan tiež by ma zaujímalo, že ako u teba prebiehal pôrod, no či mi napíšeš je na tebe a pochopím, keď už o tom písať nebudeš chcieť ;-) Inak už dlho som nevidela žiadne Milankove fotky, tak dúfam, že to napravíš. Je veľmi zlatý. @bosacka máš už termín, tak na teba silno myslím a želám si, aby si mala hladký priebeh pôrodu bez komplikácií, so šťastným vyvrcholením a hlavne, aby ste boli obidve zdravé a v poriadku. Veľa síl bosi ;-) @market82 mrkla som na vaše fotky a sú zas krásne. S chválou sa budem zas len opakovať :-) Všimla som si tvoje vlasy x-) Vyzerajú, ako tvoje, ale nedá mi neopýtať sa ťa, či sú ozaj tvoje? Ja som teraz vystrihaná, tak takú dĺžku len tíško závidím (samozrejme v dobrom ;-) ) Nedá mi ešte nepochváliť tú tvoju kytičku tulipánovú. Je prekrásna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?